29. 10. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP ve Švihově ( Švihov, Sušice, Luby C )
FKHD - Sušice 4:3, FKHD - Švihov 9:1, FKHD - Luby 4:4
Korbel 3x, Velíšek, Korbel 3x, Šrom 3x, Svoboda 2x, Frýda, Bauer, Frýda 2x, Korbel 2x
---

21. 10. 2023, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Horažďovicích ( Sušice, Luby A, Mochtín )
FKHD - Mochtín 4:2, FKHD - Sušice 2:10, FKHD - Luby 6:3
Korbel 2x, Šimanovský, Bauer, Cozma, Korbel, Šrom, Korbel 5x
---

15. 10. 2023, neděle, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Horažďovicích ( N.Hory, Luby B, Luby C )
FKHD - Luby C 8:4, FKHD - Nalžovské Hory 11:0, FKHD - Luby B 12:0
Korbel 6x, Valenta, Salaba, Šipla 3x, Cozma 3x,Korbel 2x, Salaba, Svoboda, vlastní,Korbel 6x, Netušil 3x, Novák, Cozma, Velíšek
---

8. 10. 2023, neděle, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Nýrsku ( Nýrsko, Švihov, Klatovy U11 )
FKHD - Švihov 10:2, FKHD - Nýrsko 2:14, FKHD - Klatovy 4:3
Cozma 4x, Bauer, Svoboda, Šrom, Novák, Šipla, vlastní, Svoboda, Valenta,Šipla, Novák, Valenta, Bauer
---

30. 9. 2023, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Horažďovicích ( Sušice, Mochtín, Luby B, Bolešiny )
FKHD - Mochtín 11:4, FKHD - Sušice 3:8
Korbel 6x, Černý 2x, Netušil 2x, Cozma, Korbel 3x
---

23. 9. 2023, sobota, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Horažďovicích ( Mochtín, Luby B, Klatovy U10 )
FKHD - Mochtín 3:3, FKHD - Klatovy 3:3, FKHKD - Luby 7:3
Korbel 2x, Velíšek, Korbel 3x, Korbel 3x, Valenta 2x, Šipla, Svoboda
---

17. 9. 2023, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Nalžovských Horách ( N.Hory, Mochtín, Janovice )
FKHD - Janovice 12:0, FKHD - Nalžovské Hory 10:2, FKHD - Mochtín 11:2
Korbel 4x, Šipla 2x, Šimanovský, Valenta, Salaba, Šrom, Svoboda, Netušil, Korbel 3x, Netušil 2x, Šrom, Šimanovský, Velíšek, Salaba, Novák, Korbel 6x, Salaba 3x, Šrom 2x,
---

9. 9. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Hrádku ( Hrádek, Mochtín, N.Hory, Bolešiny )
FKHD - Mochtín 9:4, FKHD - Hrádek 3:7, FKHD - Bolešiny 12:1
Korbel 3x, Salaba 3x, Svoboda 2x, Netušil, Korbel 2x, Šimanovský, Korbel 7x, Salaba 2x, Netušil, Šipla, Valenta
---

1. 9. 2023, pátek, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Letní soustředění Plánice 2023 ( 1.9. - 3.9. )
Dopadlo to výborně :-)
---

11. 6. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní finále starších přípravek v Klatovech
FKHD - Nýrsko 2:4, FKHD - Hrádek 2:0, FKHD - Luby 1:0, FKHD - Klatovy 2:3, FKHD - Sušice 0:0
Khín, Němec, Němec, Vivatěnko, Němec, Němec 2x
---

28. 5. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajské finále starších přípravek v Rokycanech
Skupiny: FKHD - Petřín 0:1, FKHD - Sušice : 3:1, FKHD - FCVP A 8:0, Umístění skupina B: FKHD - Rapid Plzeň 2:0, FKHD - Plzeň-Černice 2:0, FKHD - Sušice 1:2
Němec 2x, Khín, Frýda, Korbel, Korbel 2x, Němec
---

20. 5. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Nepomuku
FKHD - Přeštice 3:0, FKHD - Plzeň- Černice 3:5, FKHD - Nepomuk 1:2
Němec 3x, Vivatenko 2x, Hermančak, Němec
---

13. 5. 2023, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Hrádku u Sušice
FKHD - Sušice 5:3, FKHD - Hrádek 1:1, FKHD - Klatovy 12:0, FKHD - Švihov 16:0, FKHD - Žichovice 3:0
Němec 2x,S. Mesiar 2x, Khín, Němec, Němec 5x, Hermanchak 3x, S.Mesiar 2x,Lávička 2x, Němec 4x, S.Mesiar 3x, Hermanchak 3x, Korbel 2x, N. Mesiar 2x, Klečková, Lávička, Němec 2x, Lávička
---

6. 5. 2023, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
FKHD - Domažlice B 3:2, FKHD - Nýrsko 7:1, FKHD - Viktoria Plzeň B 9:1, FKHD - Rapid Plzeň 1:5
Němec 2x, S. Mesiar, Němec 2x, Hermančak 2x, S.Mesiar, N.Mesiar, Khín, Němec 3x, Hermančak 2x, Lávička, Khín, Korbel, S.Mesiar, Hermančak
---

30. 4. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Lubech
FKHD - Klatovy C 11:0, FKHD - Luby C 13:0? FKHD - Luby B 5:2, FKHD - Luby A 2:2, FKHD - Bolešiny 9:0
Max 3x, Sam 2x, Tom 2x, Peťa, Pepa, Vašek, Steve, Tom 3x, Sam 3x, Max 2x, Pepa 2x, Peťa, Nik, Max 2x, Sam 2x, Pepa, Steve, Sam, Peťa 3x, Tom 3x, Sam, Steve, Nik
---

22. 4. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Hrádku u Sušice
FKHD - Stříbro 7:2, FKHD - Stod 8:3, FKHD - Hrádek 2:4
Němec 2x, Klečková 2x, Korbelová 3x, Němec 3x, Mesiar 3x, Khín, Lávička, Němec 2x
---

16. 4. 2023, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Nýrsku
FKHD - Bolešiny 12:1, FKHD - Nýrsko 4:2
Němec 6x, Khín 3x, Mesiar 2x, Altschmied, Lávička 2x, Gökmen, Němec
---

8. 4. 2023, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Sušici
FKHD - Sušice 2:3, FKHD - Rokycany 4:8, FKHD - Petřín B 6:4
S. Mesiar, Khín, Korbelová 2x, Hermančak, Němec, Korbel 2x, Hermančak 2x, Němec 2x
---

2. 4. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Klatovech
FKHD - Nýrsko 5:1, FKHD - Klatovy 1:3, FKHD - Klatovy B 8:0, FKHD - Strážov 12:1
---

25. 3. 2023, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
FKHD - Tachov 8:2, FKHD - Vejprnice 2:3, FKHD - Luby 11:1, FKHD - Domažlice 0:2
Němec 3x, Korbelová 3x, Vivatenko, Korbel, Němec, Korbel, Němec 4x, Frýda 4x, Korbelová 2x, Hermančak
---

18. 3. 2023, sobota, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga OFS KT MŽ v Sušici
Dopadlo to výborně :-)
---

5. 3. 2023, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní soustředění přípravek v Žinkovech ( 5.3. - 7.3.2023 )
Povedlo se to :-)
---

4. 3. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga OFS KR MŽ v Lubech
Proběhlo to jak mělo :-)
---

4. 3. 2023, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga OFS KT SP v Sušici
Proběhlo to jak mělo :-)
---

25. 2. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga OFS KT MŽ v Lubech
Dopadlo to výborně :-)
---

18. 2. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga OFS KT SP v Nýrsku
Proběhlo to jak mělo :-)
---

11. 2. 2023, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga OFS KT MŽ v Sušici
Proběhlo to jak mělo :-)
---

28. 1. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga OFS KR MŽ v Sušici
Dopadlo to výborně :-)
---

21. 1. 2023, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga OFS KT SP v Sušici
Proběhlo to jak mělo :-)
---

12. 11. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Stod, Petřín, Přeštice, Tachov
FKHD - Přeštice 5:4, FKHD - Tachov 7:1, FKHD - Stod 3:5, FKHD - Petřín Plzeň 5:1
Hermančak 4x, Klečková, Korbel 2x, Khín 2x, Klečková 2x, Korbelová, Korbel, Khín, Němec, Korbel 2x, Korbelová 2x, Klečková
---

6. 11. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy, Hrádek, Sušice, Nýrsko
FKHD - Hrádek 2:4, FKHD - Nýrsko 2:4, FKHD - Klatovy 2:3, FKHD - Luby B 12:4
S. Mesiar, Hermančak, Heramnčak 2x, Vivatenko, Mesiar, Hermančak 4x, S.Mesiar 3x, Němec 2x, Vivatenko, Jindřich, Khín
---

29. 10. 2022, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nepomuk, Luby, Lhota, Vejprnice
FKHD - Luby 4:2, HD - Lhota 2:7, HD - Vejprnice 4:1, HD - Nepomuk 1:2
Korbelová, Lávička, Němec, Klečková, Němec, 1x vlastní, Němec 3x, Klečková, Němec
---

22. 10. 2022, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nýrsko, Švihov, Sušice, Bolešiny
FKHD - Švihov 8:1, FKHD - Nýrsko 9:5, FKHD - Bolešiny 5:3
Gökmen 2x, Mesiar N. 2x, Frýda, Němec, Jindřich, Hermančak, Němec 4x, Hermančak 3x, Mesiar N., Korbel, Hermančak 2x, Němec, Mesiar N., Altschmied
---

15. 10. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Hrádek, Rapid, Luby, Klatovy
FKHD - Hrádek 0:3, FKHD - Luby 3:3, FKHD - Rapid Plzeň 5:8, FKHD - Klatovy 5:3
---

8. 10. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Luby, Sušice B, Luby B, Bolešiny, Luby C
FKHD - Luby B 3:2, FKHD - Sušice 2:3, FKHD - Bolešiny 6:0, FKHD - Luby A 2:3, FKHD - Luby C 11:1
S.Mesiar, Korbel, Lávička, Korbel, N. Mesiar 3x, S.Mesiar 2x, Lávička, Korbel, Jindřich, Gökmen 4x, Lávička 3x, S. Mesiar 2x, Korbel, Frýda
---

1. 10. 2022, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Rapid, Stříbro, Domažlice B
FKHD - Domažlice 3:2, FKHD - Rapid Plzeň 0:6, FKHD - Stříbro 7:1
Klečková, Mesiar 2x, Korbelová 2x, Khín 4x, Korbel
---

24. 9. 2022, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Švihov, Hrádek, Sušice
FKHD - Švihov 15:2, FKHD - Hrádek 3:6, FKHD - Sušice 5:1
Klečková 4x, Korbelová 3x, Korbel 3x, Mesiar 2x, Gökmen 2x, Šipla, Korbelová 2x, Mesiar, Lávička 2x, Korbelová, Mesiar, Gökmen
---

10. 9. 2022, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B, Klatovy, Nalžovské Hory, Bolešiny
FKHD - Klatovy 5:2, FKHD - Sušice 4:4, FKHD - Nalžovské Hory 11:3, FKHD - Bolešiny 4:2
S.Mesiar 4x, Klečková, S. Mesiar 3x, Korbel, Štěpánová 3x, Klečková 2x, Korbel 2x, Mesiar, Jindřich, Altschmied, Frýda, Klečková 3x, Korbel
---

3. 9. 2022, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice, Černice, Klatovy
FKHD - Klatovy 5:4, FKHD - Sušice 3:3, FKHD - Černice 3:5
Lávička 3x, Khín, Korbelová, Korbelová 2x, Lávička, Korbel 2x, Lávička
---

1. 8. 2022, pondělí, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Letní soustředění Žinkovy 2022 ( 1.8.-5.8.2022 )
Výsledek ještě není znám
---

5. 6. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Závěrečný finálový turnaj OP SP Sušice
Výsledek ještě není znám
---

29. 5. 2022, neděle, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Horažďovice
FKHD - Luby 3:7, FKHD - Sušice 4:6, FKHD -Chanovice 3:4
Němec 2x, S. Mesiar, Němec 2x, Korbelová, Štěpánová, Němec 2x, Korbelová
---

28. 5. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Závěrečný turnaj KP SP Tachov
FKHD - Rapid Plzeň 7:4, FKHD - Rokycany A 5:0, FKHD - Dobřany 3:3, FKHD - Petřín Plzeň 3:0 (osmifinále), FKHD - Stod 1:0 (čtvrtfinále), FKHD - Domažlice 0:3 (semifinále), FKHD - Viktroria Plzeň A 2:3 (o 3. místo)
Frýzek 3x, Šimanovský 3x, Lávička, Lávička 2x, Frýzek, Klečková, Němec, Frýzek 2x, Šimanovský, Frýzek, Šimanovský, Blahuta, Klečková, Frýzek 2x
---

21. 5. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Luby
FKHD - Sušice 3:6, FKHD - Chanovice 14:1, FKHD - Luby 4:3
Šimanovský 3x, Vivatěnko 3x, Blahuta 3x, Němec 3x, Khín 2x, Šimanovský 2x, Altschmied, Šimanovský 3x, Němec
---

14. 5. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Strážov
FKHD - Mochtín 0:8, FKHD - Chanovice 5:7, FKHD - Strážov 12:0
---

14. 5. 2022, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - 5.turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Lhota 2:3, FKHD - Domažlice A 2:6, FKHD - Viktoria Plzeň B 1:6, FKHD - Vejprnice 3:2
Šimanovský 2x, Němec 2x, Khín, Vivatenko 2x, Klečková
---

7. 5. 2022, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Nýrsko
FKHD - Sušice 3:6, FKHD - Nýrsko 6:2
Němec, Korbelová, vlastní, Korbel, Němec, Khín, Korbelová, Lávička, vlastní
---

3. 5. 2022, úterý, 17:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - 2.turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Hrádek 7:1, FKHD - Blovice 7:1, FKHD - Přeštice 7:2
Frýzek 2x, Klečková 2x, Němec 2x, Lávička, Frýzek 4x, Khín, Klečková, Němec, Frýzek 3x,Lávička, Blahuta, Němec, Vivatěnko
---

1. 5. 2022, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Chanovice
FKHD - Bolešiny 7:5, FKHD - Chanovice 1:1, FKHD - Kašperské Hory 14:1
Hermanchak 3x, Vivatěnko 2x, Pilek, Lávička, Pilek, Vivatěnko 3x, N. Mesiar 3x, Hermanchak 2x, S. Mesiar 2x, Altschmied, Končal, Jindřich, Gökmen
---

30. 4. 2022, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - 4.turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Nepomuk 1:0, FKHD - LUBY 1:5, FKHD - Stod 3:4
Němec, Lávička, Frýzek 2x, Otáhal
---

23. 4. 2022, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Sušice
FKHD - Sušice 5:7, FKHD - Luby 3:4, FKHD - Klatovy 12:3
Frýzek 4x, Gökmen, Frýzek 3x, Frýzek 6x, Němec 2x, Lávička 2x, Khín, Gökmen
---

17. 4. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Bolešiny
FKHD - Kolinec 7:4, FKHD - Bolešiny 6:3, FKHD - Kašperské Hory 19:2
Němec 3x, Vivatěnko 2x, Gökmen, Hermanchak, Němec, Hermanchak 2x, Gökmen, Alstchmied, Lávička, Khín 5x, Gökmen 3x, Lávička 3x, Němec 3x, Vivatěnko 2x, Hermanchak 2x, Pilek
---

15. 4. 2022, pátek, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - 3.turnaj KP SP Vejprnice
FKHD - Dobřany 3:5, FKHD - Vejprnice 3:3, FKHD - Holýšov 5:4, FKHD - Luby B 5:2
Šimanovský 3x, Šimanovský 3x, Lávička 2x, Šimanovský, Mesiar, Otáhal, Otáhal 3x, Hermanchak 2x
---

9. 4. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Hrádek
FKHD - Žichovice 10:1, FKHD - Hrádek 4:4
Němec 3x, Blahuta 2x, Korbelová 2x, Lávička, Klečková, Gökmen, Lávička, Němec, Korbelová, Hermanchak
---

27. 3. 2022, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Horažďovice
FKHD - Luby 12:5, FKHD - Sušice 4:5, FKHD - Hrádek 8:3
Blahuta 4x, Korbelová 3x, Němec 3x, Klečková, Korbelová, Němec, Klečková 2x, Korbelová 2x, Blahuta 2x, Korbel, Gökmen, Němec
---

19. 3. 2022, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - 1. turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Nýrsko 11: 1, FKHD - Vejprnice 1:3, FKHD - LUBY 1:4
Němec 4x, Hermanchak 2x, Šimanovský 2x, Blahuta, Otáhal, Gökmen, Němec, Němec, Šimanovský 7x, Frýzek 5x, Němec 5x, Otáhal, Khín
---

12. 3. 2022, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - PU - TJ Jiskra Domažlice
Proběhlo to jak mělo :-)
---

8. 3. 2022, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - PU TJ Sušice - UMT Sušice
Proběhlo to jak mělo :-)
---

1. 3. 2022, úterý, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní soustředění Žinkovy 2022 ( 1.3.- 5.3.2022 )
Dopadlo to výborně :-)
---

20. 2. 2022, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OFS zimní liga - hala Horažďovice
Výsledek ještě není znám
---

6. 2. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OFS zimní liga - hala Klatovy
Výsledek ještě není znám
---

23. 1. 2022, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OFS zimní liga - hala Sušice
Výsledek ještě není znám
---

8. 1. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OFS zimní liga - hala Nýrsko
Výsledek ještě není znám
---

5. 12. 2021, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OFS zimní liga - hala Horažďovice
Výsledek ještě není znám
---

21. 11. 2021, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OFS zimní liga - hala Sušice
Výsledek ještě není znám
---

13. 11. 2021, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Rokycany A 5:6 (2:5, 3:1), FKHD - Stříbro 6:5 (2:5, 4:0)
Blahuta 3x, Němec, Khín, Němec 3x, Korbelová 2x, Vivatěnko
---

31. 10. 2021, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Horažďovice
FKHD - Luby B 8:2, FKHD - Chanovice 4:1
Šimanovský 2x, Khín 2x, Němec, Blahuta, Lávička, Mesiar, Šimanovský 2x, Němec 2x
---

30. 10. 2021, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - FK Rokycany B 8:2, FKHD - Rapid Plzeň 11:5
Šimanovský 3x, Frýzek 2x, Korbelová 2x, vlastní 1x, Korbelová 5x, Frýzek 2x, Gökmen, vlastní 1x
---

24. 10. 2021, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Chanovice
FKHD - Sušice 7:7, FKHD - Luby A 7:1, FKHD - Chanovice 4:1
Korbelová 5x, Šimanovský 2x, Šimanovský 2x, Bereneyi, Němec, Vivatěnko, Blahuta, Šimanovský 2x, Němec, Khín
---

17. 10. 2021, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Klatovy
FKHD - Sušice 3:4, FKHD - Klatovy B 8:1, FKHD - Kolinec 6:1
Němec, Mesiar, Otáhal, Hermanchak 3x, Blahuta 2x, Vivatěnko, Otáhal, Mesiar, Němec 2x, Otáhal 2x, Hermanchak, Blahuta
---

16. 10. 2021, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Petřín Plzeň A 1:10, FKHD - Dobřany 6:4, FKHD - Luby A 0:8
Šimanovský, Korbelová 2x, Šimanovský, Otáhal, Němec, Vivatěnko
---

9. 10. 2021, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Klatovy
FKHD - Sušice 5:3, FKHD - Klatovy 3:1
Gökmen, Vivatěnko, Blahuta, Altschmied, Khín, Němec, Blahuta, Otáhal
---

3. 10. 2021, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Chanovice
FKHD - Kašperské Hory 3:10, FKHD - Chanovice 2:5, FKHD - Bolešiny 0:4
Vivatěnko, Hermančak, Klečková, Vivatěnko, Hermančak
---

2. 10. 2021, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Viktoria Plzeň A 0:11, FKHD - Sušice 4:0, FKHD - Petřín Plzeň A 1:9
Šimanovský 2x, Otáhal, Frýzek, Šimanovský
---

25. 9. 2021, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Strážov
FKHD - Žichovice 13:1, FKHD - Luby 17:2, FKHD - Strážov 16:1
Khín 3x, Němec 2x, Lávička 2x, Gökmen, Vivatěnko, Otáhal, Hermachak, Blahuta, vlastní 1x, Bereneyi 4x, Vivatěnko 3x, Němec 2x, Gökmen 2x, Otáhal 2x, Šimanovský, Blahuta, Hermachak, vlastní 1x, Němec 5x, Hermanchak 3x, Šimanovský 2x, Otáhal 2x, Bereneyi 2x, Blahuta, Lávička
---

19. 9. 2021, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP v Žichovicích
FKHD - Žichovice 3:2, FKHD - Sušice 5:9
Štěpánová, Mesiar, Vivatěnko, Otáhal, Bereneyi, Vivatěnko, Němec
---

18. 9. 2021, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Nýrsko 10:2, FKHD - Přeštice 7:3, FKHD - Dobřany 11:6
Němec 3x, Otáhal 2x, Klečková 2x, Blahuta, Šimanovský, Korbelová, Němec 2x, Blahuta 2x, Klečková, Korbelová, Šimanovský, Šimanovský 5x, Němec 3x, Klečková, Blahuta, vlastní 1x
---

11. 9. 2021, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Kolinec
FKHD - Hrádek 3:3, FKHD - Mochtín 10:1, FKHD - Kolinec 12:1
Němec 2x, Gökmen, Němec 4x, Klečková, Vivatěnko, Bereneyi, Šimanovský, Khín, Otáhal, Otáhal 4x, Němec 3x, Bereneyi 2x, Vivatěnko, Klečková, Šimanovský
---

5. 9. 2021, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Kašperské Hory
FKHD - Žichovice 7:3, FKHD - Kašperské Hory 7:12, FKHD - Luby 6:8
Klečková 3x, Messiar 3x, Korbelová, Klečková 3x, Korbelová 2x, Končal 1x, vlastní, Korbelová 3x, Němec 2x, Štěpánová
---

4. 9. 2021, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP Lhota u Plzně
FKHD - Kohouti Rokycany A 1:2, FKHD - Rapid Plzeň 4:5, FKHD - Lhota u Plzně 4:2
Hermanchak, Otáhal 2x, Němec, Hermanchak, Otáhal 3x, Němec 1x
---

29. 8. 2021, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Horažďovice
FKHD - Mochtín 11:1, FKHD - Hrádek 11:4, FKHD - Sušice 4:5
F. Šimanovský 6x, Hermanchak 1x, Blahuta 1x, Otáhal 1x, Klečková 1x, vlastní 1x, Hermanchak 4x, F.Šimanovský 2x, Vivatěnko 2x, Bereneyi 1x, Otáhal 1x, Klečková 1x, Vivatěnko 1x, Smejkal 1x, Otáhal 1x, F.Šimanovský 1x
---

21. 7. 2021, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Letní soustředění Žinkovy ( 21.7. - 24.7. )
Dopadlo to výborně :-)
---

19. 6. 2021, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Noimak cup 2021
Dopadlo to výborně :-)
---

15. 6. 2021, úterý, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FK Junior Strakonice / roč. 2011 + 2012 /
Dopadlo to výborně :-)
---

12. 6. 2021, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Miniturnaj
Výsledek ještě není znám
---

10. 6. 2021, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Volenice
Výsledek ještě není znám
---

8. 6. 2021, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Otava Katovice - ZRUŠENO !!!
Výsledek ještě není znám
---

14. 11. 2020, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP - Horažďovice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

31. 10. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP - Hrádek u Sušice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

24. 10. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Žichovice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

18. 10. 2020, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Žichovice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

17. 10. 2020, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP - Horažďovice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

10. 10. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Chanovice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

4. 10. 2020, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Horažďovice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

3. 10. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP - Tachov
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

26. 9. 2020, sobota, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Švihov
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

20. 9. 2020, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Chanovice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

19. 9. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP - Lhota u Plzně
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

12. 9. 2020, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Sušice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

6. 9. 2020, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Horažďovice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

5. 9. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP - Hrádek u Sušice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

29. 8. 2020, sobota, 9:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Svatobor Hrádek u Sušice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

22. 8. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Letní fotbalové soustředění Střelské Hoštice 22.-25.8.2020
Dopadlo to jak mělo :-)
---

19. 8. 2020, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FK Kohouti Rokycany / hřiště Žinkovy /
Dopadlo to jak mělo :-)
---

12. 8. 2020, středa, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Jiskra Aš ( 2010 a ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

20. 6. 2020, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Noimak Cup Strakonice ( 2009 a ml. )
Dopadlo to jak mělo :-)
---

10. 6. 2020, středa, 17:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Triangle Horažďovice ( 2010 a ml. )
Pro nepřízeň počasí zrušeno
---

5. 6. 2020, pátek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Klatovy ( 2010 a ml. )
Dopadlo to jak mělo :-)
---

30. 5. 2020, sobota, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Sušice ( 2009 a ml. )
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

24. 5. 2020, neděle, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - PU Okula Nýrsko ( 2008 a ml. ), Svatobor Hrádek ( 2009 a ml. )
Proběhlo to jak mělo :-)
---

9. 5. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

8. 5. 2020, pátek, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár města Horažďovice ( 2010 a ml. )
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

2. 5. 2020, sobota, 12:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek ve Švihově
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

26. 4. 2020, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Kolinci
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

25. 4. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

18. 4. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Pačejově
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

12. 4. 2020, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Horažďovicích
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

11. 4. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

5. 4. 2020, neděle, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Sušice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

4. 4. 2020, sobota, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FC VP U11 vs. OFS Klatovy U11 ( 33.ZŠ Plzeň )
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

28. 3. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

22. 3. 2020, neděle, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj - SK Petřín Plzeň ( 2009 ml. )
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

21. 3. 2020, sobota, 10:55 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

15. 3. 2020, neděle, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Sušice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

7. 3. 2020, sobota, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj - SK Petřín Plzeň ( 2009 ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

29. 2. 2020, sobota, 12:35 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
Povedený turnaj :-)
---

23. 2. 2020, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj - SK Petřín Plzeň ( 2009 ml. )
Zrušeno z důvodu povětrnostních podmínek
---

12. 2. 2020, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní soustředění Žinkovy ( 12.2. - 16.2.2020 )
Výborná akce :-)
---

8. 2. 2020, sobota, 13:40 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
Dopadlo to jak mělo :-)
---

26. 1. 2020, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2009 a ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

18. 1. 2020, sobota, 8:40 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

11. 1. 2020, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj - SK Petřín Plzeň ( 2009 ml. )
Velmi přínosné !!!
---

5. 1. 2020, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2009 a ml. )
Dopadlo to jak mělo :-)
---

14. 12. 2019, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
Dopadlo to jak mělo :-)
---

1. 12. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2009 a ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

16. 11. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
Dopadlo to výborně :-)
---

9. 11. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Klatovy ( 2009 a ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

2. 11. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Plzni ( 33.ZŠ T. Brzkové )
Dopadlo to výborně :-)
---

26. 10. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Nýrsku
Dopadlo to výborně :-)
---

20. 10. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Křenicích
Dopadlo to výborně :-)
---

19. 10. 2019, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Plzni ( 33.ZŠ T. Brzkové )
Dopadlo to výborně :-)
---

15. 10. 2019, úterý, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Ondrášovka Cup - Kvalifikace do velkého finále ( Písek )
Dopadlo to výborně :-)
---

13. 10. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Lubech
Dopadlo to výborně :-)
---

12. 10. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Doubek u Říčan ( U 10 )
Dopadlo to výborně :-)
---

6. 10. 2019, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Železné Rudě
Dopadlo to výborně :-)
---

5. 10. 2019, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
Dopadlo to výborně :-)
---

28. 9. 2019, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Horažďovicích
Dopadlo to výborně :-)
---

27. 9. 2019, pátek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OFS Klatovy U11 vs. FC VP U11 ( Janovice nad Úhlavou )
Dopadlo to výborně :-)
---

22. 9. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Kašperských Horách
Dopadlo to výborně :-)
---

21. 9. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Lubech
Dopadlo to výborně :-)
---

15. 9. 2019, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Horažďovicích
Dopadlo to výborně :-)
---

14. 9. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj U10 Tábor
Dopadlo to výborně :-)
---

12. 9. 2019, čtvrtek, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Ondrášovka cup U10 - I.předkolo ( Strakonice )
Dopadlo to výborně :-)
---

8. 9. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Klatovech
Dopadlo to výborně :-)
---

7. 9. 2019, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
Dopadlo to výborně :-)
---

27. 8. 2019, úterý, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Sušice
Dopadlo to výborně :-)
---

21. 8. 2019, středa, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Klatovy 1898
Dopadlo to výborně :-)
---

14. 8. 2019, středa, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Jiskra Aš, Slivenec Praha U11,U10
Dopadlo to výborně :-)
---

3. 8. 2019, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Letní soustředění starších a mladších přípravek Žinkovy ( 3.-7.8.2019 )
Dopadlo to výborně :-)
---

15. 6. 2019, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Noimak Cup Strakonice ( 2008 a ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

9. 6. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní finále starších přípravek v Nýrsku
Dopadlo to výborně :-)
---

2. 6. 2019, neděle, 9:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajské finále starších přípravek v Domažlicích
Dopadlo to výborně :-)
---

1. 6. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Horažďovicích
Dopadlo to výborně :-)
---

26. 5. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár předsedy klubu, pro ročník 2009 a ml. ( Hrádek u Rokycan )
Dopadlo to výborně :-)
---

26. 5. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Sušici
Dopadlo to výborně :-)
---

19. 5. 2019, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Chanovicích
Dopadlo to výborně :-)
---

18. 5. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Nepomuku
Dopadlo to výborně :-)
---

11. 5. 2019, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Mochtíně
Dopadlo to výborně :-)
---

5. 5. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Sušici
Dopadlo to výborně :-)
---

4. 5. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Plzni
Dopadlo to výborně :-)
---

28. 4. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek ve Strážově
Dopadlo to výborně :-)
---

21. 4. 2019, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Mezinárodní turnaj Františkovy Lázně
Dopadlo to výborně :-)
---

21. 4. 2019, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Chanovicích
Dopadlo to výborně :-)
---

20. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
Dopadlo to výborně :-)
---

13. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Hrádku
Dopadlo to výborně :-)
---

6. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Tachově
Dopadlo to výborně :-)
---

23. 3. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
Dopadlo to výborně :-)
---

21. 3. 2019, čtvrtek, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kohouti Rokycany ( r. 2008 a r. 2009 ) v Žinkovech
Dopadlo to výborně :-)
---

9. 3. 2019, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Petřín Plzeň
Hráno bez výsledků ( více v komentáři )
---

3. 3. 2019, neděle, 14:40 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
4.místo ( více v komentáři )
---

16. 2. 2019, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2008 a ml. )
Dopadlo to jak mělo :-)
---

9. 2. 2019, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
1x výhra, 3x porážka ( více v komentáři )
---

6. 2. 2019, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní soustředění Žinkovy
Dopadlo to výborně :-)
---

26. 1. 2019, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2008 a ml. )
1x výhra, 4 x porážka
---

20. 1. 2019, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
3x výhra, 1x prohra ( více v komentáři )
Korbel 4, Věchtík 2, Makovec 2, Šůsová 1, Šlechta 1, vlastní 1.
---

13. 1. 2019, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FK Okula Nýrsko (ročník 2009 a ml.)
13:11 ( více v komentáři )
Korbel 9, Soukup 2, Kočí 1, Šlechta 1.
---

12. 1. 2019, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Coach Cup Rokycany
Dopadlo to výborně :-)
---

6. 1. 2019, neděle, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2008 a ml. )
1x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )
---

16. 12. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Vánoční turnaj Plzeň ( 2008 a ml. )
3x výhra, 1x remíza, 3x prohra ( více v komentáři )
Šmrha 5, Petrášek 3, Korbel 2, Makovec 2, Hvostál 2, Mlnařík 1
---

15. 12. 2018, sobota, 8:20 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
4 x výhra ( více v komentáři )
Mlnařík 5, Korbel 3, Soukup 3, Věchtík 2, Makovec 1, Kočí 1, Sládek 1
---

2. 12. 2018, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2008 a ml. )
2x výhra, 3x prohra ( více v komentáři )
---

1. 12. 2018, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2009 a ml. )
2.místo ( více v komentáři )
Korbel 8, Frýzek 3, Mandák 2, Lávička 2, Makovec 2, Soukup 1.
---

24. 11. 2018, sobota, 14:40 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
4x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 11, Mlnařík 5, Sedlák 5, Lávička 4, Makovec 1, Věchtík 1, Šůsová 1.
---

10. 11. 2018, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Plzni
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Mlnařík 8, Korbel 7, Petrášek 6, Mandák 3, Drázda 1.
---

27. 10. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Sušici
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Mlnařík 14, Petrášek 9, Mandák 7, Vacík 5, Boř 5, Pavelec 3, Šlechta 1, Drázda 1, Frýzek 1.
---

20. 10. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Bolešinech
1x výhra, 2x prohra ( více v komentáři )
---

13. 10. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Hrádku u Sušice
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Šlechta 7, Mlnařík 6, Pavelec 6, Vacík 2, Sládek 3, Makovec 2, Lávička, Drázda
---

7. 10. 2018, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Horažďovicích
3x výhra ( více v komentáři )
---

29. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
4x výhra ( více v komentáři )
Korbel 10, Vacík 9, Šlechta 7, Sládek 6, Mlnařík 2, Pavelec 2, Frýzek 1, Boř 1.
---

22. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Kašperských Horách
1x výhra, 1x remíza, 1x prohra ( více v komentáři )
---

15. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
1x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )
Frýzek 4, Korbel 4, Drázda 2, Boř 2, Hvostál 1, Lávička 1, Václavek 1
---

13. 9. 2018, čtvrtek, 9:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Ondrášovka Cup U10 ve Strakonicích
4. místo ( více v komentáři )
Korbel 3, Věchtík 3, Frýzek 2, Šlechta 2, Lávička 2, Soukup 1, Makovec 1
---

8. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Nýrsku
Zahráli si všichni, takže vše OK :-)
---

2. 9. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár předsedy DDM Rokycany - 2. ročník ( 2009 a ml. )
3.místo ( více v komentáři )
Korbel 9, Vacík 8, Věchtík 5, Šlechta 1, Kočí 1, Frýzek 1.
---

1. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Holýšově
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Petrášek 13, Sládek 4, Mlnařík 3, Hvostál 3, Boř 3, Korbel 2, Frýzek 2, Pavelec 1, Václavek 1.
---

26. 8. 2018, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Petřín Plzeň U10, TJ Sušice U10 ( Ve Střelských Hošticích )
Hráno bez výsledků :-)
---

25. 8. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Letní fotbalové soustředění Střelské Hoštice 25.-28.8.2018
Dopadlo to výborně :-)
---

23. 8. 2018, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kohouti Rokycany, ročník 2009-2010
Hráno bez výsledku :-)
---

18. 8. 2018, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Jiskra Aš, Slivenec Praha U11,U10
Hráno bez výsledku :-)
---

9. 8. 2018, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Spartak Příbram U11 ( Ve Střelských Hošticích )
Hráno bez výsledků ( více v komentáři )
---

6. 8. 2018, pondělí, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zahájení nové sezóny v kategorii U11, U10
Vše už opět běží :-)
---

16. 6. 2018, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Noimak cup Strakonice
3.místo
---

10. 6. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Finále SP (OFS) Janovice
Odehráno :-)
---

10. 6. 2018, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zápas Střelské Hostice
Odehráno :-)
---

9. 6. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek - finále, Rakova
Výsledek ještě není znám
---

2. 6. 2018, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Pačejově
Výsledek ještě není znám
---

26. 5. 2018, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek 11. kolo
Výsledek ještě není znám
---

20. 5. 2018, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Horažďovicích
Výsledek ještě není znám
---

12. 5. 2018, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek 10. kolo
Výsledek ještě není znám
---

6. 5. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Pačejově
Výsledek ještě není znám
---

29. 4. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Františkovy Lázně
Výsledek ještě není znám
---

28. 4. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek 9. kolo - Planá u Mariánských Lázních
Výsledek ještě není znám
---

22. 4. 2018, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Horažďovicích
Výsledek ještě není znám
---

14. 4. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek 8. kolo
Výsledek ještě není znám
---

25. 3. 2018, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas - Blatná
hraní bez výsledků
---

17. 3. 2018, sobota, 11:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas v Blatné
hraní bez výsledků
---

10. 3. 2018, sobota, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
konečné 4. misto
---

3. 3. 2018, sobota, 7:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku
konečné 9. místo
---

24. 2. 2018, sobota, 6:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
(podrobnosti v komentáři)
---

17. 2. 2018, sobota, 7:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku
(podrobnosti v komentáři)
---

11. 2. 2018, neděle, 7:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku 2017-2018 SP
(podrobnosti v komentáři)
---

3. 2. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
(podrobnosti v komentáři)
---

27. 1. 2018, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku 2017-2018
(podrobnosti v komentáři)
---

13. 1. 2018, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Rokycanech SP 2007
(podrobnosti v komentáři)
---

13. 1. 2018, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný turnaj 2008 - Strakonice ZŠ Povážská
hrálo se bez výsledků
---

7. 1. 2018, neděle, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
(podrobnosti v komentáři)
---

6. 1. 2018, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Rokycanech SP 2008
(podrobnosti v komentáři)
---

2. 12. 2017, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
(podrobnosti v komentáři)
---

26. 11. 2017, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku 2017-2018 SP 2008
(podrobnosti v komentáři)
---

11. 11. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Horažďovicích
(podrobnosti v komentáři)
---

4. 11. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Rokycanech SP 2007
2. místo (podrobnosti v komentáři)
---

4. 11. 2017, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Rokycanech SP 2008
ZRUŠENO !!!
---

29. 10. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Janovicích
ZRUŠENO!!!
---

28. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Horažďovicích
(podrobnosti v komentáři)
---

22. 10. 2017, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Horažďovicích
(podrobnosti v komentáři)
---

14. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Plánici
TURNAJ ZRUŠEN !!!
---

14. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Horažďovicích
(podrobnosti v komentáři)
---

7. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Měčíně
(výsledky v komentáři)
---

30. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Holýšově
(výsledky v komentáři)
---

30. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st.přípravek v Bolešinech
TURNAJ ZRUŠEN !!!
---

24. 9. 2017, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár ředitele DDM Rokycany - 1.ročník
(podrobnosti v komentáři)
---

23. 9. 2017, sobota, 13:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Horažďovicích
(výsledky v komentáři)
---

16. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Plané u Mar. Lázní
(podrobnosti v komentáři)
---

16. 9. 2017, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Mochtíně
(výsledky v komentáři)
---

10. 9. 2017, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár starosty města Rokycany - 11.ročník
(výsledky v komentáři)
---

9. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Dlouhé Vsi
(výsledky v komentáři)
---

5. 9. 2017, úterý, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Ondrášovka Cup U11 - předkolo ve Vodňanech
(výsledky v komentáři)
---

2. 9. 2017, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Plzni
(výsledky v komentáři)
---

26. 8. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Strakonice - oslavy 650 let založení města
(výsledky v komentáři)
---

25. 8. 2017, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dražejov
přípravné zápas bez výsledků
---

18. 8. 2017, pátek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Jiskra Aš, Slivenec Praha - přípravný zápas
přípravné zápasy bez výsledků
---

8. 8. 2017, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Spartak Příbram, ve Střelských Hošiticích
přípravný zápas bez výsledku
---

13. 5. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FK Horažďovice, Start Luby A, FK Dukla Janovice, TJ Sušice
(podrobnosti v komentáři)
---

8. 5. 2017, pondělí, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - E.on cup - Strakonice
celkové 21. místo
---

7. 5. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Sušice, SK Klatovy 1998 A, Sokol Mochtín, FK Horažďovice
(podrobnosti v komentáři)
---

29. 4. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Svatobor Hrádek, TJ Sušice, SK Klatovy 1998 A, FK Horažďovice
zrušeno bez náhrady
---

23. 4. 2017, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sokol Mochtín, Svatobor Hrádek, TJ Sušice, FK Horažďoivce
(podrobnosti v komentáři)
---

15. 4. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FK Horažďovice, Sokol Pačejov, Sokol Mochtín, Svatobor Hrádek
(podrobnosti v komentáři)
---

9. 4. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Picatec tour - turnaj Praha
celkové 6. místo (podrobnosti v komentáři)
---

4. 4. 2017, úterý, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas s Blatnou v HD
hráno bez výsledku
---

1. 4. 2017, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná - přípravný zápas
hráno bez výsledku
---

25. 3. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas v Oseku - Blatná
hráno bez výsledku
---

22. 3. 2017, středa, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas ve Střelských Hošticích
hráno bez výsledku
---

19. 3. 2017, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ZŠ Blatenská - HD, Nepomuk, Blatná
hráno bez výsledků
---

11. 3. 2017, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Blatná v Oseku - Blatná, Strakonice, Písek
2. místo
---

9. 3. 2017, čtvrtek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas v Nepomuku
hráno bez výsledku
---

25. 2. 2017, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Nýrsko
6. místo
---

19. 2. 2017, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj SP Osek - TJ Blatná, Spartak Příbram A, Spartak Příbram B, FK Nepomuk, FK Nýrsko, TJ Milín, TJ Hradiště
celkové 9. místo po 4 kolovém turnaji, výsledky v komentáři
---

4. 10. 2015, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj o pohár hejtmana.
Výsledky zápasů v komentáři.
---

13. 9. 2015, neděle, 10:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj o pohár hejtmana.
Výsledky zápasů v komentáři.
---

7. 6. 2015, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní finále starší přípravky.
2. místo v turnaji
---

31. 5. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

23. 5. 2015, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

17. 5. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

25. 4. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Nepomuku.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

18. 4. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Pačejově.
26:6
---

12. 4. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Kolinci.
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

12. 4. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

11. 4. 2015, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
Hráno bez výsledků.
---

21. 3. 2015, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Blatné.
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

31. 1. 2015, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj v Rokycanech.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

23. 11. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Plzni.
Hráno bez výsledků.
---

1. 11. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Strakonicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

28. 10. 2014, úterý, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
Hráno bez výsledků.
---

26. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

19. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. a 2. místo (podrobnosti v komentáři)
---

12. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
Hráno bez výsledků.
---

12. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Janovicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

11. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Bolešinech.
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

4. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Kolinci.
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

27. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Strážově.
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

21. 9. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

21. 9. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

13. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Pačejově.
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

13. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Svéradicích.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

7. 9. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. a 3. místo (podrobnosti v komentáři)
---

7. 6. 2014, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní finále v Měčíně.
4. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

31. 5. 2014, sobota, 7:35 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - MINI MS - turnaj v Německu.
3. místo ve skupině
---

26. 5. 2014, pondělí, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná
10:7
---

25. 5. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Sušici.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

17. 5. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Nepomuku.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

4. 5. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

29. 4. 2014, úterý, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Strakonice
6:8
---

27. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

24. 4. 2014, čtvrtek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2003
9:3
---

19. 4. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Svéradicích.
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

13. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

6. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

1. 4. 2014, úterý, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Strakonice
5:8
---

30. 3. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2004
25:5
---

25. 3. 2014, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kolinec
6:9
---

18. 3. 2014, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Katovice
13:2
2 x Dvořák, 2 x Šedivý, 2 x Mai, 3 x Urban, 2 x Reindl, Rojt, Těžký
---

11. 3. 2014, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FK Nepomuk
4:7
---

25. 2. 2014, úterý, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2004
12:11
4 x Dvořák, 3 x Šedivý, 3 x Mai, Urban, Těžký
---

22. 2. 2014, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Oseku
mimo soutěž
---

16. 2. 2014, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj ve Strakonicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

9. 2. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Katovice
15:16
---

25. 1. 2014, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2004
11:4
---

19. 1. 2014, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj ve Strakonicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

8. 1. 2014, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nepomuk
7:8
3 x Dvořák, 2 x Šedivý, 2 x Horkel
---

5. 1. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nepomuk
3:9 (2:2, 0:4, 1:3)
Urban, Rada, Rojt
---

14. 12. 2013, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Rokycanech
2. místo (podrobnosti v komentáři)
---

30. 11. 2013, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Oseku
4. místo (podrobnosti v komentáři)
---

31. 10. 2013, čtvrtek, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2003
6:9
---

27. 10. 2013, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

19. 10. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Sušici.
Výsledky v komentáři.
---

13. 10. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Janovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

5. 10. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Strážově.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

3. 10. 2013, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Písek 2004
16:8
6 x Dvořák, 4 x Faltys, 2 x Šedivý, 2 x Urban, Mai, Rojt
---

29. 9. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

21. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

18. 9. 2013, středa, 16:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2004
Nehráno pro nepříznivé počasí.
---

14. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Svéradicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

8. 9. 2013, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

28. 8. 2013, středa, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Luby
7:10
---

17. 8. 2013, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy 2004
13:3
---

9. 8. 2013, pátek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2004
21:3
---

11. 6. 2013, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sokol Nalžovské Hory (ml. žáci)
5:5 (2:3)
---

9. 6. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní finále starších přípravek v Plánici.
10. místo
---

1. 6. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Měčíně
zrušeno
---

28. 5. 2013, úterý, 16:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Žichovice (mladší žáci)
6:5
Mai 3, Král, Stulík, Pavelec
---

9. 5. 2013, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Žichovice (ml. žáci)
2:8
Pikeš, Palečko
---

25. 4. 2013, čtvrtek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Strakonice
4:10
---

6. 4. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Horažďovicích
Zrušeno pro špatné počasí.
---

20. 3. 2013, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Otavan Katovice
9:11
Král 3, Koloros 3, Faltys 2, Ráž
---

10. 3. 2013, neděle, 11:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Otavan Katovice
5:5
Mai, Stulík, Faltys, Pikeš, Král
---

11. 10. 2012, čtvrtek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Strakonice
2:6
---

11. 9. 2012, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kasejovice
15:6
Pavelec 3x, Mai 3x, Koloros 2x, Král, Jedlička, Palečko, Rada, Stulík, Faltys, Hokr
---

28. 8. 2012, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kasejovice
9:6
4xMasopust, 2xKoloros, Palečko, Jedlička, Faltys
---

18. 8. 2012, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Kasejovice
7:10
3xPikeš, 3xMai, Koloros
---

16. 8. 2012, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Spartak Příbram
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
---

24. 6. 2012, neděle, 8:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Lubech
3. místo
---

9. 6. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Mochtín
11:7 (3:2, 3:4, 5:1)
8´45´Štěch, 8´9´22´ 32´Král, 26´45´Pikeš 50´52´Hnídek - 5´15´37´Pretzemayer, 21´Vozka, 34´35´53´kapusta
---

3. 6. 2012, neděle, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Švihov
1:7 (1:2, 0:1, 0:4)
Hnídek
---

29. 5. 2012, úterý, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Žichovice (madší žáci)
2:6 (0:3, 1:2, 1:1)
---

27. 5. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bolešiny
1:8 (0:4, 0:3, 1:1)
58 Pikeš
---

20. 5. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Luby
8:12 (3:5, 4:3, 1:4)
6,11,36 Hnídek 12,31,33, Štěch, 38 Hokr, 60 Pikeš - 3 Hais, 5,16,54 Holý, 13, 28 Janda, 14, 35,40,47,53 Doubek, 59 Pikhart
---

15. 5. 2012, úterý, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kasejovice
14:7 (9:4)
4 Hnídek, 4 Hokr, 2 Koloros, 2 Daněk, 2 král
---

13. 5. 2012, neděle, 11:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Chanovice
23:00 (5:0, 10:0, 8:0)
4´42´Daněk, 6´37´39´45´Pikeš, 10´40´Rada, 14´23´55´58´Král, 16´49´Polena, 32´33´34´35´ Koloros, 36´69´48´Pavelec, 44´Faltys, 56´Jedlička
---

9. 5. 2012, středa, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Měčín
12:4 (4:1,4:1,4:2)
1,35 Radim Pikeš 15 Tomáš Stulík 16,27, 47,57 Josef Koloros 18,30 Ondřej Palečko 36,59 Luboš Král 58 Dalibor Jedlička – 17 Adam Krotký 27 Matěj Linhart 43 Jan Hajšman 55 penalta David Homolka dřej Palečko 36,59 Luboš Král 58 Dalibor Jedlička – 17 Adam krotký 27 Matěj Linhart 43 Jan Hajšman 55 penalta David Homolka
---

6. 5. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
5:6 (1:3, 3:2, 1:1)
2 Hnídek, Štěch, Pikeš, Stulík - 3 Růžičková, Havlík, Korbel, Valeš
---

27. 4. 2012, pátek, 17:20 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy
10:6 (2:1, 5:1, 3:3)
5xŠtěch, Koloros, Hnídek, Pavelec, Král, Pikeš
---

22. 4. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
5:5 (2:1, 2:3, 1:1)
5,9 HNÍDEK, 32,33 KRÁL, 54 BOČEK - 17,27 NOVÁK, 29,39 KADLEC, 55 KAHLE
---

12. 4. 2012, čtvrtek, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná
4:10
Stulík, Král. Polena, Pikeš
---

6. 4. 2012, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Strážov
14:0 (5:0; 3:0; 6:0)
Hnídek Tomáš 3, Pikeš Radim 2, Stulík Tomáš 2, Štěch Jakub, Polena Matěj, Boček Jakub, Jedlička Dalibor, Ráž Pavel, Palečko Ondřej, Faltys Adam;
---

29. 3. 2012, čtvrtek, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Katovice
10:9 (6:2)
Hnídek 5, Pikeš 2, Pavelec, Stulík, Král
---

20. 3. 2012, úterý, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sokol Nalžovské Hory
7:10
Štěch 4x, Pikeš 2x, Hnídek
---

3. 3. 2012, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Katovice
7:7
Stulík 2, Rada 2, Král 2, Faltys
---

23. 10. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
8:5 (3:1, 2:1, 3:3)
3 x Hnídek, 2 x Štěch, Král, Přerost, Polena
---

15. 10. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nalžovské Hory
2:10
Polena, Koloros
---

7. 10. 2011, pátek, 17:20 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy
10:2 (4:1, 4:1, 2:0)
4 x Hnídek, 3 x Štěch, 1 x Koloros, Pikeš, Stulík
---

2. 10. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Chanovice
27:0 (9:0, 9:0, 9:0)
5 x Koloros, Král, 4 x Boček, Palečko, 3 x Pavelec, 2 x Pikeš, Polena, Hokr, Stulík
---

29. 9. 2011, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nepomuk
4:12 (1:6, 2:4, 1:2)
2 x Král, Polena, Pavelec
---

25. 9. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
8:7
5 x Hnídek, 2 x Stulík, Boček
---

18. 9. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Luby "A"
17:1
Štěch
---

11. 9. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice
3:19
2 x Štěch, vlastní
---

25. 6. 2011, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Sušici
3.místo
---

19. 6. 2011, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bezděkov
7:0 (2:0)
5., 10., 36., 37., 39. Hájek Marek, 24. Forman Jan, 29. Hnídek Tomáš
---

18. 6. 2011, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Strakonicích
2.místo
Marek Hájek, Tomáš Hnídek, Jakub Štěch, Jan Forman
---

11. 6. 2011, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Senco Doubravka
12. místo
2x Tomáš Hnídek, Jan Forman
---

4. 6. 2011, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
4:0 (1:0)
2x Marek Hájek, Jakub Štěch, Tomáš Hnídek
---

28. 5. 2011, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Švihov
6:1 (1:0)
3x Jakub Štěch, 2x Hynek Bejvl, Marek Hájek
---

21. 5. 2011, sobota, 10:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy B
5:8 (2:3)
3x Tomáš Hnídek, Marek Hájek, Jan Forman
---

15. 5. 2011, neděle, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B
7:4 (3:2)
2x Tomáš Hnídek, Karel Pivnička, Marek Hájek, Jakub Boček, Jakub Štěch, Filip Fuščič
---

7. 5. 2011, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Janovice
12:1 (8:0)
3x Jan Forman, 2x Tomáš Hnídek, 2x Jakub Štěch, 2x Bartheldy Václav, Boček Jakub, Marek Hájek, Fuščič Filip
---

1. 5. 2011, neděle, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bolešiny
7:0 (6:0)
Hnídek Tomáš, Hájek Marek, Pivnička Karel, Fuščič Filip.
---

24. 4. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
5:1 (2:1)
Marek Hájek, 2x Štěch Jakub, 2x Hnídek Tomáš
---

16. 4. 2011, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nýrsko B
0:6 (0:2)
---

27. 3. 2011, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nalžovské Hory
19:3
5x Bartheldy, 4x Hájek, 2x Fuščič, 2x Forman, 2x Hnídek, 2x Štěch, 2x Pustka
---

27. 2. 2011, neděle, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech
8. místo
Tomáš Hnídek
---

12. 2. 2011, sobota, 8:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Nýrsku
5. místo
6x Marek Hájek, Tomáš Hnídek, ?
---

30. 1. 2011, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice
3:6
---

30. 10. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bezděkov
10:0 (5:0)
5 x Marek Hájek, 2x Jan Forman, 2 x Jakub Štěch, Tomáš Hnídek
---

23. 10. 2010, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nýrsko B
6:7 (4:3)
1´, 10´, 12´, 16´ Hájek Marek, 21´ Hnídek Tomáš, 38´ Hokr Filip
---

16. 10. 2010, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
11:1 (4:0)
5x Marek Hájek, 2x Bejvl Hynek, Pustka David, Štěch Jakub, Forman Jan, Hnídek Tomáš
---

9. 10. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Švihov
10:0 (5:0)
Tomáš Hnídek, 2x Marek Hájek, 2x Jakub Štěch, 2x Jan Forman , Pustka David, Hynek Bejvl, Bartheldy Václav
---

1. 10. 2010, pátek, 17:20 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Klatovy B
4:4 (1:2)
2 x Marek Hájek, Jakub Štěch, Jan Forman
---

25. 9. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B
9:2 (8:1)
3x Tomáš Hnídek, 3x Marek Hájek, 2x Jakub Štěch, Jan Forman
---

18. 9. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Janovice
16:0 (8:0)
5x Hnídek Tomáš, 3x Hájek Marek, 4x Panušová Martina,
---

11. 9. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bolešiny
6:2 (1:1)
Bejvl Hynek, Hnídek Tomáš, Panušková Martina, 2x Hájek Marek, Fuščič Filip
---

4. 9. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
7:0 (4:0)
5. Bejvl (PK); 11.,29.,35. Hnídek Tomáš; 14.,17.,26. Hájek Marek
---

19. 6. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nalžovské Hory
2:3
4. Martina Panušková , 37. Tomáš Macoun
---

12. 6. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kašperské Hory
0:2 (0:0)
---

9. 6. 2010, středa, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
2:2 (0:2)
25.,45. - Martina Panušková
---

26. 5. 2010, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B
2:2 (1:1)
Forman Jan, Fuščič Filip
---

16. 5. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
4:0 (2:0)
15., 43. Filip Fuščič, 25. Pustka David, 35. Špička Vojtěch
---

8. 5. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nalžovské Hory
2:2 (1:1)
15´Martina Panušková, 43´Jan Forman
---

2. 5. 2010, neděle, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kašperské Hory
0:1 (0:0)
---

24. 4. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B
3:1 (2:0)
---

18. 4. 2010, neděle, 12:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
4:1 (1:0)
20´Hynek Bejvl, 38´Martina Panušková, 45´Kryštof Bučok, 50´Jan Forman
---

10. 4. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
2:0 (1:0)
Martina Panušková (10´), Kryštof Bučok (33´)
---

4. 4. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Sušice
3:6 (1:5)
Martina Panušková 3x
---

7. 3. 2010, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj v Klatovech
10. místo
Kryštof Bučok, Tomáš Macoun
---

14. 2. 2010, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Nepomuku
6.místo
Jan Forman, Lukáš Valovič
---

30. 1. 2010, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj Klatovy
8. místo
jedinou branku na turnaji vstřelila Martina Panušková
---

7. 3. 2009, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj - SK Petřín Plzeň ( 2009 ml. )
Výsledek ještě není znám
---

16. 2. 0019, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2008 a ml. )
Výsledek ještě není znám
---

0. 0. 0000, úterý, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Plzni.
Hráno bez výsledků.

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

  • Lukeš Karel – Papírnictví
  • Devětsil - lékárna
  • Ing. Petr Klečka
  • Hana Zímová - Restaurace U Hlaváčků