Areál fotbalového klubu – Poskytované služby veřejnosti

 

V areálu se nachází víceúčelové hřiště s umělým povrchem (rozměr 50 x 30 m) na kterém je možno hrát tenis, volejbal, nohejbal, fotbal, florbal a házenou.

 

 

V období od dubna do října je v provozu kiosek, který Vám v těsné blízkosti řeky Otavy nabídne občerstvení po pěší túře, po sportovním výkonu, nebo při posezení s přáteli či dětmi. V blízkosti je  umístěno i dětské hřiště s houpačkami a kolotočem, takže při odpočinku mají rodiče své děti stále na dohled.

V letních měsících je v areálu otevřeno tábořiště "stadion Na Lipkách", kterého využívají vodáci, cykloturisté, rodiny s dětmi na výletě a ostatní návštěvníci města. Pro vodáky je k dispozici přístaviště s možnosti nakládky lodí. Přenocování je možné i s obytnými automobily, k dispozici je za příplatek i připojení na elektřinu. Návštěvníkům jsou k dispozici sociální zařízení pro muže i ženy a sprchy s teplou vodou. Provoz tábořiště je řízen  představiteli klubu. V prostoru tábořiště je dostupná Wifi Free od firmy SKY Soft.

Hned vedle areálu je Aquapark s celoročním provozem a Fitnesscentrem a také kurty tenisového klubu v Horažďovicích. Po 5-ti minutové procházce se dostanete z areálu přímo do centra města Horažďovice, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. V blízkosti areálu se také nachází několik restaurací, které nabízí teplou kuchyni nebo ubytovánípenzion se stejnou nabídkou ubytování a jídel.

 

 

 

 

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

  • Lukeš Karel – Papírnictví
  • Devětsil - lékárna
  • Ing. Petr Klečka
  • Hana Zímová - Restaurace U Hlaváčků