Pro naše fanoušky

Máme pro vás nové šály s klubovou symbolikou. Můžete je zakoupit v v papírnictví pana Karla Lukeše, které najdete v ulici vedoucí z náměstí k Červené bráně (Plzeňská 15) anebo před domácím utkáním na pokladně při vstupu do areálu. Také můžete kontaktovat Michala Šedivého na čísle +420 603 536 451, může pro vás koupi zprostředkovat. Cena šály je 290 Kč.

 


 

Pro všechny řidiče, kteří si v interiéru svého vozu chtějí připomenout pro koho tluče jejich srdce a také pro všechny, kteří okukují prázdný vůz, aby jim bylo jasné odkud vítr vane... Minidresy, oboustranné s praktickou přísavkou na sklo. Kamkoliv ve voze, kde to neohrozí bezpečnost silničního provozu, ale také na okno domu, na vánoční stromek... Fantazii se meze nekladou.

K dostání jako vždy v papírnictví pana Karla Lukeše, které najdete v ulici vedoucí z náměstí k Červené bráně (Plzeňská 15) anebo před domácím utkáním na pokladně při vstupu do areálu. Také můžete kontaktovat Michala Šedivého na čísle +420 603 536 451, může pro vás koupi zprostředkovat. Cena minidresu je 120 Kč.


 

Kdysi bylo velkou vášní nosit různé odznáčky, které se připichovali nejčastěji do klopy saka. Doba dnes již odznáčkům tolik nepřeje, saka dnes mezi fanoušky kopané asi nenajdete. Svátečnost sportovních klání již tedy není tak sváteční, jak tomu bylo dříve, ale tak už jde ten svět kolem nás.

Placky je možné zakoupit v papírnictví pana Karla Lukeše, které najdete v ulici vedoucí z náměstí k Červené bráně (Plzeňská 15). Cena placek byla stanovena následovně: modrá 30 Kč, zelená 50 Kč a bílá 100 Kč. Vybrané peníze po odečtu výrobních nákladů budou všechny beze zbytku použity na podporu mládežnické kopané.

Zakoupením placky demonstrujete svou přízeň klubovým barvám a pomáháte správné věci!

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

  • Lukeš Karel – Papírnictví
  • Devětsil - lékárna
  • Ing. Petr Klečka
  • Hana Zímová - Restaurace U Hlaváčků