2. 6. 2024, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Horažďovicích ( Mochtín, Sušice, Nýrsko )
FKHD - Mochtín 8:3, FKHD - Sušice 12:1
Korbel 4x, Valenta 2x, Svoboda, Netušil, Cozma 3x, Frýda 2x, Velíšek, Šipla, Šimanovský, Netušil, Šrom, Svoboda

17. kolo okresní přebor

  V neděli 2. června 2024 jsme v Horažďovicích pořádali turnaj 17. kola okresního přeboru starších přípravek. Na tomto turnaji se naši kluci poměřili s dětmi z Mochtína a ze Sušice. Nýrsko se z turnaje omluvilo. Lze říci, že v obou zápasech byl náš tým na hřišti dominantnější a měl více ze hry. Odpovídají tomu také výsledky zápasů. Zejména proti Sušici, která tentokrát přijela s o něco méně zkušenějšími dětmi, se hrálo většinu času na jednu branku.

  Zápas s Mochtínem byl podstatně vyrovnanější, ale náš tým v tomto utkání těžil ze schopností a produktivity Pepy Korbela, který byl proti Mochtínu rozdílovým hráčem.

   

  FK Horažďovice : TJ Sokol Mochtín 8 : 3

  Branky: Korbel 4, Valenta 2, Svoboda, Netušil

   

  FK Horažďovice : TJ Sušice 12 : 1

  Branky: Cozma 3, Frýda 3, Velíšek, Šipla, Šimanovský, Netušil, Šrom, Svoboda

   

  Sestava: Klečka, Korbel, Frýda, Šipla, Novák, Velíšek, Šimanovský, Svoboda, Cozma, Šrom, Netušil, Valenta

Patrik Šimanovský

---

26. 5. 2024, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP ve Švihově ( Švihov, Sušice, Luby C )
FKHD - Švihov 11:3, FKHD - Luby C 6:3, FKHD - Sušice 5:3
Frýda 3x, Salaba 3x, Eliáš 2x, Velíšek 2x, Netušil, Salaba 3x, Eliáš 3x, Frýda, Salaba 2x, Valenta, Frýda, Netušil

16. kolo okresní přebor

  V neděli 26. května 2024 sehrála naše starší přípravka tři povedené zápasy ve Švihově. Na turnaji jsme totiž nepoznali hořkost porážky a po třech vítězstvích jsme celý turnaj opanovali!!

  První zápas proti domácímu Švihovu jsme měli po většinu času pod kontrolou a postupným navyšováním skóre jsme dokráčeli k zaslouženému vítězství. Vyrovnanější duely nás čekaly proti Lubům a Sušici, i v těchto zkouškách však naši kluci obstáli. Zejména vítězství nad Sušicí je pro nás velice cenné, protože se nám tohoto soupeře podařilo porazit po dlouhé době! Kluci podali opravdový týmový výkon a za vítězstvím si šli. Mohli si tak vychutnat zaslouženou oslavu a radost, která po turnaji vypukla.

   

  FK Horažďovice : FC Švihov 11 : 3

  Branky: Frýda 3, Salaba 3, Eliáš 2, Velíšek 2, Netušil

   

  FK Horažďovice : TJ Start Luby C 6 : 3

  Branky: Salaba 3, Eliáš 2, Frýda

   

  FK Horažďovice : TJ Sušice 5 : 3

  Branky: Salaba 2, Valenta, Frýda, Netušil

   

  Sestava: Klečka, Salaba, Frýda, Šipla, Novák, Velíšek, Šimanovský, Šrom, Netušil, Valenta, Eliáš

Patrik Šimanovský

---

18. 5. 2024, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Horažďovicích ( Hrádek, Luby A, Mochtín, Klatovy U11 )
FKHD - Luby A 4:1, FKHD - Hrádek 1:5, FKHD - Klatovy U11 6:3, FKHD - Mochtín 8:2
Valenta 2x, Šrom, Salaba, Korbel, Frýda 3x, Korbel, Salaba, Šipla, Fýda 3x, Korbel 2x, Eliáš 2x, Salaba

15. kolo okresní přebor

  V sobotu 18. května 2024 jsme v Horažďovicích pořádali turnaj okresního přeboru starších přípravek. Na turnaji se náš tým postupně poměřil s dětmi z Lub, Hrádku u Sušice, Klatov a Mochtína.

  Nejhezčí a nejnapínavější zápasy naši kluci sehráli proti Klatovům a Hrádku. V zápase, ve kterém jsme se utkali proti dětem z okresního města, si oba týmy s chutí zastřílely. Vyrovnaná a otevřená partie nakonec vyzněla o tři branky ve prospěch dětí z Horažďovic.

  Nejtěžší zkouška na nás čekala proti tradičně silnému Hrádku, jehož kombinační hra nám dělá problémy. Tentokrát se nám však celkem solidně dařilo se Hrádku vyrovnat uprostřed hřiště. Nakonec nás však srazily lacino obdržené branky, které rozhodly o naší porážce o tři góly.

  V zápasech proti Lubům a Mochtínu těžili naši hráči z jasné převahy, kterou proměnili ve vysoká vítězství. Nejvíce jsme v turnaji spoléhali na střeleckou produktivitu Honzy Frýdy a Pepy Korbela.

   

  FK Horažďovice : TJ Start Luby A 4 : 1

  Branky: Valenta 2, Šrom, Salaba

   

  FK Horažďovice : TJ Svatobor Hrádek 1 : 5

  Branky: Korbel

   

  FK Horažďovice : SK Klatovy U11 6 : 3

  Branky: Frýda 3, Korbel, Salaba, Šipla

   

  FK Horažďovice : TJ Mochtín 8 : 2

  Branky: Frýda 3, Korbel 2x, Eliáš 2x, Salaba

  Sestava: Klečka, Korbel, Salaba, Frýda, Šipla, Novák, Velíšek, Šimanovský, Šrom, Svoboda, Netušil, Trofimenko, Valenta, Cozma

Patrik Šimanovský

---

11. 5. 2024, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Mochtíně ( Mochtín, Luby B, Nýrsko B, Sušice )
FKHD - Nýrsko 5:3, FKHD - Luby B 4:1, FKHD - Mochtín 1:4, FKHD - Sušice 0:4
Cozma 2x, Černý, Trofimenko, Brož, Svoboda, Černý, Netušil, Cozma, Brož

14. kolo okresní přebor

  V sobotu 11. května 2024 si naše starší přípravka zahrála na turnaji v Mochtíně s padesátiprocentní úspěšností. Turnaj jsme otevřeli zápasem proti Nýrsku, ve kterém jsme rychle prohrávali 1:3. Po několika úpravách v sestavě se nám však podařilo zabojovat, a výsledek jsme otočili v náš prospěch. S ohledem na průběh zápasu bylo vítězství 5:3 velice cenné, a bylo dobrým základním kamenem pro další průběh turnaje.

  Do druhého zápasu jsme nastoupili proti Lubům. Utkání jsme měli pod kontrolou a zaslouženě zvítězili. V tomto turnaji nám chyběl náš zkušený brankář, takže nejdůležitější taktikou bylo - nepustit soupeře na dostřel. To se nám také v části prvního a po celou dobu druhého zápasu dařilo.

  Pak nás ale čekala vyrovnanější utkání s domácím Mochtínem a kvalitní Sušicí. Zápasy byly plné zajímavých soubojů ve středu hřiště. Jakmile se však naši soupeři dostali na dostřel, trestali nás i poměrně jednoduchými střelami, které končily v naší síti. Naproti tomu jsme se my nedokázali prosadit ani z nejvyloženějších šancí. Uznáváme kvalitu soupeřů, jejich výhry byly zasloužené, ale vysoké porážky neodpovídaly průběhu utkání a pro nás byly až příliš kruté. O dalším víkendu se už náš tým opět ukáže na domácím turnaji, do kterého by měl nastoupit již opět v plné síle!!

   

  FK Horažďovice : FK Okula Nýrsko 5 : 3

  Branky: Cozma 2, Černý, Trofimenko, Brož

   

  FK Horažďovice : TJ Start Luby B 4 : 1

  Branky: Svoboda, Černý, Netušil, Cozma

   

  FK Horažďovice : Sokol Mochtín 1 : 4

  Branky: Brož

   

  FK Horažďovice : TJ Sušice 0 : 4

  Sestava: Velíšek, Šimanovský, Šrom, Svoboda, Netušil, Brož, Bauer, Trofimenko, Valenta, Černý, Cozma

  Patrik Šimanovský

---

4. 5. 2024, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Lubech ( Luby A, Klatovy U10, Nýrsko, Hrádek )
FKHD - Hrádek 1:4, FKHD - Klatovy 4:2, FKHD - Luby modří 6:1, FKHD -Nýrsko 0:5, FKHD - Luby fialoví 3:2
Korbel, Velíšek 2x, Šrom, Korbel, Korbel 2x, Frýda 2x, Šrom 2x, Frýda 2x, Korbel

13.kolo okresní přebor

Děti ze starší přípravky si v sobotu 4.5.2024 užily dostatek fotbalu, když je tentokrát čekalo pět zápasů okresního přeboru na turnaji v Lubech u Klatov. Hrálo se na třech hřištích - na dvou s přírodní a jednom s umělou trávou. Turnaj měl tedy pěkný spád a hráče solidně prověřil. Náš tým vstoupil do turnaje poněkud vlažněji. Dětem trvalo asi deset minut prvního zápasu, než zachytily tempo hry, které nastavili s chutí hrající soupeři z Hrádku u Sušice. Porážka hned na začátku turnaje tedy byla zasloužená a nevyhnutelná.

Proti Klatovům a Lubům už naši kluci nastoupili tak, jak končili předchozí zápas, tedy s daleko větším nasazením a chutí do hry. Také za to byli spravedlivě odměněni, když oba zápasy zaslouženě vyhráli. Předposlední zápas jsme odehráli s (pro nás) neoblíbenými soupeři z Nýrska. Fyzická hra tohoto týmu nám dělá pravidelně problémy, a tentokrát tomu nebylo jinak. Nýrsko nás jasně přehrálo a poprávu zvítězilo.

Před odjezdem domů jsme se však vrátili na vítěznou vlnu, když kluci porazili i druhý tým Lub, který domácí pořadatel do tohoto turnaje nasadil.

FK Horažďovice : TJ Svatobor Hrádek    1 : 4

Branky: Korbel

FK Horažďovice : SK Klatovy U10  4 : 2

Branky: Velíšek 2x, Šrom, Korbel

FK Horažďovice : TJ Start Luby - modří  6 : 1

Branky: Korbel 2x, Frýda 2x, Šrom 2x

FK Horažďovice : FK Okula Nýrsko  0 : 5

FK Horažďovice : TJ Start Luby - fialoví  3 : 2

Branky: Frýda 2x, Korbel

Sestava: Korbel, Velíšek, Novák, Frýda, Šimanovský, Šrom, Svoboda, Eliáš, Klečka, Netušil

Patrik Šimanovský

---

27. 4. 2024, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Horažďovicích ( Mochtín, Sušice, Luby B, Bolešiny )
FKHD B - Sušice 0:5, FKHD B - Luby B - 2:1 FKH B - Mochtín 4:3, FKDH B - Bolešiny 1:1, FKHD M - Sušice 1:2, FKHD M - Luby 5:O, FKHD M - Mochtín 5:3, FKHD M - Bolešina 4:0, FKHD M - FKHD B 5:0
Šipla, Frýda, Frýda 3x, Netušil, Cozma, Korbel, Valenta 2x, Korbel, Salaba, Velíšek, Korbel 4x, Salaba, Velíšek 2x, Korbel, Šrom,Salaba 2x, Korbel 2x, Svoboda

12. kolo okresní přebor

 1. 4. 2024, po dvoutýdenním volnu, které naše "Starší přípravka" vyplnila účastí na kvalitně obsazeném turnaji na plzeňském Bolevci, jsme se vrátili do kolotoče turnajů okresního přeboru. Stejně, jako před čtrnácti dny, jsme pořádali fotbalové klání malých fotbalistů na domácím stadionu na Lipkách, a opět jsme do turnaje nasadili dva týmy FK HD - Bílý (složený převážně z dětí U11) a FK HD Modří (U10).

  I naši soupeři byli hodně podobní jako na minulém domácím turnaji, protože se naše děti opět utkaly s týmy TJ Start Luby "B", SK Bolešiny a TJ Mochtín. Jen na místo Švihova k nám tentokrát přijel tým ze Sušice.

  Naši "Modří U10" v zápasech předváděli opět velice kvalitní výkony, když v turnaji těsně neuspěli pouze se silnou Sušicí. Jasně opanovali dokonce domácí derby se svými staršími kamarády (Bílými U11) výsledkem 5:0.

  Jak napovídá tento výsledek, bílým se na tomto turnaji dařilo o něco méně. Po slibném rozjezdu a výhrách nad Mochtínem a "béčkem" Lub, přišla jasná porážka od Sušice, remíza s Bolešinami a další vysoká prohra ve zmiňovaném derby. Příští týden se vypraví náš tým za dalším turnajem do Lub, kam se již teď velmi těšíme!

  FK Horažďovice "B" : Sušice 0 : 5

  FK Horažďovice "B" : TJ Start Luby "B" 2 : 1

  Branky: Šipla, Frýda

  FK Horažďovice "B": TJ Sokol Mochtín 4 : 3

  Branky: Frýda 3, Netušil

  FK Horažďovice "B" : Sokol Bolešiny 1 : 1

  Branky: Cozma ---------------------------------------------------------------------------------------

  FK Horažďovice "M" : Sušice 1 : 2

  Branky: Korbel

  FK Horažďovice "M" : TJ Start Luby "B" 5 : 0

  Branky: Valenta 2x, Korbel, Salaba, Velíšek

  FK Horažďovice "M": TJ Sokol Mochtín 5 : 3

  Branky: Korbel 4x, Salaba

  FK Horažďovice "M" : Sokol Bolešiny 4 : 0

  Branky: Velíšek 2x, Korbel, Šrom

  FK HD "M" : FK HD "B" 5:0

  Branky: Salaba 2x, Korbel 2x, Svoboda

   

  Sestava "Modří": Korbel J., Salaba, Velíšek, Šrom, Svoboda, Valenta, Klečka, Podhorný Sestava

  "Bílí": Šimanovský, Novák, Frýda, Černý, Šipla, Cozma, Bauer, Tofimenko, Netušil

Patrik Šimanovský

---

21. 4. 2024, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj U10 UMT Plzeň - Bolevec
Výsledek ještě není znám

 

V neděli 21. dubna 2024 se v Plzni na Bolevci konal "Pohár města Plzně" pro kategorii U10. Tedy turnaj pro děti narozené v roce 2014 a mladší. Z naší "starší přípravky" jsme nominovali šest dětí, které v jednom týmu spojily síly společně s kamarády z Hrádku. Tímto spojením vznikl konkurenceschopný tým, a naše děti v kategorii U10 si zahráli na pěkně obsazeném turnaji velice zajímavé a napínavé zápasy proti kvalitním týmům.

Na Bolevci se hrálo na hřišti s umělým povrchem, dubnové "aprílové" počasí však dětem dopřálo o zážitek více, když si v prvních turnajových zápasech zahráli dokonce na sněhu. Tento rozmar počasí dětem jejich snažení sice neulehčoval, ale určitě jim nesebral chuť do hry. Za to, jak si kluci s nečekanými překážkami poradili a nenechali si počasím vzít chuť do hry, si zaslouží opravdu pochválit!!! V zápasech se gólově nejvíce prosazovali Pepa Korbel a Vašík Míka, kvalitní výkony však podával celý tým.

Na turnaji se ve třech skupinách utkalo osmnáct týmů, a z každé skupiny postupovaly tři týmy do bojů o medaile. Náš tým základní skupinu odehrál s bilancí dvou výher, dvou porážek a jednou remízou. Se ziskem sedmi bodů jsme se ve skupině umístili na čtvrtém místě, se ztrátou pouhého jednoho bodu na postupovou třetí příčku. Turnaj pro nás tedy pokračoval zápasy ve stříbrné skupině, kde se hrálo o konečné desáté až osmnácté místo. V této části turnaje jsme již hořkost porážky nepoznali a po pěti výhrách a jedné bezbrankové remíze, jsme se mohli radovat z vítězství ve stříbrné skupině. Tímto jsme splnili úkol, který jsme si před startem nadstavbové části zadali!!! V turnaji jsme tedy obsadili desáté místo. Hlavním smyslem naší účasti na turnaji však bylo herní vytížení, kterého se našim dětem dostalo měrou vrchovatou. Výsledky našich zápasů v turnaji viz. níže.

Základní skupina: 
FK HD : Dynamo České Budějovice 0:2
FK HD : FK Staňkov 3:1
FK HD : SK Petřín 2:2
FK HD : FA Praha 0:1
FK HD : FCVP Dívky 2:1 

Stříbrná skupina o umístění: 
FK HD : TJ Sokol Blovice 4:1 
FK HD : FCVP U9 3:0
FK HD : FK Holýšov 3:1
FK HD : TJ Košutka "B" 3:0
FK HD : FK Baník Sokolov 0:0
FH HD : TJ Přeštice 5:0 
Patrik Šimanovský

 

---

13. 4. 2024, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Horažďovicích ( Mochtín, Švihov, Luby B, Bolešiny )
FKHD B - Švihov 4:4, FKHD B - Luby 3:1, FKHD B - Mochtín 5:3, FKHD B - Bolešiny 6:5, FKHD M - Švihov 11:0, FKHD M - Luby B 7:0, FKHD M - Mochtín 8:0, FKHD M - Bolešiny 8:1
Černý, Frýda 2x, Eliáš, Šipla 2x, Frýda, Šipla 3x, Šimanovský, Frýda, Frýda 3x, Cozma 2x, Šipla, Korbel J. 7x, Korbel P. 2x, Velíšek, Netušil, Korbel J. 4x, Salaba, Velíšek, vlastní, Korbel J. 3x, Salaba 3x, Korbel P., Netušil, Korbel J. 4x, Šrom, Korbel P., Velíšek, Netušil

10. kolo okresní přebor

V sobotu 13. dubna 2024 jsme pořádali na domácím stadionu v Horažďovicích turnaj desátého kola okresního přeboru "Starších přípravek". Podle rozpisu se na turnaji mělo utkat pět týmů (FK Horažďovice, FC Švihov, TJ Start Luby "B", SK Bolešiny a TJ Mochtín), tedy lichý počet. Z důvodu plynulosti turnaje, jsme se tedy rozhodli do turnaje nasadit dva týmy FK HD - Bílý (složený převážně z dětí U11) a FK HD Modří (U10). Turnaj se nám celkově velmi vydařil, když oba naše týmy zůstaly neporaženi, především "Modří" si v zápasech s chutí zastříleli. Žádné z našich dětí nezůstalo doma, turnaj tedy splnil hlavní účel, a tím bylo herní vytížení. V zápasech jsme také viděli několik pohledných akcí, děti si tedy za výkony na domácím hřišti zaslouží pochválit!!

Příští týden máme v okresním přeboru volno. V neděli 21. dubna však pojedeme s dětmi v kategorii U10 na pěkně obsazený turnaj hraný v Plzni na Bolevci, kde se v základní skupině utkáme s Fotbalovou akademií Praha, Staňkovem a Petřínem.


 

FK Horažďovice "B" : FC Švihov 4 : 4

Branky: Černý, Frýda 2x, Eliáš


FK Horažďovice "B" : TJ Start Luby "B" 3 : 1

Branky: Šipla 2x, Frýda


FK Horažďovice "B": TJ Sokol Mochtín 5 : 3

Branky: Šipla 3x, Šimanovský, Frýda

FK Horažďovice "B" : Sokol Bolešiny 6 : 5

Branky: Frýda 3x, Cozma 2x, Šipla


 

FK Horažďovice "M" : FC Švihov 11 : 0

Branky: Korbel J. 7x, Korbel P. 2x, Velíšek, Netušil


 

FK Horažďovice "M" : TJ Start Luby "B" 7 : 0

Branky: Korbel J. 4x, Salaba, Velíšek, vlastní


 

FK Horažďovice "M": TJ Sokol Mochtín 8 : 0

Branky: Korbel J. 3x, Salaba 3x, Korbel P., Netušil


 

FK Horažďovice "M" : Sokol Bolešiny 8 : 1

Branky: Korbel J. 4x, Šrom, Korbel P., Velíšek, Netušil

Sestava "Modří": Korbel J., Salaba, Velíšek, Korbel P., Šrom, Svoboda, Valenta, Klečka, Netušil Sestava

Sestava "Bílí": Šimanovský, Novák, Frýda, Eliáš, Černý, Šipla, Cozma, Bauer, Tofimenko, Podhorný

 

Patrik Šimanovský

 

---

7. 4. 2024, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Hrádku ( Hrádek, Mochtín, Nalžovské Hory, Sušice )
FKHD - Sušice 0:6, FKHD - Hrádek 1:4, FKHD - Nalžovské Hory 12:0, FKHD - Mochtín 9:3
Velíšek, Eliáš 5x, Frýda 3x, Korbel 2x, Valenta, Velíšek, Korbel 6x, Frýda 2x, Velíšek

9. kolo okresní přebor

  Po zimní přestávce se opět rozjel kolotoč turnajů v rámci okresního přeboru starších přípravek. Krátce se však ještě vrátím k činnosti našeho týmu v zimním období, ve kterém jsme rozhodně nezaháleli a prakticky ihned po konci podzimu jsme se přesunuli do tělocvičny a na "umělku", kde jsme pokračovali v tréninkovém procesu. Přes zimu jsme také stihli několik halových turnajů "Okresní zimní ligy", povedený turnaj v Chotěšově i přátelská utkání s Hrádkem, Strakonicemi a Lubami.

  Turnaj v Chotěšově se hrál na venkovním hřišti s umělým povrchem a my jsme se ho účastnili v jednom týmu společně s Hrádkem. Po výhrách nad Domažlicemi a Rokycany, nám remíza ze zápasu s Petřínem nakonec stačila, abychom celý turnaj ovládli.

  O jarních prázdninách jsme pohromadě strávili čtyři dny v Plánici, kde jsme na soustředění ladili formu pro jarní boje v "okrese". Pak už jsme se nemohli dočkat prvního ostrého turnaje v Hrádku u Sušice.

   

  Turnaj bych rozdělil na dvě části. Ta první se nám moc nepovedla a v té druhé jsme jasně dominovali... Nejdříve jsme nastoupili proti Sušici. Děti ze Sušice byly oproti nám sice rychlejší a agresivnější, ale poté, co jsme jim některé góly vyloženě vnutili našim nedůrazem, pasivitou a herním chaosem, dospěl zápas ke konečnému stavu 0:6.

  V zápase proti domácímu Hrádku se už naše hra pomalu zlepšovala. V týmu našeho soupeře se však najdou kluci s velkou individuální kvalitou, kteří dokáží rozhodovat zápasy, a to se potvrdilo i proti nám. Po brance Martina Velíška jsme nakonec prohráli 1:4.

  Ve druhé části turnaje nás čekali zápasy proti Nalžovským Horám a Mochtínu. V těchto utkáních už jsme si mohli daleko více dovolit, jelikož nám k tomu soupeři poskytli plno prostoru.

  Z výsledků je patrné, že jsme na hřišti jasně dominovali. Ze střeleckého pohledu se velmi dařilo Kubovi Eliášovi, který proti "Nalžovkám" nazul kopačky kanonýra, aby je poté "zapůjčil" Pepovi Korbelovi do zápasu s Mochtínem. Oba kluci si v zápasech s chutí zastříleli. Nesmím však zapomenout pochválit Martina Velíška, který celý turnaj odehrál s velkou chutí a zaujetím!! V zápasech vstřelil tři branky, ale hlavně svými akcemi několik branek přímo předložil svým kamarádům, kteří již mohli pohodlně zakončit.

  V příštím kole pořádáme v sobotu 13. dubna 2024 od 10:00 turnaj okresního přeboru na domácím hřišti v Horažďovicích, tímto bychom chtěli všechny fanoušky pozvat na "Lipky", ať nás přijdou podpořit. Patrik Šimanovský

   

  FK Horažďovice : TJ Sušice 0 : 6

   

  FK Horažďovice : TJ Svatobor Hrádek 1 : 4

  Branky: Velíšek

   

  FK Horažďovice : SK Nalžovské Hory 12 : 0

  Branky: Eliáš 5x, Frýda 3x, Korbel 2x, Valenta, Velíšek

   

  FK Horažďovice : Sokol Mochtín 9 : 3

  Branky: Korbel 6x, Frýda 2x, Velíšek Sestava: Korbel, Velíšek, Novák, Frýda, Šimanovský, Šrom, Svoboda, Eliáš, Valenta, Klečka, Šipla

Patrik Šimanovský

---

29. 10. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP ve Švihově ( Švihov, Sušice, Luby C )
FKHD - Sušice 4:3, FKHD - Švihov 9:1, FKHD - Luby 4:4
Korbel 3x, Velíšek, Korbel 3x, Šrom 3x, Svoboda 2x, Frýda, Bauer, Frýda 2x, Korbel 2x

8. kolo okresní přebor

21. října 2023 měla horažďovická starší přípravka podle původního harmonogramu sehrát 8. kolo okresního přeboru starších přípravek ve Švihově. Tento turnaj byl ale nakonec přesunutý z důvodu nedobré způsobilosti hrací plochy na hřiště s umělým povrchem do Lub, kde si děti zahrály pěkné a zajímavé zápasy za parádního počasí.

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti dětem ze Sušice. Troufnu si říci, že se jednalo o nejhezčí a nejnapínavější zápas celého turnaje plný zvratů, soubojů a nasazení. Naši hráči po volnějším začátku přidali na důrazu, poctivě dostupovali a obsazovali soupeře, a sami se pak dostávali více do hry. Nakonec jsme tedy Sušici o jednu branku přetlačili a poprvé v sezoně nad tímto týmem zvítězili!

Ve druhém zápase to byla z naší strany jednoznačná záležitost, když jsme Švihov jasně přehráli a vysokým rozdílem zvítězili. Pozitivní na zápase byl také fakt, že se do listiny střelců zapsalo větší množství našich dětí.

Třetí zápas proti domácím Lubům...? Kdo neviděl neuvěří!!! Luby jsme po celý zápas tlačili na jejich polovinu hřiště. Několikrát, ať už po kombinaci nebo po individuálním průniku, jsme se ocitli tváří v tvář lubskému brankáři (který odvedl nadstandardní výkon), ale ne a ne se prosadit. Konstrukci soupeřovi brány jsme trefili hned pětkrát!!! Zatímco Luby třikrát zaútočily a dostaly se do vedení 3:0! Průběžný stav utkání se nám přeci jen podařilo otočit na 4:3. Porážka by však byla pro domácí příliš krutá, poté co ztratili tříbrankové vedení. Fotbalová spravedlnost jim tedy dopřála ještě jednu branku a utkání skončilo remízou 4:4. Více jsme si z tohoto zápasu pro nemohoucnost asi nezasloužili.

 

FK Horažďovice : TJ Sušice 4 : 3

Branky: Korbel 3x, Velíšek 1x

 

FK Horažďovice : FC Švihov 9 : 1

Branky: Korbel 3, Šrom 2x, Svoboda 2x, Frýda 1x, Bauer 1x

 

FK Horažďovice : TJ Start Luby 4 : 4

Branky: Frýda 2x, Korbel 2x

Sestava: Korbel, Velíšek, Novák, Frýda, Bauer, Šrom, Svoboda, Netušil, Valenta

  Patrik Šimanovský

 

---

21. 10. 2023, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Horažďovicích ( Sušice, Luby A, Mochtín )
FKHD - Mochtín 4:2, FKHD - Sušice 2:10, FKHD - Luby 6:3
Korbel 2x, Šimanovský, Bauer, Cozma, Korbel, Šrom, Korbel 5x

7. kolo okresní přebor

V sobotu 21. října 2023 proběhl v Horažďovicích na Lipkách turnaj předposledního kola okresního přeboru starších přípravek. Na turnaji poměřily síly FK Horažďovice, TJ Start Luby, TJ Sokol Mochtína TJ Sušice.

Do prvního zápasu nastoupily naše děti proti (pro ně) velmi známému soupeři z Mochtína. Jak už je v této sezóně zvykem, byl průběh zápasu velmi vyrovnaný. Proti silově hrajícímu týmu museli naši hráči již tradičně vydržet i nějakou tu ranku a bolístku. Nakonec jsme však Mochtín přetlačili a zvítězili.

Ve druhém kole turnaje nás čekala Sušice. Výsledek zápasu naznačuje, že jsme po celou dobu utkání tahali za kratší konec. Soupeř nás i díky našemu nedůrazu v zakončení a odevzdanému výkonu jasně přehrál.

Do třetího zápasu proti Lubům jsme šli s jasným úkolem napravit propadák z předchozího utkání. Otěže zápasu držel v rukách Pepa Korbel, když měl pěti vstřelenými góly největší podíl na našem vítězství.

 

Starší přípravku čeká na podzim ještě jeden venkovní turnaj a to ve Švihově, kam vyrazí náš tým tuto neděli.

 

FK Horažďovice : TJ Sokol Mochtín 4 : 2

Branky: Korbel 2x, Šimanovský 1x, Bauer 1x

 

FK Horažďovice : TJ Sušice 2 : 10

Branky: Cozma 1x, Korbel 1x

 

FK Horažďovice : TJ Start Luby 6: 3

Branky: Korbel 5x, Šrom 1x

 

Sestava: Korbel, Velíšek, Šimanovský, Novák, Frýda, Bauer, Šrom, Svoboda, Netušil, Valenta, Cozma

  Patrik Šimanovský

---

15. 10. 2023, neděle, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Horažďovicích ( N.Hory, Luby B, Luby C )
FKHD - Luby C 8:4, FKHD - Nalžovské Hory 11:0, FKHD - Luby B 12:0
Korbel 6x, Valenta, Salaba, Šipla 3x, Cozma 3x,Korbel 2x, Salaba, Svoboda, vlastní,Korbel 6x, Netušil 3x, Novák, Cozma, Velíšek

6. kolo okresní přebor

O minulém víkendu, 15.10.2023, jsme na stadionu na Lipkách pořádali 6. kolo okresního přeboru starších přípravek. Na turnaji se postupně utkaly systémem každý s každým čtyři týmy, a to domácí FK Horažďovice, TJ Start Luby C, SK Nalžovské Hory a TJ Start Luby B.

Oproti předešlému turnaji v Nýrsku náš tým nastoupil na domácím hřišti prakticky v plné sestavě, zatímco v týmech našich soupeřů nastoupily možná i některé méně zkušené děti. Jak je zřejmé z výsledků, v zápasech byla naše hra hlavně o útočení, mnohdy však do zatažené obrany soupeře. Jako trenéři jsme tedy po dětech požadovali, aby si namísto individuálního snažení více pomáhaly kombinacemi přihrávek. Mnohdy z tohoto snažení vznikaly pohledné akce s úspěšným zakončením. Turnaj jsme nakonec sehráli bez ztráty kytičky s plným bodovým ziskem.

Již tuto sobotu 21.10.2023 od 10:00 hod. pořádáme opět v Horažďovicích další turnaj okresního přeboru starších přípravek. Tentokrát na Lipkách sehrajeme zápasy sedmého kola.

 

FK Horažďovice : TJ Start Luby C 8 : 4

Branky: Korbel 6x, Valenta 1x, Salaba 1x

 

FK Horažďovice : SK Nalžovské Hory 11 : 0

Branky: Šipla 3x, Cozma 3x, Korbel 2x, Salaba 1x, Svoboda 1x, vlastní 1x

 

FK Horažďovice : TJ Start Luby B 12 : 0

Branky: Korbel 6x, Netušil 3x, Novák 1x, Cozma 1x, Velíšek 1x

Sestava: Korbel, Velíšek, Šimanovský, Novák, Frýda, Šipla, Salaba, Svoboda, Netušil, Valenta, Cozma

Patrik Šimanovský

---

8. 10. 2023, neděle, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Nýrsku ( Nýrsko, Švihov, Klatovy U11 )
FKHD - Švihov 10:2, FKHD - Nýrsko 2:14, FKHD - Klatovy 4:3
Cozma 4x, Bauer, Svoboda, Šrom, Novák, Šipla, vlastní, Svoboda, Valenta,Šipla, Novák, Valenta, Bauer

5. kolo okresní přebor

 

Na turnaj do Nýrska v sobotu 8.10.2023 odjela naše starší přípravka bez svých tradičních opor Pepy Korbela a Toma Salaby, oba kluci totiž tento víkend vypomáhali u mladších žáků. Na propršeném turnaji tedy dostali příležitost "tvořit" další kluci. Dva zápasy se našemu týmu celkem povedly, ale proti domácímu Nýrsku jsme "zpackali" začátek utkání, a už jsme se vezli až do jeho konce.

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti dětem ze Švihova. Po celou dobu utkání jsme jasně dominovali a zaslouženě vyhráli. Výhoda, kterou náš tým měl proti Švihovu, tedy fyzická i herní vyspělost, nám bohužel chyběla ve druhém zápase proti domácí Okule. Než jsme si stačili zvyknout na rychlost a důraz nýrských dětí, tak jsme brzy prohrávali 0:3. Se stylem hry našeho soupeře, který byl často i lehce za hranou, se naše děti postupně vyrovnaly. Hra se z naší poloviny hřiště přestěhovala do středu pole, ale do šancí ke vstřelení branky nás soupeř příliš nepouštěl. Když jsme pak přidali naše zbytečné chyby, navýšilo Nýrsko konečné skóre na hodnotu, která hovořila jasně ve prospěch našeho soupeře.

Poslední a nejvyrovnanější zápas jsme sehráli proti Klatovům. V utkání se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Nakonec jsme byli my tím šťastnějším týmem, když jsme v závěru hrací doby vstřelili rozhodující branku a zvítězili 4:3.

Příští neděli 15.10.2023 od 13:00 hod. pořádáme v Horažďovicích 6. kolo okresního přeboru. Zveme tímto všechny naše fanoušky na fotbalový stadion na Lipkách.

FK Horažďovice : FC Švihov 10:2

Branky: Cozma 4x, Bauer 1x, Svoboda 1x, Šrom 1x, Novák 1x, Šipla 1x, vlastní 1x

FK Horažďovice : FK Okula Nýrsko 2:14

Branky: Svoboda 1x, Valenta 1x

FK Horažďovice : SK Klatovy 1898 4:3

Branky: Šipla 1x, Novák 1x, Valenta 1x, Bauer 1x

Sestava: Velíšek, Šimanovský, Novák, Frýda, Šrom, Šipla, Bauer, Svoboda, Netušil, Valenta, Cozma

Patrik Šimanovský

 

---

30. 9. 2023, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Horažďovicích ( Sušice, Mochtín, Luby B, Bolešiny )
FKHD - Mochtín 11:4, FKHD - Sušice 3:8
Korbel 6x, Černý 2x, Netušil 2x, Cozma, Korbel 3x

4. kolo okresní přebor

Poslední zářijovou sobotu, 30. 9. 2023, jsme v Horažďovicích pořádali čtvrté kolo okresního přeboru starších přípravek. Původně se na turnaji mělo utkat pět týmů, ale když dorazily omluvenky z Lub a Bolešin, poměřili své síly v zápasech pouze týmy tři (Horažďovice, Sušice, Mochtín).
Poslední dobou se v tréninku zaměřujeme na výstavbu hry po zemi od vlastní brány, a právě v prvním zápase proti našemu tradičnímu soupeři z Mochtína, jsme k tomuto způsobu hry dostali spoustu prostoru. Poměrně snadno jsme se kombinacemi přihrávek dostávali až k soupeřově brance, kde jsme někdy úspěšně, ale i někdy neúspěšně zakončili. Nakonec se naše herní převaha ukázala i v konečném výsledku 11:4.
Na turnaji jsme sehráli dva odlišné zápasy. Zatímco v tom prvním jsme pro naši hru dostávali plno prostoru, tak v tom druhém, proti Sušici, tomu bylo přesně naopak. Proti poctivě bránícímu týmu jsme se těžko prosazovali a právě soupeř využíval po zisku míče našich okének, někdy i oken, k rychlým protiútokům. Sušice nás předčila především v důrazu a zaslouženě zvítězila 8:3. Turnaj jsme tedy zakončili s bilancí jedna výhra a jedna porážka. Teď už se těšíme na příští víkend, kdy pojedeme sehrát své zápasy na turnaj do Nýrska.

 

FK Horažďovice : TJ Sokol Mochtín 11:4
Branky: Korbel 6x, Černý 2x, Netušil 2x, Cozma 1x


FK Horažďovice : TJ Sušice 3:8

Branky: Korbel 3x
 
Sestava: Korbel, Velíšek, Šimanovský, Černý, Šrom, Šipla, Bauer, Svoboda, Netušil, Valenta, Cozma

Patrik Šimanovský

---

23. 9. 2023, sobota, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Horažďovicích ( Mochtín, Luby B, Klatovy U10 )
FKHD - Mochtín 3:3, FKHD - Klatovy 3:3, FKHKD - Luby 7:3
Korbel 2x, Velíšek, Korbel 3x, Korbel 3x, Valenta 2x, Šipla, Svoboda

3. kolo okresní přebor

V sobotu 23. září 2023 jsme na domácím hřišti pořádali třetí kolo okresního přeboru starších přípravek. Tentokrát to pro nás nebyl výsledkově stoprocentní turnaj, po dvou remízách a jednom vítězství nás může mrzet několik neproměněných šancí na vstřelení gólu, kterých jsme měli věru dostatek, i lacino obdržené branky.

 

Prvním soupeřem nám byl tým Mochtína, se kterým jsme se utkali zatím na obou předešlých turnajích této sezóny, ale tentokrát se nám na dvě vysoká vítězství navázat nepodařilo a zápas skončil remízou 3:3. Nejprve jsme šli poměrně snadno do vedení 3:0, ale přesto že jsme si vytvořili další možnosti ke vstřelení gólu, tak jsme po naší nedůslednosti a zbytečných chybách v obraně o vedení přišli.

 

Ve druhém zápase, proti dětem z okresního města, jsme po rychle inkasované brance brzy ztráceli. Utkání se hrálo poměrně ve vysokém tempu, tomu se naši kluci také museli přizpůsobit, i přidat na důrazu v soubojích. Gólově nás v turnaji opět táhnul Pepa Korbel, který hattrickem proti Klatovům zařídil další remízu 3:3.

 

V posledním zápase proti "béčku" Lub jsme soupeře po většinu času přehrávali, a mohli jsme si dovolit více míchat sestavou. Do útočení i děje na hřišti se zapojilo více dětí a myslím, že rozdíl ve skóre mohl být i o něco větší, než nakonec byl.

 

Oproti předešlým turnajům jsme do zápasů nastoupili v pozměněné sestavě, když dostali příležitost dokonce dva kluci, kteří měli turnajovou premiéru. Škoda prvního zápasu, kterému by slušelo naše vítězství. Jinak můžeme být s vystoupením na turnaji spokojeni. Nyní už se těšíme na příští sobotu, jelikož budeme opět v Horažďovicích pořádat další turnaj této kategorie.

 

FK Horažďovice : TJ Sokol Mochtín 3:3

Branky: Korbel 2x, Velíšek 1x

 

FK Horažďovice : SK Klatovy 3:3

Branky: Korbel 3x

 

FK Horažďovice : TJ Start Luby 7:3

Branky: Korbel 3x, Valenta 2x, Šipla 1x, Svoboda 1x

Sestava: Korbel, Velíšek, Šimanovský, Šrom, Šipla, Valenta, Svoboda, Duda

 

Patrik Šimanovský

---

17. 9. 2023, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Nalžovských Horách ( N.Hory, Mochtín, Janovice )
FKHD - Janovice 12:0, FKHD - Nalžovské Hory 10:2, FKHD - Mochtín 11:2
Korbel 4x, Šipla 2x, Šimanovský, Valenta, Salaba, Šrom, Svoboda, Netušil, Korbel 3x, Netušil 2x, Šrom, Šimanovský, Velíšek, Salaba, Novák, Korbel 6x, Salaba 3x, Šrom 2x,

2. kolo okresní přebor

Starší přípravka na Nalžovských Horách stoprocentní

Starší přípravka v neděli, 17.9.2023 sehrála tři zápasy druhého kola okresního přeboru na Nalžovských Horách. Při pohledu na výsledky zápasů je zřejmé, že naše děti v turnaji dominovaly a tlačily soupeře k jejich bráně. Nás trenéry těší, že si naši hráči při překonávání zatažené obrany soupeře často pomáhali pohlednými kombinacemi. Několik šancí ke vstřelení branky zůstalo z naší strany nevyužito, přesto se do střeleckých statistik zapsaly všechny naše děti, což je paráda! :-)

Nyní se už těšíme na sobotu, kdy na domácím hřišti v Horažďovicích od 14:30 pořádáme třetí kolo okresního přeboru. Tímto také všechny naše fanoušky na turnaj srdečně zveme.

 

FK Horažďovice : FK Dukla Janovice 12:0

Branky: Korbel 4x, Šipla 2x, Šimanovský, Valenta, Salaba, Šrom, Svoboda, Netušil

 

FK Horažďovice : SK Nalžovské Hory 10:2

Branky: Korbel 3x, Netušil 2x, Šrom, Šimanovský, Velíšek, Salaba, Novák

 

FK Horažďovice : TJ Sokol Mochtín 11:2

Branky: Korbel 6x, Salaba 3x, Šrom 2x

 

Sestava: Korbel, Velíšek, Šimanovský, Novák, Šrom, Šipla, Salaba, Svoboda, Netušil, Valenta

 

Patrik Šimanovský

---

9. 9. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - OP SP v Hrádku ( Hrádek, Mochtín, N.Hory, Bolešiny )
FKHD - Mochtín 9:4, FKHD - Hrádek 3:7, FKHD - Bolešiny 12:1
Korbel 3x, Salaba 3x, Svoboda 2x, Netušil, Korbel 2x, Šimanovský, Korbel 7x, Salaba 2x, Netušil, Šipla, Valenta

1. kolo okresní přebor

Starší přípravka na prvním turnaji dvakrát zvítězila

 

Týden po třídenním soustředění v Plánici, které se po všech stránkách velmi vydařilo, vyjela naše starší přípravka v sobotu 9. 9. 2023 do Hrádku u Sušice, kde sehrála v "nově" složeném týmu tři zápasy prvního kola okresního přeboru. Na turnaji jsme se postupně poměřili s dětmi z Mochtína, Hrádku u Sušice a Bolešin. Z celého turnaje nás nejvíce prověřil domácí Svatobor, když jsme od začátku ztráceli především v důrazu a nasazení, až postupem času se naše děti srovnávali s tempem zápasu, ale na otočení výsledku v náš prospěch už to nestačilo.

Pomineme-li krátký úsek zápasu s Mochtínem, kdy nám soupeř dokázal vzdorovat, tak o zbylých dvou utkáních lze říci, že jsem byli my tím dominantnějším týmem, a oba zápasy se odehrávali v naší režii. Za celý turnaj tedy můžeme děti pochválit, zejména Pepa Korbel vstřelil několik pěkných branek a zápasy odehrál s velkou chutí.

 

FK Horažďovice : TJ Sokol Mochtín 9:4

Branky: Korbel 3x, Salaba 3x, Svoboda 2x, Netušil

 

FK Horažďovice : TJ Svatobor Hrádek 3:7

Branky: Korbel 2x, Šimanovský

 

FK Horažďovice : SK Bolešiny 12:1

Branky: Korbel 7x, Salaba 2x, Netušil 1x, Šipla 1x, Valenta 1x

 

Sestava: Korbel, Velíšek, Šimanovský, Novák, Šrom, Šipla, Salaba, Svoboda, Netušil, Valenta, Cozma

Patrik Šimanovský

 

---

11. 6. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní finále starších přípravek v Klatovech
FKHD - Nýrsko 2:4, FKHD - Hrádek 2:0, FKHD - Luby 1:0, FKHD - Klatovy 2:3, FKHD - Sušice 0:0
Khín, Němec, Němec, Vivatěnko, Němec, Němec 2x

Okresní finále straších přípravek Klatovy

Klatovy 11. 6. 2023

 

Sestava: Hermančak, Altschmid,Vivatěnko, Frýda, Novák, Němec, Khín, Mesiar Nick a Sam, Klečková, Štěpánová.

 

FKHD - Nýrsko 2:4

První utkání, bohužel jak je naší tradicí na turnajích,  než se naši hráči rozkoukali, prohrávali za 5 minut 4:0! Závěr patřil našemu mužstvu, ale stačili jsme jen snížit na konečných 2:4 .

Branky: Steve Khín, Tomáš Němec 

 

FKHD : Hrádek 2:0

Naši hráči se poučili z prvního utkání, kdy zaspali začátek a od první minuty hráli aktivně, soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili 2:0.

Branky: Tomáš Němec, Pavel Vivatěnko

 

FKHD : Luby 1:0

Vyrovnané utkání, avšak ze strany soupeře zbytečně emočně vypjaté, tak jako po celý rok, zejména ze strany lubských rodičů! Za náš tým se prosadil krásnou individuální akcí Tomáš Němec, který rozhodl utkání v náš prospěch.

Branky: Tomáš Němec

 

FKHD : Klatovy 2:3

Opět nám nevyšel úvod utkání a po dvou zbytečných chybách jsme brzy prohrávali o 2 góly! Aktivně hrající Tomáš Němec snížil na 1:2, ale brzy po další naší chybě v obraně soupeř opět odskočil na rozdíl dvou branek. V závěru z našeho tlaku se opět prosadil Tomáš Němec. Škoda, že se střelecky neprosadili i jiní hráči...

Branky: Tomáš Němec 2x

 

FKHD - Sušice 0:0

Poslední utkání turnaje s naším rivalem ze Sušice  bylo herně vyrovnané. Největší pochvalu si ovšem zaslouží čarující gólman Max Hermančak, který přiváděl soupeře v němý úžas. Konečné skóre 0:0 bylo zasloužené.

 

Celkový výkon nám stačil na 3. místo okresního přeboru, za druhými Klatovy a první Sušicí. V sestavě si zahráli všichni nominováni hráči, narozdíl od jiných mužstev.

 

Tímto bych za trenéry poděkoval dětem ze starší přípravky a popřál všem hezké (fotbalové) prázdniny a v srpnu naviděnou.

 

Tomáš Němec

---

28. 5. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajské finále starších přípravek v Rokycanech
Skupiny: FKHD - Petřín 0:1, FKHD - Sušice : 3:1, FKHD - FCVP A 8:0, Umístění skupina B: FKHD - Rapid Plzeň 2:0, FKHD - Plzeň-Černice 2:0, FKHD - Sušice 1:2
Němec 2x, Khín, Frýda, Korbel, Korbel 2x, Němec

Krajské finále starších přípravek 

 

Rokycany 28.5.2023

Na nedělní slunečný den se konalo v Rokycanech krajské finále starších přípravek. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 19 mužstev, které byly rozděleny do 3 skupin po 5 týmech a 1 skupiny po 4 týmech. Systém turnaje byl takový, že první dva týmy v základních skupinách budou hrát o 1. až 8. místo a třetí a čtvrté týmy budou hrát o 9. až 16. místo. Pro ta mužstva, která skončí na 5. místě v základních skupinách bohužel turnaj končí. V základních skupinách se hrálo utkání 1x 12 minut, v pavouku o umístění 1x 15 minut. Tedy docela krátké časové úseky zápasů.

My jsme byli vylosování doslova do skupiny ,,smrti,,. Utkali jsme se s týmy FC Viktoria Plzeň ´A´ ( pozdější vítěz turnaje ) a SK Petřín Plzeň ( nakonec 4.místo ), poslední do party byly sousedé ze Sušice.

Report ze základních skupin níže…


FK Horažďovice vs. SK Petřín Plzeň 0 : 1

Toto utkání jsme neodehráli vůbec špatně, měli jsme 3 velké šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Když už se schylovalo ke konci zápasu a vypadalo to na remízový výsledek, udělali jsme velkou chybu nedaleko naší branky a soupeři tak nabídli nakonec vítězný gól. Velká škoda, protože toto utkání jsme byli lepším týmem. Touto porážkou jsme se defacto poslali do skupiny o 9. až 16.místo.


KFFK Horažďovice vs. TJ Sušice 3 : 1

Do tohoto utkání jsme vstoupili nesoustředěně a po krátké době jsme inkasovali. Tato branka nás ale probudila, po zbytek utkání jsme byli lepším týmem a nakonec vstřelili 3 pěkné góly. Tomáš Němec dal 2 góly a Steve Khín gól číslo 3.


FC Viktoria Plzeň ´A´ vs. FK Horažďovice 8 : 0

Doslova příšerný výkon, kdy nám chybělo nasazení, pohyb, dovednosti,… no vlastně snad vše. Výsledek naprosto zasloužený!

V základní skupině jsme skončili na 3.místě a byli zařazeni do ,, pavouku ,, o 9. až 16.místo.

 

Zápasy o umístění skupina B ( 9. – 16.místo ):


Čtvrtfinále: FK Horažďovice vs. SK Rapid Plzeň 2:0

Tento zápas se nám celkově povedl, byli jsme pohyblivější a lepší v držení míče. Vypracovali jsme si hned několik brankových příležitostí, ale proměnili jsme pouze 2, nakonec to ale stačilo. První gól vstřelil Honza Frýda a ten druhý Pepa Korbel. Hosté měli také své příležitosti, ale ty pohotově zlikvidoval Max Hermančak.


Semifinále: FK Horažďovice vs. Sokol Plzeň - Černice 2:0

Zápas měl podobný průběh, jako ten předešlý s Rapidem. Opět jsme hýřili pohybem a soupeře přehráli. Střelecké kopačky nazul Pepa Korbel, když vsítil oba naše góly. Hned několika efektními zákroky se zaskvěl i náš gólman Max. Opět dobrý výkon a postup do finále ,,Béčkové skupiny,,.


Finále: FK Horažďovice vs. TJ Sušice 1:2

Bohužel do tohoto zápasu vstoupily děti bez pohybu a ochoty se poprat o výsledek. Sušice vstřelila 2 pěkné góly a my dokázali už jen korigovat výsledek Tomášem Němcem na konečných 1:2. Bohužel nás v tento zápas potkala opět ztráta koncentrace a důslednosti. Tento nešvar nás provází ostatně celou sezónu..

 

Hodnocení turnaje:

Nakonec jsme tedy obsadili celkově 10.místo. Pokud bychom se měli podívat zpět, velká škoda prvního zápasu ve skupině s Petřínem, který skončil nakonec na 4. místě. To je asi to umístění, kterého jsme mohli maximálně dosáhnout. I tento finálový turnaj potvrdil, že 2 týmy Viktorky Plzeň a Domažlice jsou přeci jen o kus dále, než ostatní.

Na turnaji hráli:Max Hermančak, Petr Lávička, Tomáš Němec, Honza Frýda, Pepa Korbel, Vašek Altschmied, Denis Gökmen, Steve Khín, Vítek Novák, Terezka Štěpánová, Laura Klečková, Sam a Nik Mesiarovi a Pavel Vivatenko.

Josef Korbel


 


 

 

---

20. 5. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Nepomuku
FKHD - Přeštice 3:0, FKHD - Plzeň- Černice 3:5, FKHD - Nepomuk 1:2
Němec 3x, Vivatenko 2x, Hermančak, Němec

6. kolo krajský přebor

V sobotu 20 .5. 2023 jsme k poslednímu kolu jarní části zavítali do nedalekého Nepomuka, kde jsme se utkali s domácím Nepomukem, Černicemi a s týmem TJ Přeštice. Týmy Nepomuka a Plzně - Černic patří mezi nejlepší týmy v této věkové kategorii, a Přeštice jsou vždy nepříjemným soupeřem. Tak jsme byli zvědaví, jak v této konfrontaci dopadneme..


FK Horažďovice vs. TJ Přeštice 3 : 0

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a snad z první naší akce vstřelil úvodní branku Tom Němec. Zanedlouho poté stejný hráč vsítil i 2. gól, a tak jsme po třetině zápasu vedli dvougólovým rozdílem. Ve zbylých 20 minutách bylo utkání vyrovnané a fotbalově nezajímavé. V tomto, mnohdy zbytečně tvrdém zápase, jsme nakonec vsítili uklidňující 3. gól a utkání rozhodli. I tento 3. gól vsítil Tom Němec završil svůj hattrick. Soupeř měl také své šance, ale všechny zlikvidoval dnes bezchybný Vašek Altschmied. Na úvod turnaje zasloužené, ale vydřené vítězství.

 

FK Horažďovice vs. Sokol Plzeň - Černice 3 : 5

I do tohoto utkání jsme vstoupili velmi dobře a brzo vedli o 2 góly. Bohužel, při jedné podceněné obranné situaci nás soupeř potrestal a dostal se, lidově řečeno, ,, na koně,,. Zanedlouho poté jsme obdrželi další 2 branky a rázem byl výsledek utkání 2 : 3 v náš neprospěch. Druhá polovina utkání už byla klidnější a zápas byl zcela vyrovnaný, rozhodovali individuální chyby jednotlivců. Nakonec jsme těch chyb udělali více a prohráli 3 : 5 . V tomto utkání se gólově prosadili Pavel Vivatenko 2x a Max Hermančak 1x.

 

FK Nepomuk vs. FK Horažďovice 2 : 1

V posledním 3. zápase jsme nastoupili proti domácím, kteří přesvědčivě vyhráli 2 předešlá utkání tohoto turnaje. Od samého počátku byl zápas vyrovnaný a ani jeden z týmů nebyl schopen ohrozit branku soupeře. Až v 10. minutě utkání unikl za soupeřovu obranu Tom Němec a vsítil 1. gól utkání. Zanedlouho poté se řítil sám na brankáře Honza Frýda, bohužel ale trefil jen brankáře. To se poté ukázalo jako zlomové, protože defacto z protiútoku soupeř vyrovnal na 1 : 1. Když už to vypadalo, že utkání skončí nerozhodně, rozhodli ukázkovou střelou ze 30 metrů se pod břevno Nepomučtí.

S předvedenými výkony jsme veskrze spokojeni a všichni si zaslouží pochválit. Nadstandardní výkony podali Tom Němec a Vašek Altschmied.

Na turnaji hráli:

Max Hermančak, Petr Lávička, Tomáš Němec, Honza Frýda, Pepa Korbel, Vašek Altschmied, Denis Gökmen, Steve Khín, Vítek Novák, Terezka Štěpánová a Pavel Vivatenko.

Josef Korbel

---

13. 5. 2023, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Hrádku u Sušice
FKHD - Sušice 5:3, FKHD - Hrádek 1:1, FKHD - Klatovy 12:0, FKHD - Švihov 16:0, FKHD - Žichovice 3:0
Němec 2x,S. Mesiar 2x, Khín, Němec, Němec 5x, Hermanchak 3x, S.Mesiar 2x,Lávička 2x, Němec 4x, S.Mesiar 3x, Hermanchak 3x, Korbel 2x, N. Mesiar 2x, Klečková, Lávička, Němec 2x, Lávička

okresní přebor

FK HD - Sušice : 5 : 3

góly: Tomáš 2x, Sam 2x, Steve 1x

 

FK HD - TJ Svatobor Hrádek : 1 : 1

góly: Tomáš 1x

 

FK HD - Klatovy 12 : 0

góly: Tomáš 5x, Max 3x, Sam 2x, Peťa 2x

 

FK HD - Švihov 16 : 0

góly: Tomáš 4x, Sam 3x, Max 3x, Pepa 2x, Nick 2x, Laura 1x, Peťa 1x

 

FK HD - Žichovice 3 : 0

góly: Tomáš 2x, Peťa 1x

 

Sestava: Laura Klečková, Terka Štěpánová, Pepa Korbel, Tomáš Němec, Max Hermanchak, Steve Khín, Peťa Lávička, Denis Gökmen, Sam Mesiar, Nick Mesiar, Vítek Novák

 

V sobotu 13.5.2023 jsme odehráli další kolo turnaje okresního přeboru starších přípravek, tentokrát na hřišti v Hrádku u Sušice.

Náš tým se postupně utkal s týmy ze Sušice, Hrádku, Klatov, Švihova a Žichovic.

Kromě zápasu s domácím týmem, který byl po celou dobu vyrovnaný, se ostatní zápasy odehrávaly zcela v naší režii. S pokorou a úctou k soupeřům, za které hrály i děti snad věkem "školičkové", si dovolím říci, že tyto zápasy jsou zbytečné a nikomu nic nepřinesou. Chápu ovšem

i jiný pohled, kdy si i tyto děti chtějí zahrát fotbal. Ale musím být kritický i k našemu týmu, který snad s přibývající únavou, slábnoucím zápalem pro hru atd., v posledním zápase proti týmu ze Žichovic působil zcela odevzdaně a přizpůsobil se soupeřově hře ( spíše "nehře" ). Chybělo nám úplně vše a štěstím bylo, že to byl poslední zápas turnaje a trenéři tak byli ušetřeni možných zdravotních následků...Ale jako vždy na závěr pozitivně, náš mančaft zaslouží za turnaj pochvalu, dali jsme spoustu gólů, děti sportovaly na čerstvém vzduchu a to je nakonec rozhodující.

Ať žije FK HD

Klečka Petr


 

 

---

6. 5. 2023, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
FKHD - Domažlice B 3:2, FKHD - Nýrsko 7:1, FKHD - Viktoria Plzeň B 9:1, FKHD - Rapid Plzeň 1:5
Němec 2x, S. Mesiar, Němec 2x, Hermančak 2x, S.Mesiar, N.Mesiar, Khín, Němec 3x, Hermančak 2x, Lávička, Khín, Korbel, S.Mesiar, Hermančak

5. kolo krajský přebor

V sobotu 6. 5. 2023 se od 13:00 v Horažďovicích uskutečnilo 5. kolo krajského přeboru starších přípravek. Tentokrát jsme odehráli zápasy s Domažlicemi, Nýrskem, Viktorkou Plzeň a Rapidem…

 

FK Horažďovice vs. TJ Jiskra Domažlice ´B´ 3 : 2

Naše góly: Tom Němec 2, Sam Mesiar 1.

V tomto utkání jsme nepodali dobrý výkon, naše hra byla nepřesná a postrádala pohyb. Nicméně i přesto jsme byli o ten 1 gól lepší.


FK Horažďovice vs. Okula Nýrsko 7 : 1

Naše góly: Tomáš Němec 2, Max Hermančak 2, Nik Mesiar 1, Sam Mesiar 1, Steve 1.

Úvod utkání byl vyrovnaný a dlouho byl stav utkání vyrovnaný, nicméně postupem času jsme převzali otěže zápasu a nakonec vysoko zvítězili.


FK Horažďovice vs. FC Viktoria Plzeň ´B´ 9 : 1

Naše góly: Tom Němec 3, Max Hermančak 2, Petr Lávička 1, Steve Khín 1, Pepa Korbel 1, Sam Mesiar 1.

Zbytečně vyhrocený zápas …škoda. Dlouho to bylo o 1. gólu, nakonec jsme zápas zvládli jednoznačným vítězstvím.


FK Horažďovice vs. Rapid Plzeň 1 : 5

Naše góly: Max Hermančak 1.

Začátek utkání byl ještě vyrovnaný, nicméně postupem času jsme tahali za delší konec. Zasloužené vítězství Rapidu.

Turnaj hodnotíme velmi pozitivně, důležité je, že se dostaly do hry všechny děti a měly možnost opět poměřit své síly na krajské úrovni. Tým opět drželi Tom Němec a Max Hermančak a i nadále se zlepšující Sam Mesiar.

Na turnaji nastoupili:

Honza Frýda, Pepa Korbel, Nik Mesiar, Tom Němec, Vašek Altschmied, Denis Gökmen, Max Hermančak, Vítek Novák, Sam Mesiar, Steve Khín Petr Lávička.

Josef Korbel

 

---

30. 4. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Lubech
FKHD - Klatovy C 11:0, FKHD - Luby C 13:0? FKHD - Luby B 5:2, FKHD - Luby A 2:2, FKHD - Bolešiny 9:0
Max 3x, Sam 2x, Tom 2x, Peťa, Pepa, Vašek, Steve, Tom 3x, Sam 3x, Max 2x, Pepa 2x, Peťa, Nik, Max 2x, Sam 2x, Pepa, Steve, Sam, Peťa 3x, Tom 3x, Sam, Steve, Nik

okresní přebor

V neděli 30. 4. 2023 odpoledne se uskutečnilo v Lubech další kolo okresního přeboru starších přípravek. Hrálo se na 3 hřištích za účasti 6 týmů.


FK Horažďovice vs. Klatovy ´C´ 11 : 0

Naše góly: Max 3, Sam 2, Tom 2, Peťa 1, Pepa 1, Vašek 1, Steve 1

Na dětech z Klatov bylo znát, že hrají fotbal jen krátce. Jasný zápas, který o ničem nevypovídá. Nicméně děti to bavilo, takže spokojenost.


 

FK Horažďovice vs. Luby ´C´ 13 : 0

Naše góly: Tom 3, Sam 3, Max 2, Peťa 2, Pepa 2, Nik 1

Utkání probíhalo podobně jako předchozí zápas s Klatovy…


 

FK Horažďovice vs. Luby ´B´ 5 : 2

Naše góly: Max 2, Sam 2, Pepa 1.

Až 3. zápas defacto lze hodnotit. Lubští odehráli dobré utkání a abychom zvítězili, museli jsme doopravdy zabrat.


 

FK Horažďovice vs. Luby ´A´ 2 : 2

Naše góly: Steve 1, Sam 1.

Vyrovnané utkání od samého začátku. Zasloužená remíza. Škoda jen některých nešetrných zákroků, kdy po jednom z nich pro Maxe turnaj skončil. Doufejme jen, že se to obejde bez zranění.

 

FK Horažďovice vs. Bolešiny 9 : 0

Naše góly: Peťa 3, Tom 3, Sam 1, Steve 1, Nik 1.

Utkání mělo jednoznačný průběh.

Za předvedené výkony na tomto turnaji si zaslouží všichni pochválit. Zejména Sam hýřil aktivitou a byl odměněn několika vstřelenými góly

Josef Korbel


 

---

22. 4. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Hrádku u Sušice
FKHD - Stříbro 7:2, FKHD - Stod 8:3, FKHD - Hrádek 2:4
Němec 2x, Klečková 2x, Korbelová 3x, Němec 3x, Mesiar 3x, Khín, Lávička, Němec 2x

4. kolo krajský přebor

 

Sestava: Laura Klečková, Zuzka Korbelová, Pepa Korbel, Tomáš Němec, Pája Vivatěnko, Steve Khín, Peťa Lávička, Denis Gökmen, Váša Altschmied, Sam Mesiar

V sobotu 22.4.2023 jsme odehráli další kolo turnaje starších přípravek, tentokrát na hřišti v Hrádku u Sušice.

Náš tým se postupně utkal s týmy ze Stříbra, Stodu a týmem domácích z Hrádku.

 

FK HD - TJ Baník Stříbro : 7 : 2

Turnaj jsme začali se soupeřem ze Stříbra a oproti obvykle pomalému rozjezdu v turnajích, jsme tentokrát na soupeře "vlétli" od první minuty a celý zápas se jasně odehrál v naší režii. Některé góly jsme stříleli po zvláště povedených akcích, kdy " ťukes" na jeden dotek přes tři hráče nebo krásný slalom Tomáše, byly opravdovou lahůdkou pro všechny...

 

góly: Tomáš 2x, Laura 2x, Zuzka 2x

 

FK HD - Slavoj Stod : 8 : 3

Zápas s týmem ze Stodu měl obdobný průběh, naši fotbalisté a fotbalistky opět zahráli ve vysokém tempu a odměnou jim bylo 8 nastřílených gólů.

 

góly: Tomáš 3x, Sam 3x, Steve 1x, Péťa 1x

 

FK HD - TJ Svatobor Hrádek : 2 : 4

V herně vyrovnaném zápase proti domácímu týmu jsme asi již trochu cítili únavu, kdy jsme střídali hru ve vysokém nasazení se slabšími chvilkami, které nakonec rozhodly o vítězství domácích. I přes prohru je ovšem potřeba všechny hráče pochválit.

góly: Tomáš 2x

 

Rovněž tak zaslouží všichni, včetně našich fanoušků, kteří náš tým doprovází, poděkování za povedený turnaj.

Klečka Petr

 

---

16. 4. 2023, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Nýrsku
FKHD - Bolešiny 12:1, FKHD - Nýrsko 4:2
Němec 6x, Khín 3x, Mesiar 2x, Altschmied, Lávička 2x, Gökmen, Němec

okresní přebor

V neděli 16.4.2023 jsme za slunečného počasí a na výborně připraveném hřišti odehráli turnaj v Nýrsku. Jelikož se na poslední chvíli omluvil tým Švihova, odehráli jsme nakonec 2 zápasy.

Report níže…

Horažďovice : Bolešiny 12:1

Utkání hrané na polovině soupeře, kromě jednoho našeho zaváhání, které potrestal soupeř gólem, nebylo klukům co vytknout.

Góly: Němec 6, Khín 3, Sam Mesiar 2, Altschmied 1.

Horažďovice : Nýrsko 4:2

S domácím výběrem to bylo vyrovnané utkání, ale přece jen naši hráči měli trochu více ze hry, a to především v osobních soubojích a ve hře jeden na jednoho. Ovšem výborně chytající domácí brankář vychytal mnoho našich gólových šancí. Naše chvíle přišla nečekaně při standardkách , kdy po rohu Pepy Korbela a Toma Němce se 2x prosadil hlavičkou Péťa Lávička. Následně domácí snížili na rozdíl jediné branky, ale domácí tlak jsme během chvíle odvrátili dvěma góly. V závěru domácí už jen korigovali na konečný výsledek 2:4.

Góly: Lávička 2, Gökman 1, Němec 1

Na turnaji hráli:

Němec, Khín, Sam a Nik Mesiarovi, Altschmied, Lávička, Gökmen, Korbel, Vivatenko a Novák.

Josef Korbel

---

8. 4. 2023, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Sušici
FKHD - Sušice 2:3, FKHD - Rokycany 4:8, FKHD - Petřín B 6:4
S. Mesiar, Khín, Korbelová 2x, Hermančak, Němec, Korbel 2x, Hermančak 2x, Němec 2x

3. kolo krajský přebor

V sobotu 8. 4. 2023 jsme za deštivého odpoledne odehráli další krajský turnaj na ,, umělce,, v Sušici.

FK Horažďovice vs. TJ Sušice 2 : 3

Nevím jestli to bylo počasím, ale polovinu tohoto utkání jsme působili doslova zamrzle… Domácí Sušice byla aktivnější a my jsem po hřišti doslova jen chodili! Zápas, který by jsme měli vyhrát, jsme nakonec zaslouženě prohráli. V tomto utkání bohužel nenajdeme nikoho, kdo by si zasloužil pochválit. Góly vstřelili Sam Mesiar a Steve Khín.

FK Horažďovice vs. Kohouti Rokycany 4 : 8

V tomto utkání jsme narazili na silného protivníka. Zejména soupeřovy náběhy za naší obranu jsme nebyli schopni včas zachycovat a dostali z toho hned několik gólů. V tomto utkání jsme odvedli slušný výkon, nicméně na soupeře to nestačilo. Pokud nebudeme vyhrávat více osobních soubojů, nemůžeme těmto soupeřům konkurovat. V tomto utkání odvedla nadstandardní výkon Zuzka Korbelová. V tomto zápase se zapsali mezi střelce Zuzka Korbelová 2x, Tom Němec a Max Hermančak.

FK Horažďovice vs. SK Petřín Plzeň ´B´ 6 : 4

Zápas s o rok mladším soupeřem jsme od začátku kontrolovali a zaslouženě zvítězili. Zarážející ovšem je, že i v tomto zápase jsme v osobních soubojích zaostávali! V tomto utkání se dvakrát trefil Pepa Korbel, Tom Němec a Max Hermančak.

S předvedenými výkony na tomto turnaji nemůžeme být spokojeni. Bez aktivní hry spojenou s vyšší úspěšností v osobních soubojích se dále neposuneme…

Na turnaji hráli:

Zuzka Korbelová, Laura Klečková, Max Hermančak, Petr Lávička, Tomáš Němec, Sam Mesiar, Pepa Korbel, Vašek Altschmied, Denis Gökmen a Steve Khín.

Josef Korbel


 


 

 

---

2. 4. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Klatovech
FKHD - Nýrsko 5:1, FKHD - Klatovy 1:3, FKHD - Klatovy B 8:0, FKHD - Strážov 12:1

okresní přebor

V neděli 2. 4. 2023 jsme za deštivého počasí odstartovali jarní část okresních turnajů. Myslím, že za překvapení všech, jsme za vytrvalého deště odehráli turnaj na trávě na velmi těžkém terénu. Už jenom v tomto počasí turnaj odehrát stojí za pochvalu

Výsledky níže níže…

FK Horažďovice vs. Okula Nýrsko 5 : 1

Zápas jsme odehráli s velkou chutí, kdy jsme soupeře jsme předčili v nasazení a zaslouženě zvítězili.

FK Horažďovice vs. Klatovy 1:3

Tento zápas jsme nebyli horším týmem, nicméně před brankou jsme nebyli tak důrazní jako domácí a když jsme k tomu ještě přidali zbytečné chyby, nemohlo to dopadnout jinak.

FK Horažďovice vs. Klatovy B 8 : 0

Zcela rozdílný soupeř, zasloužené vítězství.

FK Horažďovice vs. Strážov 12 : 1

Zápas se těžko dá hodnotit, hrálo jen jedno mužstvo.

Turnaje se zúčastnili:

Pepa Korbel, Nik Mesiar, Sam Mesiar, Tom Němec, Vašek Altschmied, Pavel Vivatenko, Max Hermančak, Vítek Novák, Steve Khín, Petr Lávička.

Josef Korbel


 

---

25. 3. 2023, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
FKHD - Tachov 8:2, FKHD - Vejprnice 2:3, FKHD - Luby 11:1, FKHD - Domažlice 0:2
Němec 3x, Korbelová 3x, Vivatenko, Korbel, Němec, Korbel, Němec 4x, Frýda 4x, Korbelová 2x, Hermančak

2. kolo krajský přebor

V sobotu 25. 3. 2023 jsme na Lipkách pořádali krajský turnaj starších přípravek. Utkali jsme se postupně s Tachovem, Vejprnicemi, Luby a Domažlicemi.

FK Horažďovice vs. FK Tachov 8 : 2

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a než jsme se rozkoukali, vedli jsme 2:0. I po zbytek utkání se nám dařilo a přidali jsme další góly. Zcela zasloužené vítězství. Střelecký apetit měli v tomto utkání Tom Němec se Zuzkou Korbelovou, kteří vstřelili po 3 gólech, zbylé 2 góly vsítili Pavel Vivatenko a Pepa Korbel.

FK Horažďovice vs. Slavie Vejprnice 2 : 3

V tomto utkání jsme měli sice více ze hry, bohužel se nám nedařilo v koncovce tak, jako v předchozím zápase. Naopak soupeř byl produktivní a 3 vstřelené góly mu stačily k vítězství. V tomto zápase se zapsali mezi střelce Tom Němec a Pepa Korbel.

FK Horažďovice vs. Start Luby 11 : 1

Tento zápas se nám vydařil herně i střelecky. Na rozdíl od zápasu s Vejprnicemi jsme byli velmi produktivní, navíc jsme k tomu přidali mnoho pěkných fotbalových akcí. Zasloužené vítězství. Po 4 gólech v tomto utkání vstřelili Tom Němec a Honza Frýda. Další 2 góly přidala Zuzka Korbelová a poslední branku vsítil Max Hermančak.

FK Horažďovice vs. Jiskra Domažlice 0 : 2

Vyrovnané utkání , které se hrálo ve vysokém tempu. V tomto utkání chytal Max Hermančak, který předvedl několik efektivních zákroků. O vyrovnanosti utkání svědčí i to, že ještě 2 minuty před koncem byl stav nerozhodný 0:0.

S předvedenými výkony na tomto turnaji jsme spokojeni. Děti předvedly velmi pěkné individuální výkony a zaslouží si určitě pochválit !

Na turnaji hráli: Zuzka Korbelová, Terka Štěpánová, Laura Klečková, Max Hermančak, Petr Lávička, Tomáš Němec, Honza Frýda, Pepa Korbel, Pavel Vivatenko.

Josef Korbel

---

18. 3. 2023, sobota, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga OFS KT MŽ v Sušici
Dopadlo to výborně :-)

 Soupeři:

Luby B, Hrádek a Chanovice

---

12. 11. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Stod, Petřín, Přeštice, Tachov
FKHD - Přeštice 5:4, FKHD - Tachov 7:1, FKHD - Stod 3:5, FKHD - Petřín Plzeň 5:1
Hermančak 4x, Klečková, Korbel 2x, Khín 2x, Klečková 2x, Korbelová, Korbel, Khín, Němec, Korbel 2x, Korbelová 2x, Klečková

5. kolo krajský přebor

V sobotu 12.11.2022 se ve Stodu od 10:00 uskutečnil 5. krajský turnaj starších přípravek. Utkali jsme se postupně s Přešticemi, Tachovem, Stodem a Petřínem.

Report níže…

FK Horažďovice vs. TJ Přeštice 5 : 4

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a vedli jsme již 4:1. Nakonec z toho bylo ještě fotbalové drama se šťastným koncem pro nás . Střelecký apetit měl v tomto utkání Max Hermančak, který vstřelil 4 góly, ten pátý, rozdílový, vstřelila Laura Klečková.

FK Horažďovice vs. FK Tachov 7 : 1

V tomto utkání jsme byli jednoznačně lepším týmem. Po dvou gólech vstřelili Pepa Korbel, Steve Khín a Laura Klečková. Jedenkrát se pak trefila i Zuzka Korbelová.

FK Horažďovice vs. Slavoj Stod 3 : 5

V tomto utkání jsme narazili na domácí výběr. Bohužel nám utekl úvod zápasu, kdy domácí dokonce vedli již 3:0.. Poté jsme zabrali i my a snížili na 3:4. Bohužel na konci utkání jsme ještě jedenkrát inkasovali a nakonec prohráli o 2 góly. V tomto utkání jsme byli pohyblivější i lepší na míči, bohužel jsme obdrželi příliš mnoho laciných gólů a několik 100% šancí jsme nedokázali proměnit. Naše góly vstřelili Pepa Korbel, Steve Khín a Tom Němec.

FK Horažďovice vs. SK Petřín Plzeň 5 : 1

Vyrovnané utkání s velkým množstvím šancí na obou stranách. Nás podržel v brance Max Hermančak a navíc jsme byli v tomto utkání i produktivní. Velmi cenné vítězství. Po dvou gólech vstřelili Pepa a Zuzka Korbelovi, ten pátý gól pak Laura Klečková.

Poslední turnaj podzimní sezóny se dětem povedl asi nejlépe ze všech. Ani v jednom odehraném utkání jsme nebyli horším týmem a byli jsme po zásluze odměněni 3 vítězstvími. Děti zaslouží za předvedené výkony pochvalu. Od teď se přesouváme do tepla tělocvičny a během zimní přestávky se budeme připravovat uvnitř. Odehrajeme také několik turnajů zimní ligy OFS.

Na turnaji hráli:

Zuzka Korbelová, Terka Štěpánová, Laura Klečková, Max Hermančak, Petr Lávička, Tomáš Němec, Steve Khín, Honza Frýda, Pepa Korbel, Denis Gökmen.

Josef Korbel

---

6. 11. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy, Hrádek, Sušice, Nýrsko
FKHD - Hrádek 2:4, FKHD - Nýrsko 2:4, FKHD - Klatovy 2:3, FKHD - Luby B 12:4
S. Mesiar, Hermančak, Heramnčak 2x, Vivatenko, Mesiar, Hermančak 4x, S.Mesiar 3x, Němec 2x, Vivatenko, Jindřich, Khín

10. kolo okresního přeboru

V neděli 6.11.2022 se od 10:00 v Klatovech uskutečnilo 10. kolo okresního přeboru starších přípravek. Tentokrát jsme odehráli zápasy s Nýrskem, Klatovy, Luby a Hrádkem.

Bohužel tentokrát naše výkony nestojí za zmínku. Pochválit můžeme jen Maxe Hermančaka, ostatní by si z jeho nadšení a předvedeného výkonu měli vzít příklad!!!

Výsledky níže níže…

FK Horažďovice - Svatobor Hrádek 2 : 4

Naše góly: Sam Mesiar ,Max Hermančak


FK Horažďovice - Okula Nýrsko 2 : 4

Naše góly: Max Hermančak 2

 

FK Horažďovice - SK Klatovy 2 : 3

Naše góly: Pavel Vivatenko, Sam Mesiar

 

FK Horažďovice - Luby ´B´ 12 : 4

Naše góly: Max Hermančak 4, Sam Mesiar 3, Tomáš Němec 2, Pavel Vivatenko, Aleš Jindřich, Steve Khín

 

Turnaje se zúčastnili: Pepa Korbel, Nik Mesiar, Sam Mesiar, Aleš Jindřich, Tom Němec, Vašek Altschmied, Denis Gökmen, Pavel Vivatenko, Max Hermančak, Vítek Novák, Marek Cozma, Steve Khín.

Tomáš Němec


 

 

---

29. 10. 2022, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nepomuk, Luby, Lhota, Vejprnice
FKHD - Luby 4:2, HD - Lhota 2:7, HD - Vejprnice 4:1, HD - Nepomuk 1:2
Korbelová, Lávička, Němec, Klečková, Němec, 1x vlastní, Němec 3x, Klečková, Němec

4. kolo krajský přebor

V sobotu 29.10.2022 jsme sehráli za krásného počasí další z turnajů KP starších přípravek v Nepomuku. Našimi soupeři byly týmy z Lub, Vejprnic, Lhoty a domácího Nepomuku. 

sestava našeho týmu : Matěj Šipla, Peťa Lávička, Denis Gökmen, Honza Frýda, Steve Khín, Tomáš Němec, Sam Mesiar, Pepa Korbel, Laura Klečková, Zuzka Korbelová, Terka Štěpánová

Turnaj jsme odehráli s těmito výsledky :

HD - Luby 4 : 2

góly : Zuzka Korbelová 1x, Peťa Lávička 1x,Tomáš Němec 1x, Laura Klečková 1x

HD – Lhota 2 : 7

góly : Tomáš Němec 1x, vlastní

HD - Vejprnice 4 : 1

góly : Tomáš Němec 3x, Laura Klečková 1x

HD - Nepomuk 1 : 2

góly : Tomáš Němec 1x

Do turnaje jsme vstoupili zápasem s naším, již tradičním, soupeřem z Lub. Zápas byl poměrně vyrovnaný, my jsme se dostávali pomalu, jak je již naším zvykem, do hry a nakonec se štěstí přiklonilo na naší stranu a rozdílem 2 branek jsme zvítězili.

V dalším zápase s týmem ze Lhoty jsme tahali celou dobu za kratší konec, soupeř nás jednoznačně přehrál. Chybělo nám nasazení, chuť do hry, prvky, bez kterých se nedá se zdatnějším soupeřem uspět. Jak lakonicky glosoval toto utkání jeden z řad našich rodičů : " ..nebyly náhodou včera děti na nějaké pařbě..."

Zápas s Vejprnicemi se odehrál plně v naší režii, kdy se hatrikem zaskvěl Tomáš. Na " pařmeny " zřejmě zapůsobil důrazný fén od trenérů po předchozím utkání.

Turnaj jsme zakončili těsnou prohrou s domácím týmem.

Celkově tedy vzato, byla to plichta, všichni si užili krásné skoro letní počasí, děti se proběhly, trenér nemohl po turnaji mluvit, jak neustále povzbuzoval své svěřence, místy je vlastně upozorňoval, že hrají fotbal..

Petr Klečka


 

 

---

22. 10. 2022, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nýrsko, Švihov, Sušice, Bolešiny
FKHD - Švihov 8:1, FKHD - Nýrsko 9:5, FKHD - Bolešiny 5:3
Gökmen 2x, Mesiar N. 2x, Frýda, Němec, Jindřich, Hermančak, Němec 4x, Hermančak 3x, Mesiar N., Korbel, Hermančak 2x, Němec, Mesiar N., Altschmied

8. kolo okresní přebor

V sobotu 22.10.2022 se od 14:00 v Horažďovicích uskutečnilo 8. kolo okresního přeboru starších přípravek. Tentokrát jsme odehráli zápasy se Švihovem, Bolešiny a Nýrskem…

Report níže…

FK Horažďovice vs. Švihov 8 : 1

Naše góly:

Denis Gökmen 2, Nik Mesiar 2, Tom Němec, Honza Frýda, Aleš Jindřich, Max Hermančak.

Od samého začátku jsme byli aktivnější a zápas měli pod kontrolou. Viděli jsme mnoho pěkných individuálních výkonů. S velkým přehledem odchytal zápas Matěj Šipla.

FK Horažďovice vs. Okula Nýrsko 9 : 5

Naše góly:

Tomáš Němec 4, Max Hermančak 3, Nik Mesiar, Pepa Korbel.

První polovinu jsme výsledkově nezvládli, vyměnili jsme gólmanky a nebylo to úplně ono.. Nicméně v posledních 10 minutách jsme herně zabrali a navíc jsme byli i produktivní. Nakonec zasloužené vítězství.

Tento zápas odehrál výborně Tomáš Němec, který se po nepříjemném zranění opět vrací na scénu .

FK Horažďovice vs. Bolešiny 5 : 3

Naše góly:

Max Hermančak 2, Tom Němec, Nik Mesiar, Vašek Altschmied.

Zbytečně tvrdý zápas, který moc krásy nepobral…škoda. Nakonec jsme ale i 3. zápas zvládli vítězně.

V zápase se nejvíce dařilo Maxovi Hermančakovi.

Turnaj hodnotíme velmi pozitivně, důležité je, že se dostaly do hry všechny děti a měly možnost opět poměřit své síly na okresní úrovni.

Na turnaji hráli:

Honza Frýda, Pepa Korbel, Nik Mesiar, Aleš Jindřich, Tom Němec, Matěj Šipla, Vašek Altschmied, Denis Gökmen, Pavel Vivatenko, Max Hermančak, Vítek Novák.

Josef Korbel

 

---

15. 10. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Hrádek, Rapid, Luby, Klatovy
FKHD - Hrádek 0:3, FKHD - Luby 3:3, FKHD - Rapid Plzeň 5:8, FKHD - Klatovy 5:3

3. kolo krajský přebor

V sobotu 15.10.2022 se od 10:00 uskutečnil 3. krajský turnaj starších přípravek. Tentokrát jsme zavítali do nedalekého Hrádku, kde jsme poměřili síly s domácím Hrádkem, dále s Klatovy, Rapidem a Luby.

FK Horažďovice vs. Svatobor Hrádek 0 : 3

Zápas ,, blbec,, . V tomto utkání jsme byli jednoznačně lepším mužstvem, bohužel jsme rozchytali domácího brankáře tak, že nám neumožnil vstřelit gól.. Zato soupeř, co vystřelil, to proměnil. I takový fotbal někdy dokáže být…

FK Horažďovice vs. Start Luby 3 : 3

Do utkání jsme nevstoupili dobře a brzo jsme prohrávali nejprve o dva, poté dokonce o 3 góly. Po přeskupení sestavy jsme Luby v poslední čtvrtině utkání zatlačili, a nakonec i dokázali vstřelit 3 branky. Podle průběhu utkání nakonec zasloužená remíza.

FK Horažďovice vs. Rapid Plzeň 5 : 8

Ve 3. utkání jsme narazili na 100% tým tohoto turnaje. Bohužel nám opět utekl úvod zápasu, kdy soupeř dokonce vedl 4:0.. Poté jsme udělali několik změn a zápas nakonec řádně zdramatizovali, kdy jsme se dostali i na stav 5:6, bohužel ke konci jsme obdrželi 2 laciné góly a v utkání podlehli. Nakonec musíme poblahopřát soupeři, který měl výkon během utkání konzistentní a zaslouženě zvítězil.

FK Horažďovice vs. SK Klatovy 5 : 3

V tomto utkání jsme poprvé na turnaji neobdrželi první gól a nakonec jsme zaslouženě zvítězili.

Co se týče jednotlivých výkonů.. Nadstandardně turnaj odehráli Zuzka a Max, dobré výkony předvedli Terka, Laura a Pepa. Ostatní musí příště více přidat.

Na turnaji hráli: Zuzka Korbelová, Terka Štěpánová, Laura Klečková, Max Hermančak, Petr Lávička, Sam Mesiar, Nik Mesiar, Steve Khín, Honza Frýda, Vítek Novák Pepa Korbel.

Josef Korbel

 

---

8. 10. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Luby, Sušice B, Luby B, Bolešiny, Luby C
FKHD - Luby B 3:2, FKHD - Sušice 2:3, FKHD - Bolešiny 6:0, FKHD - Luby A 2:3, FKHD - Luby C 11:1
S.Mesiar, Korbel, Lávička, Korbel, N. Mesiar 3x, S.Mesiar 2x, Lávička, Korbel, Jindřich, Gökmen 4x, Lávička 3x, S. Mesiar 2x, Korbel, Frýda

6. kolo okresního přeboru

V sobotu 8.10.2022 se od 10:00 v Lubech uskutečnilo 6. kolo okresního přeboru starších přípravek. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů, z toho 3 týmy postavili domácí Luby

FK Horažďovice vs. TJ Start Luby ´B´ 3 : 2

Naše góly: Sam Mesiar 2, Pepa Korbel 1

Typické první utkání, kdy byla zpočátku k vidění spousta nepřesností na obou stranách. Čím déle se hrálo, tím to bylo zajímavější… Téměř celý zápas Luby vedly, nicméně se nám podařilo v samém závěru výsledek utkání otočit. Zápas se nejvíce povedl Samovi Mesiarovi.

FK Horažďovice vs. TJ Sušice 2 : 3

Naše góly: Petr Lávička 1, Pepa Korbel 1

Vyrovnaný zápas od samého začátku. Oba týmy měly velké množství střeleckých příležitostí. Kdyby utkání skončilo remízou, asi by se nikdo nemohl divit, nicméně produktivnější byl soupeř, a tak zasloužené vítězství Sušice. V tomto utkání se nejvíce dařilo Peťovi Lávičkovi.

FK Horažďovice vs. Bolešiny 6 : 0

Naše góly: Nik Mesiar 3, Sam Mesiar 2, Petr Lávička 1.

Zápas, kde jsme měli od začátku více ze hry a zaslouženě zvítězili. Byl to takový kolektivní výkon.

V tomto zápase nicméně vstřelil hattrick Nik Mesiar, takže jeho zápas .

FK Horažďovice vs. TJ Start Luby ´A´ 2 : 3

Naše góly: Pepa Korbel 1, Aleš Jindřich 1.

Tento zápas jsme odehráli velmi kvalitně a měli i více ze hry. Určitě jsme si nezasloužili prohrát. Bohužel soupeř nám vstřelil 2 góly z velké vzdálenosti pod horní tyčku branky a to nakonec zápas rozhodlo. Jsme rádi, že se prosadil Aleš, za bojovnost si to určitě zasloužil a všichni mu to přejeme.

V tomto zápase hýřil aktivitou a vynikal Pepa Korbel.

FK Horažďovice vs. TJ Start Luby ´C´ 11 : 1

Naše góly: Denis Gökmen 4, Petr Lávička 3, Sam Mesiar 2, Pepa Korbel 1, Honza Frýda 1.

V tomto zápase proti nám nastoupili začínající děti a bylo to znát. Zasloužené vítězství .

Nevíce se zápas povedl střelci našich 4 gólů Denisu Gökmenovi.

S výkony dětí jsme spokojeni a turnaj jsme si užili! Příjemně nás překvapil gólmanským uměním Pavel Vivatenko a sebevědomým výkonem Víťa Novák.

Na turnaji hráli:

Honza Frýda, Pepa Korbel, Sam a Nik Mesiarovi, Marek Cozma, Matěj Šipla, Petr Lávička, Denis Gökmen, Víťa Novák, Aleš Jindřich, Pavel Vivatenko

Josef Korbel

 

---

1. 10. 2022, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Rapid, Stříbro, Domažlice B
FKHD - Domažlice 3:2, FKHD - Rapid Plzeň 0:6, FKHD - Stříbro 7:1
Klečková, Mesiar 2x, Korbelová 2x, Khín 4x, Korbel

2. kolo krajského  přeboru

1.10.2022 se uskutečnil 2. turnaj starších přípravek v Horažďovicích.

Mužstva : FK Horažďovice, Jiskra Domažlice, Baník Stříbro, Rapid Plzeň

HD - Jiskra Domažlice : 3 : 2

Góly : Laura Klečková 1, Sam Mesiar 2

První zápas s Jiskrou Domažlice byl po celou dobu vyrovnaný, štěstí se nakonec přiklonilo na naší stranu.


HD - Rapid Plzeň : 0 : 6

Ve druhém zápase jsme byli pro tým Rapidu neškodný sparing partner a mohli jsme se podívat, jak se má hrát fotbal.


HD – Baník Stříbro 7 : 1

Góly : Zuzka Korbelová 2, Steve Khín 4, Pepa Korbel 1

Třetí zápas proti hostům ze Stříbra byl pro nás jednoznačný. V tomto zápase se střelecky zaskvěl Steve Khín, který vsítil 4 góly.

Sestava HD: Laura Klečková, Zuzka Korbelová, Terka Štěpánová, Steve Khín, Pavel Vivatěnko, Sam Mesiar, Denis Gökmen, Pepa Korbel, Peťa Lávička, Honza Frýda

Hodnocení turnaje:

Nechci být v celkovém hodnocení příliš kritický, navíc, když jsme 2 zápasy vyhráli...ale také není dobré " si lhát do kapsy". Chybí nám větší zapálení pro hru, chuť " poprat " se o míč, prostě si máknout...tak snad příště.

Petr Klečka

 

---

24. 9. 2022, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Švihov, Hrádek, Sušice
FKHD - Švihov 15:2, FKHD - Hrádek 3:6, FKHD - Sušice 5:1
Klečková 4x, Korbelová 3x, Korbel 3x, Mesiar 2x, Gökmen 2x, Šipla, Korbelová 2x, Mesiar, Lávička 2x, Korbelová, Mesiar, Gökmen

4. kolo okresního přeboru

V sobotu 24.9.2022 se od 14:00 v Horažďovicích uskutečnilo 4. kolo okresního přeboru starších přípravek. Tentokrát jsme odehráli zápasy se Švihovem, Hrádkem a Sušicí…

Report níže…

FK Horažďovice vs. Švihov 15 : 2

Naše góly: Laura Klečková 4, Zuzka Korbelová 3, Pepa Korbel 3, Samuel Mesiar 2, Denis Gökmen 2, Matěj Šipla 1

Od samého začátku jsme byli aktivnější a zápas měli pod kontrolou. Viděli jsme mnoho pěkných individuálních výkonů. Zápas se nejvíce povedl Pepovi Korbelovi.

FK Horažďovice vs. Svatobor Hrádek 3 : 6

Naše góly: Zuzka Korbelová 2, Samuel Mesiar

Zápas jsme začali dobře a brzo jsme vstřelili 2 góly. V tu chvíli to vypadalo na jednoduchý zápas, nicméně opak byl pravdou. Po naší 2. brance, jako kdybychom se uspokojili a přestali na 10 minut hrát, během tohoto časového úseku jsme obdrželi po zásluze 5 branek. Posledních 10 minut jsme se opět vrátili do zápasu, ale na víc než na porážku o 3 góly to nestačilo. Tento zápas se dařilo nejvíce Zuzce Korbelové.

FK Horažďovice vs. Sušice 5 : 1

Naše góly: Petr Lávička 2, Zuzka Korbelová 1, Samuel Mesiar 1, Denis Gökmen 1.

Zápas, kde jsme měli více ze hry a zaslouženě zvítězili.

V zápase se nejvíce dařilo Lauře Klečkové a Terezce Štěpánové.

Co se týče výkonu na tomto turnaji, lze relevantně hodnotit jen zápas s Hrádkem, kde jsme prohrávali osobní souboje a chyběl nám potřebný ,,drajv,,. Kdybychom měli někoho pochválit, tak by to byly ,,naše holky,, které podaly velmi dobré výkony. Zato výkony hlavně kluků druhým rokem v této kategorii zůstaly za očekáváním…

Na turnaji hráli:Honza Frýda, Pepa Korbel, Laura Klečková, Tereza Štěpánová, Zuzka Korbelová, Sam a Nik Mesiarovi, Marek Cozma, Matěj Šipla, Petr Lávička, Denis Gökmen.

Josef Korbel

 

---

10. 9. 2022, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B, Klatovy, Nalžovské Hory, Bolešiny
FKHD - Klatovy 5:2, FKHD - Sušice 4:4, FKHD - Nalžovské Hory 11:3, FKHD - Bolešiny 4:2
S.Mesiar 4x, Klečková, S. Mesiar 3x, Korbel, Štěpánová 3x, Klečková 2x, Korbel 2x, Mesiar, Jindřich, Altschmied, Frýda, Klečková 3x, Korbel

2. kolo okresní přebor

V sobotu 10.9.2022 se od 14:00 v Horažďovicích uskutečnilo 2. okresní kolo starších přípravek. Tentokrát jsme odehráli zápasy s Klatovy, Sušicí, Nalžovskými Hory a Bolešiny…

 FK Horažďovice vs. SK Klatovy 5 : 2

Naše góly: Sam Mesiar 4, Laura Klečková 1

Do zápasu jsme vstoupili brzkými góly, které náš tým uklidnily a zápas jsme poté odehráli velmi dobře. Tento zápas se nejvíce povedl Samovi Mesiarovi.

 FK Horažďovice vs. TJ Sušice 4 : 4

Naše góly: Sam Mesiar 3, Pepa Korbel 1

Velmi zvláštní zápas, který jsme měli v naší režii a přesto jsme pořád dotahovali…Byli jsme po celý zápas aktivnější, nicméně v zakončení neefektivní a soupeř defacto se 4 střel vstřelil 4 góly, ale i takový je fotbal. I toto utkání se povedlo nejlépe střelecky produktivnímu Samovi Mesiarovi.

 FK Horažďovice vs. Sokol Nalžovské Hory 11 : 3

Naše góly:

Terka Štěpánová 3, Pepa Korbel 2, Laura Klečková 2, Sam Mesiar 1, Aleš Jindřich 1,

Vašek Altschmied 1, Honza Frýda 1

Byli jsme celý zápas aktivnější a tentokrát i produktivní. Utkání se povedlo nejlépe Terce Štěpánové.

 FK Horažďovice vs. SK Bolešiny 4 : 2

Naše góly: Laura Klečková 3, Pepa Korbel 1

V tomto zápase jsme vstřelili brzký gól a poté, jako kdybychom se uspokojili.. utkání bylo celkem vyrovnané do samého závěru, kdy se nám podařilo vstřelit 2 vítězné góly. Tentokrát se nejvíce dařilo Lauře Klečkové.

Za předvedené výkony na tomto turnaji se zaslouží dětem poděkovat.

Na turnaji hráli:

Aleš Jindřich, Honza Frýda, Pepa Korbel, Laura Klečková, Tereza Štěpánová, Sam a Nik Mesiarovi, Marek Cozma, Matěj Šipla, Vítek Novák, Václav Altsschmied.

Josef Korbel

 

---

3. 9. 2022, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice, Černice, Klatovy
FKHD - Klatovy 5:4, FKHD - Sušice 3:3, FKHD - Černice 3:5
Lávička 3x, Khín, Korbelová, Korbelová 2x, Lávička, Korbel 2x, Lávička

1. kolo krajský přebor

V sobotu 3.9.2022 se od 12:00 uskutečnil 1. krajský turnaj starších přípravek. Tentokrát jsme zavítali do nedaleké Sušice, kde jsme poměřili síly s domácí Sušicí, dále s Klatovy a Černicemi…

Report níže…

FK Horažďovice vs. SK Klatovy 5 : 4

Naše góly:

Petr Lávička 3, Steve Khín 1, Zuzka Korbelová 1

V úvodních 10 minutách jsme byli aktivní a vytvářeli si četné střelecké příležitosti, jednu z nich proměnila hned v úvodu Zuzka Korbelová a vypadalo to na ,, snadný zápas,, . Omyl byl pravdou , soupeř se osmělil a hrál velmi dobře, odměnou jim byly 4 vstřelené góly. Nicméně, díky střelecké invenci Peťi Lávičky a větší touze po vítězství, jsme nakonec zápas dotáhli do vítězného konce. Nejvíce se tento zápas povedl Peťovi Lávičkovi a Pájovi Vivatenkovi.

FK Horažďovice vs. TJ Sušice 3 : 3

Naše góly:

Zuzka Korbelová 2, Petr Lávička 1

Tento zápas byl z naší strany o poznání povedenější, sice jsme nastoupili proti vyspělejšímu soupeři, nicméně většina dětí podala skvělé výkony. Zápas se výsledkově přeléval z jedné strany na druhou a zaslouženě skončil nerozhodným výsledkem 3:3. Tento zápas se povedl nejlépe Zuzce Korbelové a Denisi Gökmenovi.

FK Horažďovice vs. Černice 3 : 5

Naše góly: Pepa Korbel 2, Petr Lávička 1

V posledním utkání jsme narazili na soupeře nejzdatnějšího. V úvodu utkání trefil krásnou ,,šibenici,, Pepa Korbel a vedli jsme 1:0. Dlouho jsme vyspělému soupeři vzdorovali a nějakých 10 minut před koncem byl stav ještě nerozhodný. Nicméně v závěrečných minutách jsme obdrželi další 2 góly a v tomto utkání prohráli. Nutno ale říci, že se nemáme za co stydět, za mě to byl náš nejlepší výkon na turnaji.

Poslední zápas se povedl nejvíce Pepovi Korbelovi a Stevemu Khínovi.

Za předvedené výkony na tomto turnaji musím dětem poděkovat !

Na turnaji hráli:

Zuzka Korbelová, Aleš Jindřich, Pavel Vivatenko, Petr Lávička, Denis Gökmen, Steve Khín, Honza Frýda a Pepa Korbel.

Josef Korbel


 

 

---

29. 5. 2022, neděle, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Horažďovice
FKHD - Luby 3:7, FKHD - Sušice 4:6, FKHD -Chanovice 3:4
Němec 2x, S. Mesiar, Němec 2x, Korbelová, Štěpánová, Němec 2x, Korbelová

Další kolo okresního přeboru starších přípravek jsme přivítali v neděli 29. 5. 2022 u nás v Horažďovicích. Za soupeře jsme tentokráte měli Luby, Sušici a Chanovice. Všechny 3 zápasy jsme prohráli. To by tolik nevadilo, ale když jsem viděl na hřišti, jak to některé děti nebaví, nemají zájem o fotbal a po hřišti se pouze courají, tak z toho mně bylo smutno. Když se fotbalově nedaří, tak se to pochopit dá, ale dnešní přístup dětí k turnaji nebyl dobrý. Neviděl jsem žádné zapálení do hry, bojovnost, ani chuť si zahrát fotbal. Toto splňovalo jen pár jedinců, ale to je málo. Je třeba se z toho poučit a u nějakých dětí si říci, zda vůbec má smysl dál pokračovat ve fotbale. Hodnocení dnešního turnaje je z mých úst kruté, ale to, co se dnes dělo na hřišti je jasně vypovídající.

FK HD – Luby 3:7

branky: T.Němec 2x, S.Mesiar 1x.

FK HD – Sušice 4:6

branky: T.Němec 2x, Z.Korbelová 1x, T.Štěpánová 1x.

FK HD - Chanovice 3:4

branky: T.Němec 2x, Z.Korbelová 1x.

Sestava: V. Altschmied, J. Pilek, P. Vivatěnko, T. Němec, S. Khín, Z. Korbelová, T. Štěpánová, D. Gökmen, M. Končal, S. Mesiar, N. Mesiar.

Jiří Frýzek

---

28. 5. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Závěrečný turnaj KP SP Tachov
FKHD - Rapid Plzeň 7:4, FKHD - Rokycany A 5:0, FKHD - Dobřany 3:3, FKHD - Petřín Plzeň 3:0 (osmifinále), FKHD - Stod 1:0 (čtvrtfinále), FKHD - Domažlice 0:3 (semifinále), FKHD - Viktroria Plzeň A 2:3 (o 3. místo)
Frýzek 3x, Šimanovský 3x, Lávička, Lávička 2x, Frýzek, Klečková, Němec, Frýzek 2x, Šimanovský, Frýzek, Šimanovský, Blahuta, Klečková, Frýzek 2x

Finálový krajský turnaj starších přípravek v Tachově – 28.5.2022 – 4.místo !!!

V sobotu 28.5.2022 se v Tachově uskutečnil závěrečný finálový turnaj kraje starších přípravek. Do Tachova přijelo celkem 26 týmů z celého Plzeňského kraje. Už předem dle celoročních výsledků, byly rozlosovány čtyři 5-ti členné a jedna 6-ti členná skupina. Našemu týmu los přidělil tyto soupeře – Přeštice, Rapid Plzeň, Kohouti Rokycany „A“ a Dobřany.

Skupina:

FK HD – Přeštice 7:1

Soupeře jsme jasně přehráli a zahájili povedený vstup do turnaje.

branky: P.Frýzek 4x, F.Šimanovský 2x, V.Otáhal 1x.

FK HD – Rapid Plzeň 7:4

V tomto zápase jsme vedli už 6:1, ale v závěru jsme trochu polevili. Nakonec jsme si s přehledem výsledek uhráli.

branky: P.Frýzek 3x, F.Šimanovský 3x, P.Lávička 1x.

FK HD – Kohouti Rokycany „A“ 5:0

Velmi povedený zápas od všech a jednoznačné vítězství

branky: P.Lávička 2x, P.Frýzek 1x. L.Klečková 1x, T.Němec 1x.

FK HD – Dobřany 3:3

Tento zápas rozhodoval o vítězi skupiny. Utkání bylo bojovné a velmi dobré kvality. Už to vypadalo že zvítězíme, ale soupeř nakonec skóre vyrovnal. Konečná remíza nám však stačila a zajistila 1.místo ve skupině s 10 body a celkovým skóre 22:8. Do vyřazovací části jsme šli jako nasazený tým.

branky: P.Frýzek 2x, F.Šimanovský 1x.

Vyřazovací část:

Osmifinále:

FK HD – Petřín Plzeň 3:0

Soupeře jsme po celý zápas prakticky k ničemu nepustili a zápas kontrolovali až do závěrečného hvizdu.

branky: P.Frýzek 1x, F.Šimanovský 1x, D.Blahuta 1x.

Čtvrtfinále

FK HD – Stod 1:0:

V zápase jsme měli herní převahu, ale soupeře pozorně bránil. Nakonec se nám povedlo jedno okénko v obranně Stodu najít a nejtěsněji zvítězit.

branky: L.Klečková 1x.

Semifinále:

FK HD – Domažlice 0:3

Zápas rozhodl první gól v naší síti. Soupeř poté „zalezl“ před svoji bránu a pouze bránil. My jsme dobývali branku soupeře ze všech stran. Buď nám naše brankové příležitosti zastavil brankář soupeře nebo jsme orazítkovávali tyče. Fotbalově jsme byli určitě lepší, soupeř byl však efektivnější a po dalších brejcích nakonec zvítězil 3:0. Zvítězil šťastnější tým, nikoliv lepší.

Zápas o 3.místo:

FK HD – Viktoria Plzeň „A“ 2:3

Do utkání jsme vlétli velmi dobře a brzo vedli 1:0. Mladíci z Viktorky, však zápas otočili na 1:3. Poté jsme začali stupňovat tlak a vytvořili jsme si docela velké množství příležitostí. V brance bohužel skončila již pouze jedna střela. A to znamenalo, že si odvezeme z turnaje konečné 4.místo.

branky: P.Frýzek 2x.

Naše hodnocení celého turnaje je vynikající. Všichni tahali za jeden provaz a předváděli perfektní výkony po celý turnaj. Ačkoliv děti byly trochu zklamané „z bramborové medaile „ , konečné 4.místo je super úspěch nejen pro náš klub, ale pro celý okres Klatovy. Úspěch okresu Klatovy podtrhla Sušice, která celý turnaj zaslouženě vyhrála.

Cenu pro nejlepšího střelce turnaje obdržel náš hráč Peťa Frýzek, který vstřelil celkem 13 branek.

Sestava: M.Hermancak (B), P.Frýzek, V.Otáhal, D.Blahuta, F.Šimanovský, T.Němec, P.Lávička, S.Khín, L.Klečková

Jiří Frýzek

---

21. 5. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Luby
FKHD - Sušice 3:6, FKHD - Chanovice 14:1, FKHD - Luby 4:3
Šimanovský 3x, Vivatěnko 3x, Blahuta 3x, Němec 3x, Khín 2x, Šimanovský 2x, Altschmied, Šimanovský 3x, Němec

V rámci dalšího kola okresního přeboru starších přípravek jsme 21. 5. 2022 tentokrát zajížděli do Lub. Los nám za dnešní soupeře přisoudil týmy ze Sušice, Chanovic a domácích Lub. A nyní k jednotlivým zápasům. V prvním utkání jsme se utkali se Sušicí. Od 1.první minuty jsme zaostávali za soupeřem téměř ve všem. Zaujetí pro hru, nasazení a řešení situací v přečíslení bylo u některých našich svěřenců až tragické, proto jsme se nemohli divit, že to bylo najednou 0:3 pro soupeře. Postupem času se po domluvě od trenérů naše hra o něco zlepšila, což pramenilo i v nějaké branky v síti soupeře. Když už to však vypadalo, že skóre dotáhneme, tak soupeř nám opět odskočil, mnohdy velmi zbytečnými góly v naší síti. Konečný stav 3:6 pro Sušici byl dnes zcela zasloužený. Ve fotbalovosti jsme nezaostávali, ale ve snaze zabojovat jeden za druhého, to nám bohužel dnes chybělo.

Druhý zápas proti Chanovicím jsme až na začátek odehráli velmi dobře. Je to samozřejmě také tím, co nám soupeř dovolí. Konečný výsledek 14:1, ukazuje naši jasnou převahu ve všech směrech.

V posledním zápase jsme se utkali s domácími Luby. Většina fotbalistů z Lub byla rostlých postav. Tento handicap jsme se snažili nahradit hrou po zemi a kombinacemi. Zápas byl v poli vyrovnaný, skóre jsme však museli pořád dotahovat. Ještě chvíli před koncem jsme prohrávali 1:3, ale velmi dobrým závěrem, za který musím všechny pochválit, jsme zápas otočili v náš prospěch na konečných 4:3. Celkové shrnutí je následující, někomu se dnešní zápasy povedly více a někomu méně. Každý ví, kdo makal na 100 % a kdo by mohl ještě přidat. A ještě poslední věta závěrem, i přihrávka na gól se cení. Zatím ještě některé děti toto nepochopily a mnohdy i z nesmyslných prostorů chtějí vstřelit gól, i když mají vedle sebe lépe postaveného spoluhráče.

FK HD – Sušice 3:6

branky: F.Šimanovský 3x.

FK HD – Chanovice 14:1

branky: P.Vivatěnko 3x, D.Blahuta 3x, T.Němec 3x, S.Khín 2x, F.Šimanovský 2x, V.Altschmied 1x.

FK HD – Luby 4:3

branky: F.Šimanovský 3x, T.Němec 1x.

Sestava: M.Hermancak (B), V.Otáhal, D.Blahuta, T.Němec, P.Lávička, P.Vivatěnko, S.Khín, V.Altschmied, L.Klečková, Z.Korbelová, F.Šimanovský.

Jiří Frýzek


 

---

14. 5. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Strážov
FKHD - Mochtín 0:8, FKHD - Chanovice 5:7, FKHD - Strážov 12:0

V sobotu 14.5.2022 jsme zavítali do Strážova, kde jsme za krásného počasí a na perfektně připraveném hřišti sehráli tři zápasy "Okresního přeboru starších přípravek". Na turnaji jsme se postupně utkali s Mochtínem, Chanovicemi a na závěr jsme poměřili síly s domácím výběrem Strážova. Jelikož si některé děti z týmu plnily povinnosti na jiném turnaji, byl sobotní slunečný den ,,testem,, pro 5 dětí z mladší přípravky.

FK Horažďovice - Mochtín 0:8

Do úvodního zápasu jsme vstoupili hrůzostrašně , když jsme soupeři na úvod doslova darovali hned několik gólů po nepřesné rozehrávce od naší branky. Co se týče samotné hry, nebyl rozdíl tak výrazný, jak lze soudit podle výsledku utkání. Bohužel z naší strany v tomto utkání chyběla přesnost a bojovnost, nemohlo to tedy dopadnout jinak, než vysokou porážkou.

FK Horažďovice - TJ Pfeifer Chanovice 5:7

Do druhého zápasu s Chanovicemi jsme nastoupili se zkušenějším gólmánkem a bylo to určitě znát. Působili jsme určitě fotbalověji než soupeř, nicméně Chanovice měly ,, větší děti,, a to v této kategorii bývá mnohdy zásadní a když se k tomu přidala laxnost několika našich hráčů, prohráli jsme i tento zápas. Nicméně v tomto utkání už většina dětí předvedla dobré výkony.

FK Horažďovice - SK Kovo Strážov 12:0

Od začátku klání s domácím Strážovem se opět potvrdilo, že když se na hřišti chovají všichni zodpovědně a přidají k tomu fotbalovou kvalitu, dílo se poté podaří. Vysoké vítězství nás trenéry, děti a rodiče hodně potěšilo a jelo se nám domů přeci jen o trochu veseleji.

Sestava:

Pilek Jan, Jindřich Aleš, Končal Matyáš, Nik a Sam Mesiarovi, Zuzka Korbelová, Jan Frýda, Tom Salaba, Matěj Šipla, Kuba Šimanovský, Josef Korbel.

Jak to celé zhodnotit…

Určitě jsme čekali více od starších dětí, kteří v této kategorii nastupují pravidelně. Že to nebylo fotbalově úplně super, to se stává, ale zarážející je zejména neochota některých dětí alespoň zabojovat pro tým a alespoň si to jak se říká ,, odmakat,,. Ze zkušenějších dětí zaslouží pochválit bohužel jen Zuzka. Je to velká škoda, ostatní děti musí zvýšit úsilí a týmu příště více pomoci.

Co se týče 5 dětí z mladší přípravky, můžeme být určitě spokojeni a zaslouží si určitě pochválit. Každý zápas se zlepšovaly, na turnaji předvedly velmi dobré výkony a rozhodně se neztratily..

Josef Korbel

---

14. 5. 2022, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - 5.turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Lhota 2:3, FKHD - Domažlice A 2:6, FKHD - Viktoria Plzeň B 1:6, FKHD - Vejprnice 3:2
Šimanovský 2x, Němec 2x, Khín, Vivatenko 2x, Klečková

V dalším kole KP starších přípravek jsme na našem hřišti přivítali za krásného letního počasí týmy: Lhota, Domažlice "A",

Viktoria Plzeň "B", Vejprnice.

 

FK HD - Lhota : 2 : 3

Šimanovský F. 2x

FK HD - Domažlice "A" : 2 : 6

Němec T. 2x

FK HD - Viktoria Plzeň "B" : 1 : 6

Khín S. 

FK HD - Vejprnice : 3 : 2

Vivatěnko 2x, Klečková L. 

 

sestava: M. Hermančak (1), P. Lávička (1), S. Khín (1), V. Altschmied (1), T. Němec (1), P. Vivatenko (1), T. Štěpánová (1), L. Klečková (1), F.Šimanovský (1) - v závorce hodnocení dle stupnice 1 - 5 ( 1 - nejlepší, 5 - nejhorší )

 

Do turnaje jsme vstoupili nešťastnou porážkou s týmem ze Lhoty. Utkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané, bohužel štěstí se nakonec přiklonilo na stranu hostujícího týmu. Další 2 utkání s Domažlicemi a Viktorií Plzeň byla sice výsledkově jednoznačná, ovšem celý tým je potřeba pochválit za neutuchající nasazení a bojovnost. Tím spíše, že na podstatnou část jednoho ze zápasů se nám zranili 2 klíčoví

hráči, Tomáš a Filip. Dohrávali jsme tak ve velmi improvizované sestavě, kdy na postu pravého obránce musela zaskakovat Laura, ortodoxní to útočnice. Do závěrečného zápasu s Vejprnicemi jsme vstupovali již oslabeni o jednoho hráče a s chybnou domněnkou ( tímto se omlouvám...) trenérského dua o únavě všech našich fotbalistů. V neuvěřitelně dramatickém a emotivním zápase naši šikulové podali heroický výkon, kdy se bezesporu vydali ze všech svých sil a soupeře nakonec přetlačili o jeden gól, sladká odměna...

Děkuji všem klukům a děvčatům za sobotní výkon, jen málokdy se stane, že v každém utkání se jede na doraz...tentokrát to tak bylo. Fotbalu zdar, ať žije FK HD.

Klečka Petr

 

---

7. 5. 2022, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Nýrsko
FKHD - Sušice 3:6, FKHD - Nýrsko 6:2
Němec, Korbelová, vlastní, Korbel, Němec, Khín, Korbelová, Lávička, vlastní

Další kolo okresního přeboru starších přípravek nás zavedlo až do Nýrska. Díky absenci hráčů z Klatov jsme se utkali pouze se dvěma soupeři, a to se Sušicí a domácím Nýrskem. V prvním utkání proti Sušici jsme sehráli vyrovnané utkání. Konečné skóre 3:6 v náš neprospěch rozhodla větší střelecká produktivita soupeře.

Ve druhém a zároveň v posledním zápase tohoto turnaje jsme sehráli povedené utkání s Nýrskem. Celý zápas se odehrával převážně v naší režii, většinou na naší útočné polovině. Vítězství 6:2 bylo zasloužené.

 

FK HD - Sušice 3:6

branky: T.Němec 1x, Z.Korbelová 1x, vlastní 1x.

FK HD – Nýrsko 6:2

branky: J. Korbel 1x, T. Němec 1x, S. Khín 1x, Z. Korbelová 1x,

P. Lávička 1x, vlastní 1x.

Sestava: M. Hermančak, P. Lávička, P. Vivatěnko, J. Korbel, N. Mesiar, Z. Korbelová, J. Pilek, T. Němec, S. Khín, D. Blahuta.

Tomáš Němec

 

---

3. 5. 2022, úterý, 17:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - 2.turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Hrádek 7:1, FKHD - Blovice 7:1, FKHD - Přeštice 7:2
Frýzek 2x, Klečková 2x, Němec 2x, Lávička, Frýzek 4x, Khín, Klečková, Němec, Frýzek 3x,Lávička, Blahuta, Němec, Vivatěnko

Za krásného fotbalového počasí jsme pořádali dohrávku krajského přeboru starších přípravek. Postupně jsme se utkali s Hrádkem, Blovicemi a Přešticemi. Nyní k jednotlivým zápasům.

Zápas proti Hrádku jsme měli po celou dobu pod kontrolou. Naše územní převaha se projevila celkovým skóre 7:1, kdybychom však proměnili i ty největší tutovky, tak mohl být konečný výsledek ještě o poznání vyšší.

Ve druhém utkání jsme narazili na velmi kvalitního soupeře z Blovic, zápas přinesl velmi dobrou podívanou, kde nechybělo množství soubojů o míč, ale i krásných fotbalových akcí. Naše vítězství 7:1 přineslo především vynikající nasazení od všech hráčů a také větší fotbalovost.

Jako poslední soupeř nás dnes čekali Přeštice, které nám část zápasu úspěšně vzdorovali. Nutno říci, že začátek zápasu byl z naší strany hodně vlažný. Postupem času jsme již převzali iniciativu a zaslouženě zvítězili v poměru 7:2. Za dnešní turnaj musím všechny naše hráče pochválit, hráli s chutí, nasazením a zaujetím do hry.

FK HD – Hrádek 7:1

branky: P.Frýzek 2x, L.Klečková 2x, T.Němec 2x, P.Lávička 1x.

FK HD – Blovice 7:1

branka: P.Frýzek 4x, S.Khín 1x, L.Klečková 1x, T.Němec 1x.

FK HD – Přeštice 7:2

branky: P.Frýzek 3x, P.Lávička 1x, D.Blahuta 1x, T.Němec 1x, P.Vivatěnko 1x.

Sestava: V.Otáhal, S.Khín, D.Blahuta, M.Hermanchak, T.Němec, L.Klečková, P.Lávička, P.Vivatěnko, P.Frýzek.

Jiří Frýzek

---

1. 5. 2022, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Chanovice
FKHD - Bolešiny 7:5, FKHD - Chanovice 1:1, FKHD - Kašperské Hory 14:1
Hermanchak 3x, Vivatěnko 2x, Pilek, Lávička, Pilek, Vivatěnko 3x, N. Mesiar 3x, Hermanchak 2x, S. Mesiar 2x, Altschmied, Končal, Jindřich, Gökmen

 

K dalšímu turnaji okresního přeboru starších přípravek jsme zajížděli do nedalekých Chanovic, kde jsme postupně poměřili síly s Bolešiny, domácím týmem z Chanovic a Kašperskými Horami.

V prvním zápase, proti dobře hrajícímu týmu z Bolešin, jsme ze začátku tahali za kratší konec, ale postupem času jsme přidali na obrátkách a zápas jsme dostávali pod kontrolu. Bojovností a dobrým pohybem jsme vyhráli 7:5.

Ve druhém zápase proti Chanovicím jsme byli rovnocenným soupeřem. Utkání bylo v poli velmi vyrovnané. Domácí se dostali do vedení po našem nedorozumění, ale po naší nádherné fotbalové akci jsme vyrovnali na konečný stav 1:1.

Poslední zápas proti Kašperským Horám nás zastihl ve velmi dobré střelecké formě a góly padaly do soupeřovi branky jak na běžícím pásu. Konečné skóre se zastavilo na čísle 14:1. Za dnešní předvedené výkony musím celý tým pochválit a jsem rád, že každý hráč si dnes mohl užít radost z gólu.

FK HD - Bolešiny 7:5

branky: M.Hermanchak 3x, P.Vivatěnko 2x, P.Lávička, 1x, J.Pilek 1x.

FK HD – Chanovice 1:1

branky: J.Pilek 1x.

FK HD – Kašperské Hory 14:1

branky: P.Vivatěnko 3x, N.Mesiar 3x, M.Hermanchak 2x, S.Mesiar 2x, V.Altschmied 1x, M.Končal 1x, A.Jindřich 1x, D.Gökmen 1x.

Sestava: M.Hermanchak, P.Lávička, P.Vivatěnko, D.Gökmen, N.Mesiar, S.Mesiar, J.Pilek, V.Altschmied, M.Končal, A.Jindřich.

Jiří Frýzek

 

---

30. 4. 2022, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - 4.turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Nepomuk 1:0, FKHD - LUBY 1:5, FKHD - Stod 3:4
Němec, Lávička, Frýzek 2x, Otáhal

Po čtrnácti dnech se hrálo další kolo turnaje krajského přeboru starších přípravek, tentokráte po delší době v Horažďovicích. Přivítali jsme soupeře z Nepomuku, Lub a Stodu. První zápas s Nepomukem nebyl moc pohledný, utkání přineslo mnoho osobních soubojů, míč létal zbytečně vzduchem, místo, aby se hrálo po zemi. Nakonec se nám povedla jedna gólová akce a zápas skončil nejtěsnějším skóre 1:0 v náš prospěch.

Ve druhém zápase s Luby jsme s favoritem drželi dlouho krok, bylo to především díky bojovnosti. Na konci zápasu však soupeř ukázal svoji kvalitu a třemi slepenými góly zvítězil 5:1. Do posledního zápasu s hráči Stodu jsme vstoupili aktivně a rychle jsme vedli. Potom, po našich zbytečných chybách, jsme soupeři dovolili zápas otočit. Ještě jednou jsme skóre dotáhli, ale po dalších chybách a nedůrazu jsme zbytečně prohráli 4:3. Na tomto turnaji nám chyběl hlavně větší pohyb, náběh pro přihrávku a často jsme osobní souboje nedohrávali až do konce. Je pořád na čem pracovat. Závěrem bych chtěl dnes pochválit Peťu Lávičku, který dnešní turnaj odmakal na 100%, tak by to mělo být u všech. Je to motivace pro ostatní pro další zápasy.

FK HD – Nepomuk 1:0

branky: T.Němec 1x.

FK HD – Luby „A“ 1:5

branka: P.Lávička 1x.

FK HD – Stod 3:4

branky: P.Frýzek 2x, V.Otáhal 1x.

Sestava: V.Otáhal, S.Khín, D.Gökmen, M.Hermanchak, T.Němec, L.Klečková, P.Lávička, P.Vivatěnko, P.Frýzek.

Jiří Frýzek

---

23. 4. 2022, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Sušice
FKHD - Sušice 5:7, FKHD - Luby 3:4, FKHD - Klatovy 12:3
Frýzek 4x, Gökmen, Frýzek 3x, Frýzek 6x, Němec 2x, Lávička 2x, Khín, Gökmen

V sobotu 23.4. jsme zajížděli do nedaleké Sušice na kvalitně obsazený turnaj okresního přeboru, za účasti týmů ze Sušice, Lub a Klatov.

Jako již tradičně, první utkání z naší strany bylo slabší a klukům chybělo více nasazení, důraz a lepší zakončení. Než jsme se rozkoukali, tak jsme prohrávali 2:6. Nakonec po zlepšeném závěru, utkání skončilo 5:7 pro soupeře. Utkání se Sušicí bylo vypjaté jako vždy, plné soubojů a emocí. V utkání nám zranili brankáře, který v druhém utkání proti Lubům hodně chyběl, a na střídání nám zůstal jen jeden hráč. Ale i tak to bylo vyrovnané utkání, nakonec vyhráli o gól mladí fotbalisté z Lub. Do třetího utkání proti Klatovům se zpět do branky postavil náš zraněný brankář, kterému patří velký dík. Klatovy jsme jednoznačně přehráli ve všech činnostech, které k fotbalu patří a zaslouženě vyhráli.

FK HD – Sušice 5:7

branky: P.Frýzek 4x, D.Gökmen 1x.

FK HD – Luby 3:4

branky: P.Frýzek 3x.

FK HD – Klatovy 12:3

branky: P.Frýzek 6x, T.Němec 2x, P.Lávička 2x, S.Khín 1x, D.Gökmen 1x.

Sestava: M. Hermančak (B), P. Frýzek, D. Blahuta, T. Němec, P. Lávička, P. Vivatěnko, S. Khín, D. Gökmen.

Tomáš Němec

---

17. 4. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Bolešiny
FKHD - Kolinec 7:4, FKHD - Bolešiny 6:3, FKHD - Kašperské Hory 19:2
Němec 3x, Vivatěnko 2x, Gökmen, Hermanchak, Němec, Hermanchak 2x, Gökmen, Alstchmied, Lávička, Khín 5x, Gökmen 3x, Lávička 3x, Němec 3x, Vivatěnko 2x, Hermanchak 2x, Pilek

FK HD - Kolinec 7 : 4

T.Němec 3x, P. Vivatěnko 2x, D. Gökmen 1x, M. Hermanchak 1x.

Naši kluci měli více ze hry, hrálo se převážně na polovině soupeře, bohužel chybami v obraně jsme 4x zbytečně inkasovali a v útočné fázi nám chyběl klid a přesnost v zakončení.

FK HD – Bolešiny 6 : 3

M. Hermachak 2x, T. Němec 1x, D. Gökmen 1x, V. Altschmied 1x, P. Lávička 1x.

Naši kluci měli opět herní převahu, ale opět jsme nedokázali proměnit mnoho slibných šancí v góly. Domácí z několika málo šancí nás potrestali 3 góly a stáhli naše vedení na rozdíl jedné branky. Kluci ale v posledních minutách zabrali a vstřelili 2 uklidňující branky, čímž definitivně zlomili odpor domácích a stanovili konečné skóre 3: 6 pro náš tým.

FK HD - Kašperské Hory 19 : 2

S. Khín 5x, D. Gökmen 3x, P. Lávička 3x, T. Němec 3x, P. Vivatěnko 2x,M. Hermanchak 2x, J. Pilek 1x.

Jednoznačné utkání, jelikož soupeř měl k dispozici pouze 4 hráče v poli. Jednalo se pouze o konečné skóre z naší strany.

Sestava: M. Hermanchak, P. Vivatěnko, T. Němec, S. Khín, P. Lávička, D. Gökmen, V. Altschmied, J. Pilek.

Tomáš Němec

---

15. 4. 2022, pátek, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - 3.turnaj KP SP Vejprnice
FKHD - Dobřany 3:5, FKHD - Vejprnice 3:3, FKHD - Holýšov 5:4, FKHD - Luby B 5:2
Šimanovský 3x, Šimanovský 3x, Lávička 2x, Šimanovský, Mesiar, Otáhal, Otáhal 3x, Hermanchak 2x

Sestava: Hermanchak, Lávička, Otáhal, Blahuta, Gökmen, Vivatěnko, Šimanovský, Mesiar, Klečková

 

Hodnocení : Do turnaje jsme vstoupili utkáním s týmem z Dobřan. Jak už to tak u nás bývá zvykem, rozjezd byl velmi rozpačitý, čehož soupeř využil a zaslouženě zvítězil. V dalších utkáních jsme postupně " přidávali plyn " a hra měla místy velmi dobré parametry, zejména některé kombinace byly opravdu fotbalově pohledné. K " dokonalosti " bychom ovšem potřebovali u našich fotbalistů probudit větší nasazení v osobních soubojích, více chuti se o míč poprat, jsme jednoduše moc hodní...Smutným okamžikem turnaje bylo zranění našeho " snipera " Filipa Šimanovského. Přejeme mu rychlé uzdravení a rychlý návrat na trávník. Fotbalu zdar, ať žije FK HD.

Klečka Petr

---

9. 4. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Hrádek
FKHD - Žichovice 10:1, FKHD - Hrádek 4:4
Němec 3x, Blahuta 2x, Korbelová 2x, Lávička, Klečková, Gökmen, Lávička, Němec, Korbelová, Hermanchak

V sobotu jsme na další kolo okresního kola starších přípravek zajížděli do nedalekého Hrádku. Původně mělo hrát 5 družstev, avšak z různých důvodů dorazily nakonec pouze 3 týmy. Po domluvě s ostatními trenéry jsme zápasy rozdělili na dvacetiminutové herní úseky. V první dvacetiminutovce jsme narazili na tým ze Žichovic. Soupeř hrál celou dobu odzadu. Tímto bylo tedy na nás hru točit na obě strany a najít okénka v obraně soupeře. To se několikrát podařilo a první půlka skončila 7:1 v náš prospěch. Ve druhé polovině /dvacetiminutovce / byl obraz hry podobný. Dobývání soupeře a velký počet brankových příležitostí, které byly řešeny zbrkle a nefotbalově. Druhá půle skončila 3:0, celkové skóre FK HD – Žichovice 10:1.

 

Jak je zřejmé, tak první půlka byla z naší strany o hodně lepší než druhá. V utkání s Hrádkem se hrál otevřenější fotbal a nabídl hromadu soubojů i hezkých fotbalových akcí z obou stran. Po první půli jsme byli úspěšnější a vedli jsme 3:1. Druhá půle se nám stejně jako proti Žichovicím moc nepovedla. Špatně jsme si obsazovali hráče soupeře a řešení herních situací, také nebylo vždy dobré. Především přihrávky na kratší vzdálenost , přebírání míče a již tradičně zakončení nám dělalo problémy. Soupeř toho využil a ve druhé půli zvítězil 3:1. Celkové skóre FK HD – Hrádek 4:4. Celkové dnešní hodnocení je takové, že první půlky obou zápasů byly lepší než ty druhé.


 FK HD – Žichovice 10:1

branky: T.Němec 3x, D.Blahuta 2x, Z.Korbelová 2x, P.Lávička 1x, L.Klečková 1x, D.Gökmen 1x.

FK HD – Hrádek 4:4

branky: P.Lávička 1x, T.Němec 1x, Z.Korbelová 1x, M.Hermanchak 1x.

Sestava: T.Němec, V. Otáhal, D.Blahuta, Z.Korbelová, L.Klečková, S.Khín, D.Gökmen, P.Lávička, M.Hermanchak, J.Pilek.

Jiří Frýzek

 

---

27. 3. 2022, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Horažďovice
FKHD - Luby 12:5, FKHD - Sušice 4:5, FKHD - Hrádek 8:3
Blahuta 4x, Korbelová 3x, Němec 3x, Klečková, Korbelová, Němec, Klečková 2x, Korbelová 2x, Blahuta 2x, Korbel, Gökmen, Němec

Opět po týdnu jsme pořádali u nás v Horažďovicích turnaj starších přípravek, tentokrát se jednalo o 1.kolo okresního přeboru. Postupně jsme se utkali s Luby, Sušicí a Hrádkem. Nyní k jednotlivým zápasům.

V utkání s Luby byl vidět ofenzivní fotbal z obou stran, náš tým měl po celou dobu zápasu hru pod kontrolu a přesvědčivě zvítězil , v poměru 12:5.

Ve druhém utkání proti tradičnímu soupeři ze Sušice jsme odehráli velmi dobrý zápas, kterému nechybělo z naší strany nasazení, bojovnost a hezké fotbalové akce. Ještě k lepšímu výsledku, bohužel chybělo lepší řešení gólových situací, kterých bylo docela dost. I přes prohru 4:5, jsme byli s herním projevem spokojeni.

V posledním utkání nás prověřil Hrádek. Toto utkání naopak moc fotbalovosti nenabídlo, většinu akcí jsme řešili špatně. Místo kombinace, která se proti soupeři nabízela, jsme se utápěli ve zbytečných kličkách, které k ničemu nevedly. Tímto se hra brzdila a nebylo to pěkné pokoukání. Nakonec jsme vyhráli 8:3, takže i přes mírnou kritiku se našlo i několik hezkých fotbalových akcí.

 

FK HD – Luby 12:5

branky: D.Blahuta 4x, Z.Korbelová 4x, T.Němec 3x, L.Klečková 1x.

FK HD – Sušice 4:5

branky: L.Klečková 2x, T.Němec 1x, Z.Korbelová 1x.

FK HD-Hrádek 8:3

branky: Z.Korbelová 2x, D.Blahuta 2x, L.Klečková 1x, J.Korbel 1x, D.Gökmen 1x, T.Němec 1x.

Sestava: T.Němec, V. Otáhal, D.Blahuta, Z.Korbelová, L.Klečková, S.Khín, D.Gökmen, P.Lávička, J.Korbel.

Jiří Frýzek

 

---

19. 3. 2022, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - 1. turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Nýrsko 11: 1, FKHD - Vejprnice 1:3, FKHD - LUBY 1:4
Němec 4x, Hermanchak 2x, Šimanovský 2x, Blahuta, Otáhal, Gökmen, Němec, Němec, Šimanovský 7x, Frýzek 5x, Němec 5x, Otáhal, Khín

Po zimní přestávce se tento víkend opět rozběhl krajský přebor starších přípravek. První jarní kolo jsme pořádali u nás v Horažďovicích.

Vítězné zápasy s Nýrskem 11:1 a Domažlicemi „B 19:0, jen ve stručnosti. Tito 2 soupeři přijeli s ročníky 2012 a našemu týmu nedokázali konkurovat v žádných činnostech.

Zato zápas s Vejprnicemi, to byl už jiný šálek kávy. Rychle jsme se dostali do vedení, ale co se týče gólů, tak to z naší strany bylo vše. Sice jsme neustále dobývali branku soupeře, ale bez gólového efektu. Pochvalu zaslouží brankář soupeře (ročník narození 2014), chytal famózně. I díky němu soupeř skóre otočil a nakonec šťastně vyhrál, v poměru 3:1.

Utkání s Luby „A“ nám vůbec nevyšlo. Až na pár jedinců, jsme působili skoro celý zápas velmi odevzdaně a bez chuti. Proti soupeřům jako jsou Luby, musí pracovat celý tým, to se však bohužel nestalo a konečný výsledek v náš neprospěch 1:4, to jasně ukázal. Dnes mi zklamalo u týmu především nasazení, které bylo velmi chabé a proti silnějším soupeřům, je to potom hodně vidět.


FK HD – Nýrsko 11:1

branky: T.Němec 4x, M.Hermanchak 2x, F.Šimanovský 2x, D.Blahuta 1x, V.Otáhal 1x, D.Gökmen 1x.

FK HD – Vejprnice 1:3

branka: T.Němec 1x.

FK HD – Luby „A“ 1:4

branka: T.Němec 1x.

FK HD – Domažlice „B“ 19:0

branky: F.Šimanovský 7x, P.Frýzek 5x, T.Němec 5x, V.Otáhal 1x, S.Khín 1x.

Sestava: V Otáhal, Z.Korbelová, D.Blahuta, S.Khín, D.Gökmen, M.Hermanchak, T.Němec, L.Klečková, F.Šimanovský, P.Frýzek


 

Jiří Frýzek


 

 

---

13. 11. 2021, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Rokycany A 5:6 (2:5, 3:1), FKHD - Stříbro 6:5 (2:5, 4:0)
Blahuta 3x, Němec, Khín, Němec 3x, Korbelová 2x, Vivatěnko

Poslední kolo krajského turnaje starších přípravek proběhlo zase po 14 dnech u nás v Horažďovicích. Bohužel z důvodu karantény družstva z Nepomuka jsme hráli opět pouze o třech týmech. Nicméně družstva z Rokycan „A“ a Stříbra u nás udělala velmi dobrým dojem. Nyní k jednotlivým zápasům. Jednotlivé zápasy byly rozděleny na 20-minutové úseky, tedy každé mužstvo odehrálo 4 zápasy.

V první dvacetiminutovce jsme odehráli nepovedené utkání proti Stříbru. Již od začátku zápasu jsme dělali velké množství individuálních chyb, za které nás soupeř trestal snadnými góly. Celkové skóre 2:5.

Druhé utkání proti Rokycanům nebylo z naší strany také vůbec dobré. Malá bojovnost, minimální pohyb bez míče a slabá produktivita v útoku, to bylo vše co nás sráželo v zápase, proto jsme se nemohli divit, že skóre bylo 2:5.

Do odvet proti oběma soupeřům, však nastoupilo úplně jiné „družstvo z Horažďovic „. Nejprve proti Stříbru . Hráli jsme s obrovským nasazením a chutí odčinit nepovedené výkony z prvních dvou zápasů. Děti makaly, velmi pěkně kombinovaly a především přesně zakončovaly. Konečné skóre 4:0 pro nás.

V rychlém sledu po sobě nás čekali kluci z Rokycan. Tento zápas byl bojovný z obou stran, ale také nabízel i velmi pěkné fotbalové momenty. Dobré výkony podávali i oba brankáři. Konečné skóre 3:1 pro nás.

Celkové hodnocení turnaje bych rozdělil na dva poločasy, první poločas velká bída, druhý poločas paráda. Dalším pozitivem je, že si děti uvědomily, že se soupeři sami neporazí a my proto musíme také něco udělat. Děti si vzaly o přestávce k srdci rady trenérů a poté fungovaly jako dobře namazaný stroj. Nakonec si všichni zaslouží pochvalu.

FKHD – FK Kohouti Rokycany „A“ 5:6 / 2:5, 3:1 /

branky: D.Blahuta 3x, T.Němec 1x, S.Khín 1x.

FKHD – Stříbro 6:5 / 2:5, 4:0 /

branky: T.Němec 3x, Z.Korbelová 2x, P.Vivatěnko 1x.

Sestava: V Otáhal, Z.Korbelová, J.Korbel, D.Blahuta, S.Khín, D.Gökmen, M.Hermanchak, T.Němec, P.Lávička, P.Vivatěnko.

Jiří Frýzek

---

31. 10. 2021, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Horažďovice
FKHD - Luby B 8:2, FKHD - Chanovice 4:1
Šimanovský 2x, Khín 2x, Němec, Blahuta, Lávička, Mesiar, Šimanovský 2x, Němec 2x

V nedělním dopoledni jsme pořádali poslední podzimní kolo okresního turnaje. Zavítaly k nám družstva z Lub a Chanovic. V prvním zápase proti Lubům, které k nám přijely ve velmi kombinované sestavě, jsme měli celé utkání pod kontrolou. Celkem jsme se radovali z osmi gólů v síti soupeře.

Druhý zápas proti Chanovicím byl dlouho vyrovnaný. Sice jsme měli herní převahu, ale soupeř bránil velmi pozorně a bylo těžké se gólově prosadit. Nakonec jsme však v obraně Chanovic přece jenom nějaké skulinky našli a gólově jsme se prosadili. Zápas byl napínavý až do konce, celkové skóre 4:1 pro nás. Většině dětí patří pochvala ze dnešní výkon.

 

FKHD – Luby „B“ 8:2

branky: F.Šimanovský 2x, S.Khín 2x, T.Němec 1x, D.Blahuta 1x, P.Lávička 1x, S.Mesiar 1x.

FKHD – Chanovice 4:1

branky: F.Šimanovský 2x, T.Němec 2x.

Sestava: D.Blahuta, S.Khín, F.Šimanovský, T.Němec, P.Lávička, S.Mesiar, N.Mesiar, M.Končal, A.Jindřich, V.Altschmied, M.Hermanchak.

Jiří Frýzek

 

---

30. 10. 2021, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - FK Rokycany B 8:2, FKHD - Rapid Plzeň 11:5
Šimanovský 3x, Frýzek 2x, Korbelová 2x, vlastní 1x, Korbelová 5x, Frýzek 2x, Gökmen, vlastní 1x

V dnešním mlhavém a mrazivém dopoledni jsme opět po 14 dnech pořádali krajský turnaj u nás v Horažďovicích. Turnaj se odehrál pouze o třech týmech, jelikož Domažlice skončily v karanténě. Úvodní zápas jsme odehráli proti Kohoutům z Rokycan. Soupeř přijel s ročníkem 2012 a působil velmi dobrým dojmem. Naši hráči přistoupili k zápasu velmi zodpovědně a velmi pěknými fotbalovými akcemi, které mnohdy začínaly již od kvalitní rozehrávky od brankáře, se dostávali do velké řady brankových příležitostí. Jak jsem zmínil, soupeř nám nedal žádný souboj zadarmo, ale naše větší fotbalová a individuální vyzrálost rozhodovala. Konečné skóre 8:2 v náš prospěch nás v tomto nevlídném počasí zahřálo.

Druhý a zároveň poslední zápas nás čekal s Rapidem Plzeň. Již od začátku utkání byl soupeř velmi houževnatý a pohyblivý , a to nám dělalo celkem problémy. Také se k tomu přidaly naše neproměněné tutové šance / festival břeven a tyčí /. Postupem času nám to tam konečně začalo padat, především díky týmovému výkonu. Pochopili jsme, že tým je nad jednotlivce a mnoha hezkými fotbalovými akcemi jsme soupeři vsítili branky, které byly velmi pohledné. Zápas byl úrodný na góly a celkové skóre 11:5 pro nás, to jen potvrdilo. Za oba zápasy bychom chtěli všechny naše děti pochválit.

FKHD – FK Kohouti Rokycany „B“ 8:2

branky: F.Šimanovský 3x, P.Frýzek 2x, Z.Korbelová 2x, vlastní 1x.

FKHD – Rapid Plzeň 11:5

branky: Z.Korbelová 5x, P.Frýzek 2x, F.Šimanovský 2x, D.Gökmen 1x, vlastní 1x.

Sestava: P.Frýzek. Z.Korbelová, J.Korbel, D.Blahuta, S.Khín, D.Gökmen, F.Šimanovský, T.Němec, P. Lávička

Jiří Frýzek


 

---

24. 10. 2021, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Chanovice
FKHD - Sušice 7:7, FKHD - Luby A 7:1, FKHD - Chanovice 4:1
Korbelová 5x, Šimanovský 2x, Šimanovský 2x, Bereneyi, Němec, Vivatěnko, Blahuta, Šimanovský 2x, Němec, Khín

Předposlední kolo starších přípravek nás zavedlo do sousedních Chanovic. Původní počet o pěti týmech byl zredukován pouze na čtyři týmy bez účasti dětí z Klatov.

První zápas, již poněkolikáté v této sezóně, jsme sehráli se Sušicí. Než jsme se pořádně rozkoukali, tak bylo skóre 0:3. Až tento průběžný výsledek nás probral a rozehráli jsme se k velmi dobrému výkonu. Zanedlouho jsme skóre srovnali a byli i lepším týmem. Ale dva laciné góly do naší sítě nás srazily trochu do kolen, nicméně jsme nerezignovali a gólové manko opět dotáhli. Do konce zápasu ještě oba týmy přidaly po dvou gólech a celkové skóre 7:7, bylo spravedlivé.

Ve druhém dnešním zápasu nás čekaly Luby, které dnes přijely s hráči ze širšího kádru. Od začátku jsme byli lepším týmem a po celé utkání hru kontrolovali, jak herně, tak střelecky. Výsledek utkání 7:1.

Poslední zápas jsme sehráli s domácími Chanovicemi. Tento zápas byl z naší strany herně nejméně povedený. Sice jsme měli většinu času míč na našich kopačkách, ale příliš nefungovala kombinace a časté „drbání“ jednotlivců k ničemu nevedlo. Nakonec jsme se čtyřikrát prosadili, ale závěrečný hvizd byl pro nás vysvobozením. Celkové hodnocení našeho výkonu, až na poslední zápas, je kladné.

K vidění byly i pěkné individuální výkony v jednotlivých zápasech.

FKHD - Sušice 7:7

branky: Z.Korbelová 5x, F.Šimanovský 2x.

FKHD – Luby „A“ 7:1

branky: F.Šimanovský 2x, O.Bereneyi 2x, T.Němec 1x, P.Vivatěnko 1x, D.Blahuta 1x.

FKHD – Chanovice 4:1

branky: F.Šimanovský 2x, T.Němec 1x, S.Khín 1x.

Sestava: M.Hermanchak, D.Blahuta, P.Lávička, S.Khín, F.Šimanovský, T.Němec, Z.Korbelová, P.Vivatěnko, O.Bereneyi.

Jiří Frýzek

---

17. 10. 2021, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Klatovy
FKHD - Sušice 3:4, FKHD - Klatovy B 8:1, FKHD - Kolinec 6:1
Němec, Mesiar, Otáhal, Hermanchak 3x, Blahuta 2x, Vivatěnko, Otáhal, Mesiar, Němec 2x, Otáhal 2x, Hermanchak, Blahuta

Opět po týdnu jsme zavítali na zápasy okresního přeboru starších přípravek do Klatov. Postupně jsme se utkali se Sušicí, Klatovy „B“ a Kolincem. V zápase se Sušicí byla hra vyrovnaná, jen nám k úspěchu chybělo přesnější zakončení. Dětem nechybělo nasazení, ani bojovnost. Konečný stav 4:3 pro soupeře. Další zápas proti Klatovům „B“ byl jednoznačný v náš prospěch, soupeře jsme prostě přehráli ve všech směrech. Výsledek 8:1 pro nás. V závěrečném klání proti Kolinci opět dominance našich hráčů. A ještě mnoho dalších individuálních akcí skončilo bohužel mimo branku soupeře, jinak mohlo být skóre podstatně vyšší . V druhé polovině utkání již naše hra nebyla tolik organizovaná a „každý si chtěl dát gól „, tudíž jsme postrádali kolektivní výkon. Celkové skóre 6:1 v náš prospěch. Závěrem chválíme kluky jak k turnaji přistoupili.

FKHD – Sušice 3:4

branky: T.Němec 1x, S.Mesiar 1x, V.Otáhal 1x.

FKHD – Klatovy „B“ 8:1

branky: M.Hermanchak 3x, D,Blahuta 2x, P.Vivatěnko 1x, V.Otáhal 1x, S.Mesiar 1x.

FKHD-Kolinec 6:1

branky: T.Němec 2x, V.Otáhal 2x, M.Hermanchak 1x, D.Blahuta 1x.

Sestava: T.Němec, V. Otáhal, P.Vivatěnko, M.Hermanchak, S.Mesiar, D.Blahuta, J.Pilek, V.Altschmied, N.Mesiar.

Jiří Frýzek

---

16. 10. 2021, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Petřín Plzeň A 1:10, FKHD - Dobřany 6:4, FKHD - Luby A 0:8
Šimanovský, Korbelová 2x, Šimanovský, Otáhal, Němec, Vivatěnko

Již 4. kolo krajského turnaje starších přípravek jsme opět pořádali doma v Horažďovicích. Tentokráte k nám zavítala družstva z Petřína Plzeň, Dobřan a Lub. V prvním utkání proti Petřínu Plzeň jsme od začátku tahali za kratší konec, bohužel jsme až na pár jedinců nestačili na vysoké tempo hry soupeře. Především hra bez míče, dále špatné obsazování hráčů soupeře a nedůraz v osobních soubojích pramenilo v to, že jsme inkasovali jeden gól za druhým. My jsme pouze kosmeticky upravili jedním gólem, celkové skóre 1:10 v náš neprospěch.

Ve druhém utkání nás čekali kluci z Dobřan. Zápas byl vyrovnaný až do konce. Když jsme vsítili gól, soupeř hned odpověděl a takto to bylo skoro až do konce zápasu. Naše samotná hra se oproti prvnímu utkání výrazně zlepšila, ale nutno říci, že soupeř byl na podobné úrovni jako my a nedosahoval kvality Petřínských. Každopádně vítězství 6:4 je pro nás cenné.

Třetí a zároveň poslední utkání jsme se sehráli s Luby. Lubský ročník 2011 je dlouhodobě TOP okresu Klatovy a od začátku to jasně dokazoval. Opět se ukázala kvalita soupeře jako v prvním utkání, zatím jsou tyto soupeři nad naše síly. Naše děti se ze začátku herně snažily přizpůsobit, ale postupem času více a více rezignovaly. Nebyla, zde již žádná bojovnost a ani snaha udělat něco navíc, např. zabojovat dozadu a podobně. Proto se nemůžeme divit, že jsme prohráli 0:8.

Konečné hodnocení dnešního turnaje je takové, že když nepotáhneme za jeden provaz a někteří jedinci se více nekousnou, tak s lepšími kluby nemáme šanci. Jen abych nekritizoval, máme velmi mladé družstvo, dnes nastoupilo 5 dětí ročníku 2012 + dvě holky 2011. Myslím, že tyto zápasy je posunou výše. Závěrem, svět se nezbořil a jedem dál, musíme příště zabrat všichni a ne jen někteří.

FKHD – Petřín Plzeň „A“ 1:10

branka: F.Šimanovský 1x.

FKHD – Dobřany 6:4

branky: Z.Korbelová 2x, F.Šimanovský 1x, V.Otáhal 1x, T.Němec 1x, P.Vivatěnko 1x.

FKHD - Luby „A“ 0:8

Sestava: P.Vivatěnko, D.Gökmen, F.Šimanovský, T.Němec, V.Otáhal, M.Hermanchak, L.Klečková, P.Lávička, Z.Korbelová, D.Blahuta.

Jiří Frýzek


 

---

9. 10. 2021, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Klatovy
FKHD - Sušice 5:3, FKHD - Klatovy 3:1
Gökmen, Vivatěnko, Blahuta, Altschmied, Khín, Němec, Blahuta, Otáhal

Krásné slunečné počasí nás v sobotu odpoledne přivítalo v Klatovech, kde jsme sehráli další turnaj okresního turnaje starších přípravek. Při neúčasti dětí ze Švihova, jsme sehráli jen dvě utkání, místo plánovaných třech zápasů. V prvním utkání jsme se opět po týdnu střetli s hráči Sušice, oba týmy nastoupili v pozměněných sestavách oproti minulému týdnu. Po vyrovnaném začátku, jsme přebrali iniciativu a vedli 3:0, nutno říci, že zaslouženě, jelikož jsme ještě další brankové příležitosti nevyužili. Poté jsme trochu polevili v koncentraci a nechali soupeře snížit skóre na rozdíl dvou branek. Další průběh zápasu zase patřil našemu týmu, kdy jsme přidali další dvě branky. V závěru utkání jsme dostali dvě laciné branky, ale na konečný výsledek to již nemělo vliv. Konečné skóre 5:3 v náš prospěch nás potěšilo a navnadilo na další zápas proti domácímu celku z Klatov. S Klatovy jsme se letos utkali poprvé. Zápas byl velmi bojovný, docházelo k mnoha soubojům na obou stranách. Zápasu nechyběly ani pěkné fotbalové akce na obou stranách, naši kluci byli v konečné fázi produktivnější a zvítězili v poměru 3:1. Tento turnaj nám nabídl dva kvalitní zápasy a donutil naše kluky k maximálnímu výkonu, což je posouvá opět o krok výše. FK HD jedeme dál !!!

FKHD – Sušice 5:3

branky: D.Gökmen 1x, P.Vivatěnko 1x, D.Blahuta 1x, V.Altschmied 1x, S.Khín 1x.

FKHD – Klatovy 3:1

branky: T.Němec 1x, D.Blahuta 1x, V.Otáhal 1x.

Sestava: T.Němec, V. Otáhal, P.Vivatěnko, M.Hermanchak, S.Mesiar, D.Gökmen, S.Khín, D.Blahuta, P.Lávička, V.Altschmied.

Jiří Frýzek


 

 

---

3. 10. 2021, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Chanovice
FKHD - Kašperské Hory 3:10, FKHD - Chanovice 2:5, FKHD - Bolešiny 0:4
Vivatěnko, Hermančak, Klečková, Vivatěnko, Hermančak

V dalším kole okresního turnaje starších přípravek jsme zajížděli v neděli do nedalekých Chanovic.

Ve všech 3 dnešních utkáních jsme tahali za kratší konec, chybělo nám nasazení, chuť do hry a hlavně radost ze hry. Až na několik málo solidních individuálních výkonů, jsme nebyli schopni soupeřům konkurovat. Pokud se do budoucna nezlepší týmový výkon, hra bude závislá pouze na pár jednotlivcích a zbytek týmu se nepřidá, nemůžeme myslet na lepší výsledky. Ale abychom končili pozitivně, i dnes můžeme napsat: " Bylo sluníčko a děti se alespoň proběhly....." no proběhly „ , možná to je pro některé až dost silné slovo.

FKHD - Kašperské Hory 3 : 10

branky: Vivatěnko 1x, Hermančak 1x, Klečková 1x

FKHD - Chanovice 2 : 5

branky: Vivatěnko 1x, Hermančak 1x

FKHD - Bolešiny 0 : 4

Sestava: V.Altschmied, A.Jindřich, S.Mesiar, N.Mesiar, M.Končal, J.Smejkal, M.Hermanchak, P.Vivatěnko, L.Klečková, D.Gökmen, L.Klečková, F.Šimanovský.

Petr Klečka

 

---

2. 10. 2021, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Viktoria Plzeň A 0:11, FKHD - Sušice 4:0, FKHD - Petřín Plzeň A 1:9
Šimanovský 2x, Otáhal, Frýzek, Šimanovský

V dalším kole krajského turnaje starších přípravek jsme pořádali v sobotu velmi kvalitně obsazené zápasy. Postupně jsme se utkali s Viktorií Plzeň „A“, Sušicí a Petřínem Plzeň „A“. V prvním zápase proti Viktorce jsme viděli, jak se hraje fotbal na té nejvyšší úrovni v této věkové kategorii. Krom začátku utkání, kde jsme nastřelili břevno, nás mladí Viktoriáni přehrávali ve všech směrech, napadání, pohybu s míčem i bez míče a i individuálních soubojích. Konečné skóre se zastavilo na stavu 0:11. Druhé utkání derby proti Sušici jsme zvládli výsledkově i herně velmi dobře. Výborně jsme dostupovali hráče soupeře a po celé utkání jsme je prakticky k ničemu nepustili, naopak my jsme se brankově prosadili celkově čtyřikrát. Poslední zápas proti Petřínu jsme začali docela aktivně a kdybychom proměnili na začátku utkání 2 šance, mohlo nás to nakopnout. To se však nestalo a naopak jsme inkasovali tři slepené branky. Další průběh zápasu také nebyl jednoznačný, ale na našich dětech již byla vidět únava. Soupeř proto přidal ještě dalším branky, my jsme korigovali skóre jedním gólem. Konečné skóre 1:9. Tento turnaj nám přinesl veliké zkušenosti, naše děti si sáhly až na dno fyzických sil. I přes dvě vysoké prohry, musíme naše malé svěřence pochválit za velké úsilí do hry. A samozřejmě nás potěšil cenný skalp Sušice, toto utkání bylo z naší strany super.

FKHD – Viktoria Plzeň „A“ 0:11

FKHD – Sušice 4:0

branky: F.Šimanovský 2x, V.Otáhal 1x, P.Frýzek 1x.

FKHD – Petřín Plzeň „A“ 1:9

branka: F.Šimanovský 1x.

Sestava: S.Khín, D.Gökmen, F.Šimanovský, T.Němec, V.Otáhal, M.Hermanchak, L.Klečková, P.Lávička, P.Frýzek.

Jiří Frýzek


 

---

25. 9. 2021, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Strážov
FKHD - Žichovice 13:1, FKHD - Luby 17:2, FKHD - Strážov 16:1
Khín 3x, Němec 2x, Lávička 2x, Gökmen, Vivatěnko, Otáhal, Hermachak, Blahuta, vlastní 1x, Bereneyi 4x, Vivatěnko 3x, Němec 2x, Gökmen 2x, Otáhal 2x, Šimanovský, Blahuta, Hermachak, vlastní 1x, Němec 5x, Hermanchak 3x, Šimanovský 2x, Otáhal 2x, Bereneyi 2x, Blahuta, Lávička

Tento víkend jsme zavítali na okresní turnaj starších přípravek do Strážova. Postupně na nás čekala družstva ze Žichovic, Lub a domácího Strážova. Všechna utkání jsme zvládli na výbornou, naši kluci hýřili ve všech zápasech dobrým pohybem, dále z naší strany byly k vidění pěkné kombinační i individuální akce. Výsledky jednotlivých zápasů jasně dokazují naši herní převahu ve všech směrech. Nakonec si každý náš hráč užil radost z gólu a o to nás velmi těší. Kluky musíme pochválit, že každý zápas odehráli naplno a nic nevypustili.

FKHD – Žichovice 13:1

branky: S.Khín 3x, T.Němec 2x, P.Lávička 2x, D.Gökmen 1x, P.Vivatěnko 1x, V.Otáhal 1x, M.Hermachak 1x, D.Blahuta 1x, vlastní 1x.

FKHD – Luby 17:2

branky: O.Bereneyi 4x, P.Vivatěnko 3x, T.Němec 2x, D.Gökmen 2x, V.Otáhal 2x, F.Šimanovský 1x, D.Blahuta 1x, M.Hermachak 1x, vlastní 1x.

FKHD – Strážov 16:1

branky: T.Němec 5x, M.Hermanchak 3x, F.Šimanovský 2x, V.Otáhal 2x, O.Bereneyi 2x, D.Blahuta 1x, P.Lávička 1x.

Sestava: V.Otáhal, D.Blahuta, F.Šimanovský, O.Bereneyi, T.Němec, S.Khín, D.Gökmen, M.Hermanchak, P.Vivatěnko, P.Lávička

Jiří Frýzek


 

---

19. 9. 2021, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP v Žichovicích
FKHD - Žichovice 3:2, FKHD - Sušice 5:9
Štěpánová, Mesiar, Vivatěnko, Otáhal, Bereneyi, Vivatěnko, Němec

V neděli nás los okresního přeboru starších přípravek zavedl do Žichovic. V prvním utkání proti domácímu týmu ze Žichovic, jsme nezachytili začátek zápasu a museli dotahovat nepříznivý výsledek 0:2, nutno říci, že zaslouženě. V dalším průběhu zápasu jsme zabrali a nakonec zvítězili v poměru 3:2. Ve druhém a zároveň posledním zápasu turnaje jsme nastoupili proti Sušici, v tomto utkání jsme střídali, jak lepší úseky hry, tak také horší úseky hry. Utkání nakonec skončilo výsledkem 5:9 v náš neprospěch, především díky větší gólové produktivitě družstva ze Sušice. Turnaj lze hodnotit pozitivně v tom, že si zahráli všichni naši svěřenci, i když to nebylo vždy, tak jak bychom si to představovali.

FKHD – Žichovice 3:2

branky: T.Štěpánová 1x, N.Mesiar 1x, P.Vivatěnko 1x.

FKHD – Sušice 5:9

branky: V.Otáhal 2x, O.Bereneyi 1x, P.Vivatěnko 1x, T.Němec 1x.

Sestava: L.Klečková, T.Němec, V. Otáhal, P.Vivatěnko, M.Hermanchak, O.Bereneyi, T.Štěpánová, A.Jindřich, N.Mesiar, M.Končal

Jiří Frýzek

---

18. 9. 2021, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP Horažďovice
FKHD - Nýrsko 10:2, FKHD - Přeštice 7:3, FKHD - Dobřany 11:6
Němec 3x, Otáhal 2x, Klečková 2x, Blahuta, Šimanovský, Korbelová, Němec 2x, Blahuta 2x, Klečková, Korbelová, Šimanovský, Šimanovský 5x, Němec 3x, Klečková, Blahuta, vlastní 1x

Druhé kolo starších přípravek se konalo na domácí půdě v Horažďovicích. Tento turnaj se nám velmi povedl, jak herně, tak výsledkově. V prvním zápase jsme nastoupili proti Nýrsku a po trochu vlažném začátku jsme se rozehráli k výkonu, kterému nechyběly kombinační akce a velmi dobré zakončení, konečný stav 10:2 pro nás. Druhý zápas proti Přešticím přinesl snad ještě lepší výkon, celý zápas jsme odehráli ve svižném tempu a nenechali soupeře vydechnout, celkové skóre 7:3 v náš prospěch. Náš dnešní výkon gradoval v posledním zápase proti Dobřanům. Utkání přineslo hezké představení z obou stran, u nás bych především vypíchl bojovnost, týmovost a touhu vsítit gól za každou cenu, konečné skóre 11:6 pro naše barvy. Závěrem patří našim dětem veliká pochvala, za dnešní výkony skoro nelze nic vytknout. Bylo to super a jen tak dále.

FKHD – Nýrsko 10:2

branky: T.Němec 3x, V.Otáhal, 2x, L.Klečková 2x, D.Blahuta 1x, F.Šimanovský 1x, Z.Korbelová 1x.

FKHD – Přeštice 7:3

branky: T.Němec 2x, D.Blahuta 2x, L.Klečková 1x, Z.Korbelová 1x, F.Šimanovský 1x.

FKHD – Dobřany 11:6

branky: F.Šimanovský 5x, T.Němec 3x, L.Klečková 1x, D.Blahuta 1x, vlastní 1x.

Sestava: S.Khín, D.Gökmen, F.Šimanovský, T.Němec, V.Otáhal, D.Blahuta, M.Hermanchak, L.Klečková, Z.Korbelová

Jiří Frýzek


 

---

11. 9. 2021, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Kolinec
FKHD - Hrádek 3:3, FKHD - Mochtín 10:1, FKHD - Kolinec 12:1
Němec 2x, Gökmen, Němec 4x, Klečková, Vivatěnko, Bereneyi, Šimanovský, Khín, Otáhal, Otáhal 4x, Němec 3x, Bereneyi 2x, Vivatěnko, Klečková, Šimanovský

V sobotu jsme zavítali k dalšímu kolu okresního přeboru starších přípravek do Kolince. Tentokrát na nás čekali soupeři z Hrádku, Mochtína a domácího Kolince. První zápas proti Hrádku nás nezastihl v optimálním rozpoložení a dalo by se říci, že jsme ho trochu „prospali“, utkání nakonec skončilo výsledkem 3:3. Zbylé dvě střetnutí jsme se již probudili a s chutí si zastříleli do černého, proti Mochtínu v poměru 10:1 a Kolinci 12:1, obojí v náš prospěch. Krom úvodního střetnutí zaslouží děti pochvalu za předvedené výkony.

FKHD – Hrádek 3:3

branky: T.Němec 2x, D.Gökmen 1x.

FKHD – Mochtín 10:1

branky: T.Němec 4x, L.Klečková 1x, P.Vivatěnko 1x, O.Bereneyi 1x, F.Šimanovský 1x, S.Khín 1x, V.Otáhal 1x.

FKHD – Kolinec 12:1

branky: V.Otáhal 4x, T.Němec 3x, O,Bereneyi 2x, P.Vivatěnko 1x, L.Klečková 1x, F.Šimanovský 1x.

Sestava: L.Klečková, T.Němec, V Otáhal, F.Šimanovský, S.Khín, D.Gökmen, P.Vivatěnko, M.Hermanchak, O.Bereneyi.

Jiří Frýzek

---

5. 9. 2021, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Kašperské Hory
FKHD - Žichovice 7:3, FKHD - Kašperské Hory 7:12, FKHD - Luby 6:8
Klečková 3x, Messiar 3x, Korbelová, Klečková 3x, Korbelová 2x, Končal 1x, vlastní, Korbelová 3x, Němec 2x, Štěpánová

Tento víkend okresního turnaje starších přípravek jsme zajížděli do Kašperských Hor. Postupně jsme se utkali s celky Žichovic, domácích Kašperských Hor a Lub. Všechna naše utkání přinesla spoustu branek, což je pro fotbal jenom dobře. Útoky tedy předčily obrany. Důležité je, že si zahrály všechny děti dostatečné množství času. Celkově lze hodnotit turnaj kladně za nasazení a snahu.

FKHD – Žichovice 7:3

branky: L.Klečková 3x, S.Messiar 3x, Z.Korbelová 1x.

FKHD – Kašperské Hory 7:12

branky: L.Klečková 3x, Z.Korbelová 2x, M.Končal 1x, vlastní 1x.

FKHD – Luby 6:8

branky: Z.Korbelová 3x, T.Němec 2x, T.Štěpánová 1x.

Sestava: L.Klečková, T.Štěpánová, Z.Korbelová, T.Němec, M.Končal, J.Smejkal, V.Altschmied, A.Jindřich, N.Messiar, S.Messiar.

Jiří Frýzek

---

4. 9. 2021, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj KP SP Lhota u Plzně
FKHD - Kohouti Rokycany A 1:2, FKHD - Rapid Plzeň 4:5, FKHD - Lhota u Plzně 4:2
Hermanchak, Otáhal 2x, Němec, Hermanchak, Otáhal 3x, Němec 1x

První kolo krajského turnaje starších přípravek nás zavedlo do Lhoty u Plzně. Našimi soupeři byli postupně Kohouti Rokycany „A“,  Rapid Plzeň a domácí Lhota. Všechny naše zápasy byly velmi vyrovnané. V prvním utkání proti Rokycanům jsme měli více ze hry, ale nezvládli  jsme koncovky obou poločasů, kdy jsme obdrželi vždy po jedné brance. Dalším soupeřem byl Rapid Plzeň, který byl dobře fyzicky odolný a to nám dělalo problémy. Sice jsme byli po celý zápas fotbalovější, ale soupeř nás silově přetlačil a byl o branku šťastnější. Poslední zápas jsme poměřili síly s domácí Lhotou, kterou jsme zaslouženě porazili. Tento turnaj nám ukázal i nedostatky především v nedůrazném zakončení. Závěrem klukům patří pochvala za bojovnost a zápal pro hru.

FKHD – Kohouti Rokycany „A“  1:2

branka: M.Hermanchak 1x

FKHD – Rapid Plzeň 4:5

branky: V.Otáhal 2x, T.Němec 1x, M.Hermanchak 1x.

FKHD – Lhota 4:2

branky: V.Otáhal 3x, T.Němec 1x.

Sestava: S.Khín, D.Gökmen, P.Lávička, T.Němec, V.Otáhal, D.Blahuta, M.Hermanchak, P.Vivatěnko, O.Bereneyi.

 Jiří Frýzek

 


 

---

29. 8. 2021, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj OP SP Horažďovice
FKHD - Mochtín 11:1, FKHD - Hrádek 11:4, FKHD - Sušice 4:5
F. Šimanovský 6x, Hermanchak 1x, Blahuta 1x, Otáhal 1x, Klečková 1x, vlastní 1x, Hermanchak 4x, F.Šimanovský 2x, Vivatěnko 2x, Bereneyi 1x, Otáhal 1x, Klečková 1x, Vivatěnko 1x, Smejkal 1x, Otáhal 1x, F.Šimanovský 1x

O tomto víkendu jsme pořádali v Horažďovicích okresní turnaj starších přípravek. V prvním zápase proti Mochtínu jsme se rozjížděli trochu pomalu a často tvořili zbytečně tzv. hloučky, místo aby se hra více roztahovala a tím vznikalo přečíslení. V průběhu zápasu to naši hráči již pochopili a s chutí si zastříleli. Konečné skóre bylo 11:1. V druhé zápase jsme porovnali síly s hráči Hrádku. Již od začátku jsme soupeře přehrávali, musím podotknout i pěknými kombinačními akcemi. Trochu kaňkou na předvedené hře byly poslední 4 minuty, kde jsme si nechali vsítit tři slepené góly. Nicméně celkové skóre bylo 11:4 v náš prospěch. Našim posledním soupeřem byl celek ze Sušice. Utkání bylo po celý průběh zápasu velmi vyrovnané, bojovné a také s řadou hezkých fotbalových momentů na obou stranách. O něco šťastnější byli Sušičtí, kteří zvítězili 5:4. Závěrem bych poděkoval všem hráčům za předvedené výkony.

FK HD – Mochtín 11:1

branky: F.Šimanovský 6x, M.Hermanchak 1x, D,Blahuta 1x, V.Otáhal 1x, L.Klečková 1x, vlastní 1x.

FK HD – Hrádek 11:4

branky: M.Hermanchak 4x, F.Šimanovský 2x, P.Vivatěnko 2x, O.Bereneyi 1x, V.Otáhal 1x, L.Klečková 1x.

FK HD – Sušice 4:5

branky: P.Vivatěnko 1x, J.Smejkal 1x, V.Otáhal 1x, F.Šimanovský 1x.

Sestava: S.Khín, D.Gökmen, P.Lávička, V.Otáhal, D.Blahuta, M.Hermanchak, F.Šimanovský, P.Vivatěnko, L.Klečková, J.Smejkal, O.Bereneyi.

Jiří Frýzek

---

12. 6. 2021, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Miniturnaj
Výsledek ještě není znám
---

10. 6. 2021, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Volenice
Výsledek ještě není znám
---

8. 6. 2021, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Otava Katovice - ZRUŠENO !!!
Výsledek ještě není znám
---

27. 8. 2019, úterý, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Sušice
Dopadlo to výborně :-)
---

9. 3. 2019, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Petřín Plzeň
Hráno bez výsledků ( více v komentáři )

 Na tento zápas jsme vyrazili s celkem 18 dětmi, které byly rozděleny do zeleného a modrého týmu. Hráli jsme na 2 hřiště systémem 5+1 na 4x 20 minut. Hrálo se na nové UMT v Plzni na Petříně a musíme říci, že v tomto ročním období to nemělo chybu :-). Ale jak to vlastně na hřišti vypadalo???

První 2 čtvrtiny se vyznačovaly hlavně vysokým napadáním a rychlou hrou od obou mužstev, což zpočátku dělalo dětem značné problémy  a nebylo to tudíž z naší strany moc ,, fotbalové,,. Nicméně poslední 2 čtvrtiny si děti na tempo hry zvykly a byly schopny předvést velmi pěkné individuální i kombinační akce.Jen více takových konfrontací !!!

 

---

3. 3. 2019, neděle, 14:40 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
4.místo ( více v komentáři )

 FK HORAŽĎOVICE U10 : 4. místo Zimní liga České Budějovice !!!

Tento rok jsme se opět zúčastnili velmi kvalitě obsazené Zimní ligy v Českých Budějovicích. Po 3 základních kolech a 2 kolech ve ,,Zlaté skupině,, naše dětí obsadily velmi pěkné 4. místo !!! Před námi se zaslouženě umístily týmy Táborska, JFA a Písku, tedy kluby s diametrálně odlišnou členskou základnou ⚽️⚽️⚽️. Děti si zaslouží určitě velkou pochvalu!!! 

Na tomto závěrečném turnaji děti 2 x zvítězily a 2x prohrály.


Konečné umístění Zimní liga České Budějovice U10:
1.Táborsko
2.JFA ČB
3.Písek
4.FK Horažďovice
5.Jindřichův Hradec
6. Dynamo ČB
7.Blatná
8.Dačice
9.SKP ČB
10.Vimperk
11.Rudolfov
12.Veselí nad Lužnicí
13.Roudné
14.Milevsko

---

9. 2. 2019, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
1x výhra, 3x porážka ( více v komentáři )

Na tento turnaj jsme vyrazili přímo ze soustředění v Žinkovech. Bohužel nám rozlosování nepřálo a byli jsme nalosováni do ranní skupiny, což pro nás znamenalo vstávat v 05:30. Jak jsme předpokládali, na dětech se projevila únava z předešlých 2 dnů soustředění, kde absolvovali celkem 7 TJ a nebyly schopny konkurovat odpočatým a ,,vyspaným,, dětem ze soupeřících týmů. Podtrženo a sečteno 1x výhra a 3 x prohra.Tento výsledek nás defakto pasoval do závěrečného turnaje pouze o boj o celkové 4.místo.Nicméně v tomto věku je důležitější tréninkový proces, kterému jednoznačně dáváme přednost před momentálním výsledkem :-). Uvidíme příště :-)

---

20. 1. 2019, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
3x výhra, 1x prohra ( více v komentáři )
Korbel 4, Věchtík 2, Makovec 2, Šůsová 1, Šlechta 1, vlastní 1.

Po dvou odehraných turnajích nám patřilo 2.místo ze 14 přihlášených mužstev. Tento třetí turnaj měl rozhodnout o tom, do jaké skupiny o umístění se zařadíme. Po 3 úvodních turnajích bude podle výsledků rozděleno 14 přihlášených mužstev do 3 výkonostních skupin. Jedná se o skupiny o 1. až 5. místo, dále o 6. až 10. místo a v neposlední řadě o konečné 11. až 14. místo. Po tomto již 3. turnaji můžeme konstatovat, že si zahrajeme zbývající 2 turnaje o konešné 1. - 5. místo... Což považujeme za velký úspěch ! Našimi soupeři už jistě budou Jihočeská fotbalová akademie ČB, FC Písek, Táborsko. Čtvrtého soupeře budeme znát až po tomto turnaji. Měly by jím být buď Dačice, nebo Jindřichův Hradec. Splnili jsme tedy hlavní cíl a to byl postup mezi nejlepších 5. Máme tedy možnost odehrát opravdu kvalitní zápasy, když si z již zmíněnými soupeři dětí zahrají ještě 2x.

Naše zápasy:

FK HD vs. Jindřichův Hradec 3:0 ( Korbel, Makovec, Šůsová )

FK HD vs. FC Písek 2:3 ( Korbel, Makovec )

FK HD vs. Roudné 3:0 ( Korbel, Věchtík, vlastní )

FK HD vs Vimperk 3:2 ( Korbel, Věchtík, Šlechta )

---

13. 1. 2019, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FK Okula Nýrsko (ročník 2009 a ml.)
13:11 ( více v komentáři )
Korbel 9, Soukup 2, Kočí 1, Šlechta 1.

FK Horažďovice U10 vs. FK Okula Nýrsko U10 13:11.

Naše branky vstřelili:

Ondra Korbel 9, Matěj Soukup 2, Vojta Kočí 1 a Vláďa Šlechta 1.

Utkání se hrálo na 3 x 30 minut, což je opravdu pořádná porce fotbalu... Jelikož nám onemocněly naposlední chvíli 2 děti, museli jsme to zvládnout v 8 a protože se zápas hrál ve velmi svižném tempu, nebyla to pro děti hlavně v poslední třetině opravdu ,, procházka růžovým sadem,,. Zápas byl poměrně vyrovnaný s mnoha pohlednými fotbalovými momenty na obou stranách a jen díky naší přesnější koncovce  jsme nakonec zápas zvládli i výsledkově. K parádnímu výkonu gratulujeme i dětem do Nýrska, jen více takových zápasů!! Pochvalu za bojovnost a výkony zaslouží určitě také  všechny naše děti !!! Fotbal je týmová hra a jednotlivci v něm bez pomoci týmu nic nedokážou,ale za dnešní parádní výkony určitě zaslouží jmenovutě pochváli Ondra, který 9 góly náš tým táhl a Petr , který tým několika excelentními zákroky podržel...

Naše sestava:

Drázda Petr, Šůsová Dora, Šlechta Vladimír, Lávička Jakub, Korbel Ondřej, Soukup Matěj, Kočí Vojtěch, Věchtík Antonín.

---

6. 1. 2019, neděle, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2008 a ml. )
1x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )

 Tento turnaj se dětem herně i výsledkově nevydařil.

Zápasy:

FK HD vs. TJ Osek 1:2, FK HD vs. Dražejov 0:6, FK HD vs. Bohutín 5:3, FK HD vs. Kasejovice 1:3.

---

16. 12. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Vánoční turnaj Plzeň ( 2008 a ml. )
3x výhra, 1x remíza, 3x prohra ( více v komentáři )
Šmrha 5, Petrášek 3, Korbel 2, Makovec 2, Hvostál 2, Mlnařík 1

Až na zápas s FC VP ,,bílou,, děti odvedly výkony na hranici svých možností za což se jim zaslouží poděkovat. Dále musíme poděkovat rodičům, kteří své děti i přes mrazivé počasí na turnaj pustili a velká většina z nich i své malé fotbalisty přímo na místě podporovali !!!

Naše zápasy:

FK HD vs. 1. FK Příbram 2:1 ( Petrášek, Mlnařík )

FK HD vs. Jiskra Domažlice 5:0 ( Šmrha 3, Hvostál, Korbel )

FK HD vs. Slavia Karlovy Vary 2:4 ( Šmrha, Makovec )

FK HD vs. Okula Nýrsko 2:1 ( Šmrha, Hvostál )

FK HD vs. FC VP bílá 2:7 ( Petrášek, Makovec )

FK HD vs. FC VP červená 2:2 ( Petrášek, Korbel )

FK HD vs. Senco Doubravka 0:2

 

 

 

---

15. 12. 2018, sobota, 8:20 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
4 x výhra ( více v komentáři )
Mlnařík 5, Korbel 3, Soukup 3, Věchtík 2, Makovec 1, Kočí 1, Sládek 1

 Na druhém turnaji v rámcu zimní ligy jsme měli 100% úspěšnost. Až na zápas s SKP, který jsme rozhodli až v samém závěru, všechny zbývající zápasy děti zvládly, kdy soupeře jasně přehrály.

Naše zápasy:

FK HD vs. Veselí nad Lužnicí 4:1 ( Soukup 2, Korbel, Věchtík )

FK HD vs. Dačice 3:1 ( Soukup, Sládek, Věchtík )

FK HD vs. SKP ČB 3:2 ( Mlnařík, Korbel, Makovec )

FK HD vs. Rudolfov 6:1 ( Mlnařík 4, Korbel, Kočí )

---

2. 12. 2018, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2008 a ml. )
2x výhra, 3x prohra ( více v komentáři )

 Na prvním ze série 4 turnajů v Oseku u Strakonic děti předvedly průměrné výkony, kdy skvělé momenty střídaly ty slabší..

Naše zápasy:

FK HD vs. TJ Osek 1:3

FK HD vs. TJ Dražejov 4:1

FK HD vs. TJ Bělčice 3:2

FK HD vs. SK Katovice 1:2

FK HD vs. Sokol Kasejovice 0:6

---

1. 12. 2018, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2009 a ml. )
2.místo ( více v komentáři )
Korbel 8, Frýzek 3, Mandák 2, Lávička 2, Makovec 2, Soukup 1.
Dnes se náš ročník 2009 zúčastnil kvalitně obsazeného turnaje v Rokycanech. Během celého turnaje děti nepoznali hořkost porážky, i přesto jsme skončili druzí :-). Ve skupině jsme narazili na naše staré známé, kamarády z Petřína, domácí Kohouty a děvčata z FC VP. Výsledky ve skupině byly následující. FK HD vs. Petřín 1:1 ( Makovec ), FK HD vs. FC VP holky 6:0 ( Lávička 2, Korbel, Mandák, Makovec, Frýzek ), FK HD vs. Kohouti Rokycany 5:2 ( Korbel 3, Soukup, Mandák ).V semifinále jsme se utkali s výborně hrající Hvězdou Cheb, naše děti podaly parádní výkon a hlavního adepta na zisk vítězství porazily v poměru 5:4 ( Korbel 4, Frýzek ). Ve finále jsme se opět utkali s Petřínem Plzeň. Bylo znát, že se děti navzájem znají a nedarují si ani metr volného prostoru. Zápas nakonec skončil stejným výsledkem jako v základní skupině a to 1:1 ( Frýzek ) a musely tudíž rozhodnout pokutové kopy...Ty lépe zvládli petřínští a proto zaslouženě vyhráli. Sláva vítězům a čest poraženým!!! Za předvedené výkony se zaslouží našim dětem určitě poděkovat!
---

24. 11. 2018, sobota, 14:40 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
4x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 11, Mlnařík 5, Sedlák 5, Lávička 4, Makovec 1, Věchtík 1, Šůsová 1.

 Po roce jsme opět zavítali do tréninkového centra Dynama ČB na ,, Složiště,,. V rámci zimní ligy pro ročníky 2009 jsme se utkali s kvalitními soupeři a nevedli jsme si vůbec špatně. V prvním utkání s Dynamem ČB jsme se nakonec rozehráli k velmi slušnému výkonu a zaslouženě jsme zvítězili v poměru 6:0, ve druhém utkání s Milevskem děti jen povrdily povedený výkon z prvního zápasu a soupeře jednoznačně porazily v poměru 10:0. Po dvou utkáních jsme tedy měli vysoce aktivní skóre a čekal nás velmi silný soupeř JFA ČB.. Toto utkání nabídlo mnoho fotbalového a jistě patřilo k ozdobám tohoto hracího dne. V tomto utkání děti předvedly výborné výkony a nakonec zvítězily v poměru 2:1.Bohužel v zápase následujícím s  Táborskem, děti nepodaly optimální výkony a po zásluze prohrály 3:6. Nicméně v posledním zápase s Blatnou si  děti spravily chuť a zvítězily poměrem 7:1.

Naše zápasy:

FK HD vs. Dynamo ČB 6:0 ( Korbel 2, Mlnařík 2, Sedlák 2), FK HD vs. Milevsko 10:0 ( Sedlák 3, Mlnařík 2, Lávička 2, Korbel 2, Šůsová 1), FK HD vs JFA 2:1 ( Korbel 2 ), FK HD vs. Táborsko 3:6 ( Korbel 3 ), FK HD vs. Blatná 7:1 ( Korbel 2, Lávička 2, Mlnařík , Věchtík, Makovec).

---

10. 11. 2018, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Plzni
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Mlnařík 8, Korbel 7, Petrášek 6, Mandák 3, Drázda 1.

NAŠE STARŠÍ PŘÍPRAVKA NA VÍTĚZNÉ VLNĚ !!!

K poslednímu krajskému turnaji jsme odcestovali do Plzně na 33.ZŠ, kde FC Viktoria Plzeň na místní UMT turnaj pořádala.. K prvnímu utkání jsme nastoupili proti Viktorii Plzeň r. 2009, tento zápas byl ,,oslavou,, fotbalu, zápas byl vyrovnaný a o pohledné akce nebyla nouze.Naše děti v něm dnes předvedly svůj nejlepší výkon a soupeře nakonec přestřílely v poměru 10:4 ( Korbel 4, Mlnařík 3, Petrášek 2, Mandák 1 ). Druhý zápas s Vejprnicemi jsme jasně dominovaly a zvítězily 8:0 ( Mlnařík 4, Mandák 2, Korbel , Petrášek ). Poslední dva zápasy byly spíše o bojovnosti, než o fotbale ... První z nich s Přešticemi jsme nakonec zvládli v poměru 3:2 ( Korbel 2, Petrášek ), ve druhém s Kasejovicemi už zápas skončil smírně 4:4 ( Petrášek 2, Drázda, Mlnařík ). Za předvedené výkony zaslouží děti velkou pochvalu !!!

---

27. 10. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Sušici
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Mlnařík 14, Petrášek 9, Mandák 7, Vacík 5, Boř 5, Pavelec 3, Šlechta 1, Drázda 1, Frýzek 1.

 Starší přípravka FK HD opět na vítězné vlně !!!

K předposlednímu podzimnímu krajskému turnaji jsme zajížděli do nedaleké Sušice. Děti opět předvedly velmi pěkné výkony, když ve 3 zápasech herně i výsledkově dominovaly a ve 4. zápase , který splnil ty nejpřísnější měřítka remizovaly. Za své výkony zaslouží velkou pochvalu:-).
Naše výsledky:
FK HD vs. Hrádek 9:2 ( Mlnařík 3, Petrášek 2, Mandák, Frýzek, Vacík, Pavelec ),

FK HD vs. Senco Doubravka ´´B´´ 18:0 ( Mandák 6, Mlnařík 4, Boř 3, Vacík 2, Petrášek, Šlechta, Pavelec),

FK HD vs. Sušice 13:0 ( Mlnařík 6, Petrášek 3, Vacík 2, Drázda, Pavelec ),

FK HD vs. Tachov 6:6 ( Petrášek 3, Boř 2, Mlnařík  )

---

20. 10. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Bolešinech
1x výhra, 2x prohra ( více v komentáři )
Naše zápasy: FK HD vs. Hrádek 4:6, FK HD vs. Bolešiny 6:4, FK HD vs. Pačejov 3:5.
---

13. 10. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Hrádku u Sušice
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Šlechta 7, Mlnařík 6, Pavelec 6, Vacík 2, Sládek 3, Makovec 2, Lávička, Drázda

 Naše zápasy:

HD-Košutka 9-0 ( Šlechta 4, Mlnařík 3, Vacík 1, Pavelec 1 )
HD-Domažlice 7-5 ( Sládek 2, Mlnařík 2, Pavelec 1, Makovec 1, Vacík 1 .
HD- Hrádek 8-1 ( Pavelec 4, Makovec 1, Šlechta 2, Sládek 1)
HD-Luby 4-4 ( Lávička, Mlnařík, Drázda, Šlechta)
---

7. 10. 2018, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Horažďovicích
3x výhra ( více v komentáři )

 Naše zápasy:

FK HD vs. Pačejov 4:0, FK HD vs. Nalžovské Hory 5:3, FK HD vs. Chanovice 3:2.

---

29. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
4x výhra ( více v komentáři )
Korbel 10, Vacík 9, Šlechta 7, Sládek 6, Mlnařík 2, Pavelec 2, Frýzek 1, Boř 1.

 Již po druhé během 14 dnů jsme doma pořádali krajský turnaj starších přípravek. Tentokrát k nám přijely týmy Nepomuka, Klatov, Petřína a Viktorky Plzeň. V prvním utkání jsme se utkali s Viktorií Plzeň r.2010. Na výkonu soupeře bylo znát, že hraje s mladšími dětmi, nicméně samo nic nepřijde. .., trpělivou hrou jsme nakonec dokráčeli k pohodlnému vítězství a rozehráli se tak na SK Petřín. S Petřínem to byla jiná jízda, hra se přelévala ze strany na stranu a dlouho tak šlo o vyrovnané utkání. Až jak čas běžel, začali jsme hru více kontrolovat a tím i si vytvářet šance.Ty jsme nakonec proměnili a zaslouženě tak vyhráli. Ve třetím utkání jsme se utkali s Nepomukem. Hra soupeře byla oproti předchozímu utkání více agresivnější, nicméně i tak si děti dokázaly poradit a zaslouženě soupeře porazily. V posledním utkání s Klatovy si děti doopravdy užily. Divákům předvedly mnoho pohledných akcí a zaslouženě vyhrály. Za dnešní výkony si děti zaslouží velkou pochvalu!!! Jen tak dále...

Naše zápasy:

FK Horažďovice vs. FC Viktoria Plzeň ´´C´´ 14 : 0 ( Korbel 4, Vacík 3, Sládek 3, Šlechta 3 )

FK Horažďovice vs. SK Petřín ´´ B´´ 7 : 3 ( Vacík 3, Korbel 2, Sládek 2 )

FK Horažďovice vs. FK Nepomuk  6 : 2 ( Vacík 2, Mlnařík 1, Pavelec 1, Šlechta 1, Frýzek 1 )

FK Horažďovice vs. SK Klatovy 12 : 2 ( Korbel 4, Šlechta 3, Pavelec 1, Mlnařík 1, Vacík 1, Sládek 1, vlastní )

---

22. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Kašperských Horách
1x výhra, 1x remíza, 1x prohra ( více v komentáři )

 Naše zápasy: FK HD vs. Hrádek 1:5, FK HD vs. Sušice 5:5, FK HD vs. Kašperské Hory 20:0.

---

15. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
1x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )
Frýzek 4, Korbel 4, Drázda 2, Boř 2, Hvostál 1, Lávička 1, Václavek 1

Nejprve jsme se utkali s Touškovem a až na ospalejší začátek jsme měli utkání ve své moci a zaslouženě jsme zvítězili.Ve druhém utkání nás čekala FC Viktoria r.2009, tento zápas byl plný nasazení a fotbalovosti, dlouho jsme drželi herně i výsledkově se soupeřem krok, jen díky individuálním chybám v posledních 5 minutách to neskončilo pro nás příznivěji.Nicméně i díky našemu složení, kdy 2/3 dětí byl ročník 2009 , je tento výkon pro nás velkým příslibem do budoucí práce. V posledním zápase jsme narazili na Senco Doubravka, tento zápas byl soupeř jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězil.Z tohoto zápasu nemá smysl dělat nějaké závěry, soupeř byl starší, fyzicky vyspělejší a důraznější...prostě nás přetlačili :-).

Naše zápasy:

FK HD vs. Město Touškov 8:2 ( Korbel 2, Boř 2, Václavek, Lávička, Frýzek, Hvostál ), FK HD vs. FC VP 5:8 ( Drázda 2, Frýzek 2, Korbel ), FK HD vs. Senco Doubravka 2:8 ( Frýzek, Korbel ).

 

---

13. 9. 2018, čtvrtek, 9:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Ondrášovka Cup U10 ve Strakonicích
4. místo ( více v komentáři )
Korbel 3, Věchtík 3, Frýzek 2, Šlechta 2, Lávička 2, Soukup 1, Makovec 1

 První 3 zápasy byly od nás bohužel příšerné, chybělo nám všechno..., od nasazení až po fotbalovost !! Některé děti byly bohužel v hlavě nastaveny spíše na školní výlet, než na fotbalový turnaj :-(.  Poslední 3 zápasy děti odehrály podle našich představ a dokázaly zvítězit nad silnými týmy ze Strakonic a SKP České Budějovice. Bohužel na lepší umístění to už nestačilo...

Naše zápasy:

FK HD vs. Králův Dvůr 2:2 ( Věchtík, Šlechta ), FK HD vs. Vestec u Prahy 1:2 ( Soukup ), FK HD vs. Dolní Břežany 2:3 ( Makovec, Korbel ), FK HD vs. SKP ČB 2:0 ( Korbel, Lávička ), FK HD vs. Strakonice 2:0 ( Frýzek 2 ), FK HD vs. Hrdějovice 5:0. ( Lávička 2, Korbel, Láviška, Šlechta ).

---

2. 9. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár předsedy DDM Rokycany - 2. ročník ( 2009 a ml. )
3.místo ( více v komentáři )
Korbel 9, Vacík 8, Věchtík 5, Šlechta 1, Kočí 1, Frýzek 1.

 Tento turnaj ukázal v plné síle naše nedostatky, bez ochoty podstoupit osobní souboj nelze konkurovat těm nejlepším... Samozřejmě to nelze ani bez pravidelné tréninkové účasti, což je poté na jednotlivcích stále více a více vidět. Doufám, že si všichni vezmou dnešní turnaj k srdci a začnou na sobě více pracovat!!!

Naše výsledky :

FK HD vs. Komárov 3:1 ( Korbel, Vacík, Šlechta ), FK HD : SKP Rakovník 0:1, FK HD vs. Kohouti 09 7:1 ( Korbel 3, Věchtík 2, Vacík, Frýzek ), FK HD vs. Kohouti 10 2:5 ( Korbel, vlastní ), FK HD vs. Tatran Rakovník 5:4 ( Vacík 5 ), FK HD vs. OFS Rokycany 9:0 ( Korbel 4, Věchtík 3, Kočí, Vacík ).

---

1. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Holýšově
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Petrášek 13, Sládek 4, Mlnařík 3, Hvostál 3, Boř 3, Korbel 2, Frýzek 2, Pavelec 1, Václavek 1.

 Tento turnaj se nám vcelku vydařil. Až na zápas s Nýrskem, kdy jsme přišli v závěru o dvou brankové vedení, jsme zápasy zvládli výsledkově i herně. Možná to chtělo místy ještě hru sklidnit a nedopouštět se zbytečných ztrát... Máme určitě ještě na čem pracovat :-).

Naše zápasy:

FK HD vs. Nýrsko 4:4, FK HD vs. Holýšov 6:2, FK HD vs. Petřín 5:3, FK HD vs. FCVP U9 17:2.

---

23. 8. 2018, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kohouti Rokycany, ročník 2009-2010
Hráno bez výsledku :-)
Hráli: Jan Boř, Ondřej Pavelec, Václav Benda, Miroslav Končal, Pavel Václavek, Jan Makovec, Jakub Lávička, Jiří Frýzek, Filip Levý.
---

18. 8. 2018, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Jiskra Aš, Slivenec Praha U11,U10
Hráno bez výsledku :-)

 Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů, děti oehrály dobré zápasy a zejména oba zápasy se Slivencem prověřily jejich síly. Naše sestava: Petr Drázda, Jan Boř, Vladimír Šlechta, Matouš Petrášek, Miroslav Končal, Jan Makovec, Jakub Sládek, Jiří Frýzek, Ondřej Korbel, Pavel Václavek, Filip Kolář.

---

9. 8. 2018, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Spartak Příbram U11 ( Ve Střelských Hošticích )
Hráno bez výsledků ( více v komentáři )

 Zápas proběhl ve velkém horku a i přesto bylo vidět od dětí velké nasazení a chuť do hry. První zápas po pauze zvládly za ,,1,, :-).

Naše sestava:

Boř Jan, Drázda Petr, Frýzek Jiří, Hvostál Petr, Korbel Ondřej, Makovec Jan, Mlnařík Kristián, Pavelec Ondřej, Petrášek Matouš, Sládek Jakub, Václavek Pavel.

---

9. 6. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek - finále, Rakova
Výsledek ještě není znám
---

10. 3. 2018, sobota, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
konečné 4. misto
---

24. 2. 2018, sobota, 6:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
(podrobnosti v komentáři)

Výsledky zde:

http://www.dynamocb.cz/zobraz.asp?t=texty/mladez/zimni_liga_201718.html

 

---

17. 2. 2018, sobota, 7:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku
(podrobnosti v komentáři)

 Nominace: Růt, Šmrha, Pavelec, Hvostal, Benda, Koncal, Suhajda, Sládek

2 výhry, 2 prohy

---

11. 2. 2018, neděle, 7:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku 2017-2018 SP
(podrobnosti v komentáři)

 Nominace: : Růt, Šmrha, Pavelec, Hvostal, Režňák, Koncal, Suhajda

Po předchozích kvalifikačních kolech se hrálo o konečné umístění a kluci nakonec obsadili 10. místo.

 

---

3. 2. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
(podrobnosti v komentáři)

Výborně odehrané 3 zápasy a postup do finálové skupiny o 1.-5. místo.

celkové průběžné výsledky 

http://www.dynamocb.cz/zobraz.asp?t=texty/mladez/zimni_liga_201718.html

FK HD : Jindřichův Hradec                      10:1

Veselí n. Lužnicí : FK HD                            2:3

FK HD : Suchdol n. Lužnicí/Dačice          3:2

 

---

27. 1. 2018, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku 2017-2018
(podrobnosti v komentáři)

Nominace: Sládek, Šmrha, Mlnarik, Pavelec, Bor, Panek, Hvostal, Rut, Benda

4 x výhra

1 x prohra

---

13. 1. 2018, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Rokycanech SP 2007
(podrobnosti v komentáři)
Nominace: Sládek, Šmrha, Bauer, Kolář, Růt, Dobřemysl, Jakub Hráli jsme na nám známém místě. V základní skupině jsme odehráli zápasy bez porážky a z prvního místa postoupili do finálové vyřazovací části. V semifinále jsme narazili na domácí Kohouty a i tento zápas jsme vyhráli. Čekalo nás finále a souboj s naším známým soupeřem z okresních a krajských soutěží Sušicí. Z počátku jsme byli vyrovnaným soupeřem avšak nakonec zvítězil lepší tým Sušice. Nicméně jsme celý turnaj odehráli kluci velmi dobře a zaslouženě obsadili vynikající 2. místo. Jako třešnička na dortu bylo vyhlášení za nejlepšího gólmana turnaje našeho borce Káju Růta.
---

7. 1. 2018, neděle, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
(podrobnosti v komentáři)
Tentokrát jsme zvítězili pouze jednou. S týmem Junior Strakonice jsme o remízu přišli v posledních sekundách zápasu. Jinak se stále držíme na postupových místech do finálové skupiny. Výsledky na http://www.dynamocb.cz/zobraz.asp?t=texty/mladez/zimni_liga_201718.html
---

6. 1. 2018, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Rokycanech SP 2008
(podrobnosti v komentáři)
FK Horažďovice opět loupili v Rokycanech. Nejdříve dopoledne mladší přípravka vyhrála 1. místo. Blahopřejeme. Odpoledne vyrazili naši kluci 2008 na jejich první turnaj do Rokycan a neudělali nám ostudu. Odvezli si medaile a pohár za 3. místo. Taktéž jim blahopřejeme a doufáme, že to není naposledy.
---

2. 12. 2017, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
(podrobnosti v komentáři)
První turnaj na Složišti se vyvedl. Odehráli jsme 3 zápasy bez ztráty bodu. Výsledky na http://www.dynamocb.cz/zobraz.asp?t=texty/mladez/zimni_liga_201718.html
---

26. 11. 2017, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku 2017-2018 SP 2008
(podrobnosti v komentáři)

Hráči: Benda, Boř, Končal, Lupíšková, Pánek, Panuška, Pavelec, Vacík, Václavek

Soupeři:

Dražejov : FK HD 4:3

FK HD : Prachatice 1:5

FK HD : Blatná "B" 2:4

FK HD : Spartak Příbram "A" 0:7

FK HD : Kasejovice 1:7

FK HD : Nepomuk 1:5

branky Jan Vacík 4, Ondřej Pavelec 4

---

11. 11. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Horažďovicích
(podrobnosti v komentáři)

Nominace: Bauer, Šmrha, Sládek, Růt, Dobřemysl, Mlnařík, Šimanovský, Mandák

Výsledky:
FK Horažďovice : Kasejovice   5 : 0
Petřín                    : Rokycany    7 : 4
FK Horažďovice : Rokycany    4 : 2
Petřín                   : Kasejovice   3 : 1
FK Horažďovice : Petřín          2 : 7
Rokycany : Kasejovice              1 : 3

Ještě doplňuji tabulku krajského přeboru starší přípravky po podzimní části 2017

---

4. 11. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Rokycanech SP 2007
2. místo (podrobnosti v komentáři)

Nominace:  Sládek, Šmrha, Bauer, Kolář, Růt, Dobřemysl, Pančenko, Boř

Soupeři: www.trefto.wbs.cz/2007-a-mladsi-U11.html

 

Letošní první halový turna jsme zvládli na dvojku :). Turnaje se zúčastnilo 9 týmů vč. zástupce z Německa. Turnaj vyhráli domáci Kohouti bez ztráty bodu. O druhém až pátém místě se rozhodovalo až v posledním zápase. Vše jsme měli ve svých rukách a díky našemu jednoznačnému vítězství jsme se radovali právě my z krásného 2. místa. Třetí skončil tým SK Petřín, jenž hrál s o rok mladšími kluky.

---

28. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Horažďovicích
(podrobnosti v komentáři)

Nominace: Bauer, Boř, Kolář, Mlnařík, Pančenko, Šmrha, Korbel, Drázda, Šůsová

Výsledky:

FK Horažďovice         : FC Staňkov                  3 : 2
FC  Viktoria Plzeň B  : Kasejovice                    3 : 3
FK Horažďovice         : FC  Viktoria Plzeň B   4 : 2
FC  Staňkov                 : Kasejovice                    3 : 3
FK Horažďovice         : Kasejovice                    9 : 1
FC Staňkov                  : FC  Viktoria Plzeň B    1 : 3

---

22. 10. 2017, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Horažďovicích
(podrobnosti v komentáři)

 Nominace: Benda, Boř, Končal, Lupíšková, Mandák, Pánek, Pavelec, Režňák, Šimanovský, Vacík, Vaclavek, Růt

Utkání

Výsledek

Poločas

FK Horažďovice B - Sokol Mochtín

6:0

1:0

Okula Nýrsko. - SK Klatovy B

1:6

0:4

Sokol Mochtín - SK Klatovy B

0:18

0:7

FK Horažďovice B - Okula Nýrsko

3:5

2:3

Okula Nýrsko. - Sokol Mochtín

5:3

5:1

SK Klatovy B - FK Horažďovice B

14:0

9:0

---

14. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Plánici
TURNAJ ZRUŠEN !!!
---

14. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Horažďovicích
(podrobnosti v komentáři)

14.20.2017 jsme se poprve odehráli krajsky prebor doma. A nebylo to naposledy. Odehrajeme jeste na domaci pude 2 kola a to 28.10. a 11.11. Dle mého názoru jsme odehráli vynikající turnaj a nestačili jsme pouze na Susici, když se kluci do poslední vteřiny prali alespoň o remizu. O dobrou atmosféru se postarali naši a Sušičtí fanousci, kteří vesele fandili svým týmům.

 

Nominace: Bauer, Šmrha, Sládek, Kolář, Mlnařík, Pančenko, Bor, Simanovsky, Mandak, Pavelec

FKHD : TJ Sušice         1:2

FKHD : Slavoj Stod     6:2

FKHD : SK Petřín A     4:1

Další víkend opět hrajeme na domácím hřišti a to okresní přebor. Přijďte fandit v neděli 22.10.2017 ve 14 hod.

---

7. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Měčíně
(výsledky v komentáři)

FK Horažďovice - Měčín 5:1

FK Horažďovice - Strážov 8:3

FK Horažďovice - Luby A 4:7

---

30. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Holýšově
(výsledky v komentáři)

Nominace: Bauer, Šmrha, Sládek, Růt, Kolář, Mlnařík, Pančenko, Boř, Šimanovský

FK HD : TJ Holýšov                       5:5

FK HD : SK Klatovy 1898              2:7

FK HD : FK Kohouti Rokycany   2:10

---

30. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st.přípravek v Bolešinech
TURNAJ ZRUŠEN !!!
---

24. 9. 2017, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár ředitele DDM Rokycany - 1.ročník
(podrobnosti v komentáři)

V neděli opět za deštivého počasí jsme vyrazili na 1. ročník turnaje O pohár ředitele DDM do Rokycan. A zase jsme se sešli s našimi mladšími kolegy z mladší přípravky a školičky. Ač jsme po ránu z toho deštivého počasí trochu rozmrzelí, tak nám asi déšť přináší to pověstné štěstíčko. Kluci ze starší přípravky vyhráli tento první ročník turnaje. Turnaje v kategorii starší přípravky se zúčastnili pouze 4 týmy - Kohouti Rokycany, FK HD, Rakovník, Trnová (která přijela pouze se 4 hráči a ostatní týmy je doplňovaly). S ohledem na nízký počet zúčastněných týmů, se hrálo dvoukolově každý s každým. V prvním zápase s domácími Kohouty s námi ještě hráli soupeři vyrovnanou hru, ale v ostatních zápasech jsme soupeře přehrávali. V posledním zápase jsme udělali pár chyb a ty nás stály jedinou prohru. Doufám, že si kluci vychutnali vítězství a potěšili i naše fanoušky.

Nominace: Sládek, Šmrha, Dobřemysl, Pančenko, Kolář, Bauer, Mlnařík, Růt, Končal

Výsledky:

FK HD : Rokycany 1:0

FK HD : Rakovník 4:2

FK HD : Trnová 9:0

FK HD : Rokycany 3:0

FK HD : Rakovník 2:3

FK HD : Trnová 1:0

http://www.trefto.wbs.cz/O-pohar-reditele-DDM-Rokycany-1rocnik-.html

Příští týden bychom měli jet na okresní přebor v sobotu 30.9.2017 do Bolešin a na krajský přebor do Holýšova.

---

23. 9. 2017, sobota, 13:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Horažďovicích
(výsledky v komentáři)

Další kolo okresního přeboru starší přípravky se konalo na naší domácí půdě za krásného počasí. Za domácí tým nastoupili: Vacík, Panuška, Pánek, Boř, Pavelec, Končal, Benda, Růt, Lupíšková, Kolář, Václavek.

Výsledky:

FK HD : Strážov 4:4

Pačejov : Janovice 2:6

Strážov : Janovice 2:4

FK HD : Pačejov 2:5

Pačejov : Strážov 9:3

Janovice : Horažďovice 4:2

Příští týden bychom měli jet na okresní přebor v sobotu 30.9.2017 do Bolešin a na krajský přebor do Holýšova.

---

16. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Plané u Mar. Lázní
(podrobnosti v komentáři)

Další kolo krajského přeboru starší přípravky nás zavedlo až do Plané u Mariánských Lázní. Sobota 16.9.2017 byla pro nás trošku oříšek, protože jsme museli sestavit dva týmy, abychom v jeden den mohli odehrát okresní i krajskou soutěž. Nakonec se nám to povedlo a děkujeme posilám z mladší přípravky, že nás doplnili. Oba turnaje zvládli kluci ze starší přípravky skvěle.

Nominace: Bauer, Benda, Dobřemysl, Pančenko, Pánek, Růt, Sládek, Šmrha

Výsledky:

FK HD : FK Planá                 9:2

FK HD : FK Nepomuk          3:0

FK HD : Viktria Plzeň "A"    5:5

Já bych řekl, že výborný výsledek. Doufám, že tak budou kluci pokračovat.

 

Tento týden hrajeme okresní kolo na domácí půdě v sobotu 23.9.2017 od 13:30. Přijďte podpořit naše domácí borce. V neděli 24.9.2017 jedeme na turnaj do Rokycan společně s mladší přípravkou http://www.trefto.wbs.cz/2007-a-mladsi--U11.html. Kéž by se klukům zadařilo jako minule.

---

16. 9. 2017, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Mochtíně
(výsledky v komentáři)

FK Horažďovice - Strážov 6:4

FK Horažďovice - Mochtín 11:1

FK Horažďovice - Tatran Dlouhá Ves 4:6

---

10. 9. 2017, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár starosty města Rokycany - 11.ročník
(výsledky v komentáři)

Nominace: Šmrha, Bauer, Sládek, Pančenko, Dobřemysl, Mlnařík, Václavek, Končil

Tak jsme první no a co, no a co o o o...

Úžasný turnaj, výborný  výkon. Sešli jsme se společně s mladší přípravkou a školačku na tomto turnaji. Obě přípravky zvítězily a odvezli si putovní pohár.

Soupeři na  http://www.trefto.wbs.cz/O-Pohar-starosty-mesta-Rokycan-Xl-rocni.html

---

9. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Dlouhé Vsi
(výsledky v komentáři)

Nominace: Benda, Boř, Končal, Mlnařík, Pavelec, Sládek, Šimanovský, Vacík, Václavek, Šmrha

SK Bolešiny - FK Horažďovice 0:7

Svat.Hrádek - FK Horažďovice 0:7

FK Horažďovice - Tatran Dlouhá Ves 4:1

---

5. 9. 2017, úterý, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Ondrášovka Cup U11 - předkolo ve Vodňanech
(výsledky v komentáři)

Nominace: Šmrha, Bauer, Sládek, Pančenko, Růt, Dobřemysl, Kolář, Mlnařík, Boř, Pánek, Benda

Celkové 5. místo

FK HD : Veselí nad Lužnicí                        0:2

FK HD : Sokol Křemže                                1:1

FK HD : FMA České Budějovice               3:0 kontumačně

FK HD : FK Vodňany                                  3:0

FK HD : TJ Tlučná                                      0:0

FK HD : Junior Strakonice                        0:4

FK HD : Město Touškov                             2:0

FK HD : SKP České Budějovice                0:9

Tak jsme zjistili, že se máme ještě co učit :).

---

2. 9. 2017, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Plzni
(výsledky v komentáři)

Máme za sebou první kolo krajského přeboru SP a úspěšně.

Nominace: Bauer, Šmrha, Sládek, Pančenko, Růt, Dobřemysl, Kolář, Mlnařík

FK HD : SK Petřín "A"           4:3

FK HD : FK Tachov "B"         6:3

FK HD :  TJ Start Luby          4:1

---

26. 8. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Strakonice - oslavy 650 let založení města
(výsledky v komentáři)

 V termínu našeho soustředění ve Strakonicích jsme dostali nabídku zůčastnit se turnaje u příležitosti 650 let založení města Strakonice.

Turnaje se zúčastnilo 6 družstev - Strakonice, Horažďovice, Blatná, tým z Anglie, Polska a Německa. Kluci si mohou do svých životopisů zapsat další mezinárodní zkušenosti.

Hrálo se za velkého horka, systémem každý s každým, 1 x 20 min, 6+1.

Kluci odehráli výborné zápasy a od lepšího výsledku nás dělila řada neproměněných šancí.

Konečné 3. místo bylo skvělým výsledkem za náročným turnajem.

Kluky přijeli podpořit rodiče a další fanoušci. Odpoledne jsme strávili společně na bazénu ve Strakonicích.

FK HD : Junior Strakonice - 0:1, FK HD : Blatná - 1:1, FK HD : SV Wacker - 2:1, FK HD : Goldstars - 5:0, FK : HD - PK Rawiz - 1:3

1. Junior Strakonice - 12 b.

2. PK Rawiz - Rawia - Polsko - 12 b. 

3. FK Horažďovice - 7 b.

4. TJ Blatná - 7 b.

5. SV Wacker 04 - Němcko - 6 b.

6. Goldstars - Anglie - 0 b.

---

8. 8. 2017, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Spartak Příbram, ve Střelských Hošiticích
přípravný zápas bez výsledku
---

13. 5. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FK Horažďovice, Start Luby A, FK Dukla Janovice, TJ Sušice
(podrobnosti v komentáři)

Tak zase na domácí půdě.

Čekal nás dnes po dlouhé době slunečný den a 3 soupeři. Na jaře tradiční soupeř Sušice a nově Luby a Janovice. Sušici známe, ale co čekat od Lub a Janovic jsme nevěděli.

Za FK HD nastoupili Bauer, Šmrha, Stupka, Sládek, Kolář, Mlnařík M., Pančenko, Novák, Bůžek.

 

Úvodní zápas jsme odehráli se Sušicí. Dnes jsme vydrželi déle než jsme dostali první gól. Bohužel jsme neproměnili několik "tutových" šancí.  Dokonce jsme nedali ani penaltu. Nehrál se žádný hezký fotbal. Bylo to neuspořádané, bez kvalitní přesné přihrávky, všude jsme byli druzí.  Víme, že kluci umí zahrát mnohem lépe. Soupeř byl však silný a nedával prostor pro kombinační fotbal. Nakonec jsme dali o gól více a zvítězili 2:1.

 

Další zápas jsme sehráli s Luby. Slabší soupeř nám dával více prostoru a fotbal byl z naší mnohem zajímavější. Dalo se na to dívat, padalo hodně gólů a kluci si pěkně zastříleli.  Luby kluci porazili vysoko 10:1.

 

Poslední zápas s Janovicemi jsem neviděl. Takže píši to co jsem slyšel. Zápas se odehrál téměř celý na polovině soupeře. A opět padlo hodně gólů. Konečný výsledek byl 7:1.

 

Tentokrát jsme vystřídali celkem 4 gólmany. Všichni odehráli post brankáře výborně. Je pravda, že kromě zápasu se Sušicí neměli moc práce, ale kromě „chytače gólů“ hráli aktivně, rychle rozehrávali a zapojovali se do hry jako hráči a to v kategorii SP velmi pomáhá.

 

Příští týden vyrážíme netradičně ve čtvrtek odpoledne do Pačejova a v neděli odpoledne do Mochtína.

 

Utkání

Výsledek

Poločas

TJ Sušice - FK Horažďovice

1:2

1:1

Dukla Janovice - Start Luby A

4:6

1:3

Dukla Janovice - TJ Sušice

0:9

0:4

Start Luby A - FK Horažďovice

1:10

1:3

TJ Sušice - Start Luby A

8:1

4:1

FK Horažďovice - Dukla Janovice

7:1

5:1

 

 

---

7. 5. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Sušice, SK Klatovy 1998 A, Sokol Mochtín, FK Horažďovice
(podrobnosti v komentáři)

Dnes jsem jeli do nedaleké Sušice a čekali nás těžší soupeři – Sušice, Klatovy a Mochtín.  Za  FKHD nastoupili Maty Dobřemysl, Péťa Mach, Kája Růt, Jiří Stupka, Kuba Sládek, Kája Šmrha,  Marek Mlnařík, Eva Králová, Filip Kolář,  Tomáš Pančenko. Opět jsme začátek zaspali a již po 13 s prohrávali se Sušicí. Ale pěkně po pořádku.

 

FK HD : Sušice 2:6 (branky: Mlnařík M., Pančenko T.)

Opět se nám nepodařilo  tým Sušice překonat. Stejně jako minule než kluci zjistili, že se hraje, už jsme prohrávali. Trvalo to tentokrát celých 13 s od úvodního hvizdu. Jestli si vzpomínáte na minulý komentář, tak jsem psal, že to netrvalo ani minutu. Více už se nechci k tomuto zápasu vracet, protože se nám díky výkonu v posledním zápase s Klatovy podařilo  na tento téměř hororový zápas zapomenout.

 

FK HD : Mochtín 6:4 (branky: Mlnařík M., Šmrha K., Pančenko T., Mach P., Stupka J. 2x)

Po prvním poločase jsme vedli 2:0, ale pokračovali jsme ve špatné hře a soupeři se podařilo vyrovnat. Nakonec jsme zvítězili, ale že by bylo na našich hráčích znát, že chtějí hrát fotbal, to se říci nedá.

 

FK HD : Klatovy 5:2 (Mlnařík M. 3x, Šmrha K., Sládek J.)

Nevím co se stalo, ale na zápas nastoupili za FK HD asi jiní hráči. Bojovnost, krásný fotbal, chuť hrát a vyhrát, obětavost …. a z toho průběžný výsledek po poločase 3:1 pro naše borce. Kluci vydrželi makat bez střídání celý zápas a vydrželi  neskutečné tempo a nasazení. Takto si nějak představujeme hru, když hrají všichni na 120 %. Zaslouženě jsme vyhráli 5:2. Chci poděkovat hráčům, kteří se v posledním zápase nedostali do hry a měli pochopení pro tým . Ano, nehrajeme na výsledky, ale kdo z nás by nechtěl sklap Klatov. Byl to neskutečný zážitek pro naše fanoušky. Stálo při nás také to pověstné štěstíčko, ale když mu člověk nepůjde naproti, tak se s ním nepotká. A dnes mu kluci nešli naproti, ale běželi.  Zkrátka konec dobrý, všechno dobrý.

 

Ostatní výsledky: Sušice : Klatovy 2:4, Mochtín : Klatovy 0:6, Sušice : Mochtín 6:1

 

A  zítra ráno na E.on cup do Strakonic.

---

23. 4. 2017, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sokol Mochtín, Svatobor Hrádek, TJ Sušice, FK Horažďoivce
(podrobnosti v komentáři)

Další kolo starších přípravek nás zavedlo do Mochtína. Za SP nastoupili Maty Dobřemysl, Péťa Novák, Kája Růt, Jiří Stupka, Kuba Sládek, Kája Šmrha, Kristián a Marek Mlnaříkovi. A jak jsme si vedli? Těžko se mi píše komentář k tomuto turnaji. Naše výkony mi připadali, jako bych byl na moři nebo jako v písničce jednou jsi dole, jednou nahoře.

FK HD : Sušice 2:4 (branky: Novák P., Mlnařík M.)

Sušice, jeden z týmů, který chceme překonat. Ale to nesmíme na začátku zápasu spát a koukat. Neuběhla snad ani minuta a už jsme prohrávali. Opět jsme soupeři pomáhali ke gólům chybnými rozehrávkami. Hra nebyla zrovna vynikající a i když výsledek tomu moc neodpovídá, tak se již začínáme Sušici vyrovnávat.

FK HD : Mochtín 0:4 (branky: Mlnařík M., Šmrha K., Mlnařík K. 2x)

Tento tým nás v Horažďovicích minulý týden porazil, ale jen na branky. Hru jsme měli podstatně lepší a Mochtín vyhrál jen díky tomu, že hrál na buky. Trenér tentokrát hráče na to upozornil, aby si to pohlídali, ale zároveň se snažili hrát fotbal. Kluci se pokynů drželi, dostali také větší chuť do hry a odehráli dobrý zápas, když soupeře moc ke hře nepustili.

FK HD : Hrádek 3:5 (Dobřemysl M., Sládek J. 2x)

Poslední zápas jsme rozehráli skvěle a po prvním poločase vedli 2:0 i přesto, že proti nám nastoupili snad nějací „dorostenci“. Kluci hráli výborně, bojovali, snažili se hrát pěkný kombinační fotbal, ale asi euforie z prvního poločasu nebo únava nebo nevím co, způsobilo, že v druhém poločase jsme dostali pár branek. Kluci se s tím nedokázali poprat a konečný výsledek byl 3:5. První poločas tohoto zápasu byl však vynikající a byla radost se dívat na fotbal. 

Ostatní výsledky: Mochtín : Hrádek 1:8 Mochtín : Sušice 1:13 Hrádek : Sušice 5:7

---

15. 4. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FK Horažďovice, Sokol Pačejov, Sokol Mochtín, Svatobor Hrádek
(podrobnosti v komentáři)
Máme za sebou 1. kolo jarní části 2016/17, které se odehrálo u nás v Horažďovicích. Horažďovice : Pačejov 5:1 Hrádek : Mochtín 4:3 Horažďovice : Hrádek 3:3 Mochtín : Pačejov 5:3 Hrádek : Pačejov 5:1 Horažďovice : Mochtín 0:3
---

9. 4. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Picatec tour - turnaj Praha
celkové 6. místo (podrobnosti v komentáři)
Narychlo sjednaná účast na turnaji Picatec tours nás zavedl do Prahy. Hrálo se v areálu základní školy na Baranndově na umělé trávě. Čekali na nás krásné hřiště, příjemní pořadatelé, pěkné počasí a těžký soupeři. Na turnaj se sjelo celkem 7 týmů - FK Horažďovice, Lomnice nad Lužnicí, Vršovice, Tempo Praha, SK Kladno, nám známá Košutka Plzeň a domácí pořádající tým Football talent academy. Naše výsledky: FK Horažďovice : Košutka Plzeň 1:3 FK Horažďovice : Fotball talent academy 2:7 FK Horažďovice : Lomnice nad Lužnicí 1:5 FK Horažďovice : Vršovice 2:1 FK Horažďovice : SK Kladno 1:5 FK Horažďovice : Tempo Praha 1:5 Konečné 6. místo. Kluci měli možnost se konfrontovat s jinými týmy a viděli, že musí ještě hodně přidat, aby se mohli rovnat s lepšími. Myslím si, že to byla zajímavá zkušenost pro nás všechny. Jen nás trochu mrzí, že kluci chodí na takové zápasy se svěšenou hlavou. Ale právě takové turnaje a zápasy je potřeba hrát, aby se hráči "otrkali" a získali sebevědomí. Při vyhlášení na nás čekalo zajímavé překvapení a to takové, že náš brankář Karel Růt byl vyhlášen gólmanem turnaje. (Bauer, Šmrha, Stupka, Sládek, Mlnařík M., Šuhajda F., Růt, Pančenko T.)
---

4. 4. 2017, úterý, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas s Blatnou v HD
hráno bez výsledku
---

1. 4. 2017, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná - přípravný zápas
hráno bez výsledku
---

25. 3. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas v Oseku - Blatná
hráno bez výsledku
---

22. 3. 2017, středa, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas ve Střelských Hošticích
hráno bez výsledku
---

19. 2. 2017, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj SP Osek - TJ Blatná, Spartak Příbram A, Spartak Příbram B, FK Nepomuk, FK Nýrsko, TJ Milín, TJ Hradiště
celkové 9. místo po 4 kolovém turnaji, výsledky v komentáři
výsledky 4. kola FK Horažďovice x TJ Milín 4:1 (branky - Stupka J. 2x, Šmrha K., Pančenko T.) FK Horažďovice x Spartak Příbram B 2:1 (branky - Pančenko T., Šmrha K.) FK Horažďovice x Blatná 1:0 (branky - Sládek J.) FK Horažďovice x Spartak Příbram A 1:2 (branky - Stupka J.) FK Horažďovice x Hradiště 2:1 (branky - Dobřemysl M.) FK Horažďovice x Nepomuk 2:2 (branky - Šmrha K., Stupka J.) FK Horažďovice x Nýrsko 1:5 (branky - Stupka J.)
---

4. 10. 2015, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj o pohár hejtmana.
Výsledky zápasů v komentáři.

FKHD - Klatovy  3 : 4

FKHD - TJ Košutka  5 : 2

FKHD - Nýrsko  2 : 2

---

13. 9. 2015, neděle, 10:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj o pohár hejtmana.
Výsledky zápasů v komentáři.

FKHD - Senco Doubravka  3 : 0

FKHD - Klatovy  2 : 5

FKHD - Viktoria Plzeň  0 : 12

---

31. 5. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "A" - Nepomuk 3:1

2. zápas: FKHD "B" - Klatovy "A" 4:14

3. zápas: FKHD "A" - Klatovy "A" 5:3

4. zápas: FKHD "B" - Nepomuk 1:6

5. zápas: FKHD "A" - FKHD "B" 5:2

Sestava FKHD "A" : Reindl, Klečka, Rojt, Janda, Polena, Pivnička, Těžký.

Sestava FKHD "B": Lávička, Karásek, Lojík, Kodýdek, Musil, Poklop, Mládek, Faust.

---

23. 5. 2015, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "A" - Kolinec 3:2

2. zápas: FKHD "A" - Klatovy "A" 1:4

3. zápas: FKHD "A" - Luby "A" 3:10

Sestava FKHD "A" : Reindl, Klečka, Rojt, Polena, Těžký, Pivnička.

---

17. 5. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "A" - Pačejov 6:2

2. zápas: FKHD "A" - Klatovy "B" 7:6

3. zápas: FKHD "A" - Luby "A" 8:2

Sestava FKHD "A" : Reindl, Klečka, Dvořák, Šedivý, Rojt, Janda, Polena, Urban, Šedivý.

---

25. 4. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Nepomuku.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "A" - Nepomuk 1:3

2. zápas: FKHD "A" - Klatovy "B" 7:5

3. zápas: FKHD "A" - Luby "A" 6:3

 

Sestava FKHD "A" : Reindl, Klečka, Rojt, Polena, Pivnička, Lojík, Karásek, Urban.

---

18. 4. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Pačejově.
26:6

FKHD "A" : Pačejov  26:6

Hrálo se pouze jedno utkání, mužstva Klatov a Nýrska nedorazila.

---

12. 4. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Kolinci.
1. místo v turnaji (více v komentáři).

1. zápas: FKHD "A" - Pačejov 11:2

Branky: 5 x Dvořák, 3 x Reindl, 2 x Rojt, Šedivý

2. zápas: FKHD "A" - Nepomuk 11:6

Branky: 6 x Dvořák, 2 x Šedivý, 2 x Rojt, Reindl

3. zápas: FKHD "A" - Kolinec 12:2

Branky: 6 x Dvořák, 2 x Šedivý, 2 x Rojt, Reindl, Janda

 

Sestava FKHD "A" : Reindl, Klečka, Dvořák, Šedivý, Rojt, Janda, Polena.

---

12. 4. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "B" - Svéradice 4:6

2. zápas: FKHD "B" - Sušice 5:1

Mužstvo Plánice se omluvilo kvůli onemocnění hráčů.

Sestava FKHD : Těžký, Faust, Koudelka, Poklop, Mládek, Lávička, Musil, Kodýdek.

---

11. 4. 2015, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
Hráno bez výsledků.

Sestava FKHD: Urban, Těžký, Rojt, Reindl, Klečka, Janda, Lojík, Pivnička, Faltys.

---

21. 3. 2015, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Blatné.
1. místo v turnaji (více v komentáři).

V turnaji hraném venku na umělé trávě v Blatné jsme postupně jasně porazili všechny tři soupeře Blatnou, Bohutín a Březnici a zaslouženě turnaj vyhráli. 

Sestava FKHD: Šedivý, Dvořák, Rojt, Reindl, Těžký, Lávička, Lojík, Karásek, Janda.

---

31. 1. 2015, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj v Rokycanech.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

Zápasy ve skupině:

FKHD - Vodní stavby Plzeň  12:0 (4 x Šedivý, 2 x Dvořák, 2 x Pivnička, 2 x Urban, Rojt, Karásek)

FKHD - Kohouti Rokycany  1:3 (Šedivý)

FKHD - Hořovicko  5:2 (2 x Dvořák, Šedivý, Rojt, Urban)

FKHD - Vohenstrauss (Německo)  7:0 (4 x Dvořák, 3 x Šedivý)

Semifinále:

FKHD - Tachov  3:2 (2 x Šedivý, Dvořák)

Finále:

FKHD - Kohouti Rokycany  2:2 (Šedivý, Urban), na PK 3:2 (Dvořák, Šedivý, Rojt)

Konečné pořadí:

1. FKHD

2. Kohouti Rokycany

3. Tachov 

4. Beroun

5. Mariánské Lázně

6. Hořovicko

7. Blatná

8. Vohenstrauss

9. Letná Plzeň

10. Vodní stavby Plzeň

Kluci odehráli velmi dobře kvalitně obsazený turnaj ročníků 2004 a ml. a vybojovali krásné 1. místo. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen náš Petr Klečka

Sestava FKHD: Rojt, Klečka, Šedivý, Dvořák, Urban, Pivnička, Karásek.

---

23. 11. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Plzni.
Hráno bez výsledků.

Soupeři: Viktoria Plzeň 2005 (modří), Viktoria Plzeň 2005 (červení), Domažlice, Klatovy, Rokycany.

---

1. 11. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Strakonicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

FKHD - Most  2:0 (Šedivý, Dvořák)

FKHD - Březnice  2:1 (Šedivý, Dvořák)

FKHD - Hradiště "05"  5:2 (2 x Šedivý, 2 x Dvořák, Rojt)

FKHD - Blatná 3:1 (2 x Reindl, Dvořák))

FKHD - Strakonice "A"  3:0 (2 x Dvořák, Šedivý)

FKHD - Strakonice "B"  3:0 (2 x Dvořák, Rojt)

FKHD - Hradiště "04"  4:1 (Šedivý, Dvořák, Lojík, Karásek)

 

Kluci odehráli velmi dobře pěkně obsazený turnaj ročníků 2004 a ml. a vybojovali krásné 1. místo.

Sestava FKHD: Rojt, Klečka, Šedivý, Dvořák, Těžký, Polena, Karásek, Lojík, Janda, Pivnička, Reindl.

---

28. 10. 2014, úterý, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
Hráno bez výsledků.

Soupeři: Viktoria Plzeň 2005 (modří), Viktoria Plzeň 2005 (červení), Domažlice, Klatovy, Rokycany.

---

26. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "A" - Sušice 14:1

2. zápas: FKHD "A" - Luby "B" 9:0

3. zápas: FKHD "A" - Plánice 10:0

 

Sestava FKHD "A" : Těžký, Reindl, Urban, Klečka, Dvořák, Šedivý, Rojt, Janda, Polena.

---

19. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. a 2. místo (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "A" - Janovice 5:2

2. zápas: FKHD "B" - Luby "B" 5:4

3. zápas: FKHD "A" - Luby "B" 12:2

4. zápas: FKHD "B" - Janovice 7:1

5. zápas: FKHD "A" - FKHD "B" 7:2

6. zápas: Janovice - Luby "B" 0:3

 

Sestava FKHD "A" : Těžký, Reindl, Urban, Klečka, Kodýdek, Poklop, Dvořák, Faust.

Sestava FKHD "B" : Janda, Koudelka, Lojík, Karásek, Mládek, Chejlava, Lávička, Pivnička.

---

12. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
Hráno bez výsledků.

Soupeři: Viktoria Plzeň 2005 (modří), Viktoria Plzeň 2005 (červení), Domažlice, Klatovy, Blatná.

---

12. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Janovicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "B" - Kolinec 1:4

2. zápas: FKHD "B" - Janovice 2:1

 

Sestava FKHD : Faust, Koudelka, Poklop, Chejlava, Mládek, Lávička, Musil, Kodýdek.

---

11. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Bolešinech.
1. místo v turnaji (více v komentáři).

1. zápas: FKHD "A" - Sušice "A" 9:3

2. zápas: FKHD "A" - Svéradice 11:2

3. zápas: FKHD "A" - Bolešiny 13:2

 

Sestava FKHD : Těžký, Polena, Rojt, Šedivý, Klečka, Lávička, Lojík, Faust, Urban.

---

4. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Kolinci.
1. místo v turnaji (více v komentáři).

1. zápas: FKHD "A" - Luby "A" 9:4

2. zápas: FKHD "A" - Kolinec 3:1

3. zápas: FKHD "A" - Bolešiny 16:0

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Reindl, Polena, Rojt, Šedivý, Pivnička, Janda, Klečka.

---

27. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Strážově.
1. místo (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "B" - Janovice 4:2

Branky: 2 x Lojík, Karásek, Musil

2. zápas: FKHD "B" - Strážov 8:3

Branky: 3 x Lávička, 3 x Karásek, Musil, Chejlava

 

Sestava FKHD : Polena, Reindl, Kodýdek, Karásek, Lojík, Faust, Poklop, Chejlava, Mládek, Lávička, Musil.

---

21. 9. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
1. místo v turnaji (více v komentáři).

1. zápas: FKHD "A" - Nýrsko "A" 8:5

2. zápas: FKHD "A" - Klatovy "A" 10:2

3. zápas: FKHD "A" - Luby "A" 12:4

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Urban, Rojt, Šedivý, Pivnička, Janda, Klečka.

---

21. 9. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "B" - Luby 3:1

2. zápas: FKHD "B" - Klatovy "B" 1:4

3. zápas: FKHD "B" - Nepomuk 3:3

 

Sestava FKHD : Karásek, Lojík, Faust, Koudelka, Poklop, Chejlava, Mládek, Lávička, Musil.

---

13. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Pačejově.
1. místo (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "A" - Sušice 14:0

2. zápas: FKHD "A" - Kolinec 6:1

3. zápas: FKHD "A" - Pačejov 9:1

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Reindl, Urban, Rojt, Šedivý, Pivnička, Polena, Janda.

---

13. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Svéradicích.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "B" - Bolešiny 4:0

2. zápas: FKHD "B" - Svéradice 2:4

3. zápas: FKHD "B" - Plánice 0:3

 

Sestava FKHD : Karásek, Lojík, Faust, Koudelka, Poklop, Chejlava, Mládek, Kodýdek, Musil.

---

7. 9. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. a 3. místo (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD "A" - Klatovy "B" 3:2

2. zápas: FKHD "B" - Svéradice 9:1

3. zápas: FKHD "A" - Svéradice 5:3

4. zápas: FKHD "B" - Klatovy "B" 6:8

5. zápas: FKHD "A" - FKHD "B" 4:3

6. zápas: Klatovy "B" - Svéradice 3:2

 

Sestava FKHD "A" : Těžký, Reindl, Urban, Rojt, Pivnička, Klečka, Polena, Kodýdek, Poklop, Musil.

Sestava FKHD "B" : Šedivý, Dvořák, Janda, Koudelka, Lojík, Faust, Karásek, Mládek, Chejlava, Lávička.

---

7. 6. 2014, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní finále v Měčíně.
4. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD  - Kolinec 1:2

Branky: Faltys

2. zápas: FKHD  - Luby 3:0

Branky: Dvořák, Faltys, Reindl

3. zápas: FKHD  - Měčín 3:0

Branky: 2 x Šedivý

4. zápas: FKHD  - Klatovy 0:3

5. zápas: FKHD  - Nýrsko 5:1

Branky: 2 x Šedivý, 2 x Faltys, Dvořák

6. zápas: FKHD  - Plánice 4:0

Branky: 2 x Rojt, Šedivý, Faltys

7. zápas: FKHD  - Sušice 3:5

Branky: 2 x Šedivý, Dvořák

8. zápas: FKHD  - Strážov 7:2

Branky: 2 x Reindl, Šedivý, Dvořák, Klečka, Těžký, Faltys

 

Sestava FKHD: Šedivý, Dvořák, Těžký, Urban, Klečka, Rojt, Reindl, Faltys, Král, Pivnička.

Naši kluci odehráli celý turnaj dobře kromě 1. zápasu. Konečné 4. místo je pěkné umístění a za rok to bude třeba ještě lepší.

---

25. 5. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Sušici.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD - Sušice "A" 3:7

2. zápas: FKHD - Luby 9:3

3. zápas: FKHD - Klatovy "A" 7:1

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Reindl, Urban, Šedivý, Pivnička, Horkel, Polena, Klečka, Král, Rojt, Faltys.

---

17. 5. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Nepomuku.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD - Sušice "A" 7:0

2. zápas: FKHD - Nepomuk 2:3

3. zápas: FKHD - Chanovice 15:1

Výborný výkon našeho mužstva.

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Reindl, Urban, Šedivý, Pivnička, Mai, Horkel, Polena, Klečka.

---

4. 5. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD - Sušice "A" 1:8

2. zápas: FKHD - Klatovy A 1:4

3. zápas: FKHD - Plánice 8:1

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Reindl, Urban, Rojt, Šedivý, Pivnička, Mai, Horkel, Faltys.

---

29. 4. 2014, úterý, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Strakonice
6:8
---

27. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD - Sušice "A" 3:3

2. zápas: FKHD - Klatovy B 2:5

3. zápas: FKHD - Sušice "B" 5:3

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Reindl, Urban, Rojt, Šedivý, Pivnička, Mai, Horkel, Faltys.

---

19. 4. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Svéradicích.
1. místo (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD - Nepomuk 4:3

2. zápas: FKHD - Svéradice 13:0

3. zápas: FKHD - Bolešiny 12:0

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Reindl, Urban, Rojt, Šedivý, Pivnička, Mai, Horkel, Faltys.

---

13. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD - Měčín 5:4

2. zápas: FKHD - Klatovy B 7:5

3. zápas: FKHD - Plánice 5:3

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Reindl, Urban, Rojt, Šedivý, Pivnička, Klečka, Mai, Král, Horkel.

---

6. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD - Bolešiny 12:0

2. zápas: FKHD - Pačejov 2:5

3. zápas: FKHD - Nepomuk 0:8

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Reindl, Urban, Rojt, Šedivý, Pivnička, Klečka, Mai.

---

25. 2. 2014, úterý, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2004
12:11
4 x Dvořák, 3 x Šedivý, 3 x Mai, Urban, Těžký

Hráno na UMT.

---

22. 2. 2014, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Oseku
mimo soutěž

FKHD - Dražejov  2:1

Branky: Faltys, Urban

FKHD - Příbram  0:1

FKHD - Nepomuk  0:1

FKHD - Bohutín  1:1

Branky: Šedivý

FKHD - Rožmitál  3:2

Branky: 2 x Faltys, Těžký

FKHD - Milevsko  0:0

Sestava FKHD: Rojt, Reindl, Urban, Těžký, Šedivý, Klečka, Horkel, Mai, Faltys.

---

16. 2. 2014, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj ve Strakonicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

FKHD - FK Strakonice "B"  1:1 (na penalty 3:2)

Branky: Faltys

FKHD - Vimperk  1:1 (na penalty 0:1)

Branky: Šedivý

FKHD - FK Strakonice "A"  1:1 (na penalty 1:0)

Branky: Šedivý

FKHD - TJ Blatná  2:1

Branky: Šedivý, Faltys

Sestava FKHD: Šedivý, Horkel, Faltys, Urban, Těžký, Mai, Klečka, Reindl, Rojt.

---

9. 2. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Katovice
15:16

Sestava FKHD: Mai, Rada, Horkel, Král, Těžký, Rojt, Klečka, Reindl, Pivnička, Polena, Šedivý.

---

19. 1. 2014, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj ve Strakonicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

FKHD - FK Strakonice "B"  3:1

Branky: 2 x Šedivý, Dvořák

FKHD - Vimperk  1:1 (na penalty 1:0)

Branky: Dvořák, penalta Dvořák

FKHD - FK Strakonice "A"  0:1

FKHD - TJ Blatná  3:0

Branky: 2 x Faltys, Dvořák

Sestava FKHD: Šedivý, Dvořák, Faltys, Urban, Těžký, Polena, Pivnička, Reindl, Rojt.

Náš Aleš Rojt byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

---

8. 1. 2014, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nepomuk
7:8
3 x Dvořák, 2 x Šedivý, 2 x Horkel

Utkání se hrálo venku na umělé trávě za umělého osvětlení a mělo vynikající úroveň. Všechny naše kluky musím pochválit.

Sestava FKHD: Klečka - Těžký, Faltys, Karásek, Šedivý, Reindl, Horkel, Dvořák.

---

5. 1. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nepomuk
3:9 (2:2, 0:4, 1:3)
Urban, Rada, Rojt

Sestava FKHD: Faltys, Mai, Rada, Horkel, Urban, Těžký, Rojt, Klečka, Reindl, Pivnička, Polena, Šedivý.

---

14. 12. 2013, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Rokycanech
2. místo (podrobnosti v komentáři)

Zápasy ve skupině:

FKHD - Vejprnice  2:0 (Šedivý, Dvořák)

FKHD - Kohouti Rokycany  2:1 (Dvořák, vlastní)

FKHD - Viktoria Plzeň "červení"  0:2

Zápasy ve finálové skupině:

FKHD - Rožmitál  1:0 (Šedivý)

FKHD - Viktoria Plzeň "modří"  1:1 (Rojt)

Konečné pořadí:

1. Viktoria Plzeň "červení" 

2. FKHD

3. Viktoria Plzeň "modří" 

4. Rožmitál

5. Blatná

6. Motorlet Praha

7. Kohouti Rokycany

8. ČAFC Praha

9. Vejprnice

Kluci odehráli velmi dobře kvalitně obsazený turnaj ročníků 2004 a ml. a vybojovali krásné 2. místo.

Sestava FKHD: Rojt, Klečka, Šedivý, Dvořák, Těžký, Urban, Reindl.

---

30. 11. 2013, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Oseku
4. místo (podrobnosti v komentáři)

FKHD - Písek  1:6

FKHD - Příbram  2:0

FKHD - Nepomuk  0:0

FKHD - Volyně  3:4

FKHD - Dražejov  1:2

FKHD - Vimperk  3:1

Sestava FKHD: Rojt, Reindl, Urban, Těžký, Šedivý, Polena, Dvořák, Klečka, Horkel

 

---

31. 10. 2013, čtvrtek, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2003
6:9

S tímto soupeřem se hraje vždy dobré utkání a ne jinak tomu bylo i tentokrát.

---

27. 10. 2013, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).

1. zápas: FKHD - Plánice 5:0

2. zápas: FKHD - Pačejov 4:6

3. zápas: FKHD - Kolinec 5:1

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Reindl, Urban, Rojt, Faltys, Šedivý, Pivnička, Klečka, Mai, Rada.

---

19. 10. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Sušici.
Výsledky v komentáři.

1. zápas: FKHD - Sušice "A" 2:5

Branky: Dvořák, Faltys

2. zápas: FKHD - Luby "A" 3:7

Branky: Rojt, 

3. zápas: FKHD - Pačejov 1:0

Branky: Šedivý

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Reindl, Urban, Rojt, Faltys, Šedivý, Pivnička, Polena, Klečka, Mai, Rada.

---

13. 10. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Janovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).

1. zápas: FKHD - Janovice 10:1

Branky: 4 x Dvořák, 2 x Šedivý, 2 x Faltys, 2 x Reindl

2. zápas: FKHD - Bolešiny 16:0

Branky: 8 x Faltys, 4 x Dvořák, 2 x Urban, Šedivý, Rojt

3. zápas: FKHD - Chanovice 19:0

Branky: 6 x Faltys, 5 x Dvořák, 2 x Těžký, 2 x Reindl, 2 x Urban, 2 x Rojt

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Urban, Faltys, Šedivý, Pivnička, Polena, Klečka, Reindl, Rojt.

Chyběli: Mai, Rada.

---

5. 10. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Strážově.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).

1. zápas: FKHD - Klatovy "A" 2:7

Branky: Urban, vlastní

2. zápas: FKHD - Pačejov 7:2

Branky: 3 x Dvořák, 3 x Faltys, Pivnička

3. zápas: FKHD - Strážov 6:3

Branky: 2 x Dvořák, 2 x Faltys, Šedivý, Klečka

 

Tento turnaj bohužel, co se týká herního projevu, našemu mužstvu vůbec nevyšel.

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Urban, Faltys, Šedivý, Pivnička, Polena, Klečka.

Chyběli: Reindl, Rojt, Mai, Rada.

---

3. 10. 2013, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Písek 2004
16:8
6 x Dvořák, 4 x Faltys, 2 x Šedivý, 2 x Urban, Mai, Rojt

Sestava FKHD: Rojt, Klečka, Faltys, Šedivý, Dvořák, Pivnička, Polena, Mai, Janda, Těžký.

---

29. 9. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)

1. zápas: FKHD - Sušice "A" 4:3

Branky: 2 x Dvořák, Faltys, Urban

2. zápas: FKHD - Luby "A" 4:1

Branky: Dvořák, Urban, Reindl, Polena

3. zápas: FKHD - Klatovy "A" 3:4

Branky: 2 x Dvořák, Faltys

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Reindl, Urban, Rojt, Faltys, Šedivý, Pivnička, Polena, Janda.

Chyběli: Klečka, Mai, Rada.

---

21. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
1. místo v turnaji (více v komentáři).

1. zápas: FKHD - Klatovy 8:8

Branky: 3 x Dvořák, 2 x Šedivý, Faltys, 2 x Klečka

2. zápas: FKHD - Janovice 11:2

Branky: 6 x Dvořák, 3 x Šedivý, Faltys, Pivnička

3. zápas: FKHD - Luby "B" 16:2

Branky: 6 x Dvořák, 5 x Faltys, 3 x Rojt, 2 x Šedivý

 

Sestava FKHD : Těžký, Dvořák, Klečka, Rojt, Faltys, Šedivý, Pivnička.

Chyběli: Urban, Reindl, Polena, Mai, Rada.

---

14. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Svéradicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).

1. zápas: FKHD - Svéradice 19:0

Branky: 7 x Dvořák, 4 x Mai, 3 x Rada, 2 x Faltys, Urban, Klečka, Reindl

2. zápas: FKHD - Bolešiny 10:0

Branky: 4 x Dvořák, 2 x Mai, 2 x Urban, Rada, Těžký

3. zápas: FKHD - Strážov 9:4

Branky: 3 x Dvořák, 2 x Mai, Šedivý, Faltys, Urban, Těžký

 

Sestava FKHD : Těžký, Urban, Dvořák, Klečka, Polena, Rojt, Faltys, Mai, Rada, Šedivý, Reindl.

Chyběli: Pivnička.

---

8. 9. 2013, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).

1. zápas: FKHD - Plánice 1:1

2. zápas: FKHD - SK Klatovy "B" 8:2

3. zápas: FKHD - Měčín 5:0

 

Kluci zasluhují za celý turnaj velkou pochvalu. Všechny zápasy odehráli velmi dobře.

Sestava FKHD : Těžký, Urban, Dvořák, Klečka, Polena, Rojt, Faltys, Mai, Rada.

Chyběli: Šedivý, Pivnička, Reindl.

---

9. 6. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní finále starších přípravek v Plánici.
10. místo

 

1. zápas: FKHD  - Mochtín 1:3 Branka: Jedlička

2. zápas: FKHD  - Pačejov 0:4

3. zápas: FKHD  - Luby 0:5

4. zápas: FKHD  - Kloinec 0:3

5. zápas: FKHD  - Mochtín 1:3 Branka: Král

 

Sestava FKHD: Přerost - Jedlička, Faltys, Král, Mai, Rada, Stulík, Ráž, Pavelec, Pančenko, Palečko

(Chyběli: Hokr, Masopust, Koloros, Pikeš) 

 

 
---

28. 5. 2013, úterý, 16:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Žichovice (mladší žáci)
6:5
Mai 3, Král, Stulík, Pavelec

Tým odehrál nejlepší utkání jara.

Sestava

Hokr - Jedlička, Boček, Stulík, - Faltys, Král, Ráž, - Pikeš (Palečko, Pavelec, Mai, Pančenko) 

 

---

9. 5. 2013, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Žichovice (ml. žáci)
2:8
Pikeš, Palečko

Dnes jsme odehráli zápas proti mladším žákům. Zápas se hrál na polovinu hriště v systému 7+1, což hráčům vyhovovalo. I když výsledek vypadá hrozivě, byli jsme  zdatným soupeřem. Předvedli jsme hru, na kterou se dalo koukat a všichni překvapili bojovností.

Sestava: Masopust (Přerost) - Faltys, Ráž, Jedlička -  Stulík, Král, Pikeš (Palečko) - Pavelec (Pančenko)     

---

25. 4. 2013, čtvrtek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Strakonice
4:10

Tým odehrál nejhorší zápas jara.

---

20. 3. 2013, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Otavan Katovice
9:11
Král 3, Koloros 3, Faltys 2, Ráž

Sestava:  Stulík, Jedlička, Pavelec, Ráž, Koloros, Král, Faltys, Težký

---

10. 3. 2013, neděle, 11:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Otavan Katovice
5:5
Mai, Stulík, Faltys, Pikeš, Král

Sestava: Přerost - Jedlička, Faltys, Koloros, Rada, Král, Pikeš, Stulík, Pavelec, Mai, 

---

11. 9. 2012, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kasejovice
15:6
Pavelec 3x, Mai 3x, Koloros 2x, Král, Jedlička, Palečko, Rada, Stulík, Faltys, Hokr

Sestava

Přerost - Jedlička, Faltys - Král -  Rada, Mai

Masopust - Hokr, Stulík - Pavelec - Koloros, Palečko 

---

28. 8. 2012, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kasejovice
9:6
4xMasopust, 2xKoloros, Palečko, Jedlička, Faltys

 Sestava

Přerost, Jedlička, Ráž, Stulík, Faltys, Koloros, Palečko, Pančenko, Masopust

---

16. 8. 2012, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Spartak Příbram
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Sestava: Přerost, Masopust, Jedlička, Stulík, Král, Koloros, Palečko, Pančenko, Pikeš, Mai, Rada, Ráž, 

---

24. 6. 2012, neděle, 8:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Lubech
3. místo

 Výsledky

     Luby A - FKHD 14:1     Stulík

Klatovy A - FKHD 12:1    Štěch

      Luby B - FKHD 2:4      Hnídek 3, Král

Klatovy B - FKHD 2:3      Štěch, Král, Hnídek

 

Sestava: Jakub PŘEROST - Dalibor JEDLIČKA, Jakub BOČEK, Tomáš STULÍK, Josef KOLOROS, Tomáš HNÍDEK, Jakub ŠTĚCH, Alex PANČENKO, Luboš KRÁL

---

9. 6. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Mochtín
11:7 (3:2, 3:4, 5:1)
8´45´Štěch, 8´9´22´ 32´Král, 26´45´Pikeš 50´52´Hnídek - 5´15´37´Pretzemayer, 21´Vozka, 34´35´53´kapusta

 Sestava: Přerost - Boček, Jedlička, Hnídek, Král, Palečko, Ráž, Polena, Pavelec, Štěch, Pikeš, Pančenko, Stulík

neháli pro nemoc - Hokr, Koloros, Daněk

---

27. 5. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bolešiny
1:8 (0:4, 0:3, 1:1)
58 Pikeš

 Bez několika hráčů ze základní sestavy (Štěch, Hnídek, Polena, Boček, Daněk, Palečko) doplněni o hráče ml. přípravky (Faltys, Rada), jsme v Bolešinech předvedli, že se výškově a věkově vyspělejších hráčů nebojíme. Prohráli jsme po individuálních chybách, ale to se někdy stane. Celý tým zaslouží pochvalu. Nejlepší hráč Adam FALTYS.

Sestava Přerost - Jedlička, Ráž, Král, Pančenko, Koloros - Faltys, Rada, Stulík, Pikeš, Pavelec     

---

20. 5. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Luby
8:12 (3:5, 4:3, 1:4)
6,11,36 Hnídek 12,31,33, Štěch, 38 Hokr, 60 Pikeš - 3 Hais, 5,16,54 Holý, 13, 28 Janda, 14, 35,40,47,53 Doubek, 59 Pikhart

Tým nastoupil v nejsilnější sestavě, přesto předvedl nejhoší výkon jara. Hostují tým hrál, to co jsme mu umožili a zaslouženě vyhrál. Smutnou tečkou zápasu je zranění hostujícího hráče, kterému přejeme brzké uzdravení.   

---

15. 5. 2012, úterý, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kasejovice
14:7 (9:4)
4 Hnídek, 4 Hokr, 2 Koloros, 2 Daněk, 2 král

 Sestava: Přerost, Jedlička, Ráž, Král, Koloros, Panchenko, Daněk, Hnídek, Stulík, Polena, Pavelec, Hokr,     

---

13. 5. 2012, neděle, 11:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Chanovice
23:00 (5:0, 10:0, 8:0)
4´42´Daněk, 6´37´39´45´Pikeš, 10´40´Rada, 14´23´55´58´Král, 16´49´Polena, 32´33´34´35´ Koloros, 36´69´48´Pavelec, 44´Faltys, 56´Jedlička

 Sestava - Přerost - Jedlička, Daněk, Král, Koloros, Faltys - Polena, Stulík, Pavelec, Rada, Pikeš  

---

9. 5. 2012, středa, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Měčín
12:4 (4:1,4:1,4:2)
1,35 Radim Pikeš 15 Tomáš Stulík 16,27, 47,57 Josef Koloros 18,30 Ondřej Palečko 36,59 Luboš Král 58 Dalibor Jedlička – 17 Adam Krotký 27 Matěj Linhart 43 Jan Hajšman 55 penalta David Homolka dřej Palečko 36,59 Luboš Král 58 Dalibor Jedlička – 17 Adam krotký 27 Matěj Linhart 43 Jan Hajšman 55 penalta David Homolka

Sestavy:

Horažďovice - Přerost, Jedlička, Rada, Pavelec, Stulík, Pikeš, Šedivý, Boček, Král, Palečko, Koloros 
Měčín - Hajšman, Homolka D. , Bouček, Linhart, Brant, Krotký, Homolka P., Sládková, Tureček    

---

27. 4. 2012, pátek, 17:20 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy
10:6 (2:1, 5:1, 3:3)
5xŠtěch, Koloros, Hnídek, Pavelec, Král, Pikeš

 Sestva: Přerost - Jedlička, Ráž, Štěch, Král, Pavelec, - Polena, Stulík, Hnídek, Pikeš, Boček, - Koloros 

 

Všichni hráči zaslouží pochválit, protože celý tým předvedl vynikajicí výkon za, který se nemusí stydět. Bojovali celý zápas až do konce.

---

22. 4. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
5:5 (2:1, 2:3, 1:1)
5,9 HNÍDEK, 32,33 KRÁL, 54 BOČEK - 17,27 NOVÁK, 29,39 KADLEC, 55 KAHLE

Po úmorném boji v dešti a s nějakou nepřesností, skončil zápas  spravedlivou remízou.

 

Sestava: Jakub PŘEROST - Dalibor JEDLIČKA, Pavel RÁŽ, Jakub ŠTĚCH, Jakub BOČEK, Luboš KRÁL (K) - Tomáš HNÍDEK, Tomáš STULÍK, Matěj POLENA, Radim PIKEŠ, Petr PAVELEC - Ondřej PALEČKO, Josef KOLOROS 

---

6. 4. 2012, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Strážov
14:0 (5:0; 3:0; 6:0)
Hnídek Tomáš 3, Pikeš Radim 2, Stulík Tomáš 2, Štěch Jakub, Polena Matěj, Boček Jakub, Jedlička Dalibor, Ráž Pavel, Palečko Ondřej, Faltys Adam;

Sestava FKHD: Jakub Přerost - Dalibor Jedlička, Pavel Ráž, Jakub Štěch, Adam Faltys, Petr Pavlec - Matěj Polena, Jakub Boček, Tomáš Hnídek, Tomáš Stulík, Radim Pikeš - Ondřej Palečko

---

29. 3. 2012, čtvrtek, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Katovice
10:9 (6:2)
Hnídek 5, Pikeš 2, Pavelec, Stulík, Král

Sestava:

Přerost Jakub (Boček Jakub) - Jedlička Dalibor, Pavel Ráž, Jakub Štěch, Luboš Král, Petr Pavelec - Matěj Polena, Ondřej Palečko, Tomáš Stulík, Radim Pikeš, Tomáš Hnídek 

---

20. 3. 2012, úterý, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sokol Nalžovské Hory
7:10
Štěch 4x, Pikeš 2x, Hnídek

Sestava: Přerost - Jedlička, Ráž, Stulík, Koloros, Hokr - Hnídek, Štěch, Polena, Pikeš, Pavelec

---

3. 3. 2012, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Katovice
7:7
Stulík 2, Rada 2, Král 2, Faltys

Zápas jsem odehráli bez dvou opor Tomáše Hnídka a Jakuba Štěcha, kteří nastoupili za ml. žáky a Jaluba Bočka (odehrál 10 minut a jel je doplnit), posíleni o Jaroslava Radu a Adama Faltyse (oba ml. přípravka).     

SESTAVA: Masopust - Jedlička, Ráž, Boček, Stulík, Faltys - Polena, Pavelec, Král,Pikeš, Rada - Palečko.   

---

23. 10. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
8:5 (3:1, 2:1, 3:3)
3 x Hnídek, 2 x Štěch, Král, Přerost, Polena

Zasloužené vítěství, které jsme si zbytečně, v poslední třetině,  zkomplikovali. Všichni hráči předvedli dobrý výkon. Jedinou stinnou stránkou zápasu bylo zranění brankáře Jakuba Přerosta.  

Sestava: Přerost - Jedlička, Koloros, Hokr, Pikeš, Král, Polena, Stulík, Boček, Hnídek, Štěch, Ráž    

---

15. 10. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nalžovské Hory
2:10
Polena, Koloros

Hráči nastoupili k zápasu bez Tomáše Hnídka a Jakuba Štěcha. Chtěli dokázat, že se o vítězství umí poprat, ale domácí dali tři slepené góly a to naše hráče zlomilo. Ve druhé části začali bojovat tak, jak se patří, hra se srovnala, ale chybělo kus štěstí. Podařilo se nám alespoň zkorigovat výsledek. Pochvalu si zaslouží celý tým za bojovnost a za to, že předvedl hru, za kterou se nemusí stydět. Nejlepší hráči - Tomáš Stulík a Jakub Přerost.      

Sestava: Jakub PŘEROST- Dalibor JEDLIČKA, Tomáš STULÍK, Matěj POLENA, Pavel RÁŽ, Pavel PIVNIČKA, Luboš KRÁL, Josef KOLOROS, Radim PIKEŠ, Jakub BOČEK, Petr PAVELEC  

---

7. 10. 2011, pátek, 17:20 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy
10:2 (4:1, 4:1, 2:0)
4 x Hnídek, 3 x Štěch, 1 x Koloros, Pikeš, Stulík

Sestava FKHD: Přerost - Jedlička, Stulík, Štěch, Hnídek, Pavelec - Polena, Pikeš, Král, Koloros, Boček - Ráž, Pivnička

---

2. 10. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Chanovice
27:0 (9:0, 9:0, 9:0)
5 x Koloros, Král, 4 x Boček, Palečko, 3 x Pavelec, 2 x Pikeš, Polena, Hokr, Stulík

Sestava: Palečko (Přerost) -  Jedlička, Stulík, Hokr, Král, Pavelec - Polena, Ráž, Boček, Koloros, Pikeš - Pivnička

Chyběli -Hnídek, Štěch (nastoupili za mladší žáky)

---

25. 9. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
8:7
5 x Hnídek, 2 x Stulík, Boček

Po vyrovnaném zápase domácí rozhodli utkání v poslední minutě.

---

18. 9. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Luby "A"
17:1
Štěch

Domácí hráči předvedli divákům pěkný kombinační fotbal, k vidění byly pěkné branky a ještě spousta šancí. Hostující hráči zaznamenali jediný gól v závěru utkání, kdy po pěkné kombinační akci využili skulinky v obraně domácích a čestný úspěch zaznamenal Jakub Štěch. Fyzicky vyspělejší domácí hráči svému soupeři více nepovolili a zaslouženě slavili vysoké vítězství.

---

11. 9. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice
3:19
2 x Štěch, vlastní

Proti fyzicky a technicky hrajícím hostům neměli domácí šanci.

---

25. 6. 2011, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Sušici
3.místo

 Na turnaji jsme hráli velmi dobře a získali jsme 3. místo, když jsme sehráli vyrovnané zápasy, jak s Kdyní, tak s klatovským áčkem, tedy s mužstvy, které skončily v celkovém pořadí před námi. Trochu smolně jsme remizovali s mužstvem Lub, které po naší chybě vyrovnalo v posledních vteřinách utkání, naopak mohutně jsme dotahovali Kdyni a soupeř měl v posledních minutách strach o výsledek.

Podrobná výsledková listina, včetně střelců branek zde.

Nejlepší brankařkou turnaje se stala Martina Panušková.

Turnaje se zúčastnili: Martina Panušková, Karel Pivnička, Jan Forman, Matěj Polena, Tomáš Hnídek, Jakub Štech, Jakub Boček, Marek Hájek.

Chyběli: Vojta Špička, Václav Bartheldy, Josef Melka, David Pustka - zlomená ruka, Hynek Bejvl - zlomená ruka, Filip Fuščič - nemoc

---

19. 6. 2011, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bezděkov
7:0 (2:0)
5., 10., 36., 37., 39. Hájek Marek, 24. Forman Jan, 29. Hnídek Tomáš

 Poslední zápas sezóny jsme na těžkém terénu poměrně lehce vyhráli a skončili tak celkově na třetím místě.

Závěrečnou oslavu jsme si pořádně užili - viz. fotogalerie.

---

18. 6. 2011, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Strakonicích
2.místo
Marek Hájek, Tomáš Hnídek, Jakub Štěch, Jan Forman

Celý turnaj odehrála pouze šestice hráčů, kterým patří velké uznaní a obdiv, protože odehráli bez střídání celkem 160 minut, což jsou skoro 3 hodiny. Turnaje se zúčastnila mužstva Strakonice A, Strakonice B, ASK Strakonice, Vacov, Střelské Hoštice a my. V základní skupině jsme porazili Vacov, S.Hoštice a  ASK Stakonice, prohráli se Strakonicemi B i A. V nástavbové části jsme se v boji o finále střetli se Strakonickým áčkem a po výborném výkonu jsme ho zaslouženě porazili 2:1. Po vítězství  se některým hráčům na tváři objevily i slzičky štěstí. Finále jsme pak už fyzicky a motivačně nezvládli (sen jsme si splnili postupem do finále) a vysoko prohráli se Strakonicemi B. Nejlepším hráčem mužstva se stal Marek Hájek, ale každý hráč mohl být vyhlášen za nejlepšího, protože všichni předvedli na turnaji velmi dobrý výkon.

Turnaje se zúčastnili: Martina Panušková, Filip Fuščič, Jan Forman,  Tomáš Hnídek, Jakub Štech,  Marek Hájek.

Chyběli: Vojta Špička, Matěj Polena, Jakub Boček, Karel Pivnička, Václav Bartheldy, Josef Melka, David Pustka - zlomená ruka, Hynek Bejvl - zlomená ruka, Filip Fuščič - nemoc

---

11. 6. 2011, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Senco Doubravka
12. místo
2x Tomáš Hnídek, Jan Forman

 V dobře obsazeném turnaji jsme nakonec obsadili 12. místo.  Zápasy ve skupině jsme odehráli s následujícími výsledky: Doubravka B - naše vítězství 2:0, druhý zápas nešťastná remíza se Staňkovem 0:0, když jsme nastřelili tyč a dvě břevna. V posledním zápase ve skupině s mužstvem Rokycan jsme obdrželi rychlé dva góly, které nás zlomily, že jsme nakonec prohráli snadno 4:0. V nástavbové skupině nás hned v prvním zápase čekal velmi zvučný soupeř "Slavia Praha". Utkání nakonec skončilo "pouze" 0:5, když plno šancí pochytala Martina Panušková. Další zápas jsme bohužel sehráli se svěšenou hlavou a prohráli jsme ho 1:4, když soupeř z Měčína snadno a rychle využil našich chyb v obraně a dal  snadné góly a my jsme nedokázali proměnit ani jedinou šanci včetně samostatného průnika Marka Hájka. V posledním zápase v nástavbové části nás áčko domácího Senca snadno přejelo 5:0. Zápas o umístění jsme nakonec hráli s béčkem Rokycan, začali jsme slibně, měli jsme dvě šance, ty jsme neproměnili a vzápětí přišel trest v podobě gólu v naší síti. Když jsme pak nedali šanci a rokycanští dali snadno druhý gól, bylo o výsledku rozhodnuto - končíme na 12. místě.

Hrálo se 7+1, sestava: Martina Panušková - Karel Pivnička, Matěj Polena, Jakub Štěch, Filip Fuščič, Marek Hájek, Jan Forman, Tomáš Hnídek, Jakub Boček.

Chyběli: Josef Melka?, Vojta Špička ?, Václav Bartheldy ?, David Pustka a Hynek Bejvl (oba mají zlomenou ruku).

---

4. 6. 2011, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
4:0 (1:0)
2x Marek Hájek, Jakub Štěch, Tomáš Hnídek

Derby s Pačejovem bylo vyrovnané, nám se tradičně moc herně nedařilo a tak se prosadili, a to pouze individuelně střelami, již tradiční střelci: 2x Marek Hájek, Jakub Štěch a Tomáš Hnídek. Někteří hráči, jako Filip Fuščič a Karel Pivnička,  zaslouží pochvalu za snahu a dobrý výkon, někteří naopak potřebují dát do hry trochu více bojovnosti.

 Sestava: Martina Panušková - Jan Forman, Josef Melka, Matěj Polena, Filip Fuščič, Karel Pivnička,  Jakub Boček,  Jakub Štěch, Marek Hájek, Vojta Špička, Hynek Bejvl, Václav Bartheldy, Tomáš Hnídek, David Pustka.

Nechyběl nikdo !!

---

28. 5. 2011, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Švihov
6:1 (1:0)
3x Jakub Štěch, 2x Hynek Bejvl, Marek Hájek

 Domácí měli hodně mladé mužstvo, které nás ale v prvním poločase nepustilo do vážnější akce. Nehráli jsme kolektivně a po celé ploše hřiště, přizpůsobili jsme se domácím ve hře "ve včelím roji". Jedinou naši branku dal Hynek Bejvl. Ve druhém poločase jsme ukázali pár rychlých akcí po levé straně hřiště a dali z toho 4 góly, když se na všech podílela dvojice Marek Hájek a Jakub Štěch. Jednu branku, druhou v zápase, přidal ještě Hynek Bejvl.

Sestava: Martina Panušková - Jan Forman, Josef Melka, Matěj Polena, Filip Fuščič, Karel Pivnička,  Jakub Boček,  Jakub Štěch, Marek Hájek, Vojta Špička, Hynek Bejvl .

Chyběli: Václav Bartheldy, Tomáš Hnídek, David Pustka.

---

21. 5. 2011, sobota, 10:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy B
5:8 (2:3)
3x Tomáš Hnídek, Marek Hájek, Jan Forman

 Zápas o druhé místo se nám vůbec nepodařil a zaslouženě jsme ho prohráli. Přistoupili jsme k němu moc lehkomyslně a hosté nás svým důrazem a bojovností zaskočili. V sedmé minutě jsme prohrávali 1:0, v rozmezí dvou minut jsme však dokázali skóre otočit, když se do toho "pustil" Tomáš Hnídek a dvěma góly nás poslal do vedení. Pak jsme zase hráli laxně a výsledkem bylo otočení zápasu na 2:3 ve prospěch hostů. Ve druhé půli jsme se hostů "začali bát" a čekali jsme na zázrak v podobě gólu. Hosté však hráli s bojovností a touhou po vítězství a  stříleli lehce další branky. My jsme dokázali průběžně korigovat výsledek. Na utkání s těžkým soupeřem se podepsalo i to, že chyběl rozhodčí laik a tak utkání řídil trenér domácí přípravky a nemohl tak ovlivňovat hru svých svěřenců pokyny z lavičky.

Sestava: Martina Panušková - Jan Forman, Josef Melka, Matěj Polena, Tomáš Hnídek, Filip Fuščič, Karel Pivnička,  Jakub Boček,  Jakub Štěch, Marek Hájek, David Pustka,Vojta Špička .

Chyběli: Václav Bartheldy, Hynek Bejvl.

---

15. 5. 2011, neděle, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B
7:4 (3:2)
2x Tomáš Hnídek, Karel Pivnička, Marek Hájek, Jakub Boček, Jakub Štěch, Filip Fuščič

 Zápas v Sušici jsme začali dobře, vstřelili jsme úvodní gól, když se poprvé prosadil Tomáš Hnídek. Domácí hned vyrovnali, ale my jsme za další minutu vrátili vedení na svoji stranu, trefil se Filip Fuščič. Další naši branku přidal velmi dobře hrající Karel Pivnička, který si po celý zápas poradil i s útočnými choutkami domácích hráčů. Domácí opět korigovali gólem po našem chybném autovém vhazování. Náskok dvou branek nám zpět zajistil Jakub Boček, který po průniku Tomáše Hnídka zakončoval do prázdné branky. Ve druhém poločase se čekalo na gól až do jeho druhé poloviny, kdy v rozmezí 6 minut padlo 5 branek, dvě do naší sítě a tři do domácí, když se o ně postarali podruhé v zápase výborný Tomáš Hnídek, Marek Hájek a chytrou střelou z úhlu pak Jakub Štěch. Domácí, výborně chytající gólman, ještě mnoho našich brankových příležitostí bravurně zlikvidoval. V naší brance pak ve druhém poločase zazářila Martina Panušková, ze které se místo obávaného střelce branek, stala s přehledem chytající gólmanka, a několik domácích nebezpečných průniků na poslední chvíli zlikvidovala. V závěru jsme pak trošku přeházeli sestavu, což domácí vycítili, zvýšili aktivitu, měli i herní převahu, branku však žádnou nedali a protože i několik našich brejkových přihrávek na Jana Formana nebylo zužitkováno, žádný gól už nepadl. 

Sestava: Martina Panušková - Jan Forman, Josef Melka, Matěj Polena, Tomáš Hnídek, Filip Fuščič, Karel Pivnička,  Jakub Boček,  Jakub Štěch, Marek Hájek.

Chyběli: David Pustka, Václav Bartheldy, Vojta Špička, Hynek Bejvl.

 

---

7. 5. 2011, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Janovice
12:1 (8:0)
3x Jan Forman, 2x Tomáš Hnídek, 2x Jakub Štěch, 2x Bartheldy Václav, Boček Jakub, Marek Hájek, Fuščič Filip

Soupeř přijel s hodně mladým mužstvem a i když bojoval jako lev, na naše mužstvo to nestačilo.

Sestava:

---

1. 5. 2011, neděle, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bolešiny
7:0 (6:0)
Hnídek Tomáš, Hájek Marek, Pivnička Karel, Fuščič Filip.

 V prvním poločase jsme měli herní převahu s množstvím šancí, šest z nich jsme dokázali proměnit. Ve druhé půli jsme se málo pohybovali, nekombinovali a když se naši hráči ještě řídili heslem "já si musím dát gól" , tak jsme dokázali nakonec přidat jen jediný.

Sestava: Martina Panušková - Karel Pivnička, Hynek Bejvl, Jan Forman, Filip Fuščič, Marek Hájek, Tomáš Hnídek, Jakub Štěch, Vojta Špička

---

24. 4. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
5:1 (2:1)
Marek Hájek, 2x Štěch Jakub, 2x Hnídek Tomáš

 V prvním poločase jsme herně nijak neoslnili, naši hráči se utápěli v sólových akcích a tak jsme vedli jen 2:1 zásluhou Marka Hájka a Jakuba Štěcha. Ve druhém poločase jsme začali lépe kombinovat, začali jsme "chtít hrát fotbal" a výsledkem byla značná převaha a další tři branky v domácí síti, o které se postarali Jakub Štěch a 2x Tomáš Hnídek.

Sestava: Martina Panušková - Karel Pivnička, David Pustka, Jan Forman, Filip Fuščič, Marek Hájek, Tomáš Hnídek, Jakub Štěch, Vojta Špička

---

16. 4. 2011, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nýrsko B
0:6 (0:2)

 Hosté měli herní převahu, byli důraznější a rychlejší a v poločase po zásluze vedli, když ještě několik šancí zmařila Martina Panušková v brance. Ve druhém poločase přidali hosté v rozmezí 2 minut po domácích chybách další dvě branky a když jsme neproměnili pokutový kop a ani tři slibné šance, přišel trest v podobě dvou dalších gólů v naší síti. Nýrsko si tak po zásluze odváží tři body za jasné vítězství.

Sestava: Martina Panušková - Hynek Bejvl, Filip Fuščič, Jan Forman, Marek Hájek, Václav Bartheldy, David Pustka, Jakub Štěch, Jakub Boček, Tomáš Hnídek.

Chyběli: Josef Melka - zlomená ruka, Karel Pivnička,Vojta Špička, Matěj Polena - nemoc

---

27. 3. 2011, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nalžovské Hory
19:3
5x Bartheldy, 4x Hájek, 2x Fuščič, 2x Forman, 2x Hnídek, 2x Štěch, 2x Pustka

První jarní zápas venku jsme hráli s mužstvem Nalžovských Hor, které hraje Okresní přebor. Soupeře jsem předčili jak ve hře, tak ve střílení branek. Dnes chytající Martina Panušková, předvedla velmi dobrý výkon a  pustila do své sítě pouze tři branky.

Sestava: Martina Panušková, Václav Bartheldy, Marek Hájek, Filip Fuščič, Jan Forman, Tomáš Hnídek, Jakub Štěch, David Pustka, Karel Pivnička, Jakub Boček.

---

27. 2. 2011, neděle, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech
8. místo
Tomáš Hnídek

 Na tento turnaj musíme co nejdříve zapomenout. Turnaj nebyl zdaleka tak kvalitně obsazen, jako turnaj v Nýrsku, přesto jsme skončili, nutno říct že zaslouženě,  na předposledním osmém místě, a to ještě zásluhou penaltového rozstřelu ve skupině o 7-9. místo !!! 

Nejen že nám nevyšel vstup do turnaje, prohráli jsme trochu nešťastně s mužstvem Klatov 0:1, ale ani naše další zápasy nebyli herně povedené. Následovala prohra s fyzicky zdatnější Kdyní 0:3, pak další prohra s Nalžovskými Horami 0:1 !!!!!. Až v posledním zápase jsme dokázali zvítězit, když se nám podařilo vstřelit jedinou branku na turnaji, skóroval Tomáš Hnídek.

Na turnaj jsme jeli v kompletní sestavě: Jakub Boček, Jakub Štech, Matěj Polena, Karel Pivnička, Josef Melka, Hynek Bejvl, Jan Forman, Tomáš Hnídek, Martina Panušková, Marek Hájek, Filip Fuščič, chyběli jen David Pustka a Vojta Špička.

 Zde několik fotografií ze zápasu s Kdyní. Zdroj: Klatovský deník

---

12. 2. 2011, sobota, 8:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Nýrsku
5. místo
6x Marek Hájek, Tomáš Hnídek, ?

 V silně obsazeném turnaji (2x Nýrsko, Rokycany, Doubravka, Domažlice, Klatovy, Sušice) jsme obsadili krásné 5. místo. Úvodní zápasy turnaje nám moc nevyšly. S finalistou, mužstvem Senco Doubravka, jsme prohráli 4:1. Druhý zápas s Domažlicemi jsme začali dobře měli jsme několik šancí na gól, ale nakonec jsme inkasovali tři hloupé góly po chybách v rozehrávce a ty nás položili, takže zápas nakonec skončil potupnou prohrou 6:0. Do třetího utkání s mužstvem Nýrska 2001 nastoupil do branky Jakub Štěch a začali jsme hrát fotbal, který chceme. Vyhráli jsme 2:0, když několika skvělými zákroky nás Jakub Štěch zachránil od inkasované branky. První zápas ve skupině o 5. - 8. místo jsme hráli se Sušicí a začali jsme ho náporem, ve kterém jsme nastřelili asi šest tyček, než se nám podařilo vstřelit gól a protože Jakub v brance zase čaroval, nedostali jsme ani branku. Do posledního zápasu jsme vstupovali s vědomím, že nás čeká těžký soupeř - Klatovy. Zápas jsme nakonec zvládli výborně, vstřelili jsme soupeři tři branky a protože Jakub Štěch se zase vyznamenal udrželi jsme opět čisté konto. V rozstřelu o nejlepšího střelce pak ze čtyř hráčů, kteří dali šest branek,  skončil druhý  Marek Hájek - gratulujeme.

Sestava: Václav Bartheldy, Josef Melka, Hynek Bejvl, Matěj Polena, Jan Forman, Tomáš Hnídek, Jakub Štěch, Marek Hájek

Finále turnaje mezi Nýrskem 2000 a Doubravkou přineslo výborný fotbal, s mnoha krásnými góly, emocemi, a šťastným vítězstvím domácích 5:4.

Pořadí: 1. Nýrsko 2000, 2. Doubravka, 3. Domažlice, 4. Rokycany, 5. Horažďovice, 6. Klatovy, 7. Sušice, 8. Nýrsko 2001

Zde najdete všechny výsledky turnaje zaznamenané v tabulce.

---

30. 1. 2011, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice
3:6

 První utkání v novém roce jsme nešťastně prohráli. Dobře odehraná první polovina utkání, v další části jsme se nevyvarovali  hrubých chyb při rozehrávce od branky, a to nás stálo minimálně remízu.

---

30. 10. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bezděkov
10:0 (5:0)
5 x Marek Hájek, 2x Jan Forman, 2 x Jakub Štěch, Tomáš Hnídek

 Jednoznačně naše záležitost a k vysoké výhře nám stačil velmi průměrný výkon.

Sestava: Jakub Boček - Josef Melka, Hynek Bejvl, Marek Hájek, Jan Forman, David Pustka, Tomáš Hnídek, Jakub Štěch.

---

23. 10. 2010, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nýrsko B
6:7 (4:3)
1´, 10´, 12´, 16´ Hájek Marek, 21´ Hnídek Tomáš, 38´ Hokr Filip

S vedoucím mužstvem soutěže jsme odehráli velmi kvalitní zápas. Slibné vedení jsme ztratili ve druhé půli, kdy jsme se nechali unést hrou a zapomněli na bránění a domácí otočili skore z 3:5 na 7:5.  My jsme v závěru stačili už jen snížit na 6:7 gólem Filipa Hokra, který zaskočil z mladší přípravky a dokázal, že by se ani mezi staršími neztratil. Na zápas jsme odcestovali pouze se sedmi hráči, takže si všichni sáhli až na dno sil a patří jim všem za odehraný zápas velké uznání. Čtyřmi brankami se blýskl Marek Hájek, který poprávu nesl kapitánskou pásku.

Sestava:  Jakub Boček - Jan Forman, Hynek Bejvl, Tomáš Hnídek, David Pustka, Marek Hájek, Filip Hokr.

Chyběli: Martina Panušková - zranění, Filip Fuščič -zranění, Karel Pivnička - nemoc, Jakub Štěch - nemoc, Josef Melka - nemoc, Vojta Špička - hokej, Matěj Polena - mimo HD,  Václav Bartheldy,

---

16. 10. 2010, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
11:1 (4:0)
5x Marek Hájek, 2x Bejvl Hynek, Pustka David, Štěch Jakub, Forman Jan, Hnídek Tomáš

 Soupeře jsme herně i fyzicky převyšovali a bylo z toho dvojciferné skóre o které se nejvíce postaral Marek Hájek autor 5-ti gólů.

Sestava: Jakub Boček - Josef Melka, Matěj Polena, Jakub Štěch, Jan Forman, David Pustka, Marek Hájek, Tomáš Hnídek, Hynek Bejvl.

Nehráli: Martina Panušková - zranění, Vojta Špička - hokej, Filip Fuščič - zranění, Karel Pivnička - nemoc, Václav Bartheldy.

---

9. 10. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Švihov
10:0 (5:0)
Tomáš Hnídek, 2x Marek Hájek, 2x Jakub Štěch, 2x Jan Forman , Pustka David, Hynek Bejvl, Bartheldy Václav

 Naše mužstvo sehrálo opět bezproblémový zápas s fyzicky i věkově slabším soupeřem, což se projevilo i na skóre. Opět se ukázalo jakým nedostatkem je neuspořádání  kvalifikačních turnajů na počátku soutěží.

Sestava: Jakub Boček - Karel Pivnička, Hynek Bejvl, Tomáš Hnídek, Jan Forman, David Pustka, Josef Melka, Jakub Štěch, Václav Bartheldy, Matěj Polena, Marek Hájek.

Chyběli: Vojta Špička - hokej, Martina Panušková - zranění, Filip Fuščič - zranění

---

1. 10. 2010, pátek, 17:20 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Klatovy B
4:4 (1:2)
2 x Marek Hájek, Jakub Štěch, Jan Forman

 Oboustranně výborné utkání, kdy nechyběly šance, důraz, technika i krásné branky. Nejprve jsme se ujali vedení brankou po výkopu, kdy domácí obranu předběhl Jakub Štěch a vedle brankaře prostrčil do prázdné branky. Domácí za chvíli srovnali podobnou akcí, když malé zaváhání obrany a brankáře potrestali vyrovnávacím gólem. Do konce poločasu jsme měli malinko více ze hry, ale právě v té době naši další malou chybičku domácí potrestali druhým gólem. Ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu a byly vidět šance na obou stranách. Domácí z jedné z nich dokázali zvýšit už na 3:1. Pak se důrazem a střelou prosadil velmi dobře hrající Marek Hájek a snížil na rozdíl jediné branky. V tomto okamžiku jsme se do soupeře zakousli a snažili jsme se vyrovnat, což se nám tvrdou střelou Jana Formana, z odraženého balónu po rohovém kopu, taky podařilo. A když pak Marek Hájek vstřelil i vedoucí gól, zdálo se že zápas dovedeme do vítězství. Domácí však zabojovali a po krásné individuální akci dokázali srovnat na spravedlivou dělbu bodů.

---

25. 9. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B
9:2 (8:1)
3x Tomáš Hnídek, 3x Marek Hájek, 2x Jakub Štěch, Jan Forman

 Proti mladším hostům jsme byli herně i fyzicky vyspělejší a než se stačili hosté rozkoukat během pěti minut 3x inkasovali, když se hatrikem blýsknul Tomáš Hnídek. Další hatrik přidal i Marek Hájek a střelecky ho ještě doplnili 2x Jakub Štech a Jan Forman.

---

18. 9. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Janovice
16:0 (8:0)
5x Hnídek Tomáš, 3x Hájek Marek, 4x Panušová Martina,

 Naše jasná záležitost, kdy jsme si s chutí zastříleli a plno dalších šancí ještě nevyužili.

---

11. 9. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bolešiny
6:2 (1:1)
Bejvl Hynek, Hnídek Tomáš, Panušková Martina, 2x Hájek Marek, Fuščič Filip

 Získali jsme tři body až díky zlepšené hře ve druhém poločase. Začátek zápasu jsme však trestuhodně zaspali, a inkasovali jsme branku už v 8. minutě. Do poločasu stačil srovnat Marek Hájek. Ve druhém poločase jsme přidali na tempu a začali střílet i góly.

 

---

4. 9. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
7:0 (4:0)
5. Bejvl (PK); 11.,29.,35. Hnídek Tomáš; 14.,17.,26. Hájek Marek

 Sehráli jsme první utkání v novém ročníku a vstup do soutěže se nám povedl úspěšně. Zdolali jsme lehce soupeře z Dlouhé vsi 7:0.

Zápas se hrál už podle nových pravidel. Nově je v tomto ročníku změněn počet hráčů na hřišti, hraje se 5 + 1 a změnu doznal také rozměr hřiště, které je nyní 40 x 25 m.

---

19. 6. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nalžovské Hory
2:3
4. Martina Panušková , 37. Tomáš Macoun

 Bohužel se nám v posledním zápase nepodařilo vyhrát ani remizovat, ačkoliv jsme se moc snažili a aspoň remízu bychom si určitě zasloužili.

---

12. 6. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kašperské Hory
0:2 (0:0)

Domácí odehráli nejhorší zápas sezóny, naopak hosté přijeli s chutí zvítězit a tu prokazovali celý zápas. Zatímco domácí nehráli vůbec svoji kombinační hru, hosté se nakopávanými míči dostávali do šancí a dvě z nich proměnili. Když už si domácí nějakou šanci vytvořili, nedokázali ji proměnit a tak zápas skončil vítězstvím hostů.

---

9. 6. 2010, středa, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
2:2 (0:2)
25.,45. - Martina Panušková

Derby, ve kterém střílela góly jen děvčata se muselo mnoha divákům líbit. Hosté z Pačejova přijeli s odhodláním vrátit nám porážku z vlastního hřiště a nastoupili do utkání s velkou vervou. Naopak my jsme působili zakřiknutě a nehráli jsme svůj kombinační fotbal, a tak důraz hostů v čele s kapitánkou Anetou Neuschovou slavil úspěch. Stav po první půli byl 2:0 pro Pačejov, když se dvakrát prosadila právě kapitánka Neuschová. Na konci první poločasu mohl snížit Marek Masopust, ale ve výhodné pozici netrefil branku. Ve druhém poločase, naštěstí pro nás dokázal třetí gólovou šanci hostů zlikvidovat Jakub Masopust, který v brance vystřídal Tomáše Macouna. A byl to právě Tomáš Macoun, který dokázal utéct obraně hostů po pravé straně a jeho přihrávku před branku bez problému zužitkovala střelkyně Martina Panušková. I druhému gólu předcházela akce, u které byl opět Tomáš Macoun. Po jeho průniku se kopal rohový kop, zahrával ho Vojta Špička a našel před brankou opět Martinu Panuškovou, která prokázala svoji střeleckou formu. Náš závěrečný tlak už gól nepřinesl a tak zápas skončil spravedlivou remízou. Sestava: Tomáš Macoun (Jakub Masopust) - Josef Melka, Filip Fuščič - Jan Forman, Hynek Bejvl, Vojta Špička - Lukáš Valovič, Martina Panušková - Marek Masopust, Karel Pivnička, Matěj Heimlich, Tadeáš Hokr, Patrik Štryncl, David Pustka

---

26. 5. 2010, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B
2:2 (1:1)
Forman Jan, Fuščič Filip

 Dramatické utkání se spravedlivým koncem. Nejprve jsme vedli po brance Jana Formana, který doklepl míč do prázdné branky po střele Martiny Panuškové. Vzápětí domácí vyrovnali a když ve druhé půli vstřelili vedoucí gól, vypadalo to, že odejdeme z hřiště poraženi. Kluci se však dokázali zmobilizovat a výsledkem byl vyrovnávací gól Filipa Fuščiče, který prostřelil skrumáž před domácí brankou.

Sestava: Tomáš Macoun  - Josef Melka, Filip Fuščič - Jan Forman, Hynek Bejvl, Vojta Špička - Lukáš Valovič, Martina Panušková -  Karel Pivnička,  Tadeáš Hokr,  David Pustka

---

16. 5. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
4:0 (2:0)
15., 43. Filip Fuščič, 25. Pustka David, 35. Špička Vojtěch

 Utkání v Dlouhé Vsi jsme odehráli v pohodě a s přehledem.  Naše mužstvo mělo trvalejší převahu, kterou narušovali domácí hráči ojedinělými útoky, se kterými si ale jistě poradil Tomáš Macoun v naší brance. První gól vstřelil Filip Fuščič, který byl naším nejlepším hráčem. Do poločasu přidal druhou naši branku David Pustka, stejně jako Filip dorážkou zblízka. V druhém poločase se obraz hry nezměnil a my jsme přidali ještě další dva góly, neprve Vojta Špička krásnou střelou po zemi k zadní tyči a poslední gól přidal opět Filip Fuščič, taktéž pěknou střelou k tyči. Naprázdo v tomhle zápase vyšla Martina Panušková, střelec posledních zápasů kapitán Jan Forman a i Hynek Bejvl, kterým dnes nepřálo střelecké štěstí. Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon, který je příslibem do dalších zápasů.

Sestava: Tomáš Macoun - Hynek Bejvl, Josef Melka - Jan Forman, Vojta Špička, Filip Fuščič - Martina Panušková, David Pustka - Karel Pivnička, Patrik Štryncl, Lukáš Valovič.

---

8. 5. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nalžovské Hory
2:2 (1:1)
15´Martina Panušková, 43´Jan Forman

 

Vyrovnané utkání, jak na šance tak na branky. My jsme vedli po brance průbojné Martiny Panuškové, ale hosté ještě do poločasu dokázali skóre srovnat, když se trefil Kamil Malát. Ve druhém poločase  se zase ujali vedení hosté, braku vstřelil František Mareš a s námi to vypadalo zle, ale nakonec jsme zmobilizovali síly a dokázali vyrovnat brankou Jana Formana. A když v poslední vteřině utkání netrefil branku hostí Matěj Heimlich, utkání skončilo spravedlivou remízou.

Sestava: Tomáš Macoun - Filip Fuščič, Josef Melka - Jan Forman, Hynek Bejvl, Matěj Heimlich - Martina Panušková, Vojtěch Špička - David Pustka, Karel Pivnička, Patrik Štryncl, Marek Masopust, Miroslav Kopáček, Lukáš Valovič.  

---

2. 5. 2010, neděle, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kašperské Hory
0:1 (0:0)

 V Kašperských Horách jsme sehráli smolný zápas, který skončil naší porážkou. Zápas jsme začali vlažně a vypadalo to, že to bude vyrovnaný zápas. S přibývajícími minutami však naši hráči převzali aktivitu a začali dobývat domácí branku. Brankovou příležitost vypracovala Martina Panušků, která pronikla po pravé straně, ale její centr před prázdnou branku v poslední chvíli srazil domácí obránce na roh. Z dalšího rohového kopu pak odvážnou hlavičkou Jenda Forman střílí vedle. I další naše šance zůstaly nevyužity a tak se šlo o poločase do kabin bez vstřelených gólů. Do druhé půle domácí vlétli daleko důrazněji a chvíli měli herní převahu. Když už jsme iniciativu opět přebírali my, přišla osudová chvíle utkání, naši obránci za sebou nechali domácího utočníka a ten dokázal dlouhý odkop svojí obrany prostrčit vedle trochu zaváhajícího Matese do naší branky. Náš závěrečný tlak s nastřeleným břevnem a tyčkou už k vyrovnání nedospěl a tak se z vítězství radovali domácí. Obě mužstva přispěla k pěknému utkání svým dílem,  naši pěknou kombinační hrou a domácí zase ohromnou bojovností a vůlí po vítězství.

Sestava: Matěj Heimlich - Filip Fuščič, Josef Melka - Jan Forman, Hynek Bejvl, Vojta Špička - Martina Panušková, Tomáš Macoun - Karel Pivnička, David Pustka.

Aktuální tabulka zde.

---

24. 4. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B
3:1 (2:0)

Utkání mělo na počátku vyrovnaný průběh, ale s přibývajícími  minutami jsme pomalu přebírali iniciativu a začali se tlačit před hostující branku. Výsledkem pak byli dva góly v síti hostů. Nejprve se trefila dorážkou zblízka Martina Panušková a druhý gól přidal tečovanou střelou zdálky Kryštof Bučok. Ve druhém poločase jsme přidali třetí gól z penalty, nařízené za faul na pronikající Martinu Panuškovou. Ta také penaltu jistě proměnila. V závěru hosté chtěli zkorigovat výsledek a to se jim zásluhou Pavla Míčky nakonec podařilo.
Naše mužstvo musíme pochválit za předvedenou hru. Dobře jsme kombinovali a dostávali jsme se i do šancí, až v samotném závěru jsme se uspokojili s výsledkem a hosté si vynutili převahu, která vedla ke zkorigování výsledku.
Sestava: Tomáš Macoun - Josef Melka, Filip Fuščič, Jan Forman, Hynek Bejvl, David Pustka, Patrik Štryncl, Kryštof Bučok, Martina Panušková, Lukáš Valovič, Vojtěch Špička, Petr Kubovec, Pivnička Karel.
---

18. 4. 2010, neděle, 12:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
4:1 (1:0)
20´Hynek Bejvl, 38´Martina Panušková, 45´Kryštof Bučok, 50´Jan Forman

 Zápas na půdě Pačejova jsme zahráli výborně kombinačně a po zemi a a po zásluze zvítězili. Úvod zápasu byl ve znamení náporu domácích a hra byla velmi vyrovnaná. Naši hráči však po chvíli začali hrát více kombinačně po zemi a už jsme se dostali i na dostřel pačejovské branky. První branku utkání vstřelil Hynek Bejvl, který obešel protihráče a levou nohou poslal křížný míč k tyči domácí svatyně. Potom jsme měli ještě několik příležitostí, ale neproměnili jsme je. Také domácí se snažili vyrovnat, ale Tomáš Macoun v naší brance byl proti. V druhé půli naše mužstvo ještě přidalo a výsledkem byl gól Martiny Panušků, která se probila mezi domácími obránci a nekompromisně zavěsila. Po té jsme trošku polevili a po závaru před naší brankou, která zaváněla brankou, jsme nešťastně zahráli rukou a byla nařízena penalta. Tu, nejlepší hráč  domácích, kapitánka Aneta Nauschová bezpečně proměnila a stav byl 2:1 pro nás. Vzápětí jsme však dokázali odskočit znovu o dvě branky, když se dorážkou zblízka prosadil Kryštof Bučok. Domácí branka zlomila a v samotném závěru naše vítězství ještě pojistil svým prvním letošním gólem Jan Forman, který měl ze vstřelené branky neskutečnou radost.

Sestava: Tomáš Macoun - Filip Fuščič, Josef Melka, Jan Forman, Hynek Bejvl, David Pustka, Vojtěch Špička, Kryštof Bučok, Patrik Štryncl, Martina Panušková.

---

10. 4. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
2:0 (1:0)
Martina Panušková (10´), Kryštof Bučok (33´)

 První jarní zápas v okresní soutěži jsme sehráli s  mužstvem Dlouhé Vsi. Ve všech činnostech jsme byli lepší než hosté, ale ti svým bojovným výkonem dokázali uhájit pro ně přijatelný výsledek.

Sestava: Martin Heimlich- Filip Fuščič, Josef Melka, Jan Forman, Václav Bartheldy, Hynek Bejvl, Tomáš Macoun, Vojta Špička, Kryštof Bučok, Martina Panušková, Lukáš Valovič,David Pustka

---

4. 4. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Sušice
3:6 (1:5)
Martina Panušková 3x

 Protože jsme na zápas odjeli pouze s osmi hráči, hráli kluci celý zápas bez střídání.

V prvním poločase byl zápas vyrovnaný, ale soupeř lépe využil chyb v naší obraně a důrazně je zakončoval.

Ve druhém poločase byli sice domácí aktivnější, ale my jsme se vyvarovali hrubých chyb a naopak se  střelecky  dokázala prosadit Martina a jednou jsme ještě nastřelili břevno domácí branky.

Sestava: Tomáš Macoun (v druhém poločase Matěj Heimlich) -  Filip Fuščič, Matěj Heimlich - Josef Melka, Jan Forman, Jakub Štěch - Martina Panušková, Lukáš Valovič.

Chyběli: Vojta Špička, Hynek Bejvl, Karel Pivnička, Kryštof Bučok, David Pustka, Patrik Štryncl.

---

7. 3. 2010, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj v Klatovech
10. místo
Kryštof Bučok, Tomáš Macoun

 Naše účast na dalším halovém turnaji měla opět hořkou příchuť, ani jednou jsme neochutnali pocit vítězství. Konkurence však byla veliká a nutno říct, že zvláště v zápasech o umístění byla k vidění velmi dramatická a kvalitní utkání. Naše utkání na turnaji:

 • úvodní utkání s Mochtínem prohráváme 1:0, po velmi nešťastném vlastním gólu
 • Klatovy ročník 1999 - remíza 1:1, vyrovnával Kryštof Bučok
 • vyrovnané derby se Sušicí 0:0
 • poslední utkání ve skupině prohráváme s vítězem turnaje FK Nepomuk jednoznačně 4:0
 • zápas o konečné umístění s mužstvem Klatov ročník 2000 končí 1:1, celý zápas jsme měli mírnou převahu, vedli jsme po brance Tomáše Macouna 1:0, ale těsně před koncem utkání po nešťastně zahraném rohu šel soupeř do brejku a váhajícího Matěje Heimlicha v brance 2 vteřiny !!! před koncem soupeř prostřeluje a vyrovnává. O umístění pak rozhodují pokutové kopy:  Kryštof Bučok - nedal, Martina Panušková - dala, Tomáš Macoun - dal,  Matěj Heimlich  - nedal a na nás tak zbývá poslední místo.

Turnaje se zúčastnili a pochvalu za předvedenou hru zaslouží:  Tomáš Macoun, Matěj Heimlich, Kryštof Bučok, Josef Melka, Filip Fuščič, Jan Forman, Lukáš Valovič, Vojta Špička a Martina Panušková.

Ještě konečné pořadí turnaje:

 1. Nepomuk
 2. Sušice
 3. Kdyně
 4. Nýrsko
 5. Mochtín
 6. Přeštice
 7. Luby
 8. Klatovy 1999
 9. Klatovy 2000
 10. Horažďovice

 

---

14. 2. 2010, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Nepomuku
6.místo
Jan Forman, Lukáš Valovič

 Na turnaj jsme dorazili pouze se šesti hráči (Josef Melka, Matěj Heimlich, Tomáš Macoun, David Pustka, Jan Forman, Lukáš Valovič), ostatní se pro nemoc nemohli zúčastnit  a Martina Panušková hrála za dívčí tým Viktorie Plzeň, se kterým nakonec celý turnaj vyhrála.

Na úvod zápasu jsme porazili papírově nejslabšího soupeře Nepomuk B 1:0, branku vstřelil Jan Forman.

Pak přišli soupeři těžší, Blatná a Spálené Poříčí. I s těmi jsme sehráli dobré zápasy, bohužel se špatným výsledkem.

S Blatnou jsme prohráli 2:0, ale byli jsme rovnoceným soupeřem a poslední zápas ve skupině jsme prohráli 4-1 se Spáleným Poříčím a nutno podotknout, že tentokrát byl výsledek, vzhledem k námi předvedené hře, opravdu krutý. Kluci hráli dobře, vytvořili si i šance na vstřelení branky, ale soupeř dokázal z protiútoků nechytatelnými střelami skórovat.

V posledním zápase o 5. místo jsme narazili na obvyklého soupeře z posledních turnajů Chanovice a opět nás Chanovičtí porazili a tak na nás zbylo 6. místo.

Přesto musíme všechny zúčastněné hráče pochválit za přístup ke hře a můžeme jen litovat toho, že jsme se nevyvarovali chyb při bránění, které nás připravili o lepší umístění.

 

---

30. 1. 2010, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj Klatovy
8. místo
jedinou branku na turnaji vstřelila Martina Panušková

 Naše účast bohužel nedopadla podle našich představ, skončili jsme na posledním místě. V turnaji jsme sehráli tato utkání: Nepomuk - HD 1:0, Strakonice - HD 4:0, Chanovice - HD 3:1 ( branku dala Martina Panušková), Kasejovice - HD 3:0, a poslední zápas s Chanovicemi o umístění jsme opět prohráli tentokrát 4:0. Chyběla nám větší odvaha a vůle po vítězství a nevyvarovali jsme se chyb, které dovedli soupeři potrestat.

Turnaj vyhrálo mužstvo Nepomuka, druhá skončila Blatná a třetí bylo mužstvo Katovic, které se dvěma děvčaty v základní sestavě předvádělo asi nejlepší fotbal. Na dalších místech se postupně umístili Strakonice, Mochtín , Kasejovice a Chanovice.

---

16. 2. 0019, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2008 a ml. )
Výsledek ještě není znám
---

0. 0. 0000, úterý, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Plzni.
Hráno bez výsledků.

Soupeři: Viktoria Plzeň 2005 (modří), Viktoria Plzeň 2005 (červení), Domažlice, Klatovy, Rokycany.

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

 • Lukeš Karel – Papírnictví
 • Devětsil - lékárna
 • Ing. Petr Klečka
 • Hana Zímová - Restaurace U Hlaváčků