17. 6. 2023, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Horažďovice - závěrečný turnaj
neuvedeno

Závěrečný turnaj minipřípravek jsme odehráli doma v Horažďovicích. Konec sezóny a teplé počasí přinesl návrat všech hráčů školičky, a tak i turnaj jsme odehráli v maximálním počtu, kd jsme měli tým jak v mladší, tak starší skupině. V turnaji jsme se utkali ve skupině starších s Nalžovkami, Luby, Nýrskem, Sušicí, Klatovy, Železnou Rudou a Hrádkem. V mladší skupině nás čekali týmy Nýrska,Klatov, Mochtína, Strážova, Lub, Sušice a Kolince. Starší kluci posbírali jak prohry, tak i vítězství s těžkými soupeři. V mladších nastoupili hned 3 nováčci a musím uznat, že zápasy s podobně starými soupeři zvládali velmi dobře. Na konci byli všechny týmy oceněni zlatou medailí za výkony, které děti předváděly celou sezónu. Dětem přeji pěkné prázdniny.

Martin Zedlo

 

 

---

20. 5. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Strážov
neuvedeno

V sobotu 20. 5. 2023 jsme odehráli turnaj mini přípravek ve Strážově. Ve skupině jsme se utkali s týmy Klatov, Nýrska, Železné Rudy a Mochtína. Do turnaje jsme vstoupili s Klatovy velice laxně a klatovští nás za naši malou aktivitu potrestali.

Následoval zápas s Nýrskem, který už byl jasně v naší režii. Bohužel se nám v utkání zranil hráč, a tak jsme zápas dohrávali pouze ve 3 hráčích. Turnaj jsme nevzdali a nastoupili i do zbývajících 2 utkání. Utkání se Železnou Rudou jsme jednoznačně ovládli. V posledním zápase s Mochtínem už ale kluci hráli z posledních sil. I tak odehráli velice slušné utkání, které, myslím, skončilo v náš prospěch.

Nikdy to nedělám, ale tentokrát musím vyzdvihnout jmenovitě Vášu Zedla, Míšu Tsviguna a úplného nováčka Olíka Strëhera za obětavý výkon ve zbývajících dvou zápasech, kdy museli hrát bez střídání. Hráli tak přes půl hodiny bez odpočinku, a zároveň to výsledkově zvládli velice dobře. BRAVO KLUCI!

A Kubovi Šiplů přeji brzké uzdravení a návrat na zelený pažit.

Martin Zedlo

---

6. 5. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Nalžovské Hory
neuvedeno

V sobotu 6. 5. 2023 jsme vyrazili na turnaj minipřípravek do nedalekých Nalžovských Hor. V naší skupině jsme se utkali s domácími Nalžovkami, Klatovy, Železnou Rudou, Hrádkem, Nýrskem, Sušicí a nakonec s Luby. I přes obměněnou sestavu jsme odehráli dobrá utkání a ve většině případů jsme brali vítězství.

Martin Zedlo

---

23. 4. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Sušice
neuvedeno

Úspěšný turnaj v Sušici. V neděli 23. 4. 2023 jsme sehráli další turnaj minipřípravek, tentokrát v blízké Sušici. V turnaji jsme starovali ve skupině "starších" a utkali se nejprve s týmem z Hrádku, dále s Klatovy, Nalžovskými Horami, Sušicí, a nakonec s nováčkem soutěže - Železnou Rudou. V turnaji jsme si dali za úkol, že si kluci budou řídit utkání sami s minimálním vstupováním trenéra a budeme pokračovat v rozvíjení schopnosti obsazování hráčů. A kluci se toho zhostili velice dobře, hráli uvolněně a většinou si sami hledali pozici, která soupeři znepříjemnila rozehrávku. I díky tomu jsme dali težkým soupeřům "lehké góly" a většinu utkání zvládli vítězně. Opět velká pochvala klukům za obětavost a plnění svých úkolů.

Martin Zedlo

---

15. 4. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Luby, Sušice, Hrádek
neuvedeno

V sobotu 15. 4. 2023 jsme odehráli první turnaj jarní sezóny v Lubech u Klatov. Utkali jsme se s týmy z Lub, Sušice, Hrádku. Některé zápasy jsme hráli dobře, v jiných jako bychom ještě spali zimním spánkem. Zároveň, bohužel, od čtvtrtého utkání se nám začali zraňovat hráči a tak se stalo, že do předposledního utkání s Hrádkem jsme nastupovali pouze se 3 hráči. Zápas jsme dohrávali ve 2 hráčích a jedním půjčeným. Hra byla v některých utkáních až zbytečně vyhrocená. Proto jsme se rozhodli do posledního zápasu se Strážovem už nenastoupit. Přesto chválím kluky za obětavé výkony v nevlídném počasí, které v sobotu panovalo.

Martin Zedlo

 

---

16. 10. 2022, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - dle rozlosování
Těžší skupina - 3x výhra, 1x prohra, 1x remíza

KONEČNĚ DOMA, v neděli 16.10.2022 jsme sehráli předposlední turnaj podzimu, a to na domácí půdě v Horažďovicích. Jak je již zvykem, hráli jsme ve starší skupině s 5 soupeři.

Jako první nás čekal nevyzpytatelný Hrádek. Aktivní hrou jsme turnaj začali vítězstvím.

Vítězství jsme si připsali i v druhém zápase s Nalžovskými Horami.

V dalším zápase jsme se utkali s Klatovy, se kterými jsme hráli na podzim snad jen jednou, a tak jsme do utkání vstoupili trochu laxně. Nakonec jsme ubojovali remízu.

Hned poté nás čekala Sušice, kde jsme do utkání vstoupili opět hororově, a ikdyž se naše hra zvedla a srovnali jsme krok, na vítězství to tentokrát nebylo. Soupeř vyhrál rozdílem dvou branek.

V posledním zápase jsme se utkali s klubem z Lub, se kterým jsme si připsali 3. výhru.

Turnaj přesto skončil výsledkovým úspěchem- s bilancí 3 výher, 1 remízy a prohrou. Kluci prokázali, že když zaberou, mohou vyhrávat všechno. Vzhledem k zápasům s Klatovy a Sušicí, kde museli dotahovat skóre, a skoro se jim to povedlo, jen ty začátky :). Přesto jim patří velký obdiv, jak se jako tým zlepšují.

Martin Zedlo

     

---

9. 10. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Sušice
Těžší skupina - 5x výhra

3. okresní turnaj

HORAŽĎOVICE PŘIŠLY, HRÁLY, ZVÍTĚZILY, takto nějak by vypadal titulek v novinách. V neděli 9.10.2022 jsme odehráli další turnaj, tentokrát v Sušici. Opět ve starší skupině, zase pět zápasů, zase pět vítězství, která se však, ne vždy, rodila úplně lehce.

Na úvod turnaje jsme začali s týmem z Lub. Pro nás to byl dobrý soupeř na rozehrání, protože tým soupeře byl výrazně omlazený a tak se zrodilo naše první vítězství.

V druhém zápase jsme narazili na tým z Hrádku, který už nám nedovoloval tolik co Luby, přesto z toho bylo celkem jasné vítězství.

Skutečná řež se udála s týmem z Nýrska, kterým nakonec ani četné skluzy do našich hráčů nebyly nic platné, a s několika brankovým náskokem jsme vyhráli.

Další zápas jsme hráli proti Sušici a zápas jsme zahájili úplně strašidelně. Nejprve jsme téměř na začátku utkání dostali gól a o chvíli později další dva slepené góly. Už to vypadalo, že si povezeme pěknou nakládačku. Kluci ale začali dávat góly a rázem z toho byl remízový stav. Vzhledem k tomu, že jsme chtěli uspět ve všech utkáních, nasadili jsme na jedno střídání to nejlepší co máme. Rázem jsme dvěmi brankami strhli utkání na naši stranu, a tak jsme mohli zbytek utkání v klidu dohrát v běžné sestavě.

V posledním utkání jsme se utkali s týmem z Nalžovských Hor, se kterým jsme vítězně zakončili turnaj s bilancí 5 vítězství. Opět bych chtěl poděkovat všem klukům a především těm, co si na ostré zápasy teprve zvykají, a je na nich vidět velký pokrok ve vnímání zápasů. Opět smekám klobouk před výkony našich nejmenších fotbalistů.

Luby - FKHD vítězství

Hrádek - FKHD vítězství

Nýrsko -FKHD vítězství

Sušice - FKHD vítězství

Nalžovské Hory - FKHD vítězství

Martin Zedlo

 

---

24. 9. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Nalžovské Hory
Těžší skupina - 3x výhra, 2x prohra

2. okresní turnaj

Tento víkend nás čekala dohrávka odloženého turnaje minipřípravek v Nalžovských Horách. V turnaji jsme se v silnější kategorii utkali s 5 soupeři.

V prvním utkání jsme hráli s Mochtínem, začátek utkání byl sice vyrovnaný, ale zbytek zápasu jsme soupeře prakticky už k ničemu nepustili. Další soupeř byl tým Sušice. Jako již tradičně, i tentokrát to byl opravdu težký zápas, nicméně jsme se ujali vedení a Sušice musela dvakrát dotahovat. Bohužel poté Sušičtí přidali 2 rychlé góly, nás trápila nepřesnost v koncovce, a tak už jsme jen stihli jedním gólem zkorigovat výsledek na těsnou prohru.

Následující soupeř byl tým z Nýrska. I v tomto zápase jsme začali dobře, dali rychlou branku a polovinu utkání to byl vyrovnaný souboj. Poté soupeř přidal na tvrdosti a i několika rozehrávkami za naše hráče nám brankově odskočil. V posledních dvou utkáních jsme hráli s Luby a Hrádkem, obě tato utkání skončila našimi jasnými vítězstvími.

Turnaj jsme tedy zakončili třemi vítězstvími a dvěmi porážkami. To značí, že naši kluci patří k mezi ty lepší týmy v soutěži a to i přesto, že tým byl opět doplněn o nováčky, dokonce o jednoho úplného nováčka, který hrál vůbec své první utkání.

Mochtín - FKHD vítězství

Sušice - FKHD prohra

Nýrsko - FKHD prohra

Luby - FKHD vítězství

Hrádek - FKHD vítězství

Martin Zedlo

 

---

4. 9. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Mochtín, Klatovy, Sušice, Hrádek, Strážov
Těžší skupina - 5x výhra

1. okresní turnaj

Pět zápasů, pět vítězství, tak by šel shrnout první turnaj minipřípravky, který se konal 4.9.2022 v Mochtíně. V turnaji jsme hráli v silnější skupině spolu s Klatovy, Sušicí, Hrádkem, Strážovem a domácím Mochtínem. Celkem jsme sehráli pět 15 minutových utkání.

Hned první utkání jsme hráli s Klatovy, což pro nás byl a je silný soupeř, ale naší aktivitou při získávání míčů jsme zvítězili s mnoha gólovým náskokem. Toto platilo i v dalších utkáních a soupeře jsme vetšinou nepouštěli do velkých příležitostí.

Do utkání se Sušicí jsme nevstoupili nejlépe, ale opět nás odměnila aktivita a i sušičtí si od nás odváželi mnoho gólový účet a poprvé za mé působení jsme Sušici porazili.

Ještě se zastavím u posledního utkání, z mého pohledu s 3. nejsilnějším týmem, a to Hrádkem. Do utkání jsme vstoupili dobře a dali několik rychlých gólů, poté se ale Hrádek herně i výsledkově dotáhl. My jsme toužili po 5. vítězství a toho jsme i dosáhli taktickým střídáním v posledních minutách utkání, po kterém jsme drželi Hrádek na jejich polovině. Zápas jsme strhli na naší stranu a to konečným a zároveň nejtěsnějším výsledkem 12:8 pro FKHD. To je také jediný výsledek, který prozradím, protože hrajeme na výhru, prohru, ne na výsledek. Mohu ale říct, že v každém utkání jsme dali více jak 10 gólů.

Závěrem chci říct, že do týmu byli zapracováni noví hráči, kteří hráli na jaře slabší skupinu a popasovali se s tempem zápasů velice dobře. Zároveň chci poděkovat všem klukům, protože předvedli neuvěřitelný výkon. Klobouk dolů. Děkuji.

Klatovy - FKHD - vítězství

Sušice – FKHD - vítězství

Strážov – FKHD - vítězství

Mochtín - FKHD - vítězství

Hrádek – FKHD - vítězství

Martin Zedlo

---

21. 5. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj mini-přípravek Nalžovské Hory
Těžší skupina - 4x výhra, 4x prohra, Lehčí skupina - 4x výhra, 4x prohra

V sobotu 21.5.2022 se odehrál další turnaj mini přípravek, tentokrát na novém hřišti v Nalžovských Horách. Do Nalžovek jsme vyrazili se dvěma týmy. S jedním týmem do silnější skupiny, který byl složený ze zkušených kluků. Ve druhém týmu, do mladší skupiny, byli zápasoví nováčci doplnění o zkušenější kluky. Dnes bude mít více prostoru silnější skupina, u které jsme trávil většinu zápasů.

Na úvod jsme začali proti týmu Strážova, a hned od začátku jsme nenechali nic náhodě a během pár minut jsme vedli mnohabrankovým vedením. Ukázali jsme, že jsme lepším týmem a odčinili jsme tak porážku z minulého turnaje.

V dalším zápase jsme hráli proti posilněnému Nýrsku. V začátku utkání mělo Nýrsko jasně navrch, ale po pár rychlých inkasovaných gólech jsme začali dávat góly i my. Podařilo se nám vyrovnat a hrát vyrovnanou partii. Bohužel, v závěru utkání dali nýrští dva góly, a tak jsme bohužel utkání prohráli.

Podobný průběh mělo i následující utkání proti Hrádku. Chuť si tak kluci spravili v ukání s domácími Nalžovskými Horami, kde jsme po celý zápas dominovali a inkasovali do naší sítě snad jen jeden gól.

Dalším soupeřem nám byl silnější z týmů Sušice. Do utkání jsme vstoupili celkem slušně a o pár gólů jsme i vedli, ale tak, jako se všemi silnějšími soupeři na tomto turnaji, jsme nedokázali udržet koncentraci v závěrech utkání a dostali mnohdy až hloupé góly.

Hodně bojovné bylo utkání s Luby, kde se pomalu hrálo více na zemi než na nohách a my jsme ubojovali výhru. Poté jsme hráli proti Klatovům, to byl opět silnější soupeř a ten samý průběh jako v těch předchozích zápasech s Nýrskem, Hrádkem, Sušicí... takže bohužel prohra.

Poslední zápas silnější skupiny jsme odehráli proti druhému týmu ze Sušice. V zápase jsme byli lepším týmem, ale přesto jsme nechali soupeře zápas zdramatizovat, leč závěr byl vítězný.

Mladší tým vedl jeden z rodičů Michal Bečvář, za což mu velice děkuji. Mladší tým sehrál také 8 zápasů a to v pořadí Nýrsko, Hrádek, Mochtín, Kolinec, Klatovy, Nalžovské Hory, Švihov, Luby. Kluky jsem viděl v zápase proti Nýrsku, který jsme bohužel prohráli, ale kluci bojovali srdnatě. Další zápas jsme hráli proti Hrádku a tento zápas se nám podařilo vyhrát. Ještě jsem viděl kus utkání proti Kolinci kde o hlavu větší hráči Kolince nedali našim žádnou šanci. Dle slov asistenta Michala :), ale kluci hráli velice dobře a poměr vítězství a proher byl vyrovnaný. Klukům je potřeba poděkovat za pěkné výkony.

Martin Zedlo

---

8. 5. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj mini-přípravek Švihov
Těžší skupina - 1x výhra, 4x prohra

V neděli 8.5. jsme sehráli turnaj ve Švihově. Na turnaj jsme původně měli jet se dvěma týmy, nakonec jsme z důvodu nemoci vyrazili s jedním smíšeným týmem. Náš tým byl složený jak ze zkušených kluků, tak i z nováčků a byli jsme zařazeni do silnější skupiny A. Na začátku je nutno říci, že to nebyl úplně vydařený turnaj, ve kterém jsme odehráli 5 utkání.

První utkání jsme odehráli s týmem Sušice, do kterého jsme vstoupili brzkým vedoucím gólem, avšak naše nesoustředěnost byla trestána soupeřem a utrpěli jsme vysokou porážku.

Dalším soupeřem nám byl tým ze Strážova. Tým, který běžně porážíme nám udělil cennou lekci a snad poprvé v letošní sezóně jsme s ním prohráli. Přestože jsme měli více ze hry, opět za to mohla naše nesoustředěnost, ale i náhodné góly přes celé hřiště a vítězství nám o chloupek uniklo.

V následujícím utkání jsme poměřili síly s týmem Nýrska, se kterým jsme si vyrovnanými soupeři a máme s ním střídavé výsledky. I tentokrát to bylo velice vyrovnané utkání, ve kterém jsme ale opět prohráli, byť to bylo o dva góly.

Porážky jsme se nevyvarovali ani v zápase s Klatovy, které tentokrát nebyly v nejsilnějsí sestavě a měli jsme si s nimi poradit lépe. Bohužel nás srazili dva náhodné góly na začátku a průběh utkání jsme už nedokázali zvrátit.

Prvního vítězství jsme se tak dočkali až v pátém utkání s výběrem Lub, možná i obměnou hrajících trojic, jsme jejich výběru nedali šanci a Luby si odvezly nespočetně gólů. V tomto utkání padlo i několik hattricků a inkasovali jsme pouze jediný gól. Škoda jen, že toto prozření přišlo až v úplném konci turnaje. I tak patří zúčastněným klukům velký dík.

Martin Zedlo

---

30. 4. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj mini-přípravek Sušice
Těžší skupina - 5x výhra, 3x prohra, 1x remíza, Lehčí skupina - 5x výhra, 1x prohra, 2x remíza

V sobotu 30.4. odehrála minipřípravka přeložený turnaj v Sušici. Do Sušice jsme tentokrát přijeli se dvěma týmy, se kterými jsme hráli utkání ve dvou připravených skupinách. Jeden tým hrál težší skupinu a nováčci si zahráli lehčí skupinu.

Začneme težší skupinou, ve které jsme na úvod turnaje vyzvali tým z Mochtína. V tomto zápase jsme jasně dominovali a slavili vysokou výhru. Radost nám poté zkazil tým se Sušice, se kterým máme dlouhodobě špatnou bilanci a ani tentokrát se nám ji nepodařilo změnit. Remízou skončil zápas s druhým týmem z Nýrska. Naše výkony poté nabraly vzestupnou tendenci, to když jsme porazili Luby a Žichovice velkým gólovým rozdílem. V posleních 4 zápasech byly naše výkony jako na houpačce. Nejprve jsme prohráli s týmem z Nýrska pak jsme porazili Nalžovské Hory, dále přišla porážka s týmem z Klatov a v posledním zápase jsem vyhráli proti týmu ze Strážova. Težší skupinu jsme tak uráli s bilancí 5 vítězství, 3 porážky a 1 remíza.

Lehčí skupinu, kde hráli nováčci a mladší hráči, jsme začali remízou proti Hrádku a následně i Kolinci. Pak už to byla vesměs hra na jednu branku, kdy jsme nedali šanci Lubům, kde jsme nedostali ani jeden gól. Podobný průběh měl i zápas s Nalžovskými Horami, kde jsme jeden gól soupeři dovolili. Dalším soupeřem byly Klatovy, do tohoto zápasu jsme šli s velkým respektem k soupeři. Zápas jsme zvládli a ani tentokrát kluci nepoznali hořkost porážky, stejně jako v zápase se Strážovem. Další zápas byl s mužstvem z Mochtína, kde se opět hrálo pouze u branky soupeře. Naši kluci byli povoláváni při rozehrávce soupeře, aby chodili až na vlastní polovinu, takže i v tomto případě to skončilo vysokou výhrou. Radost nám nezkazila ani jediná porážka s týmem Sušice, které jsme sice dali 4 góly, ale na vítězství to nestačilo. Lehčí skupinu jsme tak uhráli s bilancí 5 výher, 2 remíz a 1 porážkou.

Martin Zedlo

---

9. 4. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj mini-přípravek Klatovy
2x výhra, 1x remíza, 2x prohra

V neděli 11. 4. jsme s minipřípravkou zavítali na okresní turnaj do Klatov. V aprílovém počasí, kdy se střídalo sluníčko se sněhem, nás čekalo 5 utkání v silnější skupině. V prvním utkání jsme narazili na silnější výběr kluků z Klatov. V první části utkání to bylo na jednu stranu a naši kluci neměli proti větším klukům z Klatov moc šancí, nicméně nějaký gól jsme dali také. V druhém zápase jsme hráli s Mochtínem, to už byla jednoznačná záležitost od našich chlapců a do mochtínské sítě nasázeli spoustu gólů. To ovšem neplatilo pro zápas se Sušicí, se kterou nemáme moc dobré bilance. I tentokrát jsme s nimi prohráli, ale těsným rozdílem a oproti minulým společným zápasům zlepšenou hrou. V posledních dvou zápasech nás čekalo Nýrsko a Strážov. Nejprve jsme se střetli s Nýrskem, což bylo velice vyrovnané utkání a v některých pasážích si myslím, že jsme byli lepší, nicméně toto utkání dopadlo smírně. Se Strážovem, kde to byla z naší strany opět jednoznačná záležitost a zvítězili jsme.

Turnaj jsme zakončili s bilancí dvou vítězství, jedné remízy a dvěma porážkami. Našim klukům musím složit pochvalu, za to jak hráli, i v tak nepříznivém počasí jaké v neděli panovalo.

Martin Zedlo

---

24. 10. 2021, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj mini-přípravek Horažďovice
3x výhra, 4x prohra

Dnes, 24.10.2021 sehrála školička poslední venkovní turnaj na domácí půdě v Horažďovicích. Do Horažďovic zavítalo dalších sedm fotbalových týmů.
Jako první, s kým jsme se utkali, byl tým z Nalžovských Hor. Utkání bylo z
počátku hodně nervózní, ale kluci se probudili a nakonec jsme nastříleli
mnoho branek.

V dalším utkání nám byly soupeřem Žichovice, se kterými
jsme srdnatě bojovali, ale navrch měl soupeř. Problémy jsme měli i se
soupeřem z Lub, ikdyž tady si myslím, že jsme byli vyrovnanými soupeři.
Zápas se Strážovem byl dalším složitým zápasem ve kterém jsme soupeři
darovali mnoho příležitostí ke skórování. To pro nás bylo překvapení,
protože v předchozích turnajích jsme si s ním vždy dovedli hladce
poradit.

To v zápase s Mochtínem si kluci užili spoustu gólů a spravili
si náladu po předchozích nepovedených utkáních. Na stejné vlně jsme
pokračovali i v zápase s Nýrskem, kdy bylo k vidění mnoho gólů v
soupeřově síti. V posledním zápasem nás čekala zase ta Sušice, kluci se
snažili seč mohli, nicméně tento zápas jasně ovládl soupeř. Klukům za
předvedený výkon moc děkuji.

Martin Zedlo

---

3. 10. 2021, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj mini-přípravek Nýrsko
4x výhra, 3x prohra

 

Turnaj minipřípravek Nýrsko (školička)

V neděli 3. 10. jsme vyrazili s našimi kluky na turnaj minipřípravek do Nýrska, kde nás čekalo 7 utkání. Hned na úvod turnaje nás čekal zápas se Strážovem, který naši kluci bez problémů zvládli a čestný gól soupeře přišel až v úplném závěru utkání. Následoval duel s místním Nýrskem, se kterým jsme odehráli vyrovnané utkání, ve kterém padlo spoustu gólů na obou stranách, ale nakonec asi bylo lepší Nýrsko, rozhodně obě mužstva byla vyrovnanými soupeři. Ve třetím utkání jsme nastoupili proti velice silnému soupeři ze Sušice, i tady jsme byli vyrovnanými soupeři a naší bojovností jsme jim nedali nic zadarmo, nutno uznat, že sušičtí byli o něco lepší. Poté si kluci spravili chuť v zápase s Luby, který jsme jasně ovládli a soupeře do ničeho vážnějšího nepustili. Na vítězné vlně jsme pokračovali i v zápase proti Mochtínu. Po Mochtínu přišel náš neoblíbený soupeř z Hrádku, ale kluci byli dobře namotivováni, že jej chtějí koneně porazit, což se bohužel nepovedlo, ale i tak jsme podali velice podařený výkon, a oproti minulým utkáním jsme se jim dokázali vyrovnat bojovností a vstřelit spoustu branek. Poslední zápas jsme odehráli proti A týmu z Klatov a i proti nim jsme odehráli dobré vyrovnané utkání se spoustou gólů na obou stranách. Na konci turnaje přišlo vyhlášení, ze kterého si kluci odnesli diplom za účast na turnaji a všichni dostali medajle, ze kterých měli všichni radost a někteří, co jsem potkal v odpoledních hodinách, je měli ještě kolem krku. Všem zúčastněným klukům bych chtěl poděkovat za jejich výkony.

Martin Zedlo

 

---

4. 9. 2021, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj mini-přípravek Hrádek u Sušice
4x výhra, 3x prohra ( více v komentářích )

 

V sobotu 4.9. zavítala naše školička na turnaj minipřípravek do Hrádku u
Sušice. V úvodu jsme začali zápasy s Žichovicemi a Hrádkem, které jsme
neodehráli úplně nejlépe a hned v úvodu turnaje jsme si připsali dvě
prohry. Již během druhého zápasu bylo nutné udělat změnu ve složení
nastupujících trojic, která se projevila hned v dalším zápase s Luby,
které jsme jasně přehrávali a prakticky nepouštěli na naší polovinu.
Takto to bylo i v dalších zápasech s Mochtínem a Strážovem. Následoval
zápas s Klatovy, kde to bylo hodně vyrovnané utkání, které by si
zasoužilo smírný výsledek, ale bohužel skončilo s výsledkem 3:2 ve
prospěch Klatov. Ale ani tato prohra naše kluky neodradila a v posledním
zápase si hravě poradili s mužstvem z Nýrska opět drtivou výhrou. Z
turnaje jsme nakonec odjížděli s bilancí 4 výher a 3 porážek a jsem na
kluky velice hrdý, že po vlažném začátku bojovali o každý míč jako lvi.
Martin Zedlo

 

---

15. 9. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Králíka Treftíka v Hrádku u Rokycan ( 2014 a ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

25. 8. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Polaban Cup 2019 ( 2013 a ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

5. 5. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TrefTo Cup v Hrádku u Rokycan ( 2013 a ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

24. 2. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2013 a ml.)
Dopadlo to výborně ( více v komentáři :-) )
FK HORAŽĎOVICE U6 : Svůj první turnaj naši benjamínci zvládli :-) !!! Naše fotbalová školička odehrála dnes svůj první velký turnaj :-). V rokycanské hale s dalšími 12 týmy předváděly děti parádní výkony a právem si zasloužily medaile a diplom za 1.místo, ostatně stejné umístění dosáhly i všechny zúčastněné týmy :-). Naše děti dokázaly nastřílet během turnaje neuvěřitelných 33 gólů a určitě si zaslouží velikánskou pochvalu !!! Naši nejmenší se na TrefTo turnaje vrátí a to během měsíce května hned 2x :-). Tímto bychom rádi poděkovali organizátorům turnaje za perfektní přípravu takto náročné akce !!!
---

24. 9. 2017, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - O pohár ředitele DDM Rokycany - 1.ročník ( 2011 a ml. )
Hráno bez výsledku :-)
Tak a další zasloužené medaile mají děti doma :-). Turnaje se zúčastnili: Korbelová Zuzka, Štěpánová Tereza, Klečková Laura, Končal Matyáš, Kopnický Matěj, Otáhal Vlasta, Blahuta Dominik.
---

4. 6. 2017, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TrefTo Cup v Rokycanech pro ročník 2010
1.místo ( více v komentáři )
Korbel 22, Věchtík 6, Šůsová 5, Frýzek Petr 3, Zemen 2, Frýzek Jiří 1
Naše zápasy: FK HD vs. Sedlčany 1:1 ( Věchtík ), FK HD vs. Petřín Plzeň 5:0 ( Korbel 2, Věchtík 2, Frýzek P. 1 ), FK HD vs. Rakovník 6:0 ( Korbel 4, Šůsová 1, Frýzek Petr 1 ), FK HD vs. Kohouti Ž 4:1 ( Korbel 2, Šůsová 1, Frýzek Petr 1 ), FK HD vs. Kohouti M 5:1 ( Korbel 4, Šůsová 1 ), FK HD vs. Sedlčany 3:0 ( Korbel 2, Věchtík 1 ), FK HD vs. Petřín 4:1 ( Korbel 3, Zemen 1 ), FK HD vs. Rakovník 4:1 ( Korbel 2, Šůsová 1, Frýzek P. 1 ), FK HD vs. Kohouti Ž 1:1 ( Korbel ), FK HD vs. Kohouti M 6:1 ( Korbel 2, Věchtík 2, Šůsová 1, Zemen 1 ).
---

27. 5. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Klatovech pro ročník 2009
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Soukup 4, Makovec 3, Vacík 3, Šůsová 1

 Naše zápasy:

FK HD vs. Mochtín 4:0 ( Šůsová, Soukup, Vacík, Makovec ), FK HD vs. Sušice 6:3 ( Soukup 3, Makovec 2, Vacík 1 ), FK HD vs. Klatovy 1:6 ( Vacík ).

Naše sestava: Makovec, Frýzek J., Lávička, Drázda, Šlechta, Šůsová, Soukup, Vacík, Kočí.

---

21. 5. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Sušici pro ročník 2010
1x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )
Šlechta 3, Drázda 2, Frýzek J. 1, Zemen 1

 Naše zápasy: FK HD vs. Sušice 4:2 ( Šlechta 2, Drázda 2 ), FK HD vs. Hrádek  1:4 ( Frýzek J. ), FK HD vs. Nýrsko 2:9 ( Šlechta, Zemen ). Naše sestava: Šlechta, Levý, Zemen, Frýzek P, Frýzek J., Kočí,Ladman, Drázda.

---

20. 5. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TrefTo Cup v Holoubkově pro ročník 2009
3.místo ( více v komentáři )
Korbel 15, Šůsová 7, Vacík 6, Soukup 5, Makovec 1, Věchtík 1

 Po dlouhé době jsme se opět zúčastnili Trefto turnaje a byli jsme zvědaví jak si děti s krajskou konkurenci poradí.Po většinu z odehraných zápasů děti soupeře přehrávaly a nebýt smolně odehraného zápasu s Petřínem a výpadku s Plzní - Letnou, mohlo to dopadnout ještě lépe. Samozřejmě ale děti mají právo na chybu a jen s těžkými zápasy se mohou posunout zase o krok dále.

Naše výkony na turnaji gradovaly, důkazem jest náš poslední zápas, kdy děti dokázaly porazit o hlavu větší a v turnaji suverénní Rakovník! Za předvedené výkony si zasloučí velikánskou pochvalu!!!

Naše zápasy: FK HD vs. Holoubkov 4:0 ( Korbel, Šůsová, Vacík, Makovec ), FK HD vs. Plzeň-Letná 2:4 ( Korbel, Šůsová ), FK HD vs. Kaznějov 10:1 ( Korbel 4, Šůsová 2, Soukup 2, Vacík, Věchtík ), FK HD vs. Rokycany 2:2 ( Korbel, Soukup ), FK HD vs. Petřín Plzeň 2:3 ( Korbel, Vacík ), FK HD vs. Tachov 4:0 ( Vacík 3, Korbel ), FK HD vs. Nýřany 5:3 ( Korbel 3, Šůsová, Soukup ), FK HD vs. Rakovník 6:3 ( Korbel 3, Šůsová 2, Soukup ).

Naše sestava: Drázda Petr, Lávička Jakub, Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Makovec Jan, Vacík Jakub, Soukup Matěj, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.

Konečné umístění: 1. Rakovník, 2. Plzeň-Letná, 3. Horažďovice, 4. Petřín Plzeň, 5. Rokycany,6. Tachov, 7. Nýřany, 8. Holoubkov, 9. Kaznějov.

---

17. 5. 2017, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Hrádku pro ročník 2009
1x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )
Šlechta 3, Vacík 3, Věchtík 1, Frýzek J. 1, Frýzek P. 1
Naše výsledky: FK HD vs. Hrádek 2:3 ( Věchtík, Vacík ), FK HD vs. Luby 0:8, FK HD vs. Bolešiny 7:1 ( Šlechta 3, Vacík 2, Frýzek J., Frýzek P. ). Naše sestava: Šlechta, Kupec, Levý, Věchtík, Věchtíková, Vacík, Zemen, Frýzek J., Frýzek P.
---

14. 5. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Krajská liga v Rokycanech pro ročník 2009
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 9, Soukup 6, Šlechta 3, Makovec 2, Šůsová 1

 Do třetice jsme se zúčastnili tzv. krajské ligy a do třetice se stejným výsledkem, 2 x jsme vyhráli a 1x podlehli a to jako v předešlých zápasech dětem z FC Viktoria Plzeň.V zápasech s Domažlicemi a Rokycany děti na hřišti dominovaly a několikrát dokázaly soupeře vykombinovat až do branky. S FC VP byla jen škoda,že děti za stavu 3:0 nedokázaly tento slibný výsledek dotáhnout až do konce. Nicméně za předvedené výkony děti zaslouží velkou pochvalu!!! Naše zápasy: FC VP vs. FK HD 4:3 ( Korbel, Šůsová, Soukup ), FK HD vs. Rokycany 8:4 ( Soukup 4, Korbel 2, Šlechta 1, Makovec 1 ), Domažlice vs. FK HD 4:10 ( Korbel 6, Šlechta 2, Soukup 1, Makovec 1 ). Naše sestava:  Drázda, Frýzek J., Lávička, Šlechta, Šůsová, Korbel, Makovec, Soukup.

---

13. 5. 2017, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Horažďovicích pro ročník 2010
3x porážka ( více v komentáři )
Vacík Jakub 6

 Jelikož jsme v neděli hráli ,,krajskou ligu,, v Rokycanech,rozdělili jsme děti na 2 skupiny,aby si všichni mohli dostatečně zahrát. Na domácím turnaji hrálo družstvo ,,mladších,, , které až na zápas s naším A týmem,zvládlo zápasy velmi dobře. Proti našemu A týmu děti neměly šanci, kdy musely bojovat s o 2 roky staršími protihráči.Nutno ale říci,že ani v tomto zmiňovaném zápase nedaly soupeři nic zadarmo.Za předvedené výkony zaslouží děti určitě pochvalu!Naše zápasy: FK HD B vs. Hrádek A 2:3 ( Vacík 2x), FK HD B vs. Mochtín 3:5 ( Vacík 3x ), FK HD B vs. FKHD A 1:9 ( Vacík).Naše sestava: Věchtíková, Věchtík, Vacík, Kočí, Zemen, Levý, Kupec, Frýzek P.

Výsledky turnaje:

Svatobor Hrádek A - FK Horažďovice B 3:2

FK Horažďovice A - Sokol Mochtín 3:2

FK Horažďovice A - Svatobor Hrádek A 9:0

Mochtín - FK Horažďovice B 5:3

Svatobor Hrádek A - Sokol Mochtín 6:4

FK Horažďovice B - FK Horažďovice A 1:9

 

---

7. 5. 2017, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Nýrsku pro ročník 2009
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 5, Soukup 5, Makovec 2, Šůsová 1,Věchtík 1

 Jak stručně na to...První zápas s Nýrskem byl takový standardní na úvodní zápas, nepřesností bylo více nežli je zdrávo,nicméně i tak jsme soupeře k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli. Ve druhém zápase jsme narazili na Bolešiny, tento zápas se nám herně povedl,ale nutno dodat,že soupeř nás moc neprověřil. Až poslední zápas s Luby měl ukázat ,jak na tom kdo doopravdy je. Bohužel se ukázalo to,co nás provází většinu turnajů a to je nulová podpora jednotlivých útočníků při obranné fázi. Není možné,aby jsme bez jisté dávky odvahy a bojovnosti mohli alespoň potrápit týmy jako jsou Luby!! Doufám a věřím, že se to podaří v budoucnu zlepšit!!! Naše zápasy: FK HD vs. Nýrsko 1:0 ( Makovec), FK HD vs. Bolešiny 12:0 ( Soukup 5, Korbel 4, Šůsová 1, Věchtík 1, Makovec 1), FK HD vs. Luby 1:7 (Korbel).Naše sestava: Makovec, Soukup, Lávička, Šůsová, Drázda, Věchtík, Korbel.

---

1. 5. 2017, pondělí, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - O pohár Města Horažďovice pro ročník 2010
3.místo ( více v komentáři )
Korbel 16, Šůsová 5, Vacík 4, Věchtík 2, Kočí 2, Frýzek 2, Korbelová 2

Naše mužstvo předvedlo výborné výkony a velmi pěkně reprezentovali náš klub!Zaslouží si velikánskou pochvalu :-)!!!Níže uvádím naše výsledky a dále je také uveden celý článek o turnaji,který vás podrobněji seznámí s průběhem celého turnaje.

Naše zápasy ve skupině: FK HD vs. Klatovy 5:1 ( Korbelová 2, Vacík 1, Šůsová 1, Korbel 1 ), FK HD vs. FC Viktoria 7:3 ( Korbel 5, Šůsová 1, Věchtík 1 ), FK HD vs. JFA II 6:0 ( Korbel 3, Frýzek 2, Věchtík 1 ), FK HD vs. Domažlice 4:1 ( Korbel 3, Kočí 1 ),  FK HD vs. AC Sparta I 3:4 ( Korbel 1, Šůsová 1, Vacík 1 ).

Semifinále: FK HD vs. AC Sparta II 3:4 ( Šůsová 2, Vacík 1 ).

Zápas o 3. místo: FK HD vs. JFA I 5:3 ( Korbel 3, Vacík 1, Kočí 1 ).

Naše sestava: Šůsová, Vacík, Věchtík, Kočí, Korbel, Zemen, Frýzek P, Korbelová Z. 

 

O pohár města Horažďovice

 

V pondělí 1.5.2017 se konal vskutku výjimečný turnaj fotbalových přípravek v Horažďovicích. Jednalo se o 2.ročník takto koncipovaný, který byl určen tentokráte pro děti narozené v roce 2010 a mladší. Dovoluji si říci, že se jednalo o nejlépe obsazený turnaj přípravek v našem kraji. Tohoto turnaje se zúčastnili děti z pořádajícího klubu FK Horažďovice a týmy z blízkého okolí, tedy Strakonice, Sušice, Klatovy, Domažlice,Rokycany a FC Viktoria Plzeň. Pozvání přijaly i týmy jako Fotbalová mládežnická akademie České Budějovice, FK Bohemians Praha a AC Sparta Praha.

Všichni jsme se těšili na krásný turnaj s mnoha vstřelenými góly a myslím, že skutečnost předčila naše představy. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin. Zápasy ve skupinách nabídly mnoho krásných akcí a gólů a již mnohé naznačily o tom, jaké že týmy budou bojovat o stupně nejvyšší. Ve skupinách dominovali děti z AC Sparta Praha, které ve skupinové fázi neprohrály. Ale je nutné poznamenat, že to neměly vůbec jednoduché, jejich zápasy s Rokycany (výsledek 2:2 ) a zejména s Horažďovicemi ( výsledek 4:3) snesly to nejpřísnější měřítko. Na atmosféru těchto zápasů budou určitě dlouho všichni vzpomínat !

 

Výsledky po základních skupinách byly následující:

Skupina A:

1.AC Sparta Praha II 13b ( 31:6 ), 2. FMA ČB I 12b ( 31:12 ), 3. Kohouti Rokycany 10b ( 21:10 ), 4. TJ Sušice 6b ( 10:28 ). 5. Bohemians Praha 3b ( 6:24 ), 6. Junior Strakonice 0b ( 7:26 ).

Skupina B:

1.AC Sparta Praha I 15b ( 47:5 ), 2. FK Horažďovice 12b ( 25:9 ), 3. Jiskra Domažlice 9b ( 17:14 ), 4. SK Klatovy 6b ( 10:25 ). 5. FC Viktoria Plzeň 3b ( 15:23 ), 6. FMA ČB II 0b ( 0:38 ).

 

Po odehrání zápasů v základních skupinách, následovaly souboje o konečné umístění v turnaji. Kdy každý tým odehrál ještě 2 utkání o konečné umístění. Jelikož se již zápasy ve skupinách hrály ve velkém nasazení, nebylo to už mnohdy pro děti vůbec jednoduché. Nicméně se s tím popraly na výbornou.

 

O 9. až 12. místo se utkaly týmy Bohemians Praha, FMA ČB II, Viktorie Plzeň a Strakonic. Po vzájemných zápasech byly nejspokojenější děti z FC Viktoria Plzeň.

 

V zápasech o 5. až 8. místo se utkaly mezi sebou týmy z Rokycan, Klatov, Domažlic a Sušice. Z tohoto vzájemného měření vyšly nakonec nejlépe děti z Jiskry Domažlice.

 

O 1. až 4. místo se utkaly týmy, které skončily ve svých skupinách na 1. a 2. místě. Tedy děti z AC Sparta Praha I a AC Sparta Praha II, FK Horažďovice a Fotbalové mládežnické akademie I. Již semifinálové zápasy ukázaly,že na sebe narazily opravdu nejsilnější týmy a bylo se vskutku na co dívat. Všechny zápasy byly vyrovnané a mnohdy muselo pomoci i potřebné štěstí. Nakonec se to potřebné štěstíčko v semifinálových zápasech přiklonilo na stranu dětí z AC Sparta. O 3. místo se tedy utkaly domácí Horažďovice s FMA ČB I. V tomto utkání bylo k vidění mnoho pohledných akcí a nakonec se z vítězství po zásluze radovaly domácí Horažďovice. Ve finálovém zápase se muselo rozhodovat až na pokutové kopy, kde nakonec byl šťastnější tým AC Sparta Praha I.

Výsledky o 1. až 4. místo:

Semifinále 1: AC Sparta Praha II vs. FK Horažďovice 4:3

Semifinále 2: AC Sparta Praha I vs. Fotbalová mládežnická akademie ČB 5:3

Zápas o 3.místo: FK Horažďovice vs. Fotbalová mládežnická akademie ČB 5:3

 

Finále: AC Sparta Praha I vs. AC Sparta Praha II 3:3 ( penalty 3:1 )

Konečné pořadí:

1. AC Sparta I, 2. AC Sparta II, 3. FK Horažďovice, 4. FMA ČB I, 5. Jiskra Domažlice, 6.  Kohouti Rokycany, 7. SK Klatovy, 8. TJ Sušice, 9. FC Viktoria Plzeň, 10. FK Bohemians Praha, 11. FMA ČB II, 12. Junior Strakonice.

 

Na závěrečném vyhlášení všechny děti dostaly od pana starosty a organizátorů medaile, týmy na 1. až 3. místě navíc krásné poháry, chybět nemohli ani drobné dárky pro každého. Individuální ocenění pro nejlepšího brankáře, hráče a střelce nemohlo také chybět.

Nejlepší brankář: Tobiáš Šupka (Fotbalová mládežnická akademie I )

Nejlepší hráč: Tereza Šedinová ( AC Sparta Praha I )

Nejlepší střelec: Ondřej Korbel ( FK Horažďovice )...celkem 16 gólů

Všichni jsme se těšili na krásný turnaj s mnoha vstřelenými góly a myslím, že skutečnost předčila naše představy. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin. Zápasy ve skupinách nabídly mnoho krásných akcí a gólů a již mnohé naznačily o tom, jaké že týmy budou bojovat o stupně nejvyšší. Ve skupinách dominovali děti z AC Sparta Praha, které ve skupinové fázi neprohrály. Ale je nutné poznamenat, že to neměly vůbec jednoduché, jejich zápasy s Rokycany (výsledek 2:2 ) a zejména s Horažďovicemi ( výsledek 4:3) snesly to nejpřísnější měřítko. Na atmosféru těchto zápasů budou určitě dlouho všichni vzpomínat! Na závěr se sluší poděkovat všem zúčastněným týmům za předvedené výkony, rodičům a fanouškům za příkladné fandění,rozhodčím za klidný průběh turnaje.“ organizátorům, že to prostě dobře zorganizovali!“

---

30. 4. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TrefTo Cup v Březině u Rokycan pro ročník 2011
Hráno bez výsledků ( více v komentáři )

 V neděli 30.4. jsme vyrazili na přátelský mini turnaj do Březiny u Rokycan.Po předchozích deštivých dnech konečně zasvítilo také sluníčko a mohlo se jít na věc.Děti se utkaly s 2 týmy Viktorky a Kohoutů a se 3 týmy 1.FK Příbram. Ze 7 odehraných zápasů děti zvládli herně i výsledkově více než polovinu svých utkání a zejména se soupeři stejně starými se dokázali poměřit velmi důstojně.Za předvedené výkony zasloží děti určitě velkou pochvalu.Naše sestava: Michaela Kropáčková, Tereza Štěpánová, Lura Klečková, Zuzana Korbelová, Vlastimil Otáhal a Samuel Chod.

---

29. 4. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Krajská liga v Domažlicích pro ročník 2009
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 5, Kočí 1, Šůsová 1, Šlechta 1
Po 14 dnech jsme opět měli možnost se poměřit s kvalitními soupeři. Až na zápas s Viktorií děti celkem obstály. Tento turnaj zase odhalil náš velký nedostatek a to je rozehrávka od brány.Opět jsme soupeři díky naší nepřesnosti nabídli mnoho příležitostí ke skórování.. .Naše zápasy: FK HD vs. FC VP 2:10 ( Korbel, Šůsová ), FK HD vs. Rokycany 2:1 ( Korbel, Šlechta ), FK HD vs. Domažlice 4:2 ( Korbel 3, Kočí 1 ).
---

22. 4. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Lubech pro ročník 2009
2x porážka, 1x remíza ( více v kometáři )
Korbel 4, Kočí 2, Šlechta 2, Frýzek J. 1, Šůsová 1, Lávička 1
Tento turnaj nebude patřit mezi naše nejpovedenější. Paradoxně první zápas s Luby, který jsme výrazněji prohráli, splňoval naše představy. Děti se nebály hrát a po většinu zápasu měly více ze hry, to že se udělaly chyby, vyplývalo jen ze snahy hrát a to je v pořádku. Zbylé zápasy jsme se přizpůsobili hře soupeřů a snažili jsme se někoho přetlačit..., takto by jsme se určitě nechtěli v budoucnu prezentovat! Nicméně za co si určitě děti zaslouží pochvalu je bojovnost, bohužel ne vždy nahradí fotbalovou nadstavbu. Naše zápasy: FK HD vs. Luby 2:6 ( Korbel, Šůsová ), FK HD vs. Klatovy 4:5 ( Šlechta 2, Lávička 1, Kočí 1 ), FK HD vs. Sušice 5:5 ( Korbel 3, Kočí 1, Frýzek J. 1 ). Naše sestava: Drázda, Frýzek J., Lávička, Šlechta, Šůsová, Korbel, Věchtík, Kočí.
---

22. 4. 2017, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - FC Volenice r.2009 + r.2010
Hráno bez výsledku :-) ( více v komentáři )
I přes nepřízeň počasí zápas splnil naše představy. Průběh utkání byl vyrovnaný a bylo vidět mnoho pohledných akcí. Děti si mohly vyzkoušet co se na tréninku naučily a to je to nejpodstatnější. I přes již zmiňovanou nepřízeň počasí přišli všichni nominovaní a to si zaslouží velký respekt. Naše sestava: Soukup, Makovec, Drázda, Levý, Frýzek, Věchtíková, Vacík, Zemen.
---

22. 4. 2017, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - FC Volenice r.2010 a r.2011
Hráno bez výsledku :-) ( více v komentáři )
I když nám nepřálo počasí, myslím si, že děti si tento přáteláček užily. Samotný zápas byl vyrovnaný a padlo mnoho gólů na obou stranách. Velký dík patří dětem a hlavně rodičům, že i přes nepřízeň počasí děti přivedli a umožnily tak tento zápas odehrát. Myslím, že radost dětí ze hry je přesvědčila, že udělali dobře :-).Naše sestava: Štěpánová, Kropáčková, Otáhal, Hayer, Končal, Klečková, Korbelová, Chod.
---

16. 4. 2017, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Krajská liga v Horažďovicích pro ročník 2009
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 8, Věchtík 4, Soukup 4, Šlechta 1, Šůsová 1
Tento ,,krajský,, turnaj se dětem povedl a předvedly to čeho jsou momentálně schopné. Zápasy s Domažlicemi a Rokycany děti dominovaly a zaslouženě oba zápasy vyhrály. Zápas s Viktorii byl ale úplně o něčem jiném...,najednou jsme neměli dostatek času na rozehrávku, přihrávku a ani na zakončení. Soupeř byl důraznější a pohyblivější, pro děti a pro nás trenéry to byla ale výborná zkušenost! I přes tyto atributy se naše děti snažily držet s Viktoriány krok a nebojácně se pouštěly do jednoho souboje za druhým. Za bojovnost ,nebojácnost a snahu hrát ,,fotbal,,, děti zaslouží velkou pochvalu. Jen po takto těžkých utkáních se můžeme posunout zase o kus dále. Za 14 dnů se druhý turnaj ve stejném formátu uskuteční v Domažlicích a už se všichni těšíme na další konfrontaci s vynikajícími soupeři. Naše zápasy: FK HD vs. Domažlice 8:2 ( Korbel 5, Soukup 3 ), FK HD vs. FC VP 3:11 ( Korbel, Věchtík, Šůsová ), FK HD vs. Rokycany 7:2 ( Věchtík 3, Korbel 2, Soukup 1, Šlechta 1 ).Naše sestava: Drázda Petr, Lávička Jakub, Frýzek Jiří, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Soukup Matěj, Věchtík Antonín, Korbel Ondřej.
---

15. 4. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Kolinci pro ročník 2010
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Makovec 6, Korbel 2, Kočí 2, Frýzek Jiří 2, Šůsová 2, Kupec 2, Frýzek Petr 2,Drázda 1
Na první jarní okresní turnaj jsme měli v plánu vzít hlavně děti, které jsou buď mladší, nebo začaly s fotbalem později. Víceméně se to i povedlo, i když jsme to museli po několika absencích doplnit o děti, které měly mít volno.. V zápasech se Sušicí a Kolincem byly jednoznačně naše děti lepší, s Luby jsme si vypracovali mnoho brankových příležitostí, ale bez gólového efektu. Zato soupeř naše chyby dokázal potrestat a zaslouženě vyhrál. Nicméně celkově lze říci ,že turnaj slnil naše očekávání. Naše zápasy: FK HD B vs. Sušice B 8:2 ( Frýzek Jiří 2, Kočí 2, Drázda 1, Korbel 1, Kupec 1, Šůsová 1 ), FK HD B vs. Luby C 1:3 ( Makovec ), FK HD B vs. Kolinec 9:0 ( Makovec 5, Korbel 1, Šůsová 1, Drázda 1,Kupec 1 ). Naše sestava: Drázda Petr, Šůsová Dora, Makovec Jan, Frýzek Jiří, Frýzek Petr, Kupec Michal, Korbel Ondřej, Kočí Vojtěch.
---

2. 4. 2017, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - SK Klatovy U8 a U7
U8 14:11, U7 24:6 (více v komentáři )
U8: Korbel 5, Soukup 4, Šůsová 3, Šlechta 1, Makovec 1, U7: Frýzek P. 12, Věchtík 5, Kočí 2, Kupec 2, Levý 2, Zemen 1
---

26. 3. 2017, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Horažďovice pro ročník 2009 a mladší
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Korbel 7, Šlechta 1
Tento turnaj dětem vyšel jak fotbalově ,tak i výsledkově. Rozloučily se tak nejlépe jak mohly s halovou sezónou. Příště už budeme hrát venku. Za dnešní výkon zaslouží všichni velkou pochvalu. Naše zápasy: FK HD vs. Blatná 2:0 ( Korbel 2 ), FK HD vs. Hradiště 2:2 ( Korbel 2 ), FK HD vs. Blatná 1:0 ( Korbel ), FK HD vs. Hradiště 3:0 ( Korbel 2, Šlechta ).Naše sestava : Makovec Jan, Lávička Jakub, Frýzek Jiří, Drázda Petr, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

18. 3. 2017, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Sušice U8
19:5 ( více v komentáři )
Korbel 7, Makovec 5, Vacík 3, Pančenko 2, Šůsová 1,vlastní 1
Zápas trval 80 minut čistého času, tudíž si všichni zahráli více než dostatečně. Dětem trvalo asi 20 minut, než si zvykly na jiné prostředí a poté se postupem času více a více zlepšovaly. Za odvedené výkony zaslouží určitě pochválit. Naše sestava: Drázda Petr, Lávička Jakub, Frýzek Jiří, Šůsová Dora, Vacík Jan, Korbel Ondřej, Makovec Jan, Pančenko Martin.
---

12. 3. 2017, neděle, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní halový turnaj v Oseku pro ročník 2009
2x porážka, 1x remíza ( více v komentáři )
Korbel 4, Kočí 1
Bohužel děti navázaly na nepovedené výkony z minulého týdne. Chybělo zaujetí a chuť poprat se o vítězství. Musím se opět opakovat, ale s takovým přístupem nemůžou děti pomýšlet na zlepšení ! Naše zápasy: FK HD vs. Strakonice 3:3 ( Korbel 2, Kočí 1 ), FK HD vs. Osek 1:2 ( Korbel ), FK HD vs. Blatná 1:2 ( Korbel ). Naše sestava: Drázda Petr, Lávička Jakub, Frýzek Jiří, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Kočí Votěch, Makovec Jan, Korbel Ondřej.
---

5. 3. 2017, neděle, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní halový turnaj v Oseku pro ročník 2009
3x porážka, 1x remíza ( více v komentáři )
Korbel 5, Sládek 1, Mlnařík 1, Lávička 1, Makovec 1
Tento turnaj lze bohužel považovat asi za náš nejméně povedený z této halové sezóny. Chyběl nám důraz, rychlost a zarputilost. Pro děti a hlavně pro nás trenéry tento turnaj musí být ponaučením. Bez dostatečného zaujetí a bojovnosti prostě nelze uspět! Obvykle jednotlivce nehodnotím, ale dnes udělám vyjímku...za dnešní výkon musím pochválit Ondru Korbela, protože ač nejmladší na hřišti, příkladně bojoval a nedal soupeři nic zadarmo. Nemusí se vždy vyhrát, ale na hřišti se musí odevzdat všechno. Věřím, že se z toho děti ponaučí a již příští turnaj podají lepší výkony. Naše zápasy: FK HD vs. Blatná 2:6 ( Korbel, Sládek ), FK HD vs. Volenice 2:4 ( Korbel, Lávička ), FK HD vs. Osek 3:3 ( Korbel 2, Makovec ), FK HD vs. Katovice 2:9 ( Korbel, Mlnařík ). Naše sestava: Mlnařík Kristián, Sládek Jakub, Makovec Jan, Lávička Jakub, Frýzek Jiří, Soukup Matěj, Věchtík Antonín, Korbel Ondřej ).
---

26. 2. 2017, neděle, 8:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - SK Klatovy ročník 2010
16:6 ( více v komentáři )
Korbel 10, Vacík 3, Pančenko 1, Frýzek P. 1, Levý 1
Toto utkání mělo být přínosné hlavně pro děti začínající a proto jsme se s hostujícími trenéry domluvili ,že rozdělíme děti podle pokročilosti a budeme tak střídat čtyřky podle pokročilosti proti sobě. Děti se tak nemohly spoléhat na své pokročilejší kamarády a musely se o to více snažit, což jim do budoucna pomůže mnohem více. Teď k hodnocení: Naše děti v pokročilejší čtyřce potvrdily svou herní kvalitu a při svých střídáních soupeře jasně předčily. Děti začínající to neměly tak jednoduché, zpočátku bylo znát, že nejsou tak herně zkušené a za soupeřem zaostávaly ,nicméně postupem času se dokázaly soupeři vyrovnat a místy být i aktivnější. Tento zápas nám ukázal mnoho pozitivního, ale i věci na které se musíme zaměřit. Naše sestava: Levý Filip, Kupec Michal, Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Mašek Jakub, Pančenko Martin, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Zemen Štěpán, Frýzek Petr.
---

19. 2. 2017, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Strakonice pro ročník 2010
4x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 12, Frýzek P. 4, Šůsová 2, Věchtík 2, Frýzek J. 1, Pančenko 1, Vacík 1
Na tomto turnaji jsme odehráli celkem 5 zápasů po 15 minutách. Děti v zápasech veskrze jasně dominovaly, jen zápas s o rok starším výběrem Strakonic herně a následně i výsledkově nedopadl podle našich představ. Děti byly doslova přetlačené..., ale to nic nemění na tom, že bylo v jejich silách se s tím vypořádat lépe. Nicméně za bojovnost a mnohdy i za pěkné fotbalové momenty, zaslouží děti velkou pochvalu. Naše zápasy: FK HD vs. JFA 6:0 ( Korbel 4, Frýzek P. 1, Šůsová ), FK HD vs. Strakonice U8 3:5 ( Korbel 3 ), FK HD vs. Strakonice U7 3:0 ( Korbel 1, Frýzek P. 1, Vacík 1 ), FK HD vs. FC Písek 5:1 ( Korbel 3, Věchtík 1, Frýzek J. 1 ), FK HD vs. Klatovy 6:0 ( Frýzek P. 2, Korbel 1, Pančenko 1, Šůsová 1, Věchtík 1 ). Naše sestava: Frýzek Jiří, Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Pančenko Martin, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Zemen Štěpán, Frýzek Petr.
---

18. 2. 2017, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní halový turnaj v Oseku pro ročník 2009
3x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )
Korbel 5, Soukup 2, Šůsová 1, Makovec 1, Vacík 1

Na tomto turnaji jsme po dlouhé době opět hráli i proti starším dětem a nutno dodat, že nám to dělalo zpočátku problémy. Největší problém dětem dělal důraz a nasazení o rok a mnohdy i o 2 roky starších soupeřů. Po nepovedeném prvním utkání jsme začali hrát naší hru a 3 utkání děti zvládly výsledkově a hlavně i po herní stránce. Poslední zápas jsme hráli s 1.FK Příbram ,která v předešlých zápasech turnaje jasně dominovala. Děti nicméně proti fyzicky vyspělejšímu soupeři utkání zvládly a i přes těsnou porážku odvedly velmi dobrý výkon. Celkově lze považovat tento turnaj za povedený. Naše výsledky: FK HD vs. Milín 1:3 ( Korbel ), FK HD vs. Písek 1:0 ( Soukup ), FK HD vs. Spartak Příbram 3:0 ( Korbel, Šůsová, Vacík ), FK HD vs. Bohutín 4:0 ( Korbel 2, Makovec, Soukup ), FK HD vs. 1.FK Příbram 1:2 ( Korbel ). Naše sestava: Makovec Jan, Lávička Jakub, Drázda Petr, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Soukup Matěj, Vacík Jakub, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.

---

12. 2. 2017, neděle, 8:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Blatná ročník 2009
13:2 ( více v komentáři )
Korbel 10, Šůsová 1, Soukup 1, Makovec 1
Tento zápas se dětem velmi povedl , předvedly pěkné individuální akce a nastřílely mnoho gólů. Jen tak dále !!! Naše sestava: Makovec Jan, Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Drázda Petr, Šlechta Vladimír, Soukup Matěj, Šůsová Dora, Korbel Ondřej.
---

5. 2. 2017, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní halový turnaj Rokycany pro ročník 2010
1.místo, skóre 19:5 ( více v komentáři )
Korbel Ondřej 16, Frýzek Petr 2, Frýzek Jiří 1
Po třetí se konal v Rokycanech silně obsazený turnaj pro ročníky 2010 a mladší. Jelikož jsme předchozí 2 turnaje dokázali zvítězit, doufali jsme v úspěch i tentokrát. Ve skupině jsme se tentokrát utkali s Xaverovem, Příbramí a s Petřínem Plzeň. První zápas se nám herně i výsledkově povedl, kdy jsme porazili Xaverov 7:3 ( Korbel 4, Frýzek Petr 2, Frýzek Jiří 1) a mysleli si, že vše půjde hladce. Hned druhý zápas nás ale vrátil zpět na zem..., s 1.FK Příbram jsme prohráli 1:2 (Korbel 1), kdy nás soupeř předčil hlavně v důrazu a nasazení. Po tomto zápase jsme si s dětmi zopakovali co chceme hrát a ihned v následném zápase jsme dokázali zvítězit s Petřínem Plzeň 3:0 ( Korbel 3 ). Tento zodpovědný výkon podložený vítězstvím , nakonec pro nás znamenal následný postup do semifinále. Zde jsme se utkali s vítězem ze skupiny A Tatranem Sedlčany. Sedlčany dokázaly ve své základní skupině vše přesvědčivě vyhrát a pro semifinále byly mírným favoritem. Nicméně naše děti předvedly nejlepší výkon na turnaji, který byl navíc podložený zodpovědným a bojovným výkonem a soupeře po zásluze porazily v poměru 5:0 ( Korbel 5 ). Ve finále jsme potkali opět naše staré známé a to Kohouty Rokycany. Na předchozím turnaji jsme Kohouty ve finále dokázali porazit a věřili jsme že to děti dokážou i tentokrát. Finálový zápas byl plný nasazení a obě mužstva bojovala na 100%, nicméně zápas nakonec vyzněl v náš prospěch a to v poměru 3:0 (Korbel 3), kdy jsme se byli schopni individuálně prosadit a tím zápas rozhodnout. Děti za celý turnaj zaslouží absolutorium , kdy hlavně v druhé části turnaje předvedly výkony na hranici svých možností ! Našim rozdílovým hráčem byl Ondra Korbel, který vstřelil 16 gólů z našich celkových 19 a stal se po zásluze nejlepším střelcem turnaje. Naše sestava: Drázda Petr, Frýzek Jiří, Kočí Vojtěch, Pančenko Martin, Korbel Ondřej, Frýzek Petr.
---

5. 2. 2017, neděle, 8:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Junior Strakonice ročník 2011
Hráno bez výsledku ( více v komentáři )
Zápas se hrál na malé branky a hřiště 3 proti 3.Jednalo o zápas pro děti začínající, kdy hlavní účel tohoto zápasu byl, aby si děti postupně zvykaly na zápasovou atmosféru. Výsledek nebyl důležitý a tudíž se neevidoval. Naše sestava: Michaela Kropáčková, Magda Makovcová, Natálie Svobodová, Tereza Štěpánová, Laura Klečková, Zuzana Korbelová, Lucas Hayer, Samuel Chod, Matyáš Končal, Vlastimil Otáhal.
---

22. 1. 2017, neděle, 8:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Junior Strakonice ročník 2010
Hráno bez výsledku ( více v komentáři )
Díky probíhající chřipkové epidemii jsme zápas odehráli v 6 lidech. Nicméně i tak, lze považovat zápas za přínosný a jen díky němu si mohly méně zkušené děti vyzkoušet zápas na velkém hřišti v rozestavení 4+1.Děti do zápasu daly všechno a za to jim patří dík. Naše sestava: Věchtík Antonín, Kočí Vojtěch, Zemen Štěpán, Mašek Jakub, Frýzek Petr, Otáhal Vlastimil.
---

21. 1. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní halový turnaj Rokycany pro ročník 2009
3. místo ( více v komentáři )
Šlechta 5, Věchtík 4, Soukup 3, Frýzek Jiří 1
Díky obrovské marodce jsme měli velký problém vůbec na tento turnaj odjet. Nakonec díky mladším kamarádům a Terezky jsme poskládali tým o celkovém počtu 6. I přes tyto komplikace, děti byly více než vyrovnanými soupeři. Díky obětavosti a velké bojovnosti skončily nakonec na krásném 3.místě.Zaslouží si velké poděkování! Výsledky ve skupině: FK HD vs. Košutka 4:0 ( Soukup 2, Věchtík 1, Šlechta 1 ), FK HD vs. Kohouti 10 2:0 ( Šlechta 2 ), FK HD vs. Petřín 2:1 ( Věchtík 1, Soukup 1 ). Semifinále: FK HD vs. Kohouti 09 2:5 ( Šlechta 1, Frýzek J. 1 ). Zápas o 3. místo: FK HD vs. Letná Plzeň 3:1 ( Věchtík 2, Šlechta 1 ). Naše sestava: Věchtíková Tereza, Soukup Matěj, Frýzek Jiří, Šlechta Vladimír, Věchtík Antonín, Frýzek Petr.
---

13. 1. 2017, pátek, 16:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Jiskra Domažlice ročník 2009
6:6 ( více v komentáři )
Korbel 3, Vacík 1, Soukup 1, Šlechta 1
Opět po 3 týdnech jsem se utkali s dětmi z Domažlic, tentokráte však jsme vyrazili do Domažlic.. S kvalitním soupeřem děti odehrály velmi dobrý zápas a jen díky mnoha neproměněných šancí nedopadl zápas ještě lépe :-). Za předvedené výkony děti zaslouží pochvalu! Naše sestava: Drázda Petr, Šůsová Dora, Šlechta Vladimír, Lávička Jakub, Kočí Votěch, Soukup Matěj, Makovec Jan, Korbel Ondřej, Vacík Jakub.
---

8. 1. 2017, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní halový turnaj Rokycany pro ročník 2010
1.místo, skóre 31:6 ( více v komentáři )
Korbel 18, Vacík 6, Frýzek 3, Pančenko 2, Šůsová 2
Zase po měsíci jsme vyrazili na turnaj pro ročníky 2010 do Rokycan. Hrálo se ve 2 skupinách po 4 týmech systémem 4+1. První 2 týmy z každé skupiny postoupily do semifinále, ostatní si zahráli o celkové umístění. My jsme se postupně utkali s Viktorkou Plzeň 8:1 ( Korbel 5, Vacík 2, Frýzek 1), Tatranem Sedlčany 5:3 ( Korbel 4, Vacík 1 ) a Juniorem Strakonice 7:0 ( Korbel 3, Vacík 2, Frýzek 2 ).Postoupili jsme tedy do semifinále, kde jsme se utkali s 2. týmem ze skupiny B a to s Petřínem Plzeň. Tento zápas děti jasně dominovali a zvítězily jednoznačně 5:0 ( Korbel 3, Šůsová 2 ) a postoupily do finále. Ve finále jsme potkali také dosud neporažené Kohouty Rokycany, zápas tudíž sliboval napínavý souboj týmů, které všechny zápasy na turnaji vyhrály. Po počáteční nervozitě naše děti opět předvedly výborný výkon a zaslouženě vyhrály 6:2 ( Korbel 3, Pančenko 2, Vacík 1). Na závěrečném vyhlašování byl zvolen také All Stars tým turnaje, kam byl od nás vybrán Ondra Korbel, který zároveň byl i nejlepším střelcem turnaje s 18 trefami. Děti za jejich výkony a výbornou reprezentaci klubu určitě zaslouží velikánskou pochvalu. Naše sestava: Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Pančenko Martin, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Frýzek Petr.
---

18. 12. 2016, neděle, 8:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Jiskra Domažlice a Junior Strakonice ročník 2009
3x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 8, Soukup 5, Kočí 2, Šlechta 1, Makovec 1, Lávička 1
Tento miniturnaj splnil vše, co jsme od toho očekávali. Slušné zápasové vytížení a kvalitní soupeři. Poslední turnaj v tomto roce naše děti zastihl v dobrém rozpoložení. Ve většině zápasů určovaly tempo hry a herní převahu dokázaly potvrdit i střelecky. Hlavně naše zápasy s Domažlicemi nabídly mnoho fotbalového. Za velmi pěkné výkony zaslouží děti velkou pochvalu! Naše zápasy: FK HD vs. Strakonice 4:3 ( Kočí 2, Makovec 1, Korbel 1 ), FK HD vs. Domažlice 5:1 ( Soukup 4, Korbel 1 ), FK HD vs. Strakonice 5:1 ( Korbel 4, Soukup 1 ), FK HD vs. Domažlice 4:6 ( Korbel 2, Lávička 1, Šlechta 1 ).Naše sestava: Makovec Jan, Frýzek Jiří, Drázda Petr, Lávička Jakub, Šlechta Vladimír, Soukup Matěj, Šůsová Dora, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

11. 12. 2016, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní halový turnaj Rokycany pro ročník 2010
1.místo, skóre 86:11 ( více v komentáři )
Korbel 43, Vacík 24, Věchtík 10, Kočí 9
Jelikož jsme měli ve stejný den i čas domluven turnaj i ve Strakonicích, musely jet do Rokycan pouze 4 děti. Čekalo nás celkem 9 zápasů po 10 minutách, ale i tak jsme věřili ,že to děti zvládnou. Hrálo se 3 proti 3, na malé florbalové branky, takže zápasy nepostrádaly mnoho osobních soubojů. Nicméně naše děti k tomu všemu přidaly i technické a kombinační schopnosti a dá se říci, že na turnaji dominovaly. Naše výsledky: FK HD vs. Dobřany 12:0 ( Korbel 4, Vacík 4, Věchtík 2, Kočí 2), FK HD vs. Kohouti 2011 13:0 ( Korbel 8, Kočí 2, Vacík 2, Věchtík 1 ), FK HD vs. Kohouti 2010 7:4 ( Vacík 4, Korbel 2, Věchtík 1 ), FK HD vs. Klatovy 7:1 ( Korbel 4, Kočí 1, Věchtík 1, Vacík 1 ), FK HD vs. Příbram II 9:2 ( Korbel 6, Vacík 2, Kočí 1 ), FK HD vs. Holoubkov 13:1 ( Korbel 10, Vacík 2, Kočí 1 ), FK HD vs. Příbram I 5:1 ( Věchtík 3, Vacík 2 ), FK HD vs. Union Beroun 12:0 ( Korbel 6, Vacík 4, Kočí 1, Věchtík 1 ), FK HD vs. FC VP 8:2 ( Korbel 3, Vacík 3, Kočí 1, Věchtík 1 ). Naše sestava: Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej. Za velmi pěknou reprezentaci klubu zaslouží děti velkou pochvalu!!!
---

11. 12. 2016, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní halový turnaj Strakonice pro ročník 2010
Hráno bez výsledků ( více v komentáři )
Na tento turnaj jely děti, které jsou buď mladší, nebo začaly až tento rok. Oproti vyspělejším týmům to měly složité, nicméně si myslím, že zkušenosti z těchto těžkých zápasů v budoucnu využijí.Za bojovnost zaslouží velkou pochvalu. Naše sestava: Makovec Jan, Levý Filip, Kupec Michal, Kandrová Adriana, Zemen Štěpán, Mašek Jakub, Otáhal Vlasta, Frýzek Petr, Korbelová Zuzana.
---

7. 12. 2016, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - FC Volenice ročník 2009
6:1 ( více v komentáři )
Korbel 3, Šůsová 1, Lávička 1, Vacík 1
Téměř po roce jsme se opět utkali s dětmi z Volenic. Soupeř oproti předchozím utkání neztratil nic na důrazu a bojovnosti, což nám zpočátku působilo problémy. Jak zápas plynul, tak jsme postupně dostávali více do hry a v poslední třetině zápasu jsme již utkání kontrolovali. I přesto, že zápas díky důrazu soupeře nenabídl mnoho fotbalového, zaslouží děti pochvalu za bojovnost . Naše sestava: Drázda Petr, Frýzek Jiří, Věchtík Antonín, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Lávička Jakub.
---

27. 11. 2016, neděle, 8:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - SK Klatovy ročník 2011
Hráno bez výsledku :-)
---

26. 11. 2016, sobota, 13:40 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní halový turnaj v Oseku pro ročník 2009
5x výhra, 2x remíza, skóre 17:1 ( více v komentáři )
Korbel 12, Makovec 2, Frýzek 1, Vacík 1, Šůsová 1
Po dlouhé době jsme se opět vydali do Oseka. Místní povrch a ještě více systém hry 5+1 nám dělal jisté problémy, ale až na drobné výpadky se s tím děti vyrovnaly celkem slušně. Výsledky nejsou všechno, pro nás je důležitější herní projev týmu a ten na tomto nebyl optimální. Nicméně děti herní nedostatky dokázaly většinou nahradit bojovností a za to si určitě zaslouží pochválit. Naše zápasy: FK HD B vs. Sušice 2:0 ( Korbel 2 ), FK HD B vs. Spartak Příbram B 6:0 ( Korbel 5, Vacík 1 ), FK HD B vs. Blatná B 2:0 ( Korbel 2 ), FK HD B vs. Rožmitál 2:0 ( Šůsová 1, Makovec 1 ), FK HD B vs. Bohutín 4:0 ( Korbel 2, Makovec 1, Frýzek 1 ), FK HD B vs. Milín 1:1 ( Korbel ), FK HD B vs. Kasejovice 0:0. Naše sestava: Drázda Petr, Šůsová Dora, Šlechta Vladimír, Frýzek Jiří, Makovec Jan, Vacík Jakub, Korbel Ondřej.
---

20. 11. 2016, neděle, 8:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Blatná ročník 2009
8:2 ( více v komentáři )
Korbel 6, Soukup 1, Lávička 1
Obě mužstva se utkala v tomto složení asi poprvé a zápas to byl zajímavý. V první polovině zápase jsme jasně dominovali a vytvářeli jsme si mnoho brankových příležitostí, které bohužel z většiny zůstaly nevyužité.V druhé polovině utkání se hra z části vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. Naše děti byly v celém zápase kombinačně lepší, děti z Blatné zase hráli přímočaře a důrazně. Zápas splnil určitě očekávání. Naše sestava: Makovec Jan, Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Drázda Petr, Soukup Matěj, Šůsová Dora, Korbel Ondřej.
---

20. 11. 2016, neděle, 9:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Junior Strakonice ročník 2010
6:4 ( více v komentáři )
Věchtík 2, Frýzek P. 2, Pančenko 2
Zápas na obou stranách odehrály děti, které si musí nejprve zvyknout na rozestavení 4+1 a s tím související i větší hřiště. Hra sice postrádala klasické fotbalové herní prvky, ale co nepostrádala, to byl náboj a bojovnost ! Za snahu a chuť do hry zaslouží děti pochvalu.Naše sestava: Kupec Michal, Levý Filip, Věchtík Antonín, Pančenko Martin, Kočí Vojtěch, Zemen Štěpán, Frýzek Petr.
---

6. 11. 2016, neděle, 8:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - FMA České Budějovice U6
Hráno bez výsledku :-)
Hrálo se na 2 hřiště a malé branky. Děti si měly možnost poměřit síly se stejně mladým protivníkem a rozhodně si to užily. Padlo mnoho branek na obou stranách a bylo patrné nadšení ze hry. Tak by to mělo vypadat...
---

5. 11. 2016, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní halový turnaj Rokycany pro ročník 2009
2.místo ( více v komentáři )
Korbel 14, Vacík 2, Šůsová 1, Soukup 1
Na prvním zimním turnaji jsme se nejprve v základní skupině utkali s TJ Košutka Plzeň, Kohouty Rokycany a Sencem Doubravka. V těchto zápasech děti jasně dominovaly a s úctyhodným skóre 15:1 jsme vyhráli skupinu a postoupili do ,,zlaté,, skupiny, kde se bojovalo o 1. až 4. místo. Tam jsme se postupně utkali s týmy ,které se umístily na 1. a 2. místě v druhé základní skupině. Jednalo se o Sokol Plzeň-Letná a Jiskru Domažlice. V obou těchto zápasech bylo patrné, že se utkaly doopravdy týmy, které tento turnaj zastihl v nejlepší formě. Hrály se zápasy v obrovském nasazení a musíme konstatovat, že naše děti v tomto ohledu vůbec nezaostávaly. V zápase s Letnou jsme nepodali úplně nejlepší výkon, ale díky vůli a nasazení nakonec zápas skončil nerozhodně 2:2.Podle ostatních výsledků to znamenalo jediné, pokud v posledním zápase vyhrajeme nad Domažlicemi ,zvítězíme v celém turnaji. Do zápasu s Domažlicemi jsme nevstoupili vůbec dobře, už ve 30 sekundě jsme prohrávali 0:1. Nicméně děti se rychlým vyrovnávacím gólem dostaly do hry a poté už to byl zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Čím více se blížil konec, děti soupeře více a více tlačily. Jen díky vynikajícím zákrokům domažlického gólmana skončil nakonec zápas nerozhodně 1:1 a to znamenalo pro nás konečné 2.místo. Děti zaslouží za odvedené výkony velkou pochvalu. Následkem výborné hry týmu jsme obdrželi i individuální ocenění, kdy Ondra Korbel s konečnými 14 góly jasně ovládl tabulku střelců turnaje. Naše zápasy: FK HD vs. Košutka 8:0 ( Korbel 8, Vacík 2 ), FK HD vs. Rokycany 5:1 ( Korbel 3, Šůsová 1, Soukup 1 ), FK HD vs. Senco Doubravka 2:0 ( Korbel 2 ), FK HD vs. Sokol Letná 2:2 ( Korbel 2 ), FK HD vs. Domažlice 1:1 ( Korbel ).Konečné umístění: 1.Domažlice,2.Horažďovice,3.Plzeň-Letná,4. Senco Doubravka,5.Nýřany,6.Petřín Plzeň,7.Rokycany,8.Košutka Plzeň.Naše sestava: Drázda Petr, Frýzek Jiří, Soukup Matěj, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Korbel Ondřej.
---

29. 10. 2016, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Hrádku
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 7, Soukup 2, Šlechta 1, Frýzek 1
V prvním zápase s Bolešiny děti hráli velmi dobře a po pěkných akcích vstřelily 6 gólů. Celý zápas dominovali a zaslouženě zvítězily. Ve druhém zápase nás čekal silný soupeř z Lub, který opět využil své fyzické vyspělosti a hrál velmi nátlakový fotbal s mnoha osobními souboji. Jelikož naše děti jsou o poznání drobnější, dělalo jim to v první části zápasu značné problémy.Nicméně ve druhém poločase jsme hráli náš fotbal a soupeři jsme nedarovali nic zadarmo. Na vítězství to sice nestačilo, ale zejména za druhý poločas děti zaslouží pochválit. V posledním zápase jsme se utkali s dětmi z Hrádku, než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 0 : 2. Děti poté ukázaly charakter a dokázaly zápas otočit na svou stranu. Nicméně herně se nám toto utkání moc nepovedlo. Příště to bude lepší...Naše zápasy: FK HD B vs. Bolešiny 6:0 ( Korbel 4, Soukup 1, Šlechta 1 ), FK HD B vs. Luby A 2:5 ( Korbel, Frýzek ), FK HD B vs. Hrádek A 3:2 ( Korbel 2, Soukup 1 ).Naše sestava: Makovec Jan, Frýzek Jiří, Drázda Petr, Šlechta Vladimír, Soukup Matěj, Šůsová Dora, Korbel Ondřej.
---

23. 10. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Junior Strakonice r.2010 a ml.
Hráno bez výsledku :-)
Hráno bez výsledku. Padlo mnoho gólů na obou stranách a podle všeho si děti zápas opět nadmíru užily. Naše sestava: Soukup Matěj, Levý Filip, Kupec Michal, Pančenko Martin, Kandrová Adriana, Kropáčková Michaela, Makovcová Magda, Zemen Štěpán, Štěpánová Tereza, Otáhal Vlastimil, Klečková Laura, Mašek Jakub, Korbelová Zuzana, Frýzek Petr.
---

22. 10. 2016, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Klatovech
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 10, Šůsová 4, Vacík 3, Frýzek 1, Makovec 1, Šlechta 1, vlastní 1
Zápasy s Mochtínem a Sušicí jsme jasně dominovali a zaslouženě jsme to i potvrdili výsledkově. S Klatovy jsme udělali 4 individuální chyby, které soupeř dokázal potrestat a po poločase byl výsledek dosti nepříznivý a to 1:5 , v druhé půli naše děti nastoupily jako do nového zápasu a svého soupeře doslova drtily, jen díky výborným zákrokům klatovského gólmana jsme nedokázali výsledek otočit. Nicméně fotbalově jsme na turnaji dominovali a to je to nejdůležitější. Děti ukázaly ,že fotbal hrát umí a za to jim patří velký dík. Naše výsledky: FK HD B vs. Mochtín 11:0 ( Korbel 4, Šůsová 3, Vacík 2, Šlechta 1, vlastní 1 ), FK HD B vs. Sušice 6:1 ( Korbel 3, Šůsová 1, Makovec 1, Frýzek 1 ), FK HD B vs. Klatovy 4:5 (Korbel 3, Vacík 1). Naše sestava: Makovec Jan, Frýzek Jiří, Drázda Petr, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

16. 10. 2016, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Sušici
1x výhra, 1x remíza, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 6, Kočí 1, Šůsová 1, Makovec 1
Bohužel tento turnaj patřil mezi naše nejméně povedené, z části to lze přičíst tomu, že se hrálo na hřišti s umělou trávou, ale i přes tento fakt, dokážou děti předvést mnohem lepší výkony. Nicméně i tento turnaj lze považovat za přínosný, získali jsme cenné poznatky, které určitě využijeme. Naše zápasy: FKHD B vs. Sušice 1:3 ( Kočí ), FKHD B vs. Nýrsko 5:2 ( Korbel 3, Šůsová, Makovec ), FKHD B vs. Hrádek A 3:3 ( Korbel 3 ). Naše sestava: Drázda Petr, Makovec Jan, Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

15. 10. 2016, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Junior Strakonice r.2010 a ml.
Hráno bez výsledku :-)
Hráno bez výsledku. Tento zápas byl pro mnoho dětí vůbec jejich prvním a i přesto zvládly všechno výborně. Padlo mnoho gólů na obou stranách a podle všeho si děti zápas nadmíru užily. Naše sestava: Soukup Matěj, Levý Filip, Kupec Michal, Pančenko Martin, Kandrová Adriana, Kropáčková Michaela, Makovcová Magda, Zemen Štěpán, Štěpánová Tereza, Otáhal Vlastimil, Klečková Laura, Končal Matyáš, Korbelová Zuzana, Frýzek Petr, Šimanovský Filip.
---

8. 10. 2016, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Horažďovicích
3x výhra ( více v komentáři )
Korbel 8, Šlechta 4, Frýzek 3, Vacík 3, Kočí 3, Makovec 2, Šůsová 1, Lávička 1
Tento turnaj předvedly děti asi nejlepší výkony právě probíhajícího ročníku okresního přeboru. Jejich výkony měly vzestupnou tendenci a zaslouženě tak dokázaly zvítězit ve všech odehraných zápasech. Zaslouží všichni velkou pochvalu! Naše zápasy: FK HD B vs. Hrádek 6:1 ( Korbel 3, Vacík 1, Frýzek 1, Lávička 1 ), FK HD B vs. Mochtín 12:1 ( Korbel 3, Šlechta 3, Kočí 3, Makovec 2, Frýzek 1 ), FK HD B vs.FK HD A 7:0 ( Korbel 2, Vacík 2, Šlechta 1, Frýzek 1, Šůsová 1 ). Naše sestava: Makovec Jan, Frýzek Jiří, Drázda Petr, Lávička Jakub, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

2. 10. 2016, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Nýrsku
1x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )
Korbel 5, Šlechta 1
V nepříjemném deštivém počasí děti předvedly dobré výkony, kdy se herně minimálně soupeřům vyrovnaly. Zejména zápas se silnými Luby se dětem povedl nadmíru. Za své výkony zaslouží velkou pochvalu. Naše výsledky: FKHD B vs. Luby A 1:2 ( Korbel ), FKHD B vs. Bolešiny 4:3 ( Korbel 3, Šlechta 1 ), FKHD B vs. Nýrsko 1:4 ( Korbel ).Naše sestava: Makovec Jan, Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Drázda Petr, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

28. 9. 2016, středa, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Horažďovicích
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 5, Lávička 3, Šůsová 1, Šlechta 1, Makovec 1, Vacík 1
Dá se říci, že děti, až na krátkou pasáž zápasu s Nýrskem, ve všech zápasech herně dominovaly a celkově si turnaj užily, jen tak dále.. Zaslouží si určitě všichni velkou pochvalu. Naše výsledky: FKHD B vs. Hrádek u Sušice 5:1 ( Korbel 2, Lávička 2, Vacík 1 ), FKHD B vs. Nýrsko 2:4 ( Vacík 1, Lávička 1 ), FKHD B vs. FKHD A 5:3 ( Korbel 3, Makovec 1, Šůsová 1 ).Naše sestava: Makovec Jan, Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

25. 9. 2016, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj v Holoubkově pro ročník 2009
4. místo ( více v komentáři )
Korbel 14, Šůsová 6, Vacík 5, Lávička 2, Kočí 2, Frýzek 1 , Šlechta 1.
Poprvé jsme se zúčastnili jednoho z turnajů pořádaného sportovní agenturou TREFTO. Organizace turnaje i kvalita zúčastněných mužstev byla na vysoké úrovni, počasí se povedlo, tak nezbývalo nic jiného, než aby děti ukázaly co se naučily. Odehráli jsme celkem 8 zápasů, 5 z nich jsme dokázali vyhrát a u 3 zbývající utkáni jsme prohráli. Všechna vítězná utkání jsme soupeře herně převyšovali a zaslouženě jsme i dokázali naši převahu potvrdit góly. Zápas se Sencem se dětem asi povedl nejméně, kdy jsme díky důrazu a nasazení soupeře nemohli předvádět naši hru a po zásluze jsme prohráli. Zápasy s Viktorkou a Holoubkovem jsme určitě herně nezaostávali, ba naopak, jen to proměňování šancí...Za předvedené výkony děti zaslouží velkou pochvalu. Naše sestava: Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej. Naše zápasy: FKHD vs. Kohouti 09 4:0 (Korbel 2, Kočí 1, Frýzek 1), FKHD vs. Senco Doubravka 0:2, FKHD vs. FCVP 2:3 (Korbel 2), FKHD vs. Nýřany 4:1 (Šůsová 2, Korbel 1, Vacík 1), FKHD vs. Raková 12:2 (Korbel 4, Šůsová 4, Lávička 2, Šlechta 1,vlastní), FKHD vs. Kohouti 10 6:3 (Vacík 3, Korbel 2, Kočí 1), FKHD vs. Plzeň Letná 3:1 (Korbel 2, Vacík 1), FKHD vs. Holoubkov 1:2 (Korbel).Celkové umístění turnaje: 1. FC Viktoria Plzeň, 2. Holoubkov, 3. Senco Doubravka, 4. FK Horažďovice, 5. Nýřany, 6. Plzeň-Letná, 7.Kohouti Rokycany 09, 8. Kohouti Rokycany10, 9.Raková.Díky dobře odehranému turnaji náš tým získal i jedno individuální ocenění, kdy Ondra Korbel získal cenu pro nejlepšího hráče turnaje a zároveň skončil se 14 góly na druhém místě v celkovém pořadí střelců.
---

25. 9. 2016, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj OP MP v Sušici
1x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )
Jelikož ve stejný den a čas jsme měli přihlášený turnaj v Holoubkově a naše mladší přípravka ´´A´´ hrála ve stejný čas a den turnaj v Mochtíně, museli jsme na tento turnaj dát narychlo dohromady společný tým z obou našich přípravek. I když pro některé děti to byl jejich vůbec první turnaj, dokázali i přesto v jednom zápase zvítězit ,za co se jim musí poděkovat. Naše výsledky: FKHD B vs. Bolešiny 2:7, FKHD B vs. Hrádek 6:4, FKHD B vs. Sušice 0:5.Naše sestava: Boř Jan, Končal Miroslav, Lupíšková Karolína, Makovec Jan, Zemen Štěpán, Frýzek Petr, Končal Matěj.
---

10. 9. 2016, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Kochánky pro ročník 2010
4 x výhra, 2 x porážka (více v komentáři)
Korbel 13, Frýzek 5, Vacík 4, Šůsová 4, Pančenko 3, Šuhajda 2, Kočí 1
V sobotu 10.9.2016 jsem se zúčastnili výborně obsazeného turnaje v Kochánkách u Benátek nad Jizerou. Tento turnaj byl určený pro děti narozené v roce 2010 mladší a zúčastnilo se ho 15 týmů z celých Čech. Hrálo se systémem 4+1, ve dvou skupinách. Výsledky se nezapočítávaly a po ukončení zápasů ve skupinách dostaly všechny děti medaile. Turnaj začínal už v 8:30,takže většina dětí musela vstávat velmi brzo a nevěděli jsme jakým způsobem se to projeví během turnaje. V prvním zápase jsme se utkali s Viktorií Plzeň, v tomto zápase jsme předvedli asi nejlepší výkon na turnaji a vyhráli jsme jednoznačně 9:1.Se Sedlčany a Xaverovem to bylo o poznání složitější, ale i přesto jsme obě utkání zvládli a zvítězili jsme nejprve 5:2 se Sedlčany a posléze 6:3 s Xaverovem. Po těchto odehraných zápasech vypadalo všechno růžově, než jsme narazili na děti z Rokycan, tento zápas se nám vůbec nepovedl a po našich hrubých chybách jsme vítězství doslova soupeři darovali. Tým Kohoutů z Rokycan nás nakonec zaslouženě porazil 5:2. Tento zápas naplno ukázal naše slabiny a to nás čekal zápas se Spartou Praha. I přesto, že vývoj zápasu byl veskrze vyrovnaný s mnoha šancemi na obou stranách,tento zápas nakonec zaslouženě vyhrál náš soupeř v poměru 4:2. V tomto zápase se již projevila únava našich turnajových opor, které toho již měli po odehraných zápasech plné zuby, bohužel se s týmu nikdo jiný nepřidal a nenahradil jejich zaujetí a bojovnost ve hře. Poslední zápas nás čekal s týmem Táborska, děti do tohoto zápasu daly všechny síly a po zásluze zvítězily 8:0. Za tento turnaj zaslouží pochvalu všechny děti, byl to turnaj náročný ,který vyžadoval jejich velkou odolnost. Tentokrát bych chtěl ale vyzvednout výkony Ondry Korbela a Dorky Šůsové, kteří k již zmíněné příkladné bojovnosti, přidali i velkou dávku fotbalového umu. Naše sestava: Šůsová Dora, Vacík Jakub, Pančenko Martin, Šuhajda Dominik, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Frýzek Petr, Korbelová Zuzana.
---

3. 9. 2016, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Junior Strakonice U7
22:8 ( více v komentáři )
Šůsová 7, Korbel 6, Vacík 3, Kočí 2, Frýzek 2, Duda 1, Pančenko 1
Zápas jsme pojali jak jinak, než tréninkově. Hráli jsme opět bez brankáře, ale víceméně to na průběh zápasu nemělo vliv :-)... Apelovali jsme na děti ,aby si zkoušeli naučené finty z tréninku a až po polovině zápasu, kdy jsme jim slíbili, že jim budeme fintičky počítat jsme se konečně dočkali :-)... V počtu provedených fintiček nakonec těsně zvítězil Ondra Korbel před Kubou Vacíkem a nezbývá věřit, že si děti budou věci naučené v tréninku o zápasech zkoušet stále častěji. Naše sestava: Šůsová Dora, Vacík Jakub, Pančenko Martin, Duda Václav, Šuhajda Dominik, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Frýzek Petr, Korbelová Zuzana.
---

27. 8. 2016, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Junior Strakonice U7
18:6 ( více v komentáři )
Korbel 10, Vacík 6, Šůsová 1, Korbelová 1
Bohužel jsme na tento zápas přijeli pouze v 6 lidech. Těchto 6 statečných zaslouží obrovskou pochvalu, protože hrát v tak obrovském vedru téměř bez střídání, je více než úctyhodné. I díky velké vůli zvládly děti tento zápas bez problémů a zaslouženě vyhrály. Chtěl bych tímto zmínit následující: Je nepřípustné ,aby se tato situace ,kdy přijedeme na zápas v takto malém počtu, i v budoucnu opakovala. Není možné, aby rodiče nebyli schopni dát vědět včas, že se jejich dítě nezúčastní ! Vychází se z toho, že pokud je dítě uvedeno v nominaci na zápas a není omluveno, zúčastní se. Snad není velký problém napsat e-mail, nebo SMS. Pokud trenéři ví neúčast včas, nominují jiné dítě, které by si třeba rádo zahrálo ... To co se stalo na zápase ve Strakonicích, je nefér vůči dětem a neslušné k trenérovi! A to nemluvě o tom, že to hraničilo se zdravím dětí. Zápasy se domlouvají pro děti, ne pro trenéry, kteří nemají doma co dělat a radši tráví čas o víkendu po fotbalech! Naše sestava aneb 6 statečných: Šůsová Dora, Vacík Jakub, Duda Václav, Kandrová Adriana, Korbel Ondřej, Korbelová Zuzana.
---

25. 8. 2016, čtvrtek, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Svatobor Hrádek U8
19:2 ( více v komentáři )
Korbel 10, Šůsová 4, Šlechta 4, Vacík 1
Po předchozím zápase s Jiskrou Aš nás čekalo utkání se stejně starými dětmi z Hrádku. I přesto, že se hrálo za velkého vedra, bylo k vidění mnoho pěkných akcí s mnoha góly. Děti zaslouží velkou pochvalu !!! Naše sestava: Makovec Jan, Vojta Daniel, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Pančenko Martin, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

20. 8. 2016, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Jiskra Aš U9
11:15 ( více v komentáři )
Korbel 5, Šlechta 2, Šůsová 2, Šimanovský 1, Kočí 1
Jelikož nám původní soupeř z Hrádku zápas odřekl, byli jsme velmi rádi, že jsme si mohli zahrát proti Jiskře Aš. Děti z Aše měly soustředění na Rábí a tímto přátelákem si tak mohli zpestřit svůj pobyt. My jsme díky mnoha absencím byli rádi ,že nás doplnili 3 děti z naší druhé přípravky, za co jim děkujeme. Děti z Aše byly veskrze narozené v roce 2008 a tak jsme byli zvědavi, jak si s tím poradíme. Musím s potěšením konstatovat, že si s tím děti poradily výborně a odehrály se starším soupeřem vyrovnaný zápas, jen díky výborně chytajícímu brankáři Aše, nebyl pro nás konečný výsledek příznivější. Děti zaslouží za předvedený výkon velkou pochvalu. Naše sestava: Šimanovský Marek, Pavelec Ondřej, Končal Miroslav, Lávička Jakub, Šlechta Vladimír, Drázda Petr, Šůsová Dora, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

24. 6. 2016, pátek, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Fotbalový tábor Chanovice
dopadlo to výborně :-)
---

16. 6. 2016, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Svatobor Hrádek U7
15:5 ( více v komentáři )
Korbel 11, Frýzek Jiří 2, Šlechta 2
Poslední zápas jsme odehráli v Hrádku u Sušice. Utkali jsme se dětmi, které budeme příští rok potkávat v okresním přeboru. Zápas měl k naší radosti jednoznačný průběh a jen díky výborně chytající brankářce soupeře , nebyl výsledek ještě jednoznačnější. Tato konfrontace nám ukázala mnoho pozitivního, ale i věci na které se musíme v příštích měsících zaměřit. Děti si zaslouží za odvedené výkony v tomto roce velkou pochvalu. Naše sestava: Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Drázda Petr, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

16. 6. 2016, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Svatobor Hrádek U6
4:0 ( více v komentáři )
Vojta 2, Frýzek Petr 1, Šuhajda 1
Tento zápas byl určen hlavně pro děti začínající ,nebo děti které nedovršily 6-ti let. Díky tomu, že se hrálo na malé hřiště 3 proti 3, mohly děti často pracovat s míčem a ukázat co se už naučily. Z obou stran to byl bojovný zápas, kde jsme pouze my byli schopni vstřelit gól a po zásluze vyhráli. Naše sestava: Končal Miroslav, Vojta Daniel, Šuhajda Dominik, Frýzek Petr, Korbelová Zuzana, Chod Samuel, Končal Matyáš, Dobřemysl Štěpán.
---

11. 6. 2016, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Závěrečný turnaj: Estian Tour U7 v Českých Budějovicích (JFA)
2x výhra, 2x remíza ( více v komentáři )
Korbel 6, Frýzek J. 4, Šlechta 1
Na tomto závěrečném turnaji byla mužstva rozdělena do skupin dle průběžného pořadí po 8 odehraných turnajích. V první skupině hrála 4 nejlepší družstva( Písek, Vimperk, SKP, Třeboň) mezi sebou 1 x 25minit, ve druhé skupině hrály týmy průběžně umístěné na 5. - 9 místě ( Horažďovice, JFA, Táborsko, Strakonice a Osek ) 1 x 20 minut. Celkovým vítězem Estian Tour pro ročníky 2009 se po zásluze stal Písek, my jsme se umístili na velmi pěkném 5.místě z 9 zúčastněných týmů. Na posledním turnaji jsme odehráli se soupeři vyrovnaná utkání a potvrdili jsme ,že 5. místo nám patří po zásluze, když jsme 2 x vyhráli a 2 x skončilo utkání nerozhodně. Naše utkání : FK HD vs. JFA 3:3 ( Korbel 2, Šlechta 1 ), FK HD vs. Strakonice 3:2 ( Frýzek J. 2, Korbel 1 ), FK HD vs. Osek 4:1 ( Korbel 2, Frýzek J. 2 ), FK HD vs. Táborsko 1:1 ( Korbel 1 ).Za předvedené výkony v této sezóně Estian tour si děti zaslouží velkou pochvalu. Dále bych rád poděkoval rodičům, že obětovali svůj volný čas dobré věci. Ještě naše sestava na tomto turnaji: Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Drázda Petr, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

11. 6. 2016, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Závěrečný turnaj: Monto Tour U6 v Českých Budějovicích (JFA)
2 x výhra, 4 x porážka ( více v komentáři )
Pančenko 16, Frýzek P. 6, Korbelová 3, Kočí 1, Končal 1, Korbel 1
Na tento turnaj jsme odjeli v omlazené sestavě, kdy za nás nastoupily 3 děti narozené v roce 2011. Díky bojovnému výkonu všech dětí mohly děti nakonec slavit 2 vítězství a odjet domů s dobrou náladou. Naše výsledky: FKHD vs. SKP 5:10 ( Pančenko 4, Frýzek P. 1 ), FKHD vs. Malše Roudné 4:10 ( Pančenko 4 ), FKHD vs. JFA 2 4:5 ( Korbelová 2, Frýzek P. 1, Pančenko 1 ), FKHD vs. Strakonice 7:6 ( Pančenko 3, Frýzek P. 2, Vojta 1, Korbelová 1 ), FKHD vs. JFA 1:15 ( Pančenko ), FKHD vs. Hradiště 8:7 ( Pančenko 3, Frýzek P. 2, Končal 1, Kočí 1, Korbel 1 ). Naše sestava: Vojta Daniel, Pančenko Martin, Frýzek Petr, Korbelová Zuzka, Končal Matyáš.
---

29. 5. 2016, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Monto Tour U6 - Horažďovice
FKHD I = 5 x výhra,FKHD II = 1 x výhra, 1 x remíza, 3 x porážka
Korbel 20, Vacík 13, Kočí 10, Frýzek Petr 8, Frýzek Jiří 5, Pančenko 4, Šuhajda 4, Věchtík 2, Duda 1, Korbelová 1
Na tomto turnaji jsme postavili 2 týmy, tým FKHD I ze zkušenějších dětí a tým FKHD II, kde nastoupily hlavně děti začínající. Tým FKHD I celému turnaji dominoval, kdy vyhrál všechny své zápasy a nastřílel úctyhodných 45 gólů. Děti předvedly krásné akce a ukázaly, že fotbal hrát doopravdy umějí. Děti z našeho druhého týmu příkladně bojovaly a ukázaly, že se toho také už hodně naučily. Nakonec odehrály vyrovnané zápasy s vítěznou koncovkou na závěr. Tímto bych chtěl všem našim dětem moc poděkovat. Naše výsledky: FKHD I vs. Hradiště 7:0 ( Korbel 5, Vacík 1, Kočí 1 ), FKHD I vs. FKHD II 12:0 ( Korbel 5, Kočí 4, Vacík 3 ), FKHD I vs. Strakonice 14:2 ( Korbel 5, Vacík 5, Věchtík 2, Kočí 2 ), FKHD I vs. FCVP 6:3 ( Korbel 3, Vacík 2, Kočí 1 ), FKHD I vs. JFA 6:3 ( Korbel 2, Vacík 2, Kočí 2).Výsledky týmu FKHD II byly následující: FKHD II vs. JFA 4:5 ( Frýzek Petr 2, Šuhajda 2 ), FKHD II vs. FCVP 4:7 ( Frýzek Petr 3, Frýzek Jiří 1 ), FKHD II vs. FKHD I 0:12, FKHD II vs. Hradiště 4:4 ( Pančenko 2, Frýzek Jiří 2 ), FKHD II vs. Strakonice 11:3 ( Frýzek Petr 3, Frýzek Jiří 2, Pančenko 2, Šuhajda 2, Duda 1, Korbelová 1 ).Naše sestavy: FKHD I: Věchtík Antonín , Vacík Jakub, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej. FKHD II: Frýzek Jiří, Pančenko Martin, Duda Václav, Šuhajda Dominik, Frýzek Jiří, Korbelová Zuzana.
---

28. 5. 2016, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Horažďovice U7
2 x výhra, 1 x porážka (více v komentáři)
Korbel 4, Vacík 3, Šůsová 2, Věchtík 1, Šlechta 1, Frýzek 1
Začátek turnaje nám trochu zkomplikoval déšť, nicméně po krátkém zpoždění se turnaj zdárně dohrál a děti mohly předvést co se na tréninku naučily. Hned v prvním zápase jsme se utkali s Hradištěm.Utkání se nám příliš nepovedlo, byli jsme u všeho druzí a po zásluze jsme prohráli.Navíc je nutno uznat sílu soupeře, který i své zbylé zápasy na turnaji vyhrál. Zbylé zápasy s Klatovy a Domažlicemi naše děti již předvedly co umí a po zásluze v obou zápasech zvítězily. Naše zápasy: FK HD vs. TJ Hradiště 2:4 ( Vacík 1, Šůsová 1 ), FK HD vs. Klatovy 4:0 ( Korbel 2, Šlechta 1, Frýzek 1), FK HD vs. Domažlice 6:1 ( Korbel 2, Vacík 2, Věchtík 1, Šůsová 1).Naše sestava: Drázda Petr, Frýzek Jiří, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

21. 5. 2016, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Estian Tour U7 na Táborsku
1 x výhra, 1 x remíza, 2 x porážka ( více v komentáři )
Korbel 5, Šůsová 1, Věchtík 1, Šuhajda 1
Díky různým okolnostech jsme vyrazili na turnaj s dětmi, které by měly hrát spíše v nižší věkové kategorii. Nicméně až na zápasy s SKP a Třeboní, kde jsme byli vyloženě fyzicky udoláni, děti zvládly turnaj velmi dobře a zaslouží si poděkování. Zbylé zápasy s JFA a Táborskem byly z naší strany velmi povedené, hlavně poslední zápas s Táborskem děti zvládly velmi dobře i kombinačně, jen tak dál...Naše zápasy: FK HD vs. SKP 0:6, FK HD vs. JFA 3:3 ( Korbel 2, Šuhajda 1 ), FK HD vs. Třeboň 2:12 ( Korbel, Věchtík ), FK HD vs. Táborsko 3:1 ( Korbel 2, Šůsová 1 ).Naše sestava: Drázda Petr ,Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Pančenko Martin, Šuhajda Dominik, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

14. 5. 2016, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Monto Tour U6 - TJ Hradiště
6 x výhra, 1 x porážka ( více v komentáři )
Korbel 27, Věchtík 5, Šuhajda 4, Duda 1, Vojta 1
Po 14 dnech jsme opět vyrazili na jeden z turnajů pro ročníky 2010.Až na první zápas s Hradištěm, kdy jsme sice měli velkou převahu, ale góly dávali domácí, jsme všechny zápasy vyhráli .Což je ale důležité postupem času jsme se nebáli použít naučené kličky z tréninku v ,,ostrém,, zápase. Naše zápasy: FKHD vs. TJ Hradiště 1:2 ( Korbel 1 ), JFA II. vs. FKHD 2:8 ( Korbel 5, Věchtík 1, Duda 1, Šuhajda 1 ), FCVP vs FKHD 6:9 ( Korbel 6, Šuhajda 3 ), Dynamo ČB vs. FKHD 0:7 ( Korbel 4, Věchtík 2, Vojta 1 ), JFA I. vs. FKHD 3:5 ( Korbel 4, Věchtík 1 ), SKP ČB vs. FKHD 1:3 ( Korbel 3 ), Junior Strakonice vs. FKHD 3:5 ( Korbel 4, Věchtík 1). Naše sestava: Vojta Daniel, Věchtík Antonín, Duda Václav, Šuhajda Dominik, Korbel Ondřej, Korbelová Zuzana.
---

7. 5. 2016, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Estian Tour U7 v Třeboni
1 x výhra, 3 x porážka
Korbel 3, Vacík 2, Věchtík 1
Další turnaj ze série Estian tour se konal tentokrát v krásném sportovním areálu v Třeboni. Utkali jsem se postupně s Vimperkem, SKP Č.B., Strakonicemi a Pískem. Nehledě na výsledky jednotlivých utkání ,musím říci, že naše děti podaly velmi dobré výkony, v mnoha případech se nebály vyzkoušet si některé z kliček zkoušené na tréninku a to je právě to ,co je našim hlavním cílem. Až na zápas s Pískem, kdy nám evidentně docházeli síly, naše děti byli našim soupeřům důstojnými protivníky a velkou měrou přispěly ke kvalitě jednotlivých utkání. Naše utkání: FKHD vs. Vimperk 2:0 ( Korbel, Vacík), FKHD vs SKP Č.B. 1:4 ( Korbel ), FKHD vs. Strakonice 2:4 ( Věchtík, Vacík ),FKHD vs. Písek 1:7 ( Korbel ).Naše sestava: Drázda Petr, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

5. 5. 2016, čtvrtek, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Svatobor Hrádek U7
27:1 ( více v komentáři )
Korbel 10, Věchtík 6, Frýzek 4, Pančenko 4, Šuhajda 2, Duda 1
Dnešní zápas jsme hráli proti soupeři, který měl sice stejně staré děti, ale byl to jeho první zápas a podle toho se vše odvíjelo. Díky našim zápasovým zkušenostem jsme zápas zvládli velmi dobře, potěšili nás hlavně naši nováčci, kteří zahráli velmi dobře a přispěli tím velkou měrou k vývoji utkání. Naše sestava: Frýzek Jiří, Drázda Petr, Věchtík Antonín, Duda Václav, Pančenko Martin, Šuhajda Dominik, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Korbelová Zuzana.
---

1. 5. 2016, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Senco Doubravka U7
3.místo ( více v komentáři )
Korbel 9, Vacík 4, Věchtík 4, Šlechta 3, Frýzek 2, Šůsová 1
Na tomto kvalitním turnaji děti podaly velmi dobré výkony a když k tomu ještě přidaly potřebnou bojovnost, mohly se radovat nakonec s velmi pěkného 3.místa.Až na zápas s Viktorkou ,kde jsme byli až příliš zakřiknutí, děti zvládly turnaj velmi dobře a zaslouží si velkou pochvalu. Děti dostaly medaile a pohár za 3.místo a nechyběly ani sladkosti. Získali jsme na závěr i individuální ocenění, kdy byl Ondra Korbel vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Naše výsledky: FKHD vs. Senco B 5:0 ( Korbel 3, Šlechta 2), Kohouti Rokycany vs. FKHD 4:4 ( Vacík 2, Věchtík 1, Korbel 1 ), FKHD vs. Senco A 2:4 ( Korbel 2 ), Viktoria Plzeň vs. FKHD 5:0, FKHD vs. Plzeň-Letná 8:1 ( Věchtík 3, Korbel 2, Vacík 2, Šlechta 1 ), Tachov vs. FKHD 0:4 ( Frýzek 2, Korbel 1, Šůsová 1). Konečné umístění: 1. FC Viktoria Plzeň, 2. Senco Doubravka A, 3. FK Horažďovice, 4.Senco Doubravka B, 5.Plzeň-Letná, 6.Kohouti Rokycany, 7.FK Tachov. Naše sestava: Drázda Petr, Frýzek Jiří, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

30. 4. 2016, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Monto Tour U6 - Horažďovice
Hráno bez výsledků ( více v komentáři )
Tento turnaj je určen primárně pro děti začínající a tudíž se po dohodě s trenéry nevedou výsledky jednotlivých zápasů. Je dbáno hlavně na individuální projev každého dítěte a na získání zápasové praxe právě pro tyto začínající děti. Viděli jsme na tomto turnaji mnoho vstřelených gólů a pěkných individuálních výkonů. Naše děti se určitě neztratily a zaslouží určitě všechny pochvalu. Naše sestava: Vojta Daniel, Pančenko Martin, Šuhajda Dominik, Duda Václav, Kandrová Adriana, Korbelová Zuzana.
---

23. 4. 2016, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Estian Tour U7 v Oseku
1x remíza, 3x porážka ( více v komentáři )
Korbel 6, Šlechta 4, Kočí 1, Frýzek 1
Na tomto turnaji jsme měli těžký los, kdy jsme se utkali s týmy, které v celkové tabulce Estian tour figurují před námi a dlouhodobě prokazují vysokou výkonnost. Nicméně děti to zvládly dobře a ze zápasů odcházely vždy se vztyčenou hlavou. Naše zápasy: FK HD vs. Strakonice 5:5 ( Korbel 3,Kočí, Šlechta ), FK HD vs. Vimperk 3:5 ( Korbel , Šlechta , Frýzek ), FK HD vs. Třeboň 2:5 ( Korbel 2 ), FK HD vs. Písek 2:7 (Šlechta 2). Naše sestava: Benda Václav Frýzek Jiří, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

21. 4. 2016, čtvrtek, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Blatná U7
22:4 (více v komentáři )
Korbel 9, Vacík 6, Věchtík 4, Kočí 2, Frýzek Jiří 1
Po týdnu jsme se opět utkali s dětmi z Blatné. Oproti minulému týdnu náš výkon snesl přísnější měřítko, děti se ještě více individuálně prosazovaly a soupeře herně přehrály. Naše sestava: Frýzek Jiří, Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Duda Václav, Pančenko Martin, Šuhajda Dominik, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Frýzek Petr, Korbelová Zuzana.
---

16. 4. 2016, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Horažďovice U7
3.místo ( více v komentáři )
Korbel 7, Vacík 6, Šůsová 2, Šlechta 1, Ladman 1, Lávička 1
Na tomto turnaji jsme se utkali se 7 kvalitními soupeři v hracím čase 1 x 12minut, hrálo se na 3 hřiště, takže děti měly hodně nabitý program. Naše děti prohráli ze 7 zápasů pouze 2 a to s pozdějším vítězem mužstvem TJ Sokol Plzeň-Letná a s Domažlicemi, které nás nakonec přeskočily díky lepšímu vzájemnému zápasy a skončily na 2.místě.Zvláště právě s Plzní -Letnou jsme sehráli výborný zápas a až do konce jsme sahali po vyrovnání. S Domažlicemi se nám zápas příliš nepovedl, kdy se na dětech projevila už únava s předchozích zápasů. Nakonec si myslím, že můžeme být s tímto turnajem spokojeni. Naše zápasy: FK HD vs. Petřín Plzeň 4:0 (Korbel 2, Vacík, Šůsová), FK HD vs. Junior Strakonice 2:0 ( Vacík, Lávička), FK HD vs. Rokycany 4:2 ( Korbel 2, Šůsová, Vacík ), FK HD vs. Hradiště 0:0, FK HD vs. Plzeň-Letná 3:4 ( Korbel 2, Vacík), FK HD vs. Jiskra Domažlice 2:4 ( Korbel, Vacík ). Naše sestava: Lávička Jakub, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Ladman Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

14. 4. 2016, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Blatná U7
16:7 ( více v komentáři )
Korbel 7, Vacík 6, Frýzek 2, Lávička 1
Utkali jsme se tentokrát s Blatnou ročníkem 2009, pro kterou to byl první zápas vůbec. Jelikož zápasové zkušenosti našich děti jsou neocenitelné, tak jsme vzali vesměs děti mladší,narozené v roce 2010 a dokonce 2 děti ročníku 2011. Náš předpoklad se naplnil, na dětech z Blatné bylo vidět, že to byl jejich první zápas a na našich zase herní a zápasová vyzrálost. To jak se naše děti vypořádali s tímto zápasem, kdy mnohdy byly i o 2 hlavy menší ,zaslouží velké uznání a samozřejmě nějakou dobrotu :-).Naše sestava: Lávička Jakub, Vacík Jakub, Duda Václav, Pančenko Martin, Šuhajda Dominik, Korbel Ondřej, Frýzek Petr, Korbelová Zuzana.
---

9. 4. 2016, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Estian Tour U7 ve Vimperku
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Korbel 5, Vacík 4, Šlechta 2, Šůsová 2
Po zimní přestávce se opět rozběhla Estian tour (série turnajů pro ročníky 2009 ).Zavítali jsme tentokrát do Vimperku a byli jsme zvědaví, jak dopadne naše konfrontace s týmy, které jsme naposledy potkaly před 5 měsíci. Musím říci, že děti podaly výborné výkony,zejména poslední zápas s Jihočeskou akademii byl náš asi nejpovedenější. Naše výsledky: FK HD vs. TJ Osek 3:0 ( Korbel, Vacík, Šůsová ), FK HD vs. FC Táborsko 1:0 ( Šlechta 1 ), FK HD vs. SKP Č. Budějovice 4:4 (Korbel 2, Vacík 2), FK HD vs. JFA Č. Budějovice 5:2 ( Korbel 2, Vacík 1, Šůsová 1, Šlechta 1 ). Naše sestava: Vacík Jan, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Ladman Vojtěch, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

1. 4. 2016, pátek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - FC Volenice U7
5:4 ( více v komentáři )
Korbel 4, Šůsová 1
Již třetí zápas proti Volenicím naše děti nakonec zvládly, i když to pro ně dnes bylo asi nejtěžší. Soupeř byl zase o poznání důraznější , i přesto se s tím děti nakonec vypořádaly. Za bojovnost a vůli po vítězství si určitě zaslouží pochválit! Tímto zápasem jsme skončili se zápasy po tělocvičnách a už se moc těšíme na venkovní turnaje! Naše sestava: Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Ladman Vojtěch, Šuhajda Dominik, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

26. 3. 2016, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Nýrsko U7
6 x porážka ( více v komentáři )
Vacík 7, Šlechta 4, Frýzek 4, Lávička 3, Kočí 1, Šůsová 1
Hrálo se na dvě menší hřiště s mantinely 3 proti 3 na malé floorbalové branky. Takto postavená hřiště předurčují ke hře plné osobních soubojů a vzájemného obcházení se. Naše děti se snažily a hráli na hranici svých možností,za co si zaslouží určitě pochvalu.Bohužel jsme ale za soupeři zaostávali jak v důrazu, tak bohužel i ve hře 1 proti 1. Nicméně všechno je k něčemu dobré...,máme návod, jakým směrem se na tréninku vydat :-). Naše sestava: Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Kočí Vojtěch. Naše zápasy: FKHD vs. Klatovy 4:7 ( Vacík 2, Frýzek 1, Šlechta 1), FKHD vs. Domažlice 3:6 ( Šlechta 2, Lávička 1), FKHD vs. Nýrsko 2:6 (Frýzek , Vacík ), Klatovy vs FKHD 6:5 ( Frýzek, ávička, Šlechta, Vacík, Šůsová ), Nýrsko vs FKHD 6:1 ( Kočí ), Domažlice vs FKHD 6:5 ( Vacík 3, Frýzek 1, Lávička 1 ).
---

21. 3. 2016, pondělí, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - FC Viktoria Plzen U6
Hráno bez výsledku :-), (více v komentáři )
Díky pozvání trenérů z Viktorie jsme si mohli změřit síly se stejně starými VIKTORIÁNY. Hrálo se ve velké tělocvičně na 33.základní škole na Skvrňanech, kde se hrálo na 2 hřiště 3 proti 3. Díky malému prostoru byla hra plná soubojů, děti byly nuceni jít více do kliček a co je hlavní padalo mnoho gólů. Myslím si ,že nebyl nikdo, kdo by si nedal gól a to je myslím to hlavní, aby to děti bavilo!!! Po zápase každé dítě dostalo od VIKTORIÁNŮ malý dárek a mohli jsme spokojeni jet do svých domovů. Ještě jednou děkujeme za pozvání. Naše sestava: Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Pančenko Martin, Ladman Vojtěch, Šuhajda Dominik, Duda Václav, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Frýzek Petr, Korbelová Zuzana.
---

19. 3. 2016, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní liga E.ON - Monto tour U6
7x výhra, skóre 59:20 (více v komentáři)
Korbel 34, Frýzek 7, Šuhajda 5, Kočí 5, Ladman 3, Korbelová 2, Otáhal 2, Věchtík 1
Na závěrečném turnaji Zimní E.ON ligy naše děti předvedli velmi dobré výkony a vyhráli všechny své zápasy. Na samý závěr turnaje poté po zásluze všechna mužstva obdržela pamětní medaile. Naše výsledky: Strakonice vs. Horažďovice 2:13 (Korbel 6,Frýzek 3, Kočí 2, Otáhal 1, Věchtík 1), Horažďovice vs. JFA ČB 7:3 (Korbel 3, Frýzek 2, Korbelová 1, Šuhajda 1), SKP ČB vs. Horažďovice 4:8 (Korbel 6, Šuhajda 1, Korbelová 1), Horažďovice vs. Hradiště 7:1 (Korbel 3, Frýzek 1, Ladman 1, Kočí 1, Otáhal 1), Dynamo ČB vs. Horažďovice 1:11 (Korbel 6, Kočí 2, Šuhajda 2, Frýzek 1), Horažďovice vs. Roudné 7:4 (Korbel 5, Šuhajda 1, Ladman 1), Horažďovice vs. Třeboň 6:5 ( Korbel 5, Ladman 1).Naše sestava: Věchtík Antonín, Ladman Vojtěch, Šuhajda Dominik, Kandrová Adriana, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Otáhal Vlasta, Frýzek Petr, Korbelová Zuzana.
---

12. 3. 2016, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Strakonice U7
1.místo (více v komentáři)
Korbel 13, Vacík 6, Šlechta 2, Kočí 1
Tentokrát jsme vyrazili na turnaj do Strakonic, kde jsem jsme se utkali s kvalitními soupeři. Po počátečním rozkoukávání jsme se rozehráli k velmi dobrým výkonům a nakonec jsme na turnaji zvítězili. Za předvedené výkony si zaslouží děti velkou pochvalu. Naše výsledky : FKHD - JFA ČB 1:4 (Korbel), Strakonice - FKHD 2:4 (Korbel 3, Vacík), FKHD - Dynamo ČB 3:3 (Kočí, Vacík, Šlechta), JFA ČB - FKHD 2:4 (Korbel 3, Šlechta),FKHD - Strakonice 5:0 (Korbel 3, Vacík 2), Dynamo ČB - FKHD 3:5 (Korbel 3, Vacík 2).Konečné umístění: 1.FKHD 13b (22:14), 2.Dynamo ČB 10b (19:16), 3.Strakonice 7b (16:22), 4.JFA ČB 4b (17:22). Naše sestava: J.Lávička, V.Šlechta, D.Šůsová, A.Věchtík, J.Vacík, V.Ladman, V.Kočí, O.Korbel.
---

2. 3. 2016, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - FC Volenice U7
7:3 (více v komentáři)
Korbel 4, Vacík 2, Šlechta 1
Po měsíci jsme opět zavítali do Volenic. Ač výsledek tomu nenapovídá, výsledek tohoto zápasu byl dlouhou dobu vyrovnaný. Měli jsme sice mnoho šancí a drželi jsme míč, ale na rozdíl od soupeře jsme je neproměňovali. Až v poslední třetině utkání jsme zápas i výsledkově zvládli, za což dětem patří dík. Naše sestava: Jakub Lávička, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Antonín Věchtík, Jakub Vacík, Vojtěch Laman, Vojtěch Kočí, Ondřej Korbel.
---

27. 2. 2016, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Halový turnaj Vimperk U7
5.místo (více v komentáři)
Korbel 7, Ladman 1
Ve značně kombinované sestavě jsme tentokrát na silně obsazeném turnaji neuspěli. Na turnaji jsme měli suverénně nejmladší tým ( 5 dětí bylo ročník 2010 a mladší ) a to částečně způsobilo, že jsme ve většině zápasech zaostávali hlavně v nasazení a rychlosti. Taktéž tento turnaj ukázal nám trenérům i rodičům, že bez dostatečné tréninkové docházky se nelze s podobnými soupeři měřit. Chtěl bych rodičům poděkovat, že obětovali většinu sobotního dne a umožnili nám se tohoto turnaje zúčastnit. Naše sestava: Jan Boř, Jakub Lávička, Antonín Věchtík, Vojtěch Ladman, Vojtěch Kočí, Ondřej Korbel, Zuzana Korbelová. Naše zápasy: FKHD - Vimperk 2:9 ( Korbel 2 ), FKHD - SKP ČB 2:2 ( Korbel 2 ), FKHD - JFA ČB 0:5, FKHD - Hradiště 3:0 ( Korbel 2, Ladman 1 ), FKHD - Písek 1:12 ( Korbel 1 ).
---

21. 2. 2016, neděle, 11:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - SK Petřín Plzeň U7
23:1 (více v komentáři)
Korbel 12, Šlechta 4, Kočí 4, Věchtík 1, Ladman 1, Šůsová 1
Se stejným soupeřem jsme se již utkali na vánočním turnaji v Klatovech. Vyhráli jsme tam 4:3,ale hrálo se 3 proti 3 na menší hřiště. Byli jsme proto zvědaví, jak dopadne konfrontace na větším hřišti a v odlišném herním systému 4+1.Naše děti opět ukázali, že fotbal hrát umí a že je baví. Opět si zaslouží velkou pochvalu. Naše sestava: Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Ladman Vojtěch, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

14. 2. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Hradiště U7
3:2 (více v komentáři)
Korbel 3
Tentokrát k nám přijely děti z Hradiště u Písku. Již po několikáté jsme složili tým převážně s dětí o rok mladších, tj. narozenými v roce 2010.Nicméně jsme i přesto byli schopni na hřišti dominovat a jen díky vynikajícímu výkonu bran hostujícího brankáře, neskončil výsledek vyšším rozdílem. Naše děti předvedly asi nejlepší výkon v tomto kalendářním roce a za to si zaslouží velikánskou pochvalu. Naše sestava: Jakub Lávička, Vladimír Šlechta, Antonín Věchtík, Martin Pančenko, Vojtěch Ladman, Vojtěch Kočí, Ondřej Korbel.
---

13. 2. 2016, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní liga E.ON - Monto tour U6
7x výhra,skóre 71 : 28 (více v komentáři)
Korbel 34, Věchtík 20, P.Frýzek 7, Korbelová 6, Šuhajda 3, Kandrová 1
Zhruba po měsíci jsme vyrazili opět do Nových Hodějovic na turnaj E.ON Zimní ligy pro ročníky 2010 a mladší. Jelikož nás potkala velká marodka u začínajících dětí, museli nám pomoci Ondra Korbel a Tonda Věchtík, kteří sice do této věkové kategorie patří, ale přeci jenom výkonnostně patří do kategorie o rok výše, což bylo na výsledcích a vstřelených brankách patrné. Na turnaji jsme se postupně rozehráli k dobrým výkonům a všechny zápasy jsme vyhráli. V březnu, konkrétně 19.3. nás čeká poslední turnaj v rámci E.ON Zimní ligy, kde všechny děti dostanou medaile, určitě si je zaslouží. Naše sestava : A.Věchtík, D.Šuhajda, A.Kandrová, O.Korbel, P.Frýzek, Z.Korbelová. Naše zápasy: FKHD - Strakonice 14:2 (Korbel 5, Věchtík 5, Frýzek 2, Korbelová 1, Šuhajda 1), FKHD - JFA Č.B. 11:3 (Věchtík 4, Korbel 2, Frýzek 2,Šuhajda 2, Korbelová 1, FKHD - SKP Č.B. 8:6 (Věchtík 4, Korbel 3, Frýzek 1), FKHD - Hradiště 6:5 (Korbel 4, Věchtík 4), FKHD - Dynamo Č.B. 14:2 (Korbel 8, Korbelová 4, Věchtík 1, Frýzek 1), FKHD - Roudné 8:5 (Korbel 5, Věchtík 2, Kandrová 1), FKHD - Třeboň 10:5 (Korbel 7,Věchtík 2, Frýzek 1).
---

7. 2. 2016, neděle, 11:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - SK Klatovy U7
10:4 ( více v komentáři )
Korbel 8, Vacík 1, Panuška 1
Po dvou měsících jsme si opět zahráli s dětmi z Klatov. Zápas si děti určitě užily a zaslouženě vyhrály. Naše sestava: Václav Panuška, Vladimír Šlechta, Antonín Věchtík, Jakub Vacík, Martin Pančenko, Vojtěch Ladman, Ondřej Korbel.
---

3. 2. 2016, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - FC Volenice U7
8:6 ( více v komentáři )
Korbel 7, Vacík 1
Na utkání jsme díky chřipkovému onemocnění dětí dorazili pouze v šesti. I přesto, že nás čekal velmi zdatný soupeř, děti příkladně bojovaly a soupeře zaslouženě přehrály. Všem dětem za to patří velký dík. Naše sestava: Tereza Věchtíková, Vladimír Šlechta, Antonín Věchtík, Jakub Vacík, Vojtěch Ladman, Ondřej Korbel.
---

24. 1. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - FK Nepomuk U7
19:0 ( více v komentáři )
Korbel 8, Věchtík 4, Šlechta 3, Frýzek Jiří 2, Věchtíková 1, Panuška 1
Výsledek utkání odpovídá i dění na hřišti, děti z Nepomuka ještě nemají zápasové zkušenosti a bylo to až příliš znát. Nicméně to v žádném případě nesnižuje výkon našich dětí. Určitě si zaslouží pochvalu a to zejména za způsob, jakým se snažily hrát. Sestava FKHD: Frýzek Jiří, Šlechta Vladimír, Věchtík Antonín, Ladman Vojtěch, Korbel Ondřej, Panuška Jan,Věchtíková Tereza.
---

23. 1. 2016, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní liga E.ON - Monto tour U6
2x výhra, 5x porážka (více v komentáři)
Šuhajda 7, Frýzek Petr 7, Pančenko 6, Korbelová 4, Otáhal 3, Duda 2
Po zkušenosti z předchozích turnajů pro ročníky 2010,kde naše děti dominovaly, jsme se rozhodli, že na tyto turnaje budeme jezdit z dětmi, které s fotbalem začaly v září loňského roku.S ohledem na to, že pro většinu z nich to byla první zkušenost s fotbalovým turnajem, můžeme být nadmíru spokojeni. Se stejně začínajícími dětmi jsme odehráli velmi dobré zápasy, samozřejmě že se zkušenějšími týmy se naše děti nemohly měřit. Nicméně věřím ,že na zbývajících dvou turnajích zimní E.ON Monto tour zase o trochu více tyto týmy potrápíme. Naše výsledky: FKHD vs Strakonice 2:16 (Korbelová 2), FKHD vs JFA ČB 11:1 (Frýzek 4,Otáhal 3, Pančenko 2, Duda 1,Korbelová 1), FKHD vs SKP ČB 5:6 ( Frýzek 2, Pančenko 1, Šuhajda 1, Korbelová 1), FKHD vs. TJ Hradiště 3:6 ( Šuhajda 2, Duda 1), FKHD vs Dynamo ČB 8:2 ( Šuhajda 4, Pančenko 3, Frýzek 1), FKHD vs Roudné 0:11, FKHD vs Třeboň 0:12. Naše sestava: Pančenko Martin, Šuhajda Dominik, Duda Václav, Kandrová Adriana, Otáhal Vlastimil, Frýzek Petr, Korbelová Zuzana.
---

17. 1. 2016, neděle, 11:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Senco Doubravka U7
8:8 (více v komentáři)
Korbel 5, Šlechta 1, Lávička 1, Frýzek Jiří 1
Tentokrát jsme se utkali s dětmi ze Senco Doubravka. Naše děti zaslouží velkou pochvalu,protože i přesto, že soupeř byl fyzicky vyspělejší, fotbalově se soupeři minimálně vyrovnaly. Naše sestava: Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Šlechta Vladimír, Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Ladman Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

20. 12. 2015, neděle, 12:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Zimní liga E.ON - Monto tour U6
1.místo (více v komentáři)
Korbel 35,Věchtík 14,Kočí 11,Frýzek Petr 11,Ladman 6,Korbelová 3
Díky ochotě pořadatelů (Junior Strakonice) jsme se mohli dodatečně zapojit do série turnajů Zimní E.ON ligy. I přesto, že část dětí o den dříve byla na celodenním turnaji v Klatovech, podaly děti obdivuhodné výkony. Velikost hřiště a herní systém turnaje nahrává spíše bojovným týmům, ale i přesto jsme byli schopni předvádět náš fotbal a za to děti zaslouží velkou pochvalu. Naše sestava: Věchtík Antonín, Ladman Vojtěch, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Frýzek Petr, Korbelová Zuzana. Naše výsledky: FK HD vs. JFA Č.B. 17:2 (Věchtík 8,Korbel 4,Ladman 2,Korbelová 2,Kočí), FK HD vs. Junior 12:7 (Korbel 5,Věchtík 3,Kočí 3,Ladman), FK HD vs. Dynamo Č.B. 11:3 (Korbel 5,Frýzek 5,Ladman),FK HD vs. Třeboň 13:4 (Korbel 4,Frýzek 3,Kočí 3,Ladman,Korbelová,Věchtík), FK HD vs. SKP Č.B. 5:4 (Korbel 5),FK HD vs. Hradiště 12:1 (Korbel 5,Kočí 3,Frýzek 2,Věchtík,Ladman), FK HD vs. Roudné 10:2 (Korbel 7,Věchtík,Kočí,Frýzek).
---

19. 12. 2015, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Vánoční turnaj Klatovy U7
5.místo (více v komentáři)
Korbel 15,Frýzek Jiří 9,Kočí 8,Lávička 7,Šlechta 7,Věchtík 2
Při účasti 12.týmů naše děti obsadily pěkné 5.místo.Děti předvedly pěkné výkony a za svůj výkon si zaslouží velkou pochvalu.Naše sestava: Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Šlechta Vladimír, Věchtík Antonín, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej. Naše výsledky: FK HD vs. Rapid Plzeň 4:3 (Lávička, Kočí, Frýzek, Šlechta) ,FK HD vs. Nepomuk 9:0 (Korbel 3,Frýzek 3,Lávička 2,Šlechta), FK HD vs. Tachov 5:5 (Šlechta 2,Lávička,Kočí,Korbel), FK HD vs. Klatovy-zelení 5:1 (Lávička 2,Kočí,Šlechta,Korbel), FK HD vs. Kohouti Rokycany 5:2 (Korbel 2,Šlechta 2,Frýzek), FK HD vs. Senco Doubravka 9:0 (Korbel 3,Frýzek 2,Kočí 2,Věchtík,Lávička), FK HD vs. Nýrsko 1:7 (Frýzek), FK HD vs. Dobřany 2:5 (Korbel, Kočí), FK HD vs. Petřín Plzeň 3:0 (Korbel 2,Kočí),FK HD vs. Košutka Plzeň 2:3 (Věchtík, Kočí), FK HD vs Klatovy-červení 3:5 (Korbel 2,Frýzek).
---

13. 12. 2015, neděle, 11:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Hradiště U6
34:6 (více v komentáři)
Korbel 12, Kočí 7, Věchtík 7, Ladman 6, Šuhajda 2
Díky dětem z Hradiště jsme si zase po delší odmlce mohli zahrát. Opět se potvrdilo, že v ročnících 2010 mají naše děti navrch a nad bojovným soupeřem zvítězily. Za svůj dnešní si všechny děti zaslouží pochvalu. Sestava FKHD: Věchtík Antonín, Duda Václav, Ladman Vojtěch, Šuhajda Dominik, Kandrová Adriana, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

22. 11. 2015, neděle, 10:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - SK Klatovy 1898 U7
5:1 (více v komentáři)
Korbel 4, Kočí 1
Po půl roce jsme se opět utkali s dětmi z Klatov. Oba týmy oproti poslednímu vzájemnému zápasu prošly výraznou proměnou a tak jsme byli všichni zvědaví, jak bude zápas probíhat.Po počátečním oťukávání, naše děti převzaly kontrolu nad zápasem a zaslouženě zvítězily. V tomto zápase jsme vystřídali 5 dětí v brance a chtěli jsme, aby se aktivně i zapojovali do hry. Budeme takto i nadále pokračovat i na úkor občas lehce inkasovaných gólů, určitě se to v budoucnu vyplatí.. Naše sestava: Jiří Frýzek, Jakub Lávička, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Antonín Věchtík, Jakub Vacík, Vojtěch Kočí, Ondřej Korbel, Petr Frýzek, Zuzana Korbelová.
---

8. 11. 2015, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Monto Tour U6 - Dynamo Č.B. areál Složiště
1.místo (více v komentáři)
Korbel 38,Kočí 15,Šůsová 11,Duda 8,Frýzek P. 6,Věchtík 5,Korbelová 2
Tentokrát jsme se sešli v krásném tréninkovém areálu Dynama České Budějovice a děti opět ukázaly, že si se stejně starými soupeři dokážou poradit. Děti si s chutí zastřílely, skóre 85 :19 hovoří za vše. Naše výsledky: FKHD - Strakonice 15:1 ( Korbel 6,Kočí 4,Frýzek P. 2,Duda 2,Věchtík 1), FKHD - Hradiště 14:1 (Korbel 6,Duda 3,Věchtík 2,Kočí 1,Šůsová 1,Frýzek P. 1), FKHD - Třeboň 15:6 (Korbel 6,Šůsová 4,Kočí 3,Duda 1,Korbelová 1), FKHD - JFA ČB 10:5 (Korbel 6,Šůsová 2,Kočí 1,Duda 1),FKHD - Dynamo ČB 20:5 (Korbel 8,Šůsová 4,Kočí 4,Věchtík 1,Duda 1,Korbelová 1,Frýzek P. 1), FKHD - Malše Roudné 11:1 (Korbel 6,Kočí 2,Frýzek P. 2,Věchtík 1).Sestava FKHD: Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Duda Václav, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Frýzek Petr, Korbelová Zuzana).
---

31. 10. 2015, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Estian Tour U7 v Písku
4 x porážka (více v komentáři)
Tento závěrečný podzimní turnaj pro ročník 2009 nám zrovna nevyšel. Všechny 4 zápasy jsme prohráli a nevsítili jsme ani jeden gól. Příčin je hned několik,určitě si to vyhodnotíme a pokusíme si to přenést do tréninku. Nicméně za pozitivní můžeme považovat zapojení třech nových hráčů do zápasového rytmu. Naše výsledky: SKP ČB - FKHD 1:0, FKHD - FC Písek 0:3, Dynamo ČB - FKHD 3:0, FKHD - FC Táborsko 0:3.Sestava FKHD: Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Ladman Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

28. 10. 2015, středa, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj v Mochtíně U7
4x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 10, Vacík Jakub 6, Duda 2, Věchtík 1
Na tomto turnaji jsme zapracovali další naše děti do zápasového rytmu a musím říci, že mimo zápasu s dětmi z Lub, které nás předčily silovým pojetím hry ,jsme zvládli turnaj na výbornou. I přesto, že disponujeme mladším kolektivem dětí než naši soupeři, působili jsme v zápasech fotbalově a to je to nejpodstatnější. Naše výsledky: FKHD - Klatovy 3:2 (Korbel 2, Vacík 1), FKHD - Luby 1:4 (Korbel 1), FKHD - Bolešiny 2:1 (Korbel 2), FKHD - Mochtín 2:0 (Korbel 1, Vacík 1), FKHD - Hrádek u Sušice 11:0 (Korbel 4, Vacík 4, Duda 2, Věchtík 1).Sestava FKHD: Vacík Jan, Frýzek Jiří, Lávička Jakub, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Duda Václav, Věchtík Antonín, Ladman Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

24. 10. 2015, sobota, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Monto Tour U6 v Českých Budějovicích (JFA)
1.místo (více v komentáři)
Korbel 34, Věchtík 17, Ladman 9, Kočí 6, Duda 5, Šůsová 4,Korbelová 3
Poprvé v této sezóně jsme měli možnost se poměřit se stejně starými dětmi narozenými v roce 2010. Toto měření sil pro nás vyznělo více než přívětivě, 5 výher a skóre 78:13!To si myslím, že je úctyhodný počin a za to si děti zaslouží velký dík. Jak zní známé přísloví: Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.. Naše výsledky: SKP ČB - FKHD 2:17 (Korbel 8,Věchtík 3,Kočí 2,Ladman 2,Duda 2), FKHD - JFA ČB I 14:6 (Korbel 7,Věchtík 4,Kočí 2,Ladman 1), Dynamo ČB - FKHD 0:21 (Korbel 9,Věchtík 4,Korbelová 3,Ladman 3,Kočí 1,Šůsová 1), FKHD - Strakonice 15:0 (Korbel 8,Věchtík 5,Šůsová 1,Ladman 1), JFA ČB II - FKHD 5:11 (Duda 3,Korbel 2,Šůsová 2,Ladman 2,Kočí 1,Věchtík 1).Sestava FKHD: Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Ladman Vojtěch, Duda Václav, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej, Korbelová Zuzka.
---

18. 10. 2015, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Estian Tour U7 v Českých Budějovicích(SKP)
2 x výhra, 1 x remíza, 1 x porážka (více v komentáři)
Korbel 8, Vacík Jakub 3, Šlechta 2, Šůsová 1, Věchtík 1
Další turnaj ze série Estian Tour jsme absolvovali na hřišti SKP České Budějovice. Dětem se tento turnaj velmi povedl a zasluhují určitě sladkou odměnu. Výsledky: FKHD - JFA ČB 2:4 (Korbel 2), FKHD - Junior Strakonice 6:1 (Korbel 2, Šůsová 1, Vacík Jakub 1, Šlechta 1, Věchtík 1), FKHD - TJ Osek 4:4 (Korbel 3, Vacík Jakub 1), FKHD - Šumavan Vimperk 3:2 (Korbel 1, Šlechta 1, Vacík Jakub 1).Naše sestava: Vacík Jan, Šlechta Vladimír, Šůsová Dora, Věchtík Antonín, Vacík Jakub, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

26. 9. 2015, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Estian Tour U7 v Horažďovicích
1 x výhra, 2 x porážka (více v komentáři)
Korbel 3, Boř 3, Vacík Jakub 1
Další turnaj ze série Estian tour se konal tentokrát u nás v Horažďovicích. Bohužel nedorazily děti z Oseka, ale i tak si myslím že to bylo povedené fotbalové odpoledne. My jsme se utkali s velmi silnými soupeři a snad jen s vyjímkou prvních deseti minut zápasu s Pískem, děti předvedly velmi dobré výkony. Naše výsledky: FKHD - FC Písek 2:6 ( Korbel 1x, vlastní 1x), FKHD - JFA ČB 2:4 (Korbel 1x, Vacík Jakub 1x), FKHD - FC Táborsko 4:1 (Boř 3x, Korbel 1x).Sestava FKHD: Vacík Jan, Pavelec Ondřej, Boř Jan, Šůsová Dora, Vacík Jakub, Věchtík Antonín, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

13. 9. 2015, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Estian Tour U7 ve Strakonicích
3 x výhra, 1 x porážka (více v komentáři)
Korbel 6, Vacík Jakub 5, Boř 5, Šlechta 1, Kočí 1
První turnaj ze série Estian tour se konal ve Strakonicích. Děti se snažily a myslím, že si zaslouží velkou pochvalu. Doufám a věřím, že děti předvedou obdobné výkony i za 14dnů, kdy budeme pořádat další turnaj u nás v Horažďovicích. Naše výsledky: FKHD - Dynamo ČB 8:2 ( Boř 4x, Vacík Jakub 2x, Korbel 1x, Kočí 1x), FKHD - SKP ČB 4:2 (Korbel 3x, Boř 1x), FKHD - Šumavan Vimperk 1:8 (Korbel 1x), FKHD - Junior Strakonice 5:3 (Vacík Jakub 3x, Korbel 1x, Šlechta 1x).Sestava FKHD: Vacík Jan, Benda Václav, Boř Jan, Šlechta Vladimír, Vacík Jakub, Věchtík Antonín, Kočí Vojtěch, Korbel Ondřej.
---

28. 6. 2015, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Blatná
9:3 (více v komentáři )
Sládek 5, Šmrha 2, Vacík Jan 2
Poslední zápas v sezóně nám vyšel jak herně ,tak i výsledkově. Děti si teď od nás chvilku odpočinou a v srpnu se dáme do další fotbalové práce. Naše sestava: David Starec, Karel Šmrha, Filip Kolář, Jakub Sládek, Jan Vacík, Ondřej Pavelec, Jan Boř.
---

21. 6. 2015, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - ESTIAN TOUR (Finalový turnaj v ČB)
5.místo (více v komentáři)
Korbel 3, Pavelec 2, Benda 1, Panuška 1
Poslední ze série turnajů nám bohužel herně i výsledkově nevyšel podle představ, nicméně za bojovnost si děti zaslouží určitě pochvalu. Naše sestava: Jan Panuška, Václav Benda, Ondřej Pavelec, Jan Boř, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Ondřej Korbel. Naše výsledky: FKHD - TJ Osek 0:3,FKHD - Junior Strakonice 1:2,FKHD - FC Písek A 1:2,FKHD - FC Písek B 6:0,FKHD - Jihoč. fotb. akad. Č.Budějovice 0:4.
---

14. 6. 2015, neděle, 9:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Blatná U7, Junior Strakonice U6
U7 Hráno bez výsledku :_),U6 4:2
Korbel 2, Vacík Jakub 1, Končal 1
Sestava FKHD U7: David Starec, Filip Kolář, Jan Panuška, Václav Benda, Jan Vacík, Marek Kulda, Jan Boř, Ondřej Pavelec. Sestava FKHD U6: Tereza Věchtíková, Miroslav Končal, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Antonín Věchtík, Martin Pančenko, Jakub Vacík, Ondřej Korbel. .
---

12. 6. 2015, pátek, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Fotbalový tábor Chanovice
Dopadlo to výborně :-)
---

31. 5. 2015, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Horažďovice(Blatná,Klatovy,Nepomuk)
1.,2. a 3.místo (více v komentáři)
Ve skupině hráčů kategorie U7 jsme se utkali z týmy z Nepomuka a Blatné. Naše děti si vedli více než zdatně a zaslouženě skupinu vyhrály. Naše výsledky: FKHD-FK Nepomuk 5:1,FKHD -TJ Blatná 3:1,FKHD-FK Nepomuk 2:3,FKHD-Blatná 4:3.Umístění ve skupině: 1. FKHD 9b, 2.FK Nepomuk 6b, TJ Blatná 3b.Naše góly: Jan Vacík 7,Karel Šmrha 4,Pavel Václavek 1, Adam Ráž 1, Filip Kolář 1.Sestava FKHD U7:David Starec, Karel Šmrha, Filip Kolář, Jan Vacík, Adam Ráž, Pavel Václavek. Ve druhé skupině určené pro kategorii U6 se utkaly tyto týmy:Klatovy, FKHD modří a FKHD bílí. Zápasy nepostrádaly náboj a byly vskutku zajímavé. Naše výsledky: FKHD bílí-SK Klatovy 2:5, FKHD modří- SK Klatovy 3:3, FKHD bílí-FKHD moří 5:1, FKHD bílí-SK Klatovy 3:1, FKHD modří-SK Klatovy 1:4,FKHD bílí-FKHD modří 2:2.Umístění ve skupině: 1.SK Klatovy 7b, FKHD bílí 7b, FKHD modří 2b. Naše góly: Ondřej Korbel 8, Jan Boř 3,Ondřej Pavelec 3,Václav Benda 1, Martin Pančenko 1,Jakub Vacík 1.
---

24. 5. 2015, neděle, 13:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Junior Strakonice U7 a U6
U6 9:7, U7 6:22
Kategorie U6:Toto utkání bylo pro několik dětí z obou mužstev jejich vůbec první a proto bylo utkání spíše bojovné, než aby nabídlo více fotbalové krásy :_).Sestava FKHD U6: Václav Benda, Jan Boř, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Antonín Věchtík, Jakub Vacík, Vojtěch Kočí, Ondřej Korbel. Góly za FKHD: Ondřej Korbel 3, Vladimír Šlechta 2,Václav Benda 1,Jan Boř 1, Jakub Vacík 1,vlastní. kategorie U7:Naše děti narazily na výborného soupeře a jednoznačně prohrály, nezbývá nic jiného ,než trénovat,trénovat ..Sestava FKHD U7:David Starec, Josef Vlček, Jan Panuška, Filip Kolář, Jan Vacík, Adam Ráž, Pavel Václavek. Góly za FKHD: Filip Kolář a Jan Vacík po 3.
---

17. 5. 2015, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - ESTIAN TOUR (Turnaj Horažďovice)
4.místo (více v komentáři)
Mlnařík 6, Boř 4, Korbel 2, Pavelec 1, Šůsová 1
Tento tradiční turnaj 6 mužstev se tentokrát pořádal u nás v Horažďovicích. Mužstva se utkala na dvou hřištích, hrací čas byl stanoven na 1x15minut.Na našich dětech bylo zpočátku vidět, že si po obědě nestačily zdřímnout :-) , z čeho pramenily naše výkony ve 2 úvodních utkání. Nicméně poté se děti probudily a podaly solidní výkony. Naše výsledky: FKHD - TJ Osek 1:1, FKHD - JFA Č.B. 4:5, FKHD-Junior Strakonice 3:2, FKHD-FC Písek A 3:3, FKHD - FC Písek B 3:3. Závěrečný turnaj se bude konat 21.6. v Českých Budějovicích, kde následně proběhne také závěrečné vyhlášení výsledků a předání cen.
---

9. 5. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - FK Nepomuk
7:6 (více v komentáři)
Mlnařík 3, Vacík Jan 3 , vlastní 1
Již po čtvrté v této sezóně jsme se utkali s dětmi z Nepomuka. Předchozí zápasy se nám nevydařily ,proto jsme věřili ,že dnes to bude jiné. Tento zápas se nám nakonec opravdu vydařil a velmi kvalitního soupeře jsme porazili. Děti nejen že bojovaly, ale přidaly i pěkné fotbalové akce. Sestava FKHD: Filip Kolář, Kristián Mlnařík, Jan Vacík, Adam Ráž, Pavel Václavek, Václav Benda, Jakub Vacík.
---

2. 5. 2015, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - FK Junior Strakonice U6
25:4 (více v komentáři)
Soupeř nastoupil značně oslaben a musel využít z části děti o rok mladší, což se samozřejmě muselo projevit a jednoznačně jsme vyhráli. Naše góly vstřelili: Ondřej Korbel 6x, Jan Vacík 5x, Filip Kolář 4x, Kristián Mlnařík 3x, Dora Šůsová 3, Jakub Vacík 2x, Ondřej Pavelec a Jan Panuška 1x.Naše sestava: Panuška, Kolář, Mlnařík, Jan Vacík, Pavelec, Boř, Jakub Vacík, Šůsová, Korbel.
---

26. 4. 2015, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - ESTIAN TOUR ( Turnaj Písek)
2.místo (více v komentáři )
Mlnařík 7, Korbel 4, Šůsová 2, Pavelec 1, Václavek 1
Již 3. turnaj v rámci Estian tour se konal tentokrát v Písku. Na tomto turnaji naše děti podaly velmi pěkné výkony a umístily se nakonec na krásném 2.místě.Naše sestava: Kristian Mlnařík, Pavel Václavek, Ondřej Pavelec, Jan Boř, Vladimír Šlechta, Dora Šůsova, Vojtěch Kočí, Ondřej Korbel.Výsledky: FKHD - Strakonice 2:1 (Mlnařík, Václavek), FKHD - Písek B 4:2 (Mlnařík 2, Pavelec , Korbel ), FKHD - Písek A 6:6 (Mlnařík 2, Šůsová 2, Korbel 2), FKHD - Osek 2:1 (Mlnařík , Korbel),FKHD - JHČ fotb. akad. 1:2 (Mlnařík ).Tabulka turnaje: JHČ fotb. akad. 13b, FKHD 10b, Písek A 8b, Osek 5b, Strakonice 5b, Písek B 0b.
---

22. 4. 2015, středa, 16:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - FC Viktoria Plzeň U6
Hráno bez výsledků (více v komentáři)
Na nové travnaté ploše v blízkosti Doosan arény jsme se utkali se stejně starými dětmi z Viktorie Plzeň. Hrálo se na 2 hřištích na malé branky, na prvním 2 : 2 a na druhém hřišti 3 : 3.Takto postavená hřiště nutila děti k neustálému obcházení soupeře a následně k opětovnému získávání ztracených míčů. To vše bylo velmi fyzicky náročné a děti to tak důkladně fotbalově prověřilo. K vidění bylo spousty krásných fotbalových soubojů a padlo mnoho branek na obou stranách. Děti na obou stranách si určitě fotbalové odpoledne náležitě užily. Na samém konci mezi nás přišel František Rajtoral, aby si udělal s dětmi společnou fotografii. Doufám, že si všechny děti toto fotbalové odpoledne náležitě užily a věřím, že to pro ně bude další motivace do fotbalové práce.
---

19. 4. 2015, neděle, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Blatná
4:12 (více v komentáři)
Mandák 3, Benda 1
V tomto utkání jsme se domácích vyrovnali v bojovnosti, nicméně silově jsme se rovnat nemohli a byli jsme přetlačeni :-).Dětem za statečný výkon patří dík.Sestava FKHD: David Starec, Filip Kolář, Václav Benda, Ondřej Pavelec, Lukáš Mandák, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Ondřej Korbel.
---

18. 4. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - FK Nepomuk
2:8 (více v komentáři)
Vacík Jan 1, Kolář 1
Na tento zápas do Nepomuka jsme vyrazili s našimi staršími dětmi, Nepomuk má velmi dobré mužstvo, což se během zápasu jen a jen potvrdilo. Přesto jsme zápas začali nebojácně a brzo vedli 2:0, nicméně po našich laciných chybách jsme soupeři na konci první čtvrtiny utkání umožnili vyrovnat. Ve druhé dvacetiminutovce se střídali šance na obou stranách , skóre zápasu se ale neměnilo. Bohužel ve druhé polovině utkání jsme vypadli ze hry a přihlíželi, jak se výsledek utkání překlápí na stranu soupeře až na konečných 8:2. Jen se potvrdilo, že bez dostatečného důrazu a týmové odpovědnosti, nemůžeme takto vyspělému soupeři vzdorovat. Sestava FKHD: David Starec, Filip Kolář, Jan Panuška, Jan Vacík, Adam Ráž, Pavel Václavek, Lukáš Mandák.
---

12. 4. 2015, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Horažďovice (Blatná,Klatovy,Písek)
1. a 2.místo (více v komentáři )
Tento turnaj se hrál ve dvou skupinách po třech týmech, kde hrál každý s každým 2x. V první skupině se utkaly týmy FKHD A, FC Písek A, TJ Blatná. Naše starší děti skončily v této skupině první po následujících výsledcích: FKHD A - FC Písek A 7:1 a 3:3,FKHD A - TJ Blatná 7:2 a 3:1.Ve druhé skupině se utkaly tyto týmy: FKHD B, FC Písek B, SK Klatovy. V této skupině naši mladší skončili druzí po následujících výsledcích: FKHD B - SK Klatovy 2:5 a 2:6, FKHD B - FC Písek B 12:0 a 16:0.Naši střelci za FKHD A: Kristián Mlnařík 8, Filip Kolář 4, Jan Vacík 3, Pavel Václavek 3, Adam Ráž 1.Za FKHD B dali góly následující střelci: Ondřej Korbel 14, Jakub Vacík 6, Dora Šůsová 5, Ondřej Pavelec 4, Václav Benda 3.
---

29. 3. 2015, neděle, 8:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - FK Junior Strakonice U7
6:14 (podrobnosti v komentáři)
Vacík Jan 3, Sládek 1, Šmrha 1, Mandák 1
Tentokrát jsme narazili na velmi dobrého soupeře se kterým není ostuda prohrát. Každý se s tempem hry vypořádal rozdílně, nicméně nám tento zápas ukázal mnoho pozitivního, ale i prvky na kterých musíme ještě zapracovat :-). Nejvíce se tento zápas vydařil Honzovi Vacíkovi, který vsítil hattrick. Sestava FKHD: David Starec, Karel Šmrha, Petr Novák, Filip Kolář, Marek Šimanovský, Jakub Sládek, Jan Vacík, Pavel Václavek, Jan Boř, Ondřej Pavelec, Lukáš Mandák.
---

22. 3. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Osek
10:2 (podrobnosti v komentáři)
Vacík Jan 3, Mandák 2, Pavelec 2, Šůsová 1, Riziky 1, Vacík Jakub 1
Tento zápas se našim nejmenším velmi povedl, hlavně pokrok ve vedení míče byl na první pohled zřetelný, pomalu se zase posouváme fotbalově kupředu :-). Sestava FKHD: Jan Vacík, Václav Benda, Petr Riziky, Jan Boř, Ondřej Pavelec, Lukáš Mandák, Dora Šůsová, Jakub Vacík, Ondřej Korbel.
---

15. 3. 2015, neděle, 8:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - SK Klatovy 1898
Hráno bez výsledku (podrobnosti v komentáři)
Po 2 měsících jsme se opět utkali s kamarády z Klatov. Hrálo se na 2 malá hřiště 3 proti 3,což způsobilo,že padalo velké množství gólů a tudíž se děti náramně bavily. Oproti předchozímu zápasu s tímto soupeřem, naše děti udělaly značný výkonnostní posun .Fotbalově i nasazením svého soupeře předčily a za to si zaslouží velkou pochvalu. Sestava FKHD: Kristián Mlnařík, Adam Ráž, Václav Benda, Pavel Václavek, Ondřej Pavelec, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Vojtěch Kočí, Ondřej Korbel.
---

8. 3. 2015, neděle, 8:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - FK Nepomuk
1:6 (podrobnosti v komentáři)
Mlnařík 1
Po dvou měsících jsme se opět utkali s dětmi z Nepomuka. Oproti prvnímu zápasu tam byl znát z naší strany herní posun, bohužel na lepší výsledek to nestačilo. Začátek zápasu jsme opět prospali, postupem času se hra vyrovnala a o lepší výsledek nás připravila pouze naše střelecká nemohoucnost. Nicméně za druhou polovinu zápasu musím kluky pochválit a věřím, že naše další měření sil dopadne zase o něco lépe. Sestava FKHD: David Starec, Jan Panuška, Filip Kolář, Kristián Mlnařík, Jan Vacík, Adam Ráž, Pavel Václavek, Petr Riziky.
---

8. 3. 2015, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - ESTIAN TOUR (Turnaj Osek)
5.místo ( podrobnosti v komentáři)
Benda 5, Vacík Jan 2, Boř 2
Po 3 týdnech jsme se opět sešli na turnaji 6 týmů, nově pod názvem ESTIAN TOUR. Náš tým jsme zase trochu omladili a byli jsme zvědaví, jaký výkon naši fotbalisté předvedou. Snad kromě prvního zápasu, nemůžeme být nespokojeni. Děti zbývající zápasy příkladně bojovaly a v posledním zápase značně potrápily pozdějšího vítěze turnaje TJ Osek. Sestava FKHD: Václav Benda, Jan Vacík, Jan Boř, Ondřej Pavelec, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Jakub Vacík, Vojtěch Kočí, Ondřej Korbel. Výsledky FKHD na turnaji: FKHD - FC Písek A 2:4,FC Písek B - FKHD 0:4, FKHD - JHČ fot. ak. ČB 2:4, FK Junior Strakonice - FKHD 4:1, FKHD - TJ Osek 0:1.
---

1. 3. 2015, neděle, 11:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Blatná
2:2 (podrobnosti v komentáři)
Kolář 1, Korbel 1
Naši nejmladší se vůbec poprvé utkali s dětmi z Blatné a toto měření sil dopadlo nerozhodně. Hosté byli přímočařejší , my zase silnější na míči, takže asi spravedlivá remíza. Sestava FKHD: David Starec, Filip Kolář, Adam Ráž, Pavel Václavek, Václav Benda, Ondřej Pavelec, Lukáš Mandák, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Ondřej Korbel.
---

22. 2. 2015, neděle, 8:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - FK Junior Strakonice U6
2:5 (podrobnosti v komentáři)
Mlnařík 2
Přibližně po měsíci jsme se utkali opět s kamarády ze Strakonic, bohužel tento zápas patřil mezi naše méně vydařené a zaslouženě jsme prohráli. Sestava FKHD: David Starec, Josef Vlček, Jan Panuška, Kristian Mlnařík, Jan Vacík, Petr Riziky, Jan Boř, Jakub Vacík, Ondřej Korbel.
---

14. 2. 2015, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - ESTIAN TOUR (Turnaj Strakonice)
2.místo (podrobnosti v komentáři)
Tentokráte jsme se zúčastnili turnaje ve Strakonicích určeného pro ročníky 2009 a mladší. Naše děti v tomto měření sil obstály velmi dobře a obsadily pěkné 2.místo.Takto obsazené turnaje nás čekají každý měsíc, další měření sil nás čeká 8.3. od 13:00 v Oseku. Výsledky: FKHD - TJ Osek 1:2(Jan Vacík),Junior Strakonice - FKHD 0:1(Jan Vacík),FKHD - JHČ fot. ak. ČB 3:2(Filip Kolář 2x,Jan Vacík), FKHD - FC Písek A 3:2(Jan Vacík 2x,Filip Kolář), FC Písek B - FKHD 0:7(Jan Vacík 3x,Filip Kolář, Adam Ráž, Ondřej Pavelec, Ondřej Korbel). Sestava FKHD: Filip Kolář, Adam Ráž, Jan Vacík, Václav Benda, Ondřej Pavelec, Dora Šůsová, Vladimír Šlechta, Jakub Vacík, Ondřej Korbel.
---

7. 2. 2015, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Strakonice
4.místo (podrobnosti v komentáři)
Původně jsme se tohoto turnaje neměli vůbec zúčastnit, díky probíhající chřipkové epidemii jsme byli požádáni kamarády ze Strakonic, zda by jsme mohli nahradit omluvená mužstva. Jednalo se o turnaj pro ročníky 2008 a ml., utkali jsme se zde s fotbalově vyspělejšími týmy a musíme jim sportovně poblahopřát k jejich výkonu. Pro naše děti to byla dobrá zkušenost. Všichni věříme, že pokud budeme pilně trénovat, dostaneme se brzy na podobnou úroveň. Tento turnaj se z našeho týmu nejlépe povedl Kristianu Mlnaříkovi , Ondřej Korbel byl vyhlášen nejmladším hráčem turnaje.Branky za FKHD vstřelili: Kristian Mlnařík 2, Ondřej Korbel 1.Sestava FKHD: Jan Panuška, Adam Ráž, Václav Benda, Kristian Mlnařík, Jan Boř, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Ondřej Korbel.
---

30. 1. 2015, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TJ Osek
10:8 (podrobnosti v komentáři)
Kolář 7, Václavek 2, Boř 1
Do zápasu jsme nevstoupili příliš dobře ,již po 20 minutách jsme prohrávali 6:2.Nicméně do zbytku utkání vstoupily děti bojovně a nakonec výsledek utkání otočily. Za to ,že zápas nevzdaly a bojovaly až do konce, patří dětem velký dík. Sestava FKHD: Jan Panuška, Filip Kolář, Václav Benda, Pavel Václavek, Jan Boř, Ondřej Pavelec, Dora Šůsová, Ondřej Korbel.
---

18. 1. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - SK Klatovy 1898
6:0(podrobnosti v komentáři)
Kolář 3x, Korbel 2x, Pavelec 1x
Dnes jsme opět sehráli zápas s dětmi z Klatov. Toto utkání se nám povedlo a zaslouženě jsme vyhráli. Sestava FKHD: Jan Panuška, Filip Kolář, Jan Vacík, Václav Benda, Ondřej Pavelec, Jan Boř, Vladimír Šlechta, Jakub Vacík, Ondřej Korbel.
---

11. 1. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - FK Junior Strakonice U6
5:9 (podrobnosti v komentáři )
Václavek 3 , Pavelec 1 , Korbel 1
Dlouho to byl vyrovnaný zápas, který hosté ze Strakonic rozhodli až v závěru utkání. Sestava FKHD: David Starec, Josef Vlček, Pavel Václavek, Petr Riziky, Ondřej Pavelec, Dora Šůsová, Vojtěch Kočí, Ondřej Korbel
---

4. 1. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - FK Nepomuk
Hráno bez výsledku(podrobnosti v komentáři)
Naši nejmladší fotbalisté se poprvé v tomto roce sešli na zápase a to proti Nepomuku. Děti hráli proti fyzicky podstatně vyspělejšímu soupeři ,místy to byl souboj Davida s Goliášem. Nicméně tento zápas vyžadoval od našich nejmladších mimořádnou statečnost a za to si určitě děti zaslouží knedlík navíc :-) . Sestava FKHD: Jan Panuška, Filip Kolář, Jan Vacík, Václav Benda, Pavel Václavek, Jan Boř, Ondřej Pavelec, Lukáš Mandák, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Jakub Vacík, Vojtěch Kočí, Ondřej Korbel
---

14. 12. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - SK Klatovy 1898
10:4 (podrobnosti v komentáři)
Vacík 3, Mlnařík 2, Václavek 2, Kolář 1, Mandák 1, Korbel 1
Fotbalová školička poměřila pro změnu své síly s dětmi z Klatov. Děti předvedli asi svůj nejlepší výkon a zaslouženě zvítězily 10:4.Sestava FKHD: Josef Vlček, Jan Panuška, Filip Kolář, Kristian Mlnařík, Jan Vacík, Adam Ráž, Václav Benda, Pavel Václavek, Jan Boř, Ondřej Pavelec, Lukáš Mandák, Lukáš Sýkora, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Jakub Vacík, Ondřej Korbel.
---

3. 12. 2014, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Osek
podrobnosti v komentáři
Naše Fotbalová školička se zúčastnila v krátkém čase dalšího turnaje a to v Oseku, kde změřili své síly s týmy TJ Osek, Strakonice I, Strakonice II. Výsledky: FKHD - TJ Osek 1:2 (branku vstřelil Kristian Mlnařík). FKHD - Strakonice II 1:0 (branku vstřelil opět Kristian Mlnařík). FKHD - Strakonice I 2:5 (obě branky vstřelil Jan Vacík). Děti podali velmi dobré výkony a zaslouží si určitě velkou pochvalu. Sestava FKHD: David Starec,Jan Panuška,Filip Kolář,Kristian Mlnařík ,Jan Vacík ,Adam Ráž, Václav Benda, Lukáš Mandák, Lukáš Sýkora, Dora Šůsová, Jakub Vacík, Ondřej Korbel
---

30. 11. 2014, neděle, 10:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - FK Junior Strakonice U7
Hráno bez výsledku(podrobnosti v komentáři)
Jednalo se o vůbec první zápasy našich nejmladších. Soupeř byl zkušenější a fotbalově vyzrálejší, děti si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a chuť do hry. Sestava FKHD: David Starec, Josef Vlček, Jan Panuška, Filip Kolář, Kristian Mlnařík, Jan Vacík, Adam Ráž, Václav Benda, Pavel Václavek, Petr Riziky, Ondřej Pavelec, Jan Boř, Lukáš Mandák, Vladimír Šlechta, Dora Šůsová, Jakub Vacík, Vojtěch Kočí, Ondřej Korbel
---

3. 10. 2011, pondělí, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Blatná
7:3
3 x Šedivý, 2 x Dvořák, 2 x Lojík

Sestava FKHD:  Šedivý, Dvořák, Koudelka, Janda, Lávička, Hlobík, Kodýdek, Lojík

---

27. 8. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Blatná
5:4
4 x Šedivý, Lojík

Kluci zahráli dobré utkání.

Nejlepší hráč: Šedivý.

Sestava: Šedivý, Dvořák, Koudelka, Lojík, Kodýdek, Mládek, Lávička, Janda, Hlobík

---

13. 8. 2011, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Blatná
7:2

Jasné vítězství našich nejmenších, které budeme chtít zopakovat za 14 dní na soupeřově půdě v Blatné.

Sestava: Šedivý, Koudelka, Dvořák, Kodýdek, Mládek, Lojík, Janda

---

11. 6. 2011, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Blatná
13:2 (6:1)
2 x Šedivý, 4 x Těžký, 4 x Urban, Dvořák, Klečka, Lojík

Naši kluci odehráli zatím nejlepší zápas a všechny musím moc pochválit. Zápas od zápasu se zlepšují, což se projevuje i na dosažených výsledcích v posledních zápasech. Výzva rodičům: všichni si zaslouží nějakou tu sladou odměnu.

Sestava: Rojt (Šedivý) - Šedivý, Klečka, Těžký, Reindl, Rojt, Dvořák, Pivnička, Urban, Marc, Janda, Mládek, Kodýdek, Koudelka, Lojík, Lávička

---

4. 6. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Blatná
12:6 (7:1)

Skvělý výkon našeho mužstva v 1. poločase rozhodl o zápase. Pochvalu si zaslouží celý tým.

---

7. 5. 2011, sobota, 10:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Blatná
6:5 (4:4)

Za pěkného počasí jsme zaslouženě porazili mužstvo z Blatné jak v zápase, tak poté na penalty. Všem hráčům děkuji za předvedený výkon a rodičům, že si našli čas přijít své děti povzbudit. Moc to potřebují.

---

14. 8. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Školička) - Blatná
8:7 (5:5)
3 x Těžký, 2 x Pivnička, Urban, Vlček, Rojt

Naši fotbalisté zaznamenali první vítězství a myslím, že si to dnes zasloužili, i když ten zápas nezačali úplně dobře. Hned na začátku dostali gól a celý první poločas doháněli náskok soupeře, což se jim podařilo a poločas skončil za vyrovnaného stavu. Na začátku druhé půle jsme opět obdrželi rychlý gól. Poté jsme se dostali do vedení a to už jsme udrželi až do konce zápasu. Doufám, že všichni hráči po dobrém výkonu dostali doma pořádně sladkou odměnu.

Sestava: Přerost - Mai, Klečka, Vlček, Těžký, Šedivý, Reindl, Rojt, Dvořák, Pivnička, Urban, Poskočil L., Rada, Marc, Janda, Mládek, Kodýdek

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

  • Lukeš Karel – Papírnictví
  • Devětsil - lékárna
  • Ing. Petr Klečka
  • Hana Zímová - Restaurace U Hlaváčků