8. 6. 2024, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Lubech ( Luby B, Bolešiny, Klatovy B )
Výsledek ještě není znám
---

1. 6. 2024, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Horažďovicích ( Žichovice, Sušice A, Sušice B, Mochtín )
Zrušeno pro nepřízeň počasí
---

25. 5. 2024, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Bolešinech ( Bolešiny, Klatovy A, Luby A )
FKHD - Bolešiny 6:2, FKHD - Klatovy A 8:13, FKHD - Luby A 5:6
Hrubeš 2x, Tyrpekl 2x, Korbel 4x, Černý, Chilat, Vonášek 2x, Zedlo 3x
---

18. 5. 2024, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP ve Strážově ( Strážov, Železná Ruda, Bolešiny )
FKHD - Železná Ruda 8:1, FKHD - Strážov 7:4, FKHD - Bolešiny 7:2
Hrubeš 3x, Tyrpekl 4x, Korbel 2x, Černý 6x, Petřík 5x, Chilat, Přerost
---

11. 5. 2024, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Janovicích ( Janovice, Žichovice, Sušice B )
FKHD - Janovice 10:3, FKHD rezerva - Sušice 5:5, FKHD - Sušice 4:0, FHKD rezerva - Janovice 4:6, FKHD - FKHD rezerva 7:2
Korbel 4x, Hrubeš 4x, Tyrpekl 5x, Šipla, Zedlo 8x, Petřík 2x, Chilat 2x, Přerost
---

5. 5. 2024, neděle, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Horažďovicích ( Sušice A, Luby A, Mochtín )
FKHD - Mochtín 7:7, FKHD - Luby A 2:9, FKHD - Sušice A 2:5
Korbel 5x, Vonášek 2x, Přerost, Šipla, Zedlo 2x
---

27. 4. 2024, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Nýrsku ( Nýrsko A, Sušice A, Luby A, Hrádek )
FKHD - Nýrsko 2:9, FKHD - Sušice A 2:11, FKHD - Luby 4:3, FKHD - Hrádek 1:10
Korbel 5x, Hrubeš, Tyrpekl, Černý, Zedlo 2x
---

20. 4. 2024, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Kolinci ( Kolinec, Mochtín, Luby B, Sušice B )
Zrušeno pro nepřízeň počasí
---

14. 4. 2024, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Lubech ( Luby A, Klatovy A, Nýrsko A, Bolešiny )
FKHD - Luby A 1:4, FKHD - Nýrsko A 1:7, FKHD - Klatovy 0:7
Korbel Petr, Hrubeš
---

6. 4. 2024, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Horažďovicích ( Železná Ruda, Klatovy B, Bolešiny )
FKHD -Ž. Ruda 7:3, FKHD - Bolešiny 7:7, FKHD - Klatovy B 9:0
Petr Korbel 6x, Hrubeš 4x, Zedlo 6x, Vonášek, Tyrpekl, Přerost, Šipla, Herzig, Petřík, Chilat
---

9. 3. 2024, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní soustředění v Plánici ( 9.3. - 12.3.2024 )
Dopadlo to výborně :-)
---

29. 10. 2023, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Horažďovicích ( Sušice B, Nýrsko B, Luby A )
FKHD - Nýrsko 2:10, FKHD - Luby A 4:3, FKHD - Sušice 0:8
Tyrpekl 2x, Korbel, Vonášek 2x, Hrubeš
---

21. 10. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP ve Strážově ( Strážov, Sušice A, Bolešiny )
FKHD - Sušice A 4:4, FKHD - Strážov 1:4, FKHD - Bolešiny 1:5
Tyrpekl, Korbel, Chilat 2x, Petřík 2x
---

14. 10. 2023, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Sušici ( Sušice B, Žichovice, Janovice )
FKHD - Sušice B 2:9, FKHD - Janovice 2:5, FKHD - Žichovice 5:3
Chilat 2x, Tyrpekl 3x, Korbel 2x, Vonášek 2x
---

8. 10. 2023, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Horažďovicích ( Luby A, Sušice A, Mochtín )
FKHD- Mochtín 4:1, FKHD - Luby A 0:4, FKHD - Sušice A 3:7
Zedlo 3x, Korbel 2x, Vetyška, Černý
---

30. 9. 2023, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Hrádku ( Nýrsko A, Hrádek, Janovice )
FKHD - Hrádek 1:6, FKHD - Janovice 4:1, FKHD - Nýrsko 2:9
Zedlo, Chilat, Černý, Tyrpekl
---

23. 9. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Mochtíně ( Mochtín, Kolinec, Luby A )
FKHD - Kolinec 7:3, FKHD - Mochtín 8:0, FKHD - Luby A 4:3
Vonášek 4x, Zedlo 4x, Chilat, Šipla, Korbel 7x, Tyrpekl 2x
---

17. 9. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Klatovech ( Klatovy B, Sušice A, Sušice B )
FKHD - Sušice A 0:3, FKHD - Sušice B 1:11, FKHD - Klatovy B 3:5, FKHD -
-
---

10. 9. 2023, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP v Horažďovicích ( Železná Ruda, Sušice A, Bolešiny )
FKHD - Bolešiny 8:1, FKHD - Železná Ruda 7:4, FKHD - Sušice 8:7 pp
---

1. 9. 2023, pátek, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Letní soustředění Plánice 2023 ( 1.9. - 3.9. )
Dopadlo to výborně :-)
---

18. 6. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní finále mladších přípravek Sušice
FKHD - -Luby A 5:0, FKHD - Klatovy A 0:4, FKHD - Sušice A 4:2, FKHD - Nýrsko A 4:2, FKHD - Nalžovské Hory 8:2, FKHD - Hrádek 0:1
---

27. 5. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek ve Strážově
FKHD - Kolinec 8:1, FKHD - Strážov 9:0, FKHD - Nalžovské Hory 13:1
Salaba 5x, Velíšek 2x, Netušil, Salaba 4x, Netušil 2x, Šimanovský, Šlechta, Svoboda, Netušil 3x, Salaba 3x, Velíšek 3x, Šrom 2x, Šimanovský, Svoboda
---

20. 5. 2023, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích
FKHD - Luby A 4:3, FKHD - Nýrsko 5:2, FKHD - Hrádek 3:3
Salaba 3x, Šimanovský, Velíšek 2x, Šimanovský 2x, Korbel, Salaba 3x
---

13. 5. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Mochtíně
FKHD - Janovice 13:3, FKHD - Mochtín 17:3
Velíšek 5x, Salaba 2x, Svoboda 2x, Šlechta, Šrom, Korbel, 1x vlastní, Salaba 5x, Velíšek 2x, Šimanovský 2x, Svoboda 2x, Tyrpekl 2x, Šrom, Korbel, Netušil, Chilat
---

7. 5. 2023, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Lubech
FKHD - Sušice A 4:6, FKHD - Luby B 9:2
Velíšek 2x, Šrom, Šimanovský, Velíšek 3x, Svoboda 3x, Šimanovský, Šrom, Šipla
---

29. 4. 2023, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích
FKHD - Luby 3:1, FKHD - Nýrsko 13:0, FKHD - Sušice 8:3
Velíšek, Svoboda, Salaba, Šimanovský 2x, Velíšek 2x, Salaba 2x, Svoboda 2x, Korbel 2x, Chilat, Šlechta, Netušil, Šimanovský 2x, Salaba 2x, Netušil 2x, Svoboda, Velíšek
---

22. 4. 2023, sobota, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Klatovech
FKHD - Nýrsko 8:4, FKHD - Klatovy 10:1
Salaba 5x, Šlechta 2x, Šrom, Salaba 4x, Korbel 2x, Svoboda 2x, Šipla, Šlechta
---

16. 4. 2023, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Bolešinech
zrušeno pro nepřízeň počasí
---

14. 4. 2023, pátek, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Mcdonald cup ( 1.-3. třídy )
Výsledek ještě není znám
---

8. 4. 2023, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Hrádku
FKHD - Hrádek 0:4, FKHD - Hrádek 2:5
---

2. 4. 2023, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Janovicích
------------
---

26. 3. 2023, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích
FKHD-Strážov 13:3, FKHD - Sušiče 7:1, FKHKD - Kolinec 7:2
Salaba 6x, Velíšek 3x, Korbel Petr 2x, Svoboda, Tyrpekl, Salaba 2x, Chilat 2x, Šimanovský, Korbel Petr, Šlechta, Salaba 2x, Svoboda 2x, Velíšek, Tyrpekl
---

12. 3. 2023, neděle, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Partners Cup ve Strakonicích
Proběhlo to jak mělo :-)
---

5. 3. 2023, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní soustředění přípravek v Žinkovech ( 5.3. - 7.3.2023 )
Dopadlo to výborně :-)
---

4. 3. 2023, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga OFS KT MP v Sušici
Dopadlo to výborně :-)
---

26. 2. 2023, neděle, 8:50 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Partners Cup ve Strakonicích
Dopadlo to výborně :-)
---

18. 2. 2023, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga OFS KT MP v Sušici
Proběhlo to jak mělo :-)
---

12. 2. 2023, neděle, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Partners Cup ve Strakonicích
Proběhlo to jak mělo :-)
---

29. 1. 2023, neděle, 8:50 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Partners Cup ve Strakonicích
Dopadlo to výborně :-)
---

21. 1. 2023, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga OFS KT MP v Sušici
Dopadlo to výborně :-)
---

6. 11. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Janovice, Strážov, Luby B
FKHD - Strážov 14:0, FKHD - Luby 12:2, FKHD - Janovice 11:1
Velíšek 4x, Šrom 2x, Salaba 2x, Černý 2x, Šlechta 2x, Svoboda, vlastní 1x, Salaba 7x, Velíšek 2x, Svoboda 2x, Chilat, Salaba 7x, Velíšek 2x, Svoboda 2x
---

6. 11. 2022, neděle, 22:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krátké hodnocení podzimní části soutěže
22 x výhra, 6x prohra
---

29. 10. 2022, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Strážov, Kolinec, Sušice
FKHD - Strážov 12:0, FKHD - Sušice A 2:5, FKHD - Kolinec 5:2
Šrom 4x, Svoboda 4x, Šimanovský 3x, Šlechta, Šimanovský, Korbel, Šimanovský 2x, Velíšek 2x, Chilat
---

22. 10. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Klatovy B, Mochtín, Luby B
FKHD - Luby 10:1, FKHD - Klatovy 11:1, FKHD - Hrádek 11:7
Korbel 3x, Šlechta 2x, Salaba 2x, Svoboda, Šrom, Velíšek, Salaba 5x, Svoboda 2x, Šrom 2x, Šlechta, vlastní, Salaba 6x, Šlechta 3x, Netušil, Šimanovský
---

16. 10. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Klatovy, Hrádek, Bolešiny
FKHD - Bolešiny 14:1, FKHD - Klatovy A 2:14, FKHD - Hrádek 2:8
Šimanovský 3x, Korbel J. 3x, Černý 3x, Korbel P. 2x, Svoboda, Chilat, Šrom, Netušil, Korbel J., Šimanovský, Korbel P.
---

8. 10. 2022, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Sušice B, Luby
FKHD - TJ Luby A 11:6, FKHD - Sušice B 12:3
Salaba 6x, Šimanovský 2x, Netušil, Korbel, Šlechta, Šrom 5x, Salaba 3x, Černý, Šimanovský, Korbel, Netušil
---

2. 10. 2022, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Nýrsko, Klatovy B
FKHD - Nýrsko 8:3, FKHD - Klatovy B 6:11
Korbel 3x, Svoboda 2x, Šlechta 2x, Šimanovský, Korbel 6x
---

25. 9. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Nýrsko B, Mochtín, Janovice
FKHD - Nýrsko 13:6, FKHD - Mochtín 10:2, FKHD - Janovice 17:3
Korbel J. 9x, Svoboda, Velíšek, Černý, vlastní, Korbel J. 3x, Šimanovský 2x, Velíšek 2x, Šlechta 2, Korbel P., Korbel J.6x, Velíšek 3x, Netušil 3x, Šlechta 2x, Svoboda 2x, vlastní
---

18. 9. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Sušice A, Klatovy A, Luby B
FKHD - Klatovy 1:8, FKHD - TJ Start Luby B 8 : 1, FKHD - Sušice A 10:2
Svoboda, Korbel 6x, Svoboda, Netušil, Korbel 5x, Šimanovský 2x, Tyrpekl 2x, Netušil
---

10. 9. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Strážov, Kolinec, Nalžovské Hory
FKHD - Strážov 18:4, FKHD - Nalžovské Hory 12:2, FKHD - Kolinec 10:2
Šimanovský 6x, Velíšek 6x, Salaba 3x, Svoboda, Černý, Šlechta, Salaba 5x, Šimanovský 4x, Šlechta 3x, Salaba 5x, Velíšek 3x, Šlechta 2x
---

3. 9. 2022, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Hrádek, Sušice B, Luby A
FKHD - Sušice B 10:6, FKHD - Hrádek 2:10, FKHD - Luby A 10:5
Salaba 7x, Velíšek 2x, Svoboda, Velíšek 2x, Salaba 4x, Velíšek 6x
---

1. 8. 2022, pondělí, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Letní soustředění Žinkovy 2022 ( 1.8.-5.8.2022 )
Výsledek ještě není znám
---

11. 6. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní finále mladších přípravek Luby
Výsledek ještě není znám
---

28. 5. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Hrádek
FKHD - SK Bolešiny 11:4, FKHD - SK Klatovy B 13:1, FKHD - Hrádek 1:8
Frýda 5x, Korbel 4x, Salaba, Velíšek, Korbel 5x, Salaba 4x, Šimanovský 3x, Velíšek, Salaba
---

22. 5. 2022, neděle, 9:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajské finále mladších přípravek Klatovy
FKHD - Stod 2:3, FKHD - Luby 1:2, FKHD - Petřín Plzeň 1:8, FKHD - Hrádek 1:4, FKHD - Domažlice 2:2 (2:1pen.),FKHD - Klatovy 1:3, FKHD - Rokycany 4:2
Frýda, Novák, Velíšek, Korbel, Vivatenko, Vivatenko, vlastní, Frýda, Korbel 4x
---

7. 5. 2022, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - 4. kolo KPMP Horažďovice
FKHD-Hrádek 1:7, FKHD - Domažlice 4:4, FKHD - FCVP dívky 8:5
Korbel, Korbel 2x, Frýda, Šlechta, Korbel 5x, Frýda, Šimanovský, Novák
---

1. 5. 2022, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Horažďovice
FKHD - Nýrsko 10:1, FKHD - Luby 16:0, FKHD - Klatovy 6:5
Frýda 7x, Korbel, Šlechta, Salaba, Korbel 3x, Salaba 7x, Frýda 2x, Velíšek 2x, Šimanovský, Cozma, Korbel 4x, Salaba, Šimanovský
---

23. 4. 2022, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - 3. kolo KPMP Horažďovice
FKHD - Klatovy 4:4, FKHD - Přeštice 6:5, FKHD - Stod 3:3
Korbel 2x, Frýda 2x, Korbel 2x, Frýda 2x, Velíšek 2x, Korbel 2x, Velíšek
---

17. 4. 2022, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Nalžovské Hory
FKHD - Nalžovské Hory 9:3, FKHD - Mochtín 2:2
---

9. 4. 2022, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - 2. kolo KPMP Horažďovice
FKHD-Přeštice 1:3, FKHD-FCVP dívky 3:2, FKHD-Klatovy 0:4
---

3. 4. 2022, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Horažďovice
Zrušen pro nepřízeň počasí
---

26. 3. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - 1. kolo KPMP Nepomuk
Přeštice 8:5, Rokycany 10:5, Nepomuk 6:4
---

1. 3. 2022, úterý, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní soustředění Žinkovy 2022 ( 1.3.- 5.3.2022 )
Dopadlo to výborně :-)
---

27. 2. 2022, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga OFS Klatovy ( hala Sušice )
Výsledek ještě není znám
---

13. 2. 2022, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga OFS Klatovy ( hala Sušice )
Výsledek ještě není znám
---

30. 1. 2022, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga OFS Klatovy ( hala Horažďovice )
Výsledek ještě není znám
---

16. 1. 2022, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga OFS Klatovy ( hala Sušice )
Výsledek ještě není znám
---

28. 11. 2021, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga OFS Klatovy ( hala Horažďovice )
Výsledek ještě není znám
---

14. 11. 2021, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga OFS Klatovy ( hala Sušice )
Výsledek ještě není znám
---

31. 10. 2021, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Švihov
Výsledek ještě není znám
---

24. 10. 2021, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Mochtín
FKHD - Nalžovské Hory 15:3, FKHD - Mochtín 6:9
Frýda 5x, Novák 5x, Šipla 2x, Šimanovský 2x, Velíšek, Korbel 5x, Frýda
---

16. 10. 2021, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Horažďovice
FKHD - Luby 19:2, FKHD - Svatobor Hrádek 6:8
Korbel 8x, Salaba 5x, Novák 2x, Šipla, Šlechta, Netušil, Šimanovský, Korbel 3x, Salaba, Novák, Šimanovský
---

9. 10. 2021, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj KP MP Sušice
FKHD - TJ Sušice 1:6, FKHD - FC Viktoria Plzeň 5:6, FKHD - TJ Přeštice 5:5
Salaba, Korbel 4x, Novák, Frýda 3x, Korbel, Salaba
---

3. 10. 2021, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Hrádek
FKHD - TJ Sušice 4:5, FKHD - Sokol Nalžovské Hory 7:1, FKHD - Luby 2:3, FKHD - Hrádek 3:6
Frýda 3x, Korbel, Korbel 4x, Šimanovský, Šlechta, Velíšek, Frýda, Šipla, Korbel 3x
---

25. 9. 2021, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj KP MP Plzeň
FKHD - Nepomuk 5:5, FKHD - FCVP dívky 3:5, FKHD - Dobřany 8:0, FKHD - Hrádek 6:6
Frýda 2x, Korbel, Šimanovský, Salaba, Korbel 3x, Šipla 2x, Salaba 2x, Korbel, Frýda, Šlechta, Novák, Korbel 5x, Frýda
---

18. 9. 2021, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Horažďovice
FKHD - Luby B 12:1, FKHD - TJ Sušice 10:5, FKHD - Mochtín 5:5
Frýda 4x, Korbel 3x, Novák 3x, Šipla, Cozma, Korbel 5x, Frýda 5x, Frýda 3x, Korbel 2x
---

11. 9. 2021, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj KP MP Horažďovice
FKHD - FCVP dívky 2:4, FKHD - Domažlice 2:9, FKHD - Luby 3:8
---

4. 9. 2021, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Bolešiny
FKHD - Mochtín 5:3, FKHD - Bolešiny 7:6, FKHD - Luby B 13:2
Korbel 2x, Šipla, Šimanovský, Salaba, Korbel 4x, Frýda, Šlechta, Salaba, Korbel 4x, Frýda 4x, Šlechta 3x, Salaba 2x
---

29. 8. 2021, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Horažďovice
FK HD - Klatovy 7:8, FKHD - Luby 4:5, FKHD - Nýrsko 19:0
J.Korbel 6x, Šipla, J.Korbel 3x, Frýda, J.Korbel 7x, Šipla 5x, Frýda 4x, Šimanovský, Velíšek, Novák
---

21. 7. 2021, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Letní soustředění Žinkovy ( 21.7. - 24.7. )
Proběhlo to jak mělo :-)
---

30. 5. 2021, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Sušice
Proběhlo to jak mělo :-)
---

23. 5. 2021, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Svatobor Hrádek
Proběhlo to jak mělo :-)
---

7. 11. 2020, sobota, 13:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj KP MP Horažďovice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

25. 10. 2020, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Bolešiny
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

24. 10. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj KP MP Stod
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

17. 10. 2020, sobota, 13:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Horažďovice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

11. 10. 2020, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Horažďovice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

10. 10. 2020, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj KP MP Horažďovice
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

4. 10. 2020, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Sušice
Vydařené, ostatně jako vždy :-)
---

27. 9. 2020, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Kolinec
Dopadlo to jak mělo :-)
---

27. 9. 2020, neděle, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj KP MP Horažďovice
Kvalitní turnaj
---

20. 9. 2020, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Hrádek
Dopadlo to jak mělo :-)
---

13. 9. 2020, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OP MP Janovice nad Úhlavou
Dopadlo to jak mělo :-)
---

12. 9. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj KP MP Petřín Plzeň
Dopadlo to jak mělo :-)
---

6. 9. 2020, neděle, 13:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP MP Horažďovice
Dopadlo to jak mělo :-)
---

30. 8. 2020, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Hrádku ( Sušice, Hrádek, FK HD)
Dopadlo to jak mělo :-)
---

22. 8. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Letní fotbalové soustředění Střelské Hoštice 22.-25.8.2020
Dopadlo to jak mělo :-)
---

19. 8. 2020, středa, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Sušice ( 2012 a ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

12. 8. 2020, středa, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Jiskra Aš ( 2012 a ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

27. 6. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj Katovice ( 2012 a ml. )
Dopadlo to jak mělo :-)
---

20. 6. 2020, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Noimak Cup Strakonice ( 2011 a ml. )
1.místo
---

13. 6. 2020, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - FC Viktoria Plzeň ( 2012 a ml. )
Dopadlo to jak mělo :-)
---

6. 6. 2020, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - FC Viktoria Plzeň ( 2013 a ml. )
Dopadlo to jak mělo :-)
---

30. 5. 2020, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Sušice ( 2012 a ml. )
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

10. 5. 2020, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Hrádku
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

9. 5. 2020, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Mezinárodní turnaj v Blatné
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

3. 5. 2020, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Janovicích
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

2. 5. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský turnaj mladších přípravek
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

26. 4. 2020, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OFS Klatovy U9 vs. FC VP U9 ( Janovice nad Úhlavou )
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

25. 4. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Hrádku
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

18. 4. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský turnaj mladších přípravek
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

18. 4. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Bolešinech
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

12. 4. 2020, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Sušici
Zrušeno dle nařízení vlády ČR
---

5. 4. 2020, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

4. 4. 2020, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský turnaj mladších přípravek
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

21. 3. 2020, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj na umělé trávě v Blatné
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

15. 3. 2020, neděle, 10:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Sedlec
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

8. 3. 2020, neděle, 10:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Svatobor Hrádek
zrušeno dle nařízení Vlády ČR
---

23. 2. 2020, neděle, 10:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Sušice
Dvě hodiny fotbalu, ideální pro všechny hráče
---

12. 2. 2020, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní soustředění Žinkovy ( 12.2. - 16.2.2020 )
Pochvala pro všechny zúčastněné děti , perfektní.
---

1. 2. 2020, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - ZHL Štěnovice ( 2011 a ml. )
5. místo - zimní ligy
---

1. 2. 2020, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Fotbalový turnaj v Nýrsku / 2012 a mladší /
Máme ještě hodně práce :-)
---

19. 1. 2020, neděle, 10:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Sedlec
Přátelák splnil účel, spokojenost.
---

4. 1. 2020, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - ZHL Štěnovice ( 2011 a ml. )
3x výhra, 1x remíza, 2x prohra
---

21. 12. 2019, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Vánoční halový turnaj v Klatovech / 2011 a ml. /
3. místo
---

15. 12. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní turnaj Štěnovice ( 2011 a ml. )
6. místo
---

30. 11. 2019, sobota, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - ZHL Štěnovice ( 2011 a ml. ) - 1 . kolo
5x výhra, 1x remíza
---

9. 11. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Rokycanech
2x výhra, 1x prohra
---

2. 11. 2019, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Blatné
Nejvíce vstřelených branek !
---

26. 10. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Horažďovicích
2x výhra, 2x prohra
---

19. 10. 2019, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích
2x výhra, 2x prohra
---

12. 10. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Horažďovicích
2x výhra, 1x remíza, 1x prohra
---

6. 10. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Lubech
3x výhra, 1x remíza
---

28. 9. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Plzni
3x výhra
---

22. 9. 2019, neděle, 15:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Lubech
4x výhra
---

14. 9. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek ve Stodě
1x výhra, 2x prohra
---

8. 9. 2019, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích
1x výhra, 3x prohra
---

30. 8. 2019, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Sušice
na obou stranách padlo hodně branek, tak OK
---

24. 8. 2019, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj - SK Petřín Plzeň ( 2011 a ml.)
14. místo
1x výhra, 6x prohra
---

21. 8. 2019, středa, 17:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - FK Kohouti Rokycany
všichni si dostatečně zahráli, a o tom to je.
---

3. 8. 2019, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Letní soustředění Žinkovy ( 3.-7.8.2019 )
Proběhlo to jak mělo :-)
---

15. 6. 2019, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Noimak Cup Strakonice ( 2010 a ml. )
5. místo
5 x výhra, 2x prohra
---

8. 6. 2019, sobota, 9:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj Kardašova Řečice ( 2010 a ml. )
1.místo
---

8. 6. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní finále mladších přípravek
6 místo
---

1. 6. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Křenicích
2x výhra, 1x prohra
---

31. 5. 2019, pátek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj výběrů OFS mladších přípravek U9 ve Vejprnicích
Výsledek ještě není znám
---

26. 5. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Nýrsku
Výsledek ještě není znám
---

25. 5. 2019, sobota, 9:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajské finále mladších přípravek na SK Smíchov
2. místo !!! / více v komentáři /
---

19. 5. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár starosty města Rokycany ( 2010 a ml. )
2. místo / více v komentáři /
---

19. 5. 2019, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích
Výsledek ještě není znám
---

11. 5. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Horažďovicích
2x výhra, 1x remíza / více v komentáři /
---

11. 5. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Hrádku
Výsledek ještě není znám
---

8. 5. 2019, středa, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár města Horažďovice ( 2010 a ml. )
Výsledek ještě není znám
---

5. 5. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Klatovech
1x výhra, 2x prohra / více v komentáři /
---

1. 5. 2019, středa, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OFS Klatovy U9
Výsledek ještě není znám
---

28. 4. 2019, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích
2x výhra, 1x remíza / více v komentáři /
---

27. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Lubech
3x výhra / více v komentáři /
---

20. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Bolešinech
1x výhra, 2x prohra / více v komentáři /
---

14. 4. 2019, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích
Výsledek ještě není znám
---

13. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Horažďovicích
3x výhra / více v komentáři /
---

7. 4. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj Všeradice u Berouna ( 2012 a ml. )
Výsledek ještě není znám
---

30. 3. 2019, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Plzni
2x výhra, 1x prohra / více v komentáři /
---

24. 3. 2019, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - FK Junior Strakonice
bez výsledku
---

22. 3. 2019, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kohouti Rokycany ( r. 2011 a r. 2012 ) v Žinkovech
bez výsledku
---

22. 3. 2019, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kohouti Rokycany ( r. 2010 ) v Žinkovech
bez výsledku
---

17. 3. 2019, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - OFS Klatovy U9 vs. JFA U9
Výsledek ještě není znám
---

17. 3. 2019, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Předsezónní miniturnaj v Sušici
4x výhra / více v komentáři /
---

5. 3. 2019, úterý, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Hrádek u Sušice
Zápas zrušen !
---

3. 3. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Miniturnaj Strakonice
3. místo / více v komentáři /
---

24. 2. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Halový turnaj OFS v Klatovech
3. místo / více v komentáři /
---

23. 2. 2019, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2010 a ml. )
Výsledek ještě není znám
---

23. 2. 2019, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2012 a ml. )
1.místo ( více v komentáři )
---

17. 2. 2019, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Sušice
bez výsledku / v komentáři /
---

6. 2. 2019, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní soustředění Žinkovy
Dopadlo to výborně :-)
---

27. 1. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Halový turnaj Štěnovice ( 2011 a ml. )
3. místo / více v komentáři /
---

13. 1. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2012 a ml. )
3.místo
---

12. 1. 2019, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Coach Cup Rokycany
Dopadlo to výborně :-)
---

5. 1. 2019, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2010 a ml. )
1. místo !!! / více v komentáři /
---

16. 12. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - SK Klatovy
bez výsledku / více v komentáři /
---

9. 12. 2018, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - FC Viktoria Plzeň r.2012
bez výsledku / více v komentáři /
---

2. 12. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2012 a ml. )
Výsledek ještě není znám
---

1. 12. 2018, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2010 a ml. )
7x výhra / více v komentáři /
---

17. 11. 2018, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2010 a ml. )
4. místo / více v komentáři /
---

4. 11. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kohouti Cup v Rokycanech ( 2012 a ml.)
Výsledek ještě není znám
---

3. 11. 2018, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek
FK HD-Doubravka 2:3, FK HD-Přeštice 10:2, FK HD - Petřín Plzeň "B" 3:3 / více v komentáři /
---

28. 10. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Bolešinech
Turnaj z důvodu nepřízně počasí zrušen !
---

20. 10. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Plzni-Doubravka.
FK HD-Doubravka 13:1, FK HD-Domažlice 9:4, FK HD-Viktoria Plzeň"A" 18:0 / více v komentáři /
---

14. 10. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Lubech
FK HD-Hrádek 8:6, FK HD-Luby 6:0, FK HD-Sušice 5:3, FK HD-Klatovy 5:3 / více v komentáři /
---

6. 10. 2018, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Horažďovicích
FK HD-Luby 17:2, FK HD-Rokycany 8:2, FK HD-Tachov 17:1 / více v komentáři /
---

30. 9. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Sušici
FK HD-Nýrsko 12:1, FK HD-Luby 14:0, FK HD-Sušice 4:5, FK HD-Klatovy 15:2 / více v komentáři /
---

28. 9. 2018, pátek, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Nominační turnaj OFS Klatovy mladších přípravek
FK HD-OFS modří 10:1, FK HD-OFS červení 14:1, FK HD-Klatovy 12:6 / více v komentáři /
---

22. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Nepomuku
FK HD-Nepomuk 2:0, FK HD-Viktoria Plzeň "B" 10:2, FK HD-Petřín Plzeň "A" 8:7 / více v komentáři /
---

16. 9. 2018, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích
FK HD-Sušice 4:5, FK HD-Luby 5:2, FK HD-Klatovy 4:1 / více v komentáři /
---

9. 9. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár starosty města Rokycany - 12.ročník ( 2010 a ml. )
1.místo ( více v komentáři )
Korbel 25, Frýzek Petr 6, Šuhajda 6, Pančenko 6, Kočí 5, Jirka 2, Šůsová 1.
---

8. 9. 2018, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský turnaj mladších přípravek v Horažďovicích
FK HD-Stod 8:1, FK HD-Klatovy 1:9 / více v komentáři /
---

2. 9. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár předsedy DDM Rokycany - 2. ročník ( 2012 a ml. )
Dopadlo to výborně :-)
---

25. 8. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Letní fotbalové soustředění Střelské Hoštice 25.-28.8.2018
Dopadlo to výborně :-)
---

25. 8. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Petřín Cup pro ročník 2011
16.místo
---

23. 8. 2018, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kohouti Rokycany r. 2010
Hráno bez výsledku :-)
---

11. 8. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Junior Strakonice U9 ( 110 let fotbalu ve Strakonicích )
Hráno bez výsledku :-)
---

6. 8. 2018, pondělí, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zahájení nové sezóny v kategorii U9, U8
Proběhlo to jak mělo :-)
---

22. 6. 2018, pátek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Dokopná Lipky
Odehráno, ukončeno :-)
---

16. 6. 2018, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Noimak cup Strakonice ( 2009 a ml. )
1.místo ( více v komentáři )
Šlechta 8, Korbel 5, Soukup 5, Věchtík 2, Lávička 1, Šůsová 1, Frýzek 1
---

16. 6. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Hrádku u Rokycan ( 2010 a ml. )
4. místo ( více v komentáři )
Pančenko 5, Šuhajda 3, Frýzek 2, Blahuta 1, Otáhal 1, Kočí 1
---

9. 6. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní finálový turnaj mladších přípravek ve Strážově
5.místo ( více v komentáři )
Vacík 6, Zemen 3, Baron 2, Frýzek P., Frýzek J., Kočí
---

3. 6. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek ve Strážově
3x výhra ( více v komentáři )
Pančenko 6, Šimanovský 6, Věchtík 5, Kočí 3, Blahuta 3, Šuhajda 2, Levý 1
---

2. 6. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský finálový turnaj mladších přípravek v Holýšově
2.místo ( více v komentáři )
Korbel 10, Vacík 5, Makovec 4, Soukup 4, Šlechta 4, Lávička 4, Frýzek 1.
---

27. 5. 2018, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích
3x výhra ( více v komentáři )
Frýzek Jiří 5, Drázda 4, Šuhajda 4, Zemen 3, Pančenko 2, Frýzek Petr 2, Kupec 2, Šlechta 2, Kočí
---

19. 5. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Sušici
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 8, Soukup 4, Makovec 4, Lávička 2, Vacík 1.
---

19. 5. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Chanovicích
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Pančenko 7, Kočí 3, Levý 2, Šimanovský 2, Otáhal 1, Baron 1, Blahuta 1
---

12. 5. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Pačejově
3x výhra ( více v komentáři )
Korbel 15, Soukup 5, Lávička 4, Šlechta 3, Makovec 2. Věchtík 2, Šůsová, Drázda
---

8. 5. 2018, úterý, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár města Horažďovice
6.místo ( více v komentáři )
Korbel 13, Vacík 4, Kočí, Frýzek
---

5. 5. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Kolinci
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Frýzek Petr 8, Drázda 7, Pančenko 2, Vacík 2, Kočí 1
---

5. 5. 2018, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Horažďovicích
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Soukup 5, Lávička 4, Makovec 4, Věchtík 3, Frýzek 1, Drázda 1, Šlechta 1
---

28. 4. 2018, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Drázda 9, Frýzek Petr 6, Kočí 6, Levý 1, Zemen 1, Šuhajda 1, Frýzek Jiří 1
---

21. 4. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Kolinci
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
---

21. 4. 2018, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Horažďovicích
3x výhra ( více v komentáři )
Korbel 10, Soukup 7, Makovec 3, Šlechta 3, Frýzek 2, Věchtík 1
---

15. 4. 2018, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Hrádku
2 x porážka, 1 x výhra ( více v komentáři )
Korbel 8, Šlechta 3, Kočí 3, Šůsová 2
---

14. 4. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Trefto Cup v Hrádku u Rokycan ( 2010 a ml. )
5.místo ( více v komentáři )
Kočí 4, Frýzek 3, Pančenko 2, Blahuta 2
---

14. 4. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Trefto Cup Hrádek u Rokycan ( 2008 a ml. )
5.místo ( více v komentáři )
Soukup 5, Pavelec 4, Korbel 3, Věchtík 2
---

7. 4. 2018, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Plzni na Petříně
1x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )
Korbel 5, Soukup 3, Makovec 2, Vacík 1
---

27. 3. 2018, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - SK Klatovy ( 2010 a ml. )
8:6
Levý 2, Kočí 2, Blahuta, Frýzek, Vacík, Pančenko
---

18. 3. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - FC Viktoria Plzeň U8
Hráno bez výsledku :-)
---

10. 3. 2018, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Junior Strakonice U8 ( 2010 a ml. )
8:9 ( více v komentáři )
Vacík 3, Šuhajda 2, Blahuta, Frýzek, Pančenko.
---

3. 3. 2018, sobota, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti ( 2009 a ml. )
3.místo ( více v komentáři )
Korbel 3, Soukup 1, Šůsová 1, Makovec 1, Kočí 1, Lávička 1
---

1. 3. 2018, čtvrtek, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní soustředění Žinkovy
Proběhlo to výborně :-)
---

24. 2. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2008 a ml. )
7.místo ( více v komentáři )
Korbel 3, Lávička 2.
---

24. 2. 2018, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2010 a ml. )
5.místo ( více v komentáři )
---

18. 2. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - FC Viktoria Plzeň U8
Hráno bez výsledku :-)
---

11. 2. 2018, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti ( 2009 a ml. )
2x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )
Sedlák 8, Šlechta 3, Věchtík 2, Frýzek 2, Matoušek 1, Makovec 1, Šůsová 1
---

3. 2. 2018, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2010 a ml. )
3.místo ( více v komentáři )
Korbel 14, Šůsová 4, Kočí 2, Frýzek P. 2, Kupec 1
---

28. 1. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - SK Petřín U9 ( 2009 a ml. )
9:12 ( více v komentáři )
Korbel 3, Frýzek 3, Šlechta, Šůsová, Věchtík
---

21. 1. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - SK Klatovy U8 ( 2010 a ml. )
9:6
Vacík 3, Pančenko 2, Věchtík, Frýzek, vlastní 2
---

14. 1. 2018, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti ( 2009 a ml. )
1x výhra, 2x remíza ( více v komentáři )
Korbel 9, Šlechta 3, Šůsová 1, Soukup 1
---

6. 1. 2018, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2010 a ml. )
1.místo ( více v komentáři )
Korbel 17, Vacík 9, Frýzek Petr 3, Kočí 2, Šůsová 1.
---

17. 12. 2017, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - FC Viktoria Plzeň U8
Hráno bez výsledku ( více v komentáři )
---

10. 12. 2017, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti ( 2009 a ml. )
3x výhra ( více v komentáři )
Korbel 8, Soukup 5, Šlechta 3, Makovec 2, Drázda 1, Frýzek 1
---

26. 11. 2017, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti ( 2009 a ml. )
1x výhra, 1x remíza, 1x prohra ( více v komentáři )
Korbel 5, Šůsová 1, Soukup 1, Šlechta 1, Lávička 1, Frýzek 1
---

25. 11. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2010 a ml. )
4.místo ( více v komentáři )
Vacík 6, Věchtík 3, Kandrová 1, Frýzek 1
---

19. 11. 2017, neděle, 11:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Junior Strakonice U9 ( 2009 a ml. )
11:7 ( více v komentáři )
Korbel 3, Makovec 3, Drázda 2, Lávička 1, Kočí 1, Šlechta 1
---

12. 11. 2017, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Halový turnaj Štěnovice ( 2010 a ml. )
3. místo ( více v komentáři )
Korbel 9, Vacík 6, Frýzek 3, Šůsová 2
---

4. 11. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor ml. přípravek v Domažlicích
3x výhra (více v komentáři )
Korbel 8, Šlechta 6, Vacík 6, Soukup 5, Kočí 3, Frýzek 2, Drázda 1
---

29. 10. 2017, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor ml. přípravek v Horažďovicích
Turnaj byl pro nepřízeň počasí zrušen !!!
---

21. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor ml. přípravek v Plzni ( Senco )
1x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )
Šůsová 4, Soukup 2, Makovec 2, Lávička 1, Vacík 1
---

14. 10. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Hrádku u Rokycan ( 2009 a ml. )
4.místo ( více v komentáři )
Korbel 15, Lávička 3, Makovec 2, Frýzek 2, Šlechta 2
---

14. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor ml. přípravek v Pačejově
1 x výhra, 2 x porážka ( více v komentáři )
Věchtík 6, Frýzek 2, Šimanovský, Kočí.
---

8. 10. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor ml. přípravek v Lubech
HD-Nýrsko 4:1, HD-Luby 3:9, HD-Hrádek 5:0 ( více v komentáři)
Drázda 6, Vacík 3, Věchtíková 1, Levý 1, Frýzek P. 1
---

7. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor ml. přípravek v Sušici
3x výhra ( více v komentáři )
Korbel 17, Věchtík 6, Šlechta 5, Makovec 3, Drázda 2, Šůsová 1, Frýzek 1
---

1. 10. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor ml. přípravek v Sušici
HD-Chanovice 25:0, HD-Sušice 8:3, HD-Nýrsko 4:6 ( více v komentáři )
Věchtík 12, Frýzek P. 6, Frýzek J. 6, Kupec 5, Drázda 4, Věchtíková 3, Levý 1.
---

26. 9. 2017, úterý, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Ondrášovka Cup U9 - kvalifikace Písek
8. místo ( více v komentáři )
Korbel 5, Věchtík 1
---

24. 9. 2017, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár ředitele DDM Rokycany - 1.ročník
6. místo ( více v komentáři )
Korbel 14, Soukup 5, Lávička 4, Šůsová 3, Kočí 3, Frýzek 1
---

23. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor ml. přípravek v Horažďovicích
3x výhra ( více v komentáři )
Korbel 7, Šlechta 4, Soukup 2, Věchtík 1, Lávička 1, Šůsová 1
---

17. 9. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor ml. přípravek ve Strážově
Hráno bez výsledků ( více v komentáři )
---

16. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Junior Strakonice U8 ve Strakonicích
Hráno bez výsledků ( více v komentáři )
---

10. 9. 2017, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár starosty města Rokycany - 11.ročník
1.místo ( více v komentáři )
Korbel 17, Šlechta 10, Soukup 5, Šůsová 3, Makovec, Kočí, Lávička
---

9. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor ml. přípravek v Horažďovicích
3x výhra ( více v komentáři )
Šůsová 6, Soukup 4, Kočí 3, Šlechta 3, Lávička 2, Věchtík 2, Makovec 2, Frýzek J. 1
---

9. 9. 2017, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor ml. přípravek v Horažďovicích
2x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Kočí 3, Drázda 3, Frýzek P. 2, Věchtík 1
---

29. 8. 2017, úterý, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Ondrášovka Cup U9 - předkolo ve Vodňanech
2. místo, skóre 44 : 4 ( více v komentáři )
Korbel 15, Makovec 11, Věchtík 10, Kočí 3, Frýzek 3, Šůsová 1, Lávička 1
---

26. 8. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj Předenice ( r. 2010 a ml. )
SK Petřín Plzeň "B" 3:4, FC Viktoria Plzeň "2011" 2:0, SK Petřín Plzeň "A" 1:5, Kohouti Rokycany "B" 3:0, Kohouti Rokycany "A" 0:5, SK Petřín Plzeň "2011" 2:1, FK Králův Dvůr 1:2, ( více v komentáři )
Branky: J.Frýzek 6x, V.Kočí 4x, V.Otáhal 1x, F.Levý 1x
---

22. 8. 2017, úterý, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - FK Dukla Jižní Město v Sušici
Hráno bez výsledků ( více v komentáři )
---

20. 8. 2017, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Junior Strakonice U9, U8
U9 - 12:10 , U8 - 9:11 ( více v komentáři )
U9: Korbel 8, Soukup 2, Šlechta 1, Makovec 1. U8: Kupec 4, Věchtíková 2, Levý 1, Kočí 1, Frýzek P. 1
---

14. 8. 2017, pondělí, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kohouti Rokycany
Hráno bez výsledků ( více v komentáři )
---

12. 3. 2016, sobota, 11:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj Osek - mladší přípravka A
(výsledky v komentáři)
---

24. 1. 2016, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek III. - mladší přípravka A, B
(výsledky v komentáři)
---

2. 1. 2016, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek II. - mladší přípravka A, B
(výsledky v komentáři)
---

22. 11. 2015, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek I. - mladší přípravka A, B
(výsledky v komentáři)
---

1. 11. 2015, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP Sušice
(výsledky v komentáři)
---

31. 10. 2015, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP Horažďovice
(výsledky v komentáři)
---

26. 10. 2015, pondělí, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP Luby
(výsledky v komentáři)
---

25. 10. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP Pačejov
(výsledky v komentáři)
---

17. 10. 2015, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP Horažďovice
(výsledky v komentáři)
---

10. 10. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP Mochtín
(výsledky v komentáři)
---

4. 10. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP Luby
(výsledky v komentáři)
---

3. 10. 2015, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP Horažďovice
(podrobnosti v komentáři)
---

30. 9. 2015, středa, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Přípravný zápas Strakonice
8:9
---

27. 9. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP Sušice
(výsledky v komentáři)
---

27. 9. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP Pačejov
(výsledky v komentáři)
---

19. 9. 2015, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP Horažďovice
(výsledky v komentáři)
---

13. 9. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP Bolešiny
(výsledky v komentáři)
---

12. 9. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP - Hrádek
(podrobnosti v komentáři)
---

27. 8. 2015, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná - přípravný zápas
bez výsledku
---

20. 8. 2015, čtvrtek (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Soustředění mladší přípravky ve Velkém Boru 20.-23.8.2015
(podrobnosti v komentáři)
---

12. 8. 2015, středa, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Přípravný zápas Kladno
bez výsledku
---

9. 8. 2015, neděle, 9:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Přípravný zápas Strakonice
hráno bez výsledku (podrobnosti v komentáři)
---

24. 5. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP - Horažďovice
(podrobnosti v komentáři)
---

23. 5. 2015, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - E.ON CUP Rokycany
konečné 13. místo z 24 účastníků (podrobnosti v komentáři)
---

17. 5. 2015, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP - Klatovy
(podrobnosti v komentáři)
---

14. 5. 2015, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Přípravný zápas - Strakonice
9:8 (3:1), (2:3), (3:5)
Kočiš O. 3x, Stupka J. 4x, Kodýdek J.
---

9. 5. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP - Nýrsko
(podrobnosti v komentáři)
---

3. 5. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP - Sušice
(podrobnosti v komentáři)
---

26. 4. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP - Klatovy
(podrobnosti v komentáři)
---

19. 4. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP - Horažďovice
(podrobnosti v komentáři)
---

11. 4. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj OP - Hrádek
(podrobnosti v komentáři)
---

29. 3. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Přípravný zápas - Katovice (hala ZŠ Blatenská)
hráno bez výsledku
---

22. 3. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Přátelský zápas (hala ZŠ Blatenská)
raději si nepamatuji :)
---

1. 3. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Přátelský zápas Blatná (hala ZŠ Blatenská)
5:3
Stupka J. 4x, Pančenko T.
---

15. 2. 2015, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj mladší přípravka - Osek
(podrobnosti v komentáři)
---

1. 2. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Přátelský zápas Blatná (hala ZŠ Blatenská)
2:2
Stupka J., Šuhajda F.
---

17. 1. 2015, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj ve Strakonicích (ZŠ Povážská)
4. místo (podrobnosti v komentáři)
---

4. 1. 2015, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj ve Strakonicích (ZŠ Povážská)
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

14. 12. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Přátelský zápas Blatná (hala ZŠ Blatenská)
4:2 (podrobnosti v komentáři)
Bauer K., Novák P., Stupka J., Šimanovský M.
---

21. 11. 2014, pátek, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Trocha statistiky
(podrobnosti v komentáři)
---

25. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Sušici.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

18. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Hrádku.
(podrobnosti v komentáři)
---

13. 10. 2014, pondělí, 15:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Lubech.
(podrobnosti v komentáři)
---

5. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Mochtíně.
(podrobnosti v komentáři)
---

28. 9. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
(podrobnosti v komentáři)
---

20. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Sušici.
(podrobnosti v komentáři)
---

14. 9. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

6. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Bolešinech.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

28. 6. 2014, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Rokycanech.
9. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

14. 6. 2014, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajské finále ve Zruči.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

8. 6. 2014, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní finále v Lubech.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

25. 5. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

11. 5. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v HD (mladší přípravka "A").
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

29. 4. 2014, úterý, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Strakonice
11:9
---

27. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v HD (mladší přípravka "B").
4. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

27. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Lubech (mladší přípravka "A").
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

20. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v HD (mladší přípravka "A").
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

12. 4. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Mochtíně (mladší přípravka "B").
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

12. 4. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Sušici (mladší přípravka "A").
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

23. 2. 2014, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Halový turnaj v Klatovech.
7. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

16. 2. 2014, neděle, 9:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Katovice
32:7
---

9. 2. 2014, neděle, 11:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Halový turnaj ve Strakonicích.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

19. 1. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná
16:7
---

5. 1. 2014, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Halový turnaj ve Strakonicích.
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

4. 1. 2014, sobota, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Halový turnaj v Oseku.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

2. 11. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Klatovy
12:10
5 x Lávička, 4 x Šedivý, 3 x Karásek
---

20. 10. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Mochtíně.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

13. 10. 2013, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

6. 10. 2013, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

21. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Hrádku.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

14. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Nýrsku.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

8. 9. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Bolešinech.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

1. 9. 2013, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Klatovy 2005
19:12
---

8. 6. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní finále mladších přípravek v Měčíně.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

2. 6. 2013, neděle, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Sokol Mochtín)
Nehráno pro špatné počasí.
---

26. 5. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Luby "A")
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

19. 5. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Luby "B")
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

12. 5. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel SK Klatovy "B")
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

4. 5. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Sokol Mochtín)
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

4. 5. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Sokol Mochtín)
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

29. 4. 2013, pondělí, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná (2004)
Nehráno.
---

25. 4. 2013, čtvrtek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Strakonice
4:14
2 x Dvořák, Šedivý, Těžký
---

23. 4. 2013, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná(2003)
9:7
3 x Dvořák, 3 x Rada, Šedivý, Reindl, Těžký
---

20. 4. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Sokol Mochtín)
Odloženo pro nezpůsobilý terén.
---

14. 4. 2013, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel FK Horažďovice "A")
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

14. 4. 2013, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel TJ Sušice "B")
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

11. 4. 2013, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Katovice
7:8
3 x Šedivý, 2 x Dvořák, 2 x Klečka, Reindl
---

23. 2. 2013, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Halový turnaj (pořadatel SK Klatovy)
3. místo (podrobnosti v komentáři)
---

9. 12. 2012, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Halový turnaj (pořadatel FK Horažďovice)
Výsledky v komentáři.
---

4. 12. 2012, úterý, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kolinec
14:4
4 x Šedivý, 4 x Lojík, 3 x Reindl, Těžký, Klečka, Rojt
---

18. 11. 2012, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná
16:14
---

6. 11. 2012, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kolinec
5:3
2 x Polena, Šedivý, Reindl, vlastní
---

21. 10. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel FK Horažďovice "A")
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

21. 10. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Nýrsko "B")
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

14. 10. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Měčín)
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

14. 10. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Luby "A")
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

7. 10. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Klatovy)
Nehráno pro špatné počasí.
---

6. 10. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Svéradice)
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

3. 10. 2012, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná "A"
5:4
3 x Klečka, 2 x Šedivý
---

23. 9. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Luby)
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

22. 9. 2012, sobota, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel FK Horažďovice)
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

18. 9. 2012, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Strakonice "A"
6:6, na PK 6:1
2 x Klečka, 2 x Dvořák, Těžký, Rojt
---

15. 9. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Sokol Mochtín)
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

15. 9. 2012, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Okula Nýrsko)
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

11. 9. 2012, úterý, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Strakonice "A"
3:6
3 x Dvořák
---

9. 9. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel FK Horažďovice)
1. a 2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

4. 9. 2012, úterý, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Katovice
14:1
4 x Šedivý, 3 x Rojt, 2 x Klečka, 2 x Dvořák, 2 x Reindl, Urban
---

25. 8. 2012, sobota, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná
11:8
3 x Šedivý, 3 x Dvořák, 3 x Reindl, Janda, Polena
---

18. 8. 2012, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kasejovice
10:2
5 x Šedivý, 3 x Dvořák, 2 x Rojt
---

19. 6. 2012, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Strakonice
8:12
---

14. 6. 2012, čtvrtek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Strakonice
10:7
---

10. 6. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kvalifikační turnaj
9. místo z 12 účastníků
---

4. 6. 2012, pondělí, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná
7:8
---

2. 6. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Bolešiny)
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

26. 5. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Kolinec)
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

19. 5. 2012, sobota, 15:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Horažďovice)
1. a 3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

12. 5. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Kolinec)
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

5. 5. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Hrádek)
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

28. 4. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Klatovy)
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

21. 4. 2012, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Horažďovice)
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

15. 4. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Horažďovice)
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

23. 10. 2011, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná
3:3
Rada, Polena, Dvořák
---

15. 10. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Kolinec)
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

8. 10. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Hrádek)
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

1. 10. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Nepomuk
5:8
3 x Rada, Pivnička, Těžký
---

25. 9. 2011, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Horažďovice)
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

17. 9. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Kolinec)
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

10. 9. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj (pořadatel Hrádek)
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

1. 9. 2011, čtvrtek, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Strakonice
5:15
Šedivý, 2 x Rada, 2 x Faltys
---

31. 8. 2011, středa, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná "A"
6:4 (4:2)
3 x Šedivý, Rada, Pivnička, Urban
---

27. 8. 2011, sobota, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná "B"
13:2
4 x Dvořák, 3 x Faltys, 2 x Rada, 2 x Pivnička, Mai, Šedivý
---

25. 8. 2011, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Strakonice
2:7
---

18. 8. 2011, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kasejovice
7:7
3 x Dvořák, 3 x Mai, Polena
---

13. 8. 2011, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná "B"
15:4
---

29. 7. 2011, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Blatná
2:8(1:2)
Forman, Štěch
---

19. 6. 2011, neděle, 8:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Lubech
mladší přípravka 2. místo, starší přípravka 4. místo
---

17. 6. 2011, pátek, 16:50 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Mladší přípravka - Rodiče
11:10 (5:4)
---

14. 6. 2011, úterý, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Kasejovice
7:6(4:0)
Král 2, Stulík 2, Pikeš, Rojt, Masopust
---

12. 6. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kvalifikační turnaj v Klatovech
7. místo
---

4. 6. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Klatovech (Luby A, Klatovy A, Nýrsko, HD)
3.místo
---

31. 5. 2011, úterý, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Kasejovice
4:8 (1:1)
Stulík, Koloros, Král, Faltys
---

29. 5. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Janovicích (Janovice, Bolešiny, Luby A, HD)
4. místo
---

21. 5. 2011, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v HD (Sušice A, Klatovy A, Hrádek,HD)
2. místo
---

15. 5. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj ve Švihově (Švihov, Bolešiny, luby B, HD)
1. místo
---

30. 4. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj v Lubech (Mochtín, Luby B, Švihov, Sušice B, Horažďovice)
Hráči obsadili 3. místo
---

14. 4. 2011, čtvrtek, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Sk Strakonice
2:9 (0:6)
Tomáš STULÍK, Josef KOLLOROS
---

24. 3. 2011, čtvrtek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Katovice (starší přípravka)
1:6
za FK Radim PIKEŠ
---

13. 3. 2011, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Katovice
6:22
3x Radim PIKEŠ, 3x Tomáš STULÍK
---

23. 10. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Horažďovice, Klatovy B, Mochtín, Luby B
3.místo
---

16. 10. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - v Klatovech, Klatovy A, Horažďovice, Mochtín, Hrádek, Bolešiny
1. místo
---

9. 10. 2010, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - v Hrádku, Hrádek, Horažďovice, Nýrsko, Sušice A,
2. místo
---

2. 10. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Horažďovice, Nýrsko, Hrádek, Luby A, Janovice
5. místo z 5
---

2. 9. 2010, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Strakonice
2:8 (0:4)
39, 45 Luboš KRÁL
---

10. 8. 2010, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Spartak Příbram ve Střelských Hošticích
2:8 (1:0) (1:2) (0:6)
Za FK Horažďovcie Jedlička Dalibor, Filip Hokr
---

17. 6. 2010, čtvrtek, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Rodiče
4:4
---

29. 5. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Klatovy B
1:3 (1:1)
3´ Hnídek Tomáš - 23´,41´ Sojka Alexandr, 40´ Kuchárik Danie
---

21. 5. 2010, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Klatovy A
1:9 (0:3)
Hnídek Tomáš - Barborka Matyáš 3, Hejduk Marek 2, Bilíček Matyáš 2, Berka Petr, Partyngl Tomáš
---

15. 5. 2010, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - SK Okula NÝRSKO
2:4 (1:3)
za domácí Tomáš STULíK, Tomáš HNÍDEK
---

9. 5. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Švihov
3:7 (1:3)
Hnídek Tomáš 3, - Jílek Petr 4, Šimůnek Vojtěch, Gajdoš Kamil, Hlavatý Ondřej
---

4. 5. 2010, úterý, 16:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Kasejovice
4:2 (2:1)
Hnídek, Bartheldy, Štěch, Stulík
---

1. 5. 2010, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ Sušice
1:3 (1:2)
23´ Hnídek - 8´, 14´Trš, 28´Hrobský
---

25. 4. 2010, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TJ START Luby
0:6 (0:3)
Krejčiřík 3,Hais, Maňas, Schrejbal
---

17. 4. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Mochtín
5:2 (4:1)
3´Adam FALTYS, 13´, 25´,26´ Tomáš HNÍDEk, 18´Václav BARTHELDY - 3´Mužík, 33´Černý
---

7. 4. 2010, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - SK Otava Katovice
14:2 (7:0)
Tomáš HNÍDEK 6, Filip HOKR 4, Václav BARTHELDY 2, Adam FALTYS 1 a Jakub ŠTĚCH 1
---

6. 3. 2010, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Halový turnaj mladší přípravky
6. místo

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

  • Lukeš Karel – Papírnictví
  • Devětsil - lékárna
  • Ing. Petr Klečka
  • Hana Zímová - Restaurace U Hlaváčků