6. 11. 2022, neděle, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - TJ Košutka Plzeň
5:4 (3:1)
Pančenko 3x, Mlnařík, Hanula

2. kolo krajského přeboru

Sestava: Fremund Jonáš, /brankář/ Martin Pavlíček, Fabián Martin, David Hanula, Kolář Filip, Pančenko Tomáš, Končal Míra, Mlnařík Marek [K], Boř Jan, Ondřej Pavelec

Začali jsme v dobrém tempu, soupeře jsme zatlačili a měli jednu šanci za druhou. Odehráli jsme opět výborné utkání, kdy jsme měli mnoho šancí po celý zápas. Nejlepšími hráči našeho týmu byli střelci branek Tomáš Pančenko, Marek Mlnařík, David Hanula, ale i další, Martin Pavlíček, Martin Fabián a Jiří Stupka.

Střední záložníci Tomáš Pančenko a Marek Mlnařík výrazně převyšovali soupeře, na jejich kombinace bylo radost se dívat. Škoda jen, že jsme odehráli utkání bez střídání za pomoci tří hráčů starších žáků, kteří se snažili a bojovali.

Poločas jsme vyhráli 3:1, když jsme z jediné šance domácích dostali gól.

Druhá půlka začala stejně jako první. Měli jsme šance a dávali góly. Tomáš Pančenko dal svůj první hattrick v dorostu, když ho avizoval v přestávce a dodržel, co slíbil, i za cenu žluté karty. Po třetím gólu sundal dres a běžel k lavičce. V závěru nám docházely síly, Marek Mlnařík hrál druhý zápas, a dalším hráčům také. Stále jsme měli dostatečný náskok, který jsme udrželi.

Miroslav Lávička

---

30. 10. 2022, neděle, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - SK Slavia Vejprnice
2:2 ( 2:0)
Mlnařík, Pančenko

 1. kolo krajského přeboru

Sestava: Fremund Jonáš, Filip Čonka /brankáři/ Martin Pavlíček, Fabián Martin, Jindřich Janeček, David Hanula, Kolář Filip /Ondřej Přibyl/, Pančenko Tomáš, Jiřina Martin[K], Krotkovský Zdeněk, Martin Mužík /Matyáš Holeček/

Začali jsme v dobrém tempu, soupeře jsme zatlačili a měli jsme jednu šanci za druhou. V 11. minutě po střele Zdeňka Krotkovského dorazil Kristián Mlnařík míč do odkryté branky a vedli jsme 1:0. Dalo by se říct, že jsme trefovali jednu tyčku či břevno za druhým. Martin Jiřina i Zdeněk Krotkovský dvakrát trefili konstrukci branky, další následovali. Celkem pětkrát jsme za první půlku trefili konstrukci branky. Ve 45. minutě po krásné kombinaci vstřelil gól Tomáš Pančenko.

Ve druhém poločasu z ojedinělého brejku snížili domácí na 2:1 (v 65. minutě). Od tohoto okamžiku domácí začali hrát agresivně, někdy až za hranou. Rozhodčí jim udělil během 4 minut tři žluté karty. Po jednom ze zákroků musel střídat velice dobře hrající Jindra Janeček. V 81. minutě nás oslabil Martin Jiřina, když dostal červenou kartu za:,,to si děláš pr…..“, na adresu rozhodčího! Za chvíli nás domácí potrestali a vyrovnali. Dobře zápas odehráli všichni starší žáci. Remíza nebyla spravedlivá, měli jsme vyhrát!

Miroslav Lávička


 

 

---

22. 10. 2022, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - SŠ Plzeň
2:1 (1:0)
Krotkovský 2x

10. kolo krajský přebor

Střelci HD: 9‘ a 79‘ Zdeněk Krotkovský

Sestava: Fremund Jonáš /brankář/, Ondřej Pavelec, Fabián Martin, Kolář Filip /Končal Miroslav/ /Mlnařík Marek/, Pančenko Tomáš, Jiřina Martin/K/, Kristián Mlnařík, Krotkovský Zdeněk, Pavlíček Martin, Matějka Jakub, Václav Benda /Šabek Ondřej/

Přijeli jsme na zápas k vedoucímu týmu tabulky, který rozdal několik debaklů soupeřům s několika staršími žáky. Soupeř nás podcenil a doplatil na to první porážkou a první ztrátou bodů. Zápas začal v dobrém tempu, Sportovní škola hrála pěkný fotbal, ani my jsme nezaostávali. V 6. minutě chytil Jonáš penaltu a byl naším nejlepším hráčem. Soupeř měl několik šancí, ale my jsme ve 40. minutě po standardní situaci vstřelili gól Zdeňkem Krotkovským. Druhý poločas probíhal stejně, domácí měli šance, ale neproměnili je. V 75. minutě jsme inkasovali po rohovém kopu. V 78. minutě nastoupil Ondřej Šabek a Marek Mlnařík a za minutu pobytu na hřišti přihrál Marek Mlnařík Zdeňkovi Krotkovskému a ten dal na 2:1.

Miroslav Lávička

 

---

15. 10. 2022, sobota, 12:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - Luby / Švihov
3:0 (2:0)
Mužík 2x, Mlnařík

9. kolo krajského  přeboru

Sestava: Fremund Jonáš /brankář/, Čonka 45‘ /brankář/, Ondřej Pavelec, Martin Fabián, Martin Polomis, Martin Pavlíček, Mužík Martin /Matyáš Holeček/, Martin Jiřina /K/, Tomáš Pančenko, Filip Kolář /Ondřej Přibyl/, Zdeněk Krotkovský, Ondřej Šabek /Kristián Mlnařík/

Celé utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Luby si mohly odvést větší debakl, kdybychom proměňovali šance již v prvním poločasu.

Zápas začal naším náporem a neproměňováním mnoha šancí. Soupeř měl pouze dvě šance z rychlých protiútoků, samostatné nájezdy zneškodnil brankář Jonáš Fremund. V našich šancích byli v zakončení několikrát Ondřej Šabek, Martin Mužík a Zdeněk Krotkovský. Největší šance měl Ondřej Šabek, když dvakrát šel sám na brankáře a střely z malého vápna Zdeňkem Krotkovským mimo branku. Produktivní byl Martin Mužík ve 12. minutě, který krásně vyřešil samostatný nájezd, a z rohového kopu, kdy vyskočil nejvýše. Do kabin jsme šli za stavu 2:0.

Druhý poločas byl opět v naší režii, měli jsme několik šancí, ale nemohli vstřelit další gól. Až v 88. minutě po úniku Tomáše Pančenka, který přihrál přihrávkou po zemi na malé vápno Kristiánovi Mlnaříkovi, a ten skŕoval. Náš nejlepší výkon, kluci děkuji!!!

Miroslav Lávička


 

---

1. 10. 2022, sobota, 12:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - TJ Košutka Plzeň
1:3 (1:1)
Šabek

7. kolo krajský přebor

Střelci HD: Šabek

Sestava: Fremund, Pavelec, Pivnička, Janeček, Fabián, Kolář, Pančenko, Pavlíček, Krotkovský, Šabek, Sládek

Střídali: Boř, Končal, Benda

Mladší dorostenci nastoupili v základní sestavě se 3 staršími žáky Jindřichem Janečkem, Ondřejem Pavelcem a Jakubem Sládkem, další 3 byli připraveni na střídačce. Utkání začalo velmi svižně a bylo plné osobních soubojů a střetů, ale vše v rámci pravidel. Domácí stupňovali tlak, který vyústil v první branku v 19. minutě. Autorem byl Ondřej Šabek, který spolu s Jakubem Pivničkou patřili k nejlepším hráčům utkání. Pokračovali jsme v aktivní hře a měli další šance. Ve 40. minutě bohužel po přímém kopu propadla obrana a hostující hráč se ocitl sám před brankářem a skóroval.

Druhý poločas jsme začali důrazně, ale v 51. minutě hosté po nastřelené ruce obránce proměnili pokutový kop. Do hry se pak dostali všichni náhradníci. Po individuální akci hostujícího Paška šla TJ Košutka do vedení 3:1. Přestože jsme prohráli, všichni zaslouží pochvalu za předvedený výkon, týká se to i všech 6 starších žáků, kteří nastoupili a pomohli odehrát tento náročný zápas.

Petr Pavelec

 

---

25. 9. 2022, neděle, 12:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - SK Slavia Vejprnice
1:1 (0:0)
Jiřina

6. kolo krajský přebor

Sestava: Fremund Jonáš /brankář/ [K], Stupka Jiří, Fabián Martin, Pavelec Ondřej, Kolář Filip, Pančenko Tomáš, Jiřina Martin, Krotkovský Zdeněk, Šabek Ondřej /Pivnička Jakub/, Boř Jan / Přibyl Ondřej/

První domácí mistrovský zápas jsme odehráli v neděli 25.9.2022 v Horažďovicích. Zápas začal v dobrém tempu, hosté hráli pěkný fotbal, ani my jsme nezaostávali. Utkání se po většinu času odehrávalo uprostřed hřiště, mnoho šancí nebylo vidět. Občas byly vidět pěkné kombinace, které ani jeden z týmů nedokázal využít. V 73. minutě zaběhl za naší obranu Marek Fiala a prostřelil brankáře na zadní tyč. Od této doby jsme začali hrát a měli jsme šance. Jiří Stupka trefil po teči obránce tyč a z následného rohu dal vyrovnávací gól Martin Jiřina. Remíza byla pro oba týmy spravedlivá.

Miroslav Lávička

 

---

17. 9. 2022, sobota, 12:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - SŠ Plzeň
1:9 (1:3)
Mlnařík

5. kolo krajského přeboru

Střelci HD: 9. Mlnařík Marek (pen.)

Střelci Luby: 6. Novotný Šimon, 28. Novotný Šimon, 40. Übermajer Vladimír, 46. Novotný Šimon, 56. Gust Tomáš, 57. Novotný Šimon, 68. Gust Tomáš, 69. Gust Tomáš, 82. Novotný Šimon

Sestava:

Fremund Jonáš /brankář/ [K], Stupka Jiří, Fabián Martin, Kolář Filip, Mlnařík Marek, Pančenko Tomáš, Jiřina Martin, Krotkovský Zdeněk, Pavlíček Martin, Přibyl Ondřej /Končal Miroslav/, Šabek Ondřej

První domácí mistrovský zápas jsme odehráli 17.9.2022 v Hrádku. Po starším dorostu nemohl z důvodu zranění zasáhnout do hry Jakub Pivnička a další hráči (Jiřina Martin, Zdeněk Krotkovský, Jiří Stupka, Ondřej Přibyl), absolvovali druhý zápas po sobě, což ovlivnilo celé utkání.

Zápas začal v dobrém tempu, Sportovní škola hrála pěkný fotbal, ani my jsme nezaostávali. V 6. minutě jsme prohrávali, v 9. minutě vyrovnal z penalty, po faulu na Ondřeje Šabka, Marek Mlnařík. Rozdílovým hráčem byl 198 centimetrů vysoký Šimon Novotný, který vstřelil čtyři góly. Musím zmínit, že čtyřem gólům, co jsme dostali, předcházely hrubé chyby v obraně, kdy jsme jim tzv. ,,namazali“. Měli jsme i několik brankových příležitostí, ale nedali jsme. Po faulu na Ondřeje Šabka, šel sám faulovaný kopat pokutový kop a neproměnil. Hosté šance řešili výborně a skóre se zastavilo na 9:1 pro hosty.

Miroslav Lávička

---

11. 9. 2022, neděle, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - Luby / Švihov
1:3 (0:2)
Pivnička

4. kolo krajského přeboru

Sestava: Fremund – Fabián, Hanula, Pavlíček, Přibyl, Kolář, Krotkovský, Pančenko, Pavelec, Pivnička, Končal

Góly: Pivnička

 

V neděli 11.9.2022 jsme zajížděli do Lub. První mistrovský zápas byl hodně ovlivněn absencí několika opor, které chyběly, a to jak ze zdravotních důvodů, tak z důvodů dovolených. Po fotbalové stránce jsme se snažili hrát fotbal po zemi. Hlavním důvodem našeho neúspěchu bylo, že jsme prohrávali souboje, jak v útoku, tak i v obraně.

Zápas začal dlouhými pasy soupeře a důraznou hrou. Ve 3. minutě jsme inkasovali první gól z rohového kopu. Naší největší šancí byl průnik Filipa Koláře a Zdeňka Krotkovského, bohužel z dobrých šancí jsme nevstřelili branku. Snažili jsme se střílet, ale všechno mimo bránu.

Ve 40. minutě jsme dostali druhý gól, kdy po dlouhém nákopu prošel míč naší obranou, z levé strany nacentroval záložník a útočník vstřelil gól.

Určitě se nechalo koukat na několik pěkných kombinací po zemi a individuálních akcích Tomáše Pančenka, Zdeňka Krotkovského, Filipa Koláře, ale i stopera Jakuba Pivničky. Střela Tomáše Pančenka se otřela o břevno a několik dalších střel šlo těsně vedle. V 85. minutě jsme po brejku inkasovali třetí gól. V závěru zápasu dal náš nejlepší hráč, Jakub Pivnička, krásný gól z přímého kopu do šibenice!

Miroslav Lávička

 

---

12. 5. 2012, sobota, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - Přeštice
1:3 (1:1)
Vachuška Aleš

Sestava FKHD: Říha - J.Hájek, Vaněček, T.Nováček, Červený - Vachuška, Brokeš, Kovář, Pena - Makovec, Mareš (Vrzal)

---

28. 4. 2012, sobota, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - Vejprnice
1:4 (1:2)
Vachuška Aleš

Sestava FKHD: Říha - Hájek, Vaněček, Vrzal, Červený - T.Nováček, T.Greger, Vachuška, T.Pařil - Kovář, Mareš (Pena).

---

15. 4. 2012, neděle, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - Doubravka
1:7 (0:3)
Roman Kovář

Proti výbornému soupeři jsme moc šancí na vítězství něměli, zvláště když jsme celý zápas odehráli bez střídání a v silně kombinované sestavě (ze základní sestavy chyběli- Petr Nováček, Václav Panuška, Aleš Vachuška a Tomáš Greger). Přesto jsme několik hezkých kombinací předvedli a po důrazném presingu Romana Kováře i vstřelili čestný úspěch.

---

7. 4. 2012, sobota, 12:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - SŠ Plzeň
0:3 (0:0)

Mladší dorostenci oproti starším spoluhráčům sehráli naopak jeden z herně nejlepších zápasů celé sezóny. Lídra soutěže v prvním poločase i s pomocí větru nepustili do tempa, hosté, ač byli herně na výši, se dostali jen k několika střeleckým pokusům, které brankáře Penu nemohli nikterak vylekat. Domácí si vytvořili dva nebezpečné pokusy po pěkných kombinačních akcích zakončených žáky Milanem Hlaváčem a Martinem Ondrejíčkou. Ve druhém poločase se domácí nezaměřili vyloženě na bránění cenné remízy a podnikali především přes při chuti hrající Kováře a Nováčka nebezpečné protiútoky. Jedna z nekoncentrovaností však přinesla inkasovanou branku. Chyby v komunikaci v defenzivě využil nejlepší hráč hostů Novák a s pomocí tyče obstřelil vybíhajícího Penu. Domácí to nezabalili a snažili se o vyrovnání, ten však vyrovnání nepřinesl a naopak hosté využili v samotném závěru dva brejky do rozhozené obrany k navýšení skóre.

Sestava FKHD: Pena - J.Hájek, Vaněček, Brokeš, Červený, Ondrejíčka, T.Nováček, Kovář, T.Pařil, Mareš, Milan Hlaváč (Prokopius, Marek Hlaváč)

---

31. 3. 2012, sobota, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - Klatovy
1:6 (0:1)
Pena

 Dokud kluci mohli, hráli s favoritem vyrovnanou partii a vypracovali si i dvě vyložené šance. Branku však nedali a tak trestal soupeř. Ve druhém poločase už to byla jasná záležitost pro domácí, naší čestnou branku vstřelil Pena po akci Makovce.

---

18. 3. 2012, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - Katovice
1:3

Naše mužstvo v tomto zápase nepředvedlo tak špatný výkon po herní stránce, bohužel neproměnilo možná sedm brankových příležitostí a náš brankář také neměl úplně nejlepší den.

---

19. 11. 2011, sobota, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - Jiskra Domažlice
4:4 (3:2), 4:2 na PK
Mareš Lukáš ('15), Makovec Jaroslav ('33), Prokopius Filip ('38), Boček Jan ('63)

Penalty proměnili: Makovec Jaroslav, Šašek Martin, Boček Jan, Mareš Lukáš

13.kolo KP mladšího dorostu hrané jako Pohár předsedy KM

Sestava: Pena Miroslav - Boček Jan, Vaněček Filip, Šašek Martin, Červený Vojtěch - Prokopius Filip, Nováček Tomáš, Vachuška Aleš, Beránek Daniel - Makovec Jaroslav, Mareš Lukáš (Jedlička Marek)

Nejlepší utkání podzimu jsme si nechali na samotný závěr. Přestože jsme nastupovali bez opor: Vaška Panušky, Tomáše Gregera, Vaška Vrzala (jeli se starším dorostem) a Petra Nováčka (zranění), kluci předvedli bojovný sympatický výkon a na domažlické umělé trávě nechali všechno. Nutno uznat, že nám výrazně pomohla přítomnost Martina Šaška, který za nás hrál premiérově. Po čtvrthodině jsme šli po krásné střele Lukáše Mareše do vedení. Domácí sice záhy otočili na 2:1, ale nám se stejný kousek do přestávky povedl také. Nejprve Jarda Makovec přehodil brankáře a těsně před přestávkou zakončil kombinační akci Filip Prokopius. Ve druhém poločase přidal čtvrtou branku po rohu Honza Boček a je veliká škoda, že jsme tento náskok nedotáhli ke třem bodům. Domácí po našich zbytečných chybách v posledních deseti minutách srovnali, ale naštěstí jsme zvládli penalty a připsali si druhý bod. Pochvala patří všem hráčům.

---

12. 11. 2011, sobota, 12:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - Jiskra Domažlice
0:1 (0:0)

12.kolo OP mladšího dorostu

Sestava: Pena Miroslav - Hájek Jiří, Vaněček Filip, Hlaváč Marek, Červený Vojtěch - Vachuška Aleš, Vrzal Václav, Nováček Tomáš, Kovář Roman - Mareš Lukáš, Beránek Daniel (Pařil Tomáš, Ondrejička Martin, Greger Tomáš, Boček Jan)

Po vítězství nad Sušící jsme si věřili i na Domažlice, které se ukázali jako velmi silný soupeř. Velká škoda, že se nám za starší dorost zranil Venca Panuška a Tomáš Greger, který hrál také celé utkání za starší, nastoupil pro nachlazení až do druhého poločasu. Podobní jako starší dorostenci, jsme se horko těžko dostávali přes defenzivu domácích. Hosté byli přeci jen o něco lepší a zaslouženého vítězství se dočkali po hezkém angličanu z druhého poločasu.

---

5. 11. 2011, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - TJ Sušice
1:0 (1:0)
Panuška Václav ('18)

11.kolo KP mladšího dorostu, hrané jako Pohár předsedy KM

Sestava: Hlaváč Marek - Červený Vojtěch, Vaněček Filip, Greger Tomáš, Hlaváč Milan - Ondrejíčka Martin, Vrzal Václav, Panuška Václav, Vachuška Aleš - Boček Jan, Nováček Tomáš (Pařil Tomáš)

Na desátý pokus první výhra, přestože jsme nastoupili s hráčem z pole Markem Hlaváčem v brance, protože brankář Patrik Lukeš má zlomenou klíční kost a Vláďa Ondrejíčka nemá chuť. Sušice zase přijela jen s devíti hráči a tím nám dala šanci na úspěch. Naší hře hodně pomohla přítomnost třech žáků a přestože kvalita utkání neměla valnou úroveň. V prvním poločase jsme se dostali do vedení brankou Vaška Panušky z přímého kopu a to pak již kontrolovali až do závěru. Škoda, že se nám jej nepadařilo potvrdit. Na druhé straně i soupeř měl nebezpečné situace, se kterými si Marek Hlaváč poradil

---

22. 10. 2011, sobota, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - TJ Sušice
0:8 (0:3)

9.kolo KP mladšího dorostu

Sestava: Lukeš Patrik - Nováček Tomáš, Nováček Petr, Brokeš Pavel, Greger Tomáš - Prokopius Filip, Vrzal Václav, Panuška Václav, Hlaváč Marek - Beránek Daniel

Utkání mladšího dorostu jsme se jeli bohužel jen zúčastnit. Ještě ráno nás bylo jen sedm, nakonec jsme dali dohromady alespoň desítku hráčů, která srdnatě bojovala do doby než se skóre narůstalo. Úvodní minuty byly herně vyrovnané, šance se střídali na obou stranách, přes důrazná upozornění se naši hráči podobně jako starší předchůdci soupeře báli v osobních soubojích a nechali si několikrát tvrdě nakopat. Po čtvrtém surovém ostrém zákroku vytekl i trenér Bedřich Otta a za urážku hlavního rozhodčího byl vykázan z lavičky. Do přestávky jsme 3x inkasovali a druhý poločas už bavil jen domácí hráče. Ti naši často pouštěli soupeře v nájezdech několika hráčů na brankáře Patrika Lukeše a jinak než debaklem to dopadnout nemohlo.

---

15. 10. 2011, sobota, 12:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - TJ Přeštice
1:3 (1:3)
Nováček Petr ('17)

8.kolo KP mladšího dorostu

Sestava: Ondrejíčka Vladimír - Lukeš Patrik, Brokeš Pavel, Vaněček Filip, Greger Tomáš - Hlaváč Marek, Nováček Petr, Panuška Václav, Mareš Lukáš - Beránek Daniel, Makovec Jaroslav (Nováček Tomáš, Prokopius Filip)

Proti Přešticím jsme konečně věřili v úspěch, ale už před zápasem bylo jasné, že s absencí čtyř hráčů stabilní základní sestavy to bude hodně těžké. Naši psychiku navíc ještě více oslabila smolná vlastní branka Marka Hlaváče. Kluci se ještě zvedli, Peťa Nováček po narážečce s Vencou Panuškou vyrovnal, ale to bylo od nás vše, do poločasu jsme dostali dvě branky po hrubých chybách a na zvrat již nebylo.

---

8. 10. 2011, sobota, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - TJ Sušice
0:2 (0:0)

7.kolo KP mladšího dorostu, hrané jako Pohár předsedy KM

Sestava: Lukeš Patrik - Pařil Tomáš, Nováček Petr, Vaněček Filip, Greger Tomáš - Kovář Roman, Panuška Václav, Nováček Tomáš, Hájek Martin - Vachuška Aleš, Mareš Lukáš (Boček Jan)

V derby v Sušici jsme měli na to, abychom body přivezli, v utkání jsme nebyli horší než domácí, ale přesto jsme prohráli. Rozhodovalo se za nerozhodného stavu, když Hájek nastřelil tyč. Domácí nám vzápětí z protiútoku vstřelili vedoucí branku. Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání, ale v závěru jsme od domácích inkasovali druhou branku při hře vabank.

---

1. 10. 2011, sobota, 12:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - SK Slavia Vejprnice
2:3 (1:0)
Vachuška Aleš ('39), Beránek Daniel ('47)

6.kolo KP mladšího dorostu

Sestava: Lukeš Patrik - Červený Vojtěch, Nováček Tomáš, Greger Tomáš, Hlaváč Marek - Kovář Roman, Panuška Václav, Vachuška Aleš, Nováček Petr, Vaněček Filip - Beránek Daniel (Pena Miroslav, Pařil Tomáš)

Proti Vejprnicím se nám konečně podařilo protrhnout střeleckou smůlu a minutu před koncem poločasu jsme po akci Aleše Vachušky šli do vedení. Když toto vedení pojistil ve druhém poločase druhou brankou Dan Beránek, věřili jsme konečně v zisk bodů. Bohužel ač většina hráčů soupeře hrála druhý zápas za sebou, v závěru utkání nás hosté dokázali zlomit. Během jedné minuty se jim podařilo srovnat a 7 minut před koncem vstřelili i vítěznou branku. V závěru se nám i přes slibnou střelu Aleše Vachušky vyrovnat nepodařilo. Na bodový zisk si tak musíme ještě počkat.

 

---

28. 9. 2011, středa, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - Jiskra Domažlice
0:2 (0:0)

5.kolo KP mladšího dorostu, hrané jako Pohár předsedy KM

Sestava: Lukeš Patrik - Červený Vojtěch, Nováček Petr, Brokeš Pavel, Greger Tomáš - Kovář Roman, Panuška Václav, Mareš Lukáš, Nováček Tomáš, Vachuška Aleš - Beránek Daniel (Makovec Jaroslav, Hlaváč Marek, Motl Jiří, Boček Jan)

V dalším domácím zápase jsme hostili Jiskru Domažlice a konečně si věřili i na zisk bodů. To se však nepodařilo a opět jsme prohráli stylem, že nejsme schopni utkání zlomit za nerozhodného stavu. Když se prosadí soupeř, bývá to pak již složité. Utkání se hrálo dosti tvrdě a pro zranění nedohrál jeden hráč z každé strany (z naší kapitán Tomáš Greger). Věřme, že oba zranění budou dále v pořádku.

---

17. 9. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - SK Senco Doubravka
0:4 (0:2)

4.kolo KP mladšího dorostu

Sestava: Lukeš Patrik - Pena Miroslav, Červený Vojtěch, Greger Tomáš, Pařil Tomáš - Kovář Roman, Vrzal Václav, Makovec Jaroslav, Panuška Václav, Vachuška Aleš - Hájek Martin (Vasko Adam, Boček Jan, Ondrejíčka Martin)

Ve velmi kombinované sestavě se kluci proti dalšímu favoritovi z Plzně semkli a bojovali jako tým. Bohužel utkání mělo opět zcela naše typické rysy, když kluci za nerozhodného stavu neproměnili dvě velmi dobré příležitosti a soupeř toto dokázal trestat. Ve druhém poločase již byl soupeř lepší a navýšil svoje vedení na čtyřbrankový rozdíl.

---

10. 9. 2011, sobota, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - SŠ Plzeň
1:8 (0:5)
Panuška Václav

3.kolo KP mladšího dorostu

Sestava: Lukeš Patrik - Červený Vojtěch, Brokeš Pavel, Nováček Petr, Greger Tomáš - Vachuška Aleš, Panuška Václav, Nováček Tomáš, Vrzal Václav, Kovář Roman - Beránek Daniel (Mareš Lukáš)

Utkání na půdě největšího favorita v Plzni Na Roudné bylo pro kluky zatím nejtěžší oříškem. Výsledný debakl nemusel být takto vysoký, kdyby se nevyvarovali hloupých zbytečných chyb. Autorem čestného úspěchu byl Vašek Panuška krásnou brankou z přímého volného kopu.

---

3. 9. 2011, sobota, 12:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - TJ Klatovy
0:4 (0:1)

2.kolo KP mladšího dorostu

Sestava: Ondrejička Vladimír - Hlaváč Marek, Brokeš Pavel, Greger Tomáš, Červený Vojtěch, Vachuška Aleš, Panuška Václav, Pena Miroslav, Vrzal Václav, Kovář Roman, Nováček Tomáš (Lukeš Patrik, Makovec Jaroslav, Hájek Martin, Pařil Tomáš, Vaněček Filip)

Hned po týdnu v domácí odvetě jsme hostili opět Klatovy. Hosté byli tentokrát unavenější, neboť většina z nich hrála i předzápas za starší dorost. V prvním poločase jsme měli několik slibných šancí, které jsme nedotáhli do konce a soupeř zákonitě trestal a opět dovedl utkání do vítězného konce.

---

26. 8. 2011, pátek, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší dorost) - TJ Klatovy
1:5 (0:2)
Beránek Daniel

1.kolo KP mladšího dorostu, hrané jako pohár předsedy KM

Sestava: Lukeš Patrik - Červený Vojtěch, Nováček Petr, Brokeš Pavel, Greger Tomáš - Vachuška Aleš, Panuška Václav, Nováček Tomáš, Vrzal Václav, Mareš Lukáš - Beránek Daniel (Kovář Roman, Hájek Jiří, Hlaváč Marek)

V premiéře kluci vzdorovali úvodních 20 minut, pak však zkušenější soupeř převzal otěže utkání a začal střílet i branky. Za stavu 4:0 jsme dosáhli čestného úspěhu, když se trefil Dan Beránek.

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

  • Pizzerie V Zámku - Roubal
  • Devětsil - lékárna
  • Hospoda U Hlaváčků
  • Petr Bednarik - zemědělské, zámečnické služby