25. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Postřekov
Výsledek ještě není znám
---

11. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Merklín
10:2 (5:1)
Aleš Vachuška 4, Tomáš Greger 2, Michal Kovář 2, Jan Boček (PK), Roman Kovář
---

5. 10. 2014, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Stod
2:3(0:2)
Aleš Vachuška 2x
---

27. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Mochtín
6:1 (2:1)
Aleš Vachuška 2, Tomáš Greger 2, Jan Boček, Michal Kovář
---

20. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Žákava
9:0 (3:0)
Aleš Vachuška 5, Boček Jan, Macoun Tomáš, Greger Tomáš, Petřík Václav
---

14. 9. 2014, neděle, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Nýrsko
0:4 (0:1)
---

6. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Luby
3:2 (1:1)
Jan Boček 2, Aleš Vachuška
---

31. 8. 2014, neděle, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Holýšov
8:0 (4:0)
Aleš Vachuška 4, Marek Hájek 2, Martin Šašek, Jakub Chalupný
---

27. 8. 2014, středa, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Blovice
3:1 (2:1)
Vachuška Aleš 2, Vrzal Václav
---

23. 8. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Nepomuk
14:0 (7:0)
Aleš Vachuška 5, Jan Boček 4, Tomáš Greger 2, Roman Kovář, Martin Šašek, Marek Masopust
---

20. 8. 2014, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Sušice
1:3 (1:2)
Jan Boček
---

7. 6. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Tachov
4:0 (2:0)
Jiří Motl, Václav Vrzal, Marek Hlaváč, Jan Boček
---

31. 5. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - ZČE Plzeň
0:1 (0:1)
---

24. 5. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Klatovy
3:5 (2:2)
Jiří Motl, Václav Vrzal, Jan Boček
---

17. 5. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - SŠ Plzeň
0:4 (0:3)
---

11. 5. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Kralovice
2:3 (1:1)
Tomáš Nováček (PK), Jiří Motl
---

8. 5. 2014, čtvrtek, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Domažlice
9:1 (4:0)
Hlaváč Marek 2, Boček 2, Šašek, Motl, Nováček, Mareš, Panuška
---

3. 5. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Přeštice
4:1 (1:1)
Jiří Motl 3, Tomáš Nováček (PK)
---

26. 4. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Doubravka
0:2 (0:1)
---

20. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Vejprnice
1:5 (1:2) kontumačně 3:0
Lukáš Mareš
---

12. 4. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Sušice
5:1 (2:1)
Jiří Motl 3, Roman Kovář, Tomáš Nováček (PK)
---

6. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Nepomuk
6:3 (2:2)
Marek Hlaváč 2, Jan Boček 2, Jiří Motl, Tomáš Nováček
---

29. 3. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Stříbro
6:0 (2:0)
Václav Panuška 2, Marek Hlaváč 2, Lukáš Mareš, Marek Bartheldy
---

22. 3. 2014, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Rokycany
6:2 (3:1)
Motl Jiří 3, Boček Jan, Mareš Lukáš, Šašek Martin
---

15. 3. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Svéradice
4:1 (2:1)
Motl, Želísko, Vachuška, Podzimek
---

8. 3. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Dlouhá Ves
6:1 (3:1)
Nováček Tomáš 2, Mareš Lukáš 2, Motl Jiří, Boček Jan
---

2. 3. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Strakonice
3:4 (2:1)
---

23. 2. 2014, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Chanovice
2:3 (2:1)
Lukáš Mareš, Tomáš Nováček (PK)
---

22. 2. 2014, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Turnaj v Klatovech
1. místo v turnaji
---

16. 2. 2014, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Blatná
4:2 (2:2)
Podzimek, Mareš, Vrzal, Hlaváč Martin
---

9. 2. 2014, neděle, 11:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Sušice
3:5 (2:3)
Martin Šašek, Aleš Vachuška, Roman Kovář
---

15. 11. 2013, pátek, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Domažlice
2:3(0:2)
Nováček Tomáš, Vachuška Aleš
---

9. 11. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Tachov
6:0 (4:0)
Milan Hlaváč 2, Aleš Vachuška, Tomáš Greger, Václav Vrzal, Martin Šašek
---

29. 10. 2013, úterý, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - ZČE Plzeň
2:2 (1:0) PK 5:6
Václav Panuška, Milan Hlaváč
---

26. 10. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Klatovy
7:1 (4:1)
Aleš Vachuška 2, Jiří Motl 2, Tomáš Greger, Tomáš Nováček, Milan Hlaváč
---

19. 10. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - SŠ Plzeň
1:5 (0:3)
Panuška Václav (PK)
---

12. 10. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Kralovice
1:3 (0:2)
Václav Panuška
---

5. 10. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Přeštice
2:2 (1:0) PK 4:5
Tomáš Nováček (PK), Václav Vrzal
---

29. 9. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Doubravka
2:3 (1:2)
Vachuška Aleš, Hlaváč Milan
---

21. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Vejprnice
2:2 (0:1) PK 3:4
Roman Kovář, Jakub Chalupný
---

14. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Sušice
1:1 (1:1)
Milan Hlaváč
---

7. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Nepomuk
7:0 (2:0)
Jan Boček, Roman Kovář, Martin Šašek (PK), Milan Hlaváč 2, Jiří Motl, Lukáš Mareš
---

31. 8. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Stříbro
0:1 (0:1)
---

24. 8. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Rokycany
8:1 (3:0)
Jiří Motl 5x, Václav Vrzal 2x, Roman Kovář
---

20. 8. 2013, úterý, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Praha
1:3(0:2)
Martin Šašek
---

17. 8. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Horažďovice - muži
3:3 (1:2)
Roman Kovář 3x
---

15. 8. 2013, čtvrtek, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Dlouhá Ves
3:2 (3:0)
Roman Kovář 2, Václav Panuška
---

10. 8. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Sušice
4:1 (2:0)
Aleš Vachuška 2x, Václav Panuška, Roman Kovář
---

8. 8. 2013, čtvrtek, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Blatná
4:0 (1:0)
Lukáš Mareš 2x, Tomáš Nováček, Aleš Vachuška
---

6. 8. 2013, úterý, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Svéradice muži B
3:1 (1:1)
Lukáš Mareš, Tomáš Nováček, Aleš Vachuška
---

4. 8. 2013, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Blatná
4:2 (2:1)
Tomáš Nováček 2x, Lukáš Mareš, Jiří Motl
---

15. 6. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Rokycany
3:1 (1:0)
Martin Ondrejíčka, Aleš Vachuška, Lukáš Mareš
---

11. 6. 2013, úterý, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Domažlice
0:4(0:1)
---

8. 6. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - BKV Planá
3:1 (1:0)
Roman Kovář, Roman Kába, Lukáš Zdichynec
---

25. 5. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Tachov
3:7 (1:4)
---

11. 5. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - SŠ Plzeň
1:9 (1:6)
---

8. 5. 2013, středa, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Klatovy
0:2 (0:2)
---

4. 5. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Nepomuk
4:0 (0:0)
Lukáš Zdichynec 2x, Martin Ondrejíčka, Martin Šašek
---

27. 4. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Vejprnice
1:4 (0:2)
Ladislav Kliment
---

20. 4. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Přeštice
0:0 (0:0) PK 4:5
---

13. 4. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Sušice
0:4 (0:1)
---

10. 4. 2013, středa, 17:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - ZČE
2:3 (2:0)
Kliment Ladislav 2x
---

7. 4. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Postřekov
3:1 (1:0)
Kliment Ladislav 3x
---

24. 3. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Doubravka
3:6 (2:2)
Milan Hlaváč, Radek Pintíř, Lukáš Zdichynec
---

16. 3. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - FK HD muži "B"
0:3 (0:2)
branky za muže "B": Jan Sova 2x, Miroslav Lávička
---

9. 3. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Hradešice - muži
2:4 (2:1)
Tomáš Greger, Roman Kába
---

3. 3. 2013, neděle, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Strakonice - mladší dorost
5:1 (0:1)
Hlaváč 2x, Šašek, Greger, Zdichynec
---

24. 2. 2013, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Svéradice - muži
nehráno - nepříznivý terén
---

23. 2. 2013, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Blatná- mladší dorost
3:2 (2:0)
Kliment, Zdichynec, Vachuška
---

16. 2. 2013, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Velké Hydčice - muži
nehráno - nepříznivý terén
---

18. 11. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Rokycany
2:2 (2:1) PK 4:2
Václav Vrzal, Lukáš Zdichynec
---

10. 11. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - BKV Planá
3:1 (2:1)
Roman Kába, Lukáš Zdichynec, Milan Hlaváč
---

3. 11. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Domažlice
0:2 (0:1)
---

27. 10. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Tachov
2:5 (2:1)
Kliment Ladislav, Zdichynec Lukáš
---

20. 10. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Klatovy
2:4 (1:3)
Lukáš Zdichynec 2x
---

13. 10. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - SŠ Plzeň
1:3 (1:1)
Pintíř Radek
---

7. 10. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Nepomuk
2:3 (2:0)
Michal Kovář, Radek Pintíř
---

29. 9. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Vejprnice
2:8 (1:5)
Zdichynec Lukáš, Hlaváč Milan
---

22. 9. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Přeštice
4:2 (2:2)
2 x Zdichynec Lukáš, Pintíř Radek (PK), Hlaváč Milan
---

15. 9. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Sušice
1:4 (1:2)
Vachuška Aleš
---

8. 9. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Postřekov
5:3 (1:2)
Zdichynec Lukáš 2x, Vrzal Václav, Kliment Ladislav, Hlaváč Milan
---

1. 9. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - ZČE Plzeň
2:4 (1:0)
Zdichynec Lukáš, Vrzal Václav
---

25. 8. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Doubravka
0:5 (0:2)
---

18. 8. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Nepomuk
nehráno (Nepomuk nedal dohromady mužstvo)
---

11. 8. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Strakonice
2:7 (1:5)
Aleš Vachuška 2x
---

7. 8. 2012, úterý, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Žihobce muži
3:4 (2:2)
Zdichynec 2x, Vachuška
---

4. 8. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Sušice
1:5 (1:1)
Lukáš Mareš
---

1. 8. 2012, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Blatná (mladší dorost)
6:1 (1:0)
Aleš Vachuška 2x, Lukáš Zdichynec 2x, Roman Kovář, Lukáš Mareš
---

16. 6. 2012, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Holýšov
3:3 (1:1), pen. 4:5
---

10. 6. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Domažlice
1:3 (1:2)
---

2. 6. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Tachov
5:7 (2:4)
2 x Sova, Kliment, Pařil, Podzimek
---

27. 5. 2012, neděle, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - SK ZČE
0:3 (0:1)
---

19. 5. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Sušice
2:0 (1:0)
2 x Kliment
---

12. 5. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Přeštice
0:3 (0:2)
---

5. 5. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Postřekov
6:0 (2:0)
3 x Sova Jan, Vachuška Alex, Kliment, Nováček
---

28. 4. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Vejprnice
2:2 (1:0), na penalty 3:4
2 x Sova Jan
---

21. 4. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Luby
3:1 (3:1)
Kába, Vachuška, Kliment
---

15. 4. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Doubravka
0:3 (0:1)
---

7. 4. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - SŠ Plzeň
0:6 (0:2)
---

31. 3. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Klatovy
1:2 (1:0)
Sova
---

24. 3. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Nepomuk
8:0 (7:0)
4 x Kába, 2 x Zdichynec, 2 x Kubaň
---

17. 3. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - FK Horažďovice (muži B)
2:5
---

19. 11. 2011, sobota, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Holýšov
4:5 (1:1)
Kliment Ladislav, Kubaň Jaroslav, Sova Jan, Zdichynec Lukáš
---

12. 11. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Domažlice
1:1 (0:0), 4:2 na PK
Zdichynec Lukáš ('61)
---

5. 11. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Tachov
1:1 (0:1)
Sova Jan ('80)
---

29. 10. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - SK ZČE
1:0 (1:0)
Pařil Jan ('42)
---

22. 10. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Sušice
0:4 (0:3)
---

15. 10. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Přeštice
1:1 (0:1), 6:5 na PK
Kubaň Jaroslav ('81)
---

9. 10. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Postřekov
5:0 (2:0)
Zdichynec Lukáš 2, Kliment Ladislav, Sova Jan, Vachuška Alexander
---

1. 10. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Vejprnice
4:2 (1:2)
Kliment Ladislav ('40, '81), Sova Jan ('47), Kubaň Jaroslav ('59)
---

24. 9. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Luby
7:1 (2:0)
2 x Sova Jan, Štěpán, Nováček, Kubáň, Kliment, Kába
---

17. 9. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Doubravka
3:1 (2:1)
Kubaň Jaroslav, Kába Roman, Sova Jan
---

10. 9. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - SŠ Plzeň
1:2 (0:1)
Pintíř Radek
---

3. 9. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Klatovy
1:1 (0:0), 2:4 na PK
Štěpán Antonín
---

27. 8. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Nepomuk
1:1 (0:0), 4:2 na PK
Kába Roman
---

23. 7. 2011, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Hradešice muži
2:8 (0:3)
Zdichynec Lukáš, Kliment Ladislav
---

18. 6. 2011, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Zruč
8:0 (1:0)
Kába Roman 3, Nauš Josef 2, Klíma Tomáš, Kylián Jakub PK, Kubaň Jaroslav
---

11. 6. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Postřekov
7:0 (4:0)
2.Kába Roman, 13.Nauš Josef, 19.Kába Roman, 42.Vachuška Alexander, 52.Nauš Josef, 71.Nauš Josef, 82.Kodýdek Jan
---

5. 6. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Křimice
1:2 (0:2)
Vonášek Daniel
---

28. 5. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Luby
4:2 (1:2)
2x Nauš Josef, 2x Zdichynec Lukáš
---

21. 5. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Tachov
5:3 (2:1)
Nauš Josef, Forman Jakub (PK), Greger Martin, Kodýdek Jan, Kubaň Jaroslav
---

14. 5. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Přeštice
3:3 (1:2)
2x Jakub Forman, Josef Nauš
---

7. 5. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Smíchov Plzeň
6:1 (2:0)
---

30. 4. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Domažlice
0:0 (0:0), 5:3 na PK
Penalty proměnili: Forman Jakub, Šmat, Kubaň, Pařil, Vachuška.
---

23. 4. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Sušice
1:0 (0:0)
Vachuška (85.)
---

16. 4. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Klatovy
3:1 (2:0)
Josef Nauš, Jan Kodýdek, Tomáš Klíma
---

9. 4. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Nepomuk
4:0 (2:0)
Kodýdek 2, Nauš, Zdichynec
---

2. 4. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - SŠ Plzeň
3:2 (1:1)
vlastní, Nauš, Klíma
---

26. 3. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Doubravka
0:0 (0:0) 10:11 na pk
---

13. 3. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Střelské Hoštice muži
2:5 (1:4)
---

13. 11. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Zruč
7:1 (5:1)
2x alex Vachuška, 2x Jaroslav Kubaň, Jan Kodýdek, Martin Greger, Josef Jiřík
---

7. 11. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Postřekov
5:1 (2:0)
Václav Šmat, Tomáš Klíma, Josef Nauš, Lukáš Zdichynec, Jan Kodýdek
---

30. 10. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Křimice
7:1 (4:1)
11. Lukáš Zdichynec,17.,19. Václav Šmat, 23.,85 - Jan Kodýdek, 65.,75. Alexander Vachuška
---

23. 10. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Luby
0:1 (0:0)
---

16. 10. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Tachov
2:1 (0:1)
Jakub Forman, Jan Kodýdek
---

9. 10. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Přeštice
0:6 (0:2)
---

2. 10. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - SK Smíchov Plzeň
3:0 (1:0)
45. Lukáš Zdichynec, 78.,81. Jaroslav Kubáň
---

25. 9. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Domažlice
2:0 (1:0)
Jaroslav Kubaň, Tomáš Klíma
---

18. 9. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - TJ Sušice
0:1 (0:0)
---

11. 9. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Klatovy
3:1 (2:0)
11. Forman Jakub, 25. Šmat Václav, 78. Kubaň Jaroslav
---

5. 9. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Nepomuk
2:0 (2:0)
Václav Šmat, Josef Nauš
---

28. 8. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - SŠ Plzeň
3:3 na PK 4:2
28., 79. Klíma, 90. Šmat
---

22. 8. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Senco Doubravka
1:3 (1:1)
15. Lukáš Zdichynec
---

14. 8. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Sušice
nehráno
---

8. 8. 2010, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Blatná
3:4 (2:1)
Josef Nauš, Václav Šmat, Jaroslav Kubáň
---

7. 8. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Katovice
6:2 (3:1)
---

31. 7. 2010, sobota, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Žichovice
2:3 (1:0)
---

19. 6. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Mrákov
1:1 (0:0)
Josef Nauš
---

12. 6. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Koloveč
4:3 (2:0)
---

6. 6. 2010, neděle, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Holýšov
2:1 (1:0)
Tomáš Klíma, Alex Vachuška (PK)
---

29. 5. 2010, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Luby
2:0 (1:0)
22. Václav Šmat, 90. Jan Pařil
---

22. 5. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Měčín
5:1 (1:0)
Tomáš Klíma, Vašek Šmat, Petr Prokopec, Alex Vachuška, Jan Sova
---

15. 5. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Hrádek
6:0 (3:0)
2 x Martin Greger, Václav Šmat, Karel Korytář, Jakub Forman, Vonášek Daniel
---

8. 5. 2010, sobota, 14:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Blovice
3:2 (0:0)
Václav Šmat, vlastní, Jakub Forman (PK)
---

1. 5. 2010, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Horš. Týn
4:1 (3:0)
Josef Nauš 2, Václav Šmat, Dominik Vonášek
---

24. 4. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Nýřany
6:0 (3:0)
Josef Nauš (PK), Václav Šmat, Petr Prokopec, Martin Greger, Jan Sova, Jan Pařil
---

18. 4. 2010, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Sp. Poříčí
4:2 (0:1)
---

10. 4. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Nýrsko
7:1 (4:0)
Václav Šmat 3x, Tomáš Klíma 2x, Josef Nauš, Lukáš Zdichynec
---

5. 4. 2010, pondělí, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Pačejov
1:1 (0:0)
---

4. 4. 2010, neděle, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Poděvousy
5:1 (1:0)
Václav Šmat 2x, Josef Nauš, Jan Sova, vlastní
---

27. 3. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Chotěšov
6:1 (1:0)
Josef Nauš 2x, Jan Sova, Václav Šmat, Domink Vonášek, vlastní
---

21. 3. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Dobřany
8:0 (4:0)
Josef Nauš 2x, Jakub Forman 2x, Václav Šmat, Tomáš Klíma, Karel Korytář, Martin Greger
---

7. 3. 2010, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Sedlice
5:3
Nauš Josef 3x, Šmat Václav, Forman Jakub
---

28. 2. 2010, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Bělčice
3:3
Forman, Prokopec, Kába
---

21. 2. 2010, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Blatná
4:2
Zdichynec 2x, Klíma, Nauš
---

14. 2. 2010, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Nepomuk
6:0
Nauš 2x, Klíma 2x, Zdichynec, Vachuška

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!