22. 3. 2019, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kohouti Rokycany ( r. 2011 a r. 2012 ) v Žinkovech

 Přátelský zápas je určen částečně pro děti narozené v roce 2010 a 2011, děti se utkají s Kohouty r.2011 a 2012.

---

22. 3. 2019, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Kohouti Rokycany ( r. 2010 ) v Žinkovech

  Přátelský zápas je určen částečně pro děti narozené v roce 2009 a 2010, děti se utkají s Kohouty r.2010.

---

23. 3. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích

 Sraz v 9:20 na Lipkách, předpokládaný konec ve 12:00. Naši soupeři: TJ Sušice, TJ Start Luby a TJ Přeštice.

Předběžná nominace:

Drázda Petr, Lávička Jakub, Šůsová Dora, Hvostál Petr, Boř Jan, Šlechta Vladimír , Lukáš Mandák, Kolář Filip, Jan Makovec, Václav Benda...

---

23. 3. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Tachov
---

23. 3. 2019, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
odjezd 7:45
---

23. 3. 2019, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Svéradice
---

24. 3. 2019, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - FK Junior Strakonice
Přátelské utkání pro 2010 a mladší - s FK Junior Strakonice
---

27. 3. 2019, středa (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Turnaj Hejtmana PK - Horní Bříza, HD, Viktoria, Kasejovice, Nýrsko
čas bude upřesněn
---

27. 3. 2019, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Nýrsko - hřiště UMT Sušice
---

30. 3. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Vejprnice (hřiště UMT Sušice)

 UMT Sušice

---

30. 3. 2019, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Plzni
Soupeři: Viktoria Plzeň B, FK Kohouti Rokycany, TJ Start Luby
---

30. 3. 2019, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Kralovice
---

31. 3. 2019, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Přeštice
---

6. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Tachově

 Sraz v Tachově v 9:20, předpokládaný konec ve 12:00. Naši soupeři: FK Tachov U10, FC Viktoria U10, SK Petřín u10.

Předběžná nominace:

Petr Drázda, Jan Boř, Jan Vacík, Vladimír Šlechta, Jakub Lávička, Petr Hvostál, Jiří Frýzek + 2-3 děti.

---

6. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Košutka- hřiště Lopatárna

 Lopatárna

---

6. 4. 2019, sobota, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Mochtín
---

7. 4. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj Všeradice u Berouna ( 2012 a ml. )
Hrát se bude na UMT systémem 3+0. Předběžná nominace: Zuzana Korbelová, Laura Klečková, Tereza Štěpánová, Steve Khín, Petr Lávička, Václav Majer. Turnaje se zúčastní: Petřín Plzeň, Motorlet Pha, Rakovník, Vestec, Střešovice, Tempo Pha, Sokolov, Ústí n. Labem, Benešov, Rokycany a Horažďovice.
---

7. 4. 2019, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nepomuk
odjezd 8:15
---

7. 4. 2019, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Všeradice u Berouna ( 2013 a ml. )
Hrát se bude venku na umělé trávě ( UMT ) systémem 3+0. Turnaje se zúčastní: Petřín Plzeň, Motorlet Pha, Králův Dvůr, Benešov, Ruzyně, Milín, Střešovice, Rokycany, Beroun, Slaný a Horažďovice.
---

10. 4. 2019, středa, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Rokycany, hř. Husovo sady
odjezd 14:00
---

13. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Horažďovicích
Soupeři: FK Nepomuk, TJ Přeštice, SK Senco Doubravka
---

13. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Hrádku

 Sraz v 9:20 v Hrádku u Sušice, předpokládaný konec ve 12:00. Naši soupeři: Hrádek, Klatovy, Sušice.

---

13. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Horšovský Týn (hřiště UMT Sušice)

 UMT Sušice

---

14. 4. 2019, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Klatovy
---

14. 4. 2019, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích

 Soupeři:

Křenice, Nýrsko, Bolešiny

---

14. 4. 2019, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Sušice
---

17. 4. 2019, středa (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Turnaj Hejtmana PK - místo a čas bude upřesněn
---

20. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích

 Sraz v 9:20 na Lipkách, předpokládaný konec ve 12:00. Naši soupeři: TJ Start Luby, SK Klatovy, Svatobor Hrádek.

---

20. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Bolešinech

 Soupeři:

Klatovy, Sušice B, Bolešiny.

---

20. 4. 2019, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vejprnice
odjezd 7:45
---

20. 4. 2019, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Kaznějov
---

21. 4. 2019, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Mezinárodní turnaj Františkovy Lázně

 Jednodenní turnaj s mezinárodní účastí týmů. Turnaj je určen pro ročník 2009.

Předběžná nominace:

Petr Drázda, Ondřej Korbel, Dora Šůsová, Jiří Frýzek, Jakub Lávička, Vladimír Šlechta + cca 5 dětí.

---

21. 4. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Kaznějov
---

21. 4. 2019, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Chanovicích

 Sraz v Chanovicích ve 13:20,předpokládaný konec v 16:00. Naši soupeři: Chanovice, Pačejov, Klatovy.

---

27. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Lubech
Soupeři: TJ Start Luby, FK Kohouti Rokycany, TJ Slavoj Stod
---

27. 4. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Luby (hřiště HD)
---

27. 4. 2019, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - St. Plzenec
---

28. 4. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek ve Strážově

 Sraz ve Strážově v 9:20, předpokládaný konec ve 13:00. Naši soupeři: Strážov, Klatovy, Luby, Nýrsko.

---

28. 4. 2019, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Luby
---

28. 4. 2019, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích

 Soupeři:

Hrádek B, Bolešiny, Luby C.

---

4. 5. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Plzni

 Sraz v 9:20 v Plzni na FC VP, předpokládaný konec ve 12:00. Naši soupeři: FC Viktoria U10, Jiskra Domažlice, SK Senco Doubravka.

---

4. 5. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Nýrsko (hřiště UMT Sušice)

 UMT Sušice

---

4. 5. 2019, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Žihle
---

5. 5. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Sušici

 Sraz v 9:20 v Sušici, předpokládaný konec ve 12:00. Naši soupeři: Sušice, Bolešiny, Kašperské Hory.

---

5. 5. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Klatovech

 Soupeři:

Hrádek, Sušice, Klatovy.

---

5. 5. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - TrefTo Cup v Hrádku u Rokycan ( 2013 a ml. )

 Hrát se bude na 3 minihřištích, systémem 3+0. Předpokládaný konec ve 14:00. Turnaje se zúčastní 12 týmů.

---

5. 5. 2019, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Domažlice, UMT
odjezd 7:30
---

8. 5. 2019, středa, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár města Horažďovice ( 2010 a ml. )

Čeká nás již 4.ročník turnaje, který bude tento rok pro 16 týmů a bude opět o trochu kvalitnější! Tentokrát bude nominováno 5 děti z FK HD a 4-5 dětí nám pomůže z Jiskry Domažlice. Hrát se bude systémem 5+1. Turnaje se zúčastní: 1. Fotbal talent Academy Praha 2. AC Sparta Praha 3. FC Viktoria Plzeň 4. FC Bohemians Praha 5. Dynamo České Budějovice 6. FC Písek 7. Slavia Karlovy Vary 8. Jihočeská fotbalová akademie Č.Budějovice 9. Tatran Sedlčany 10. Kohouti Rokycany 11. FK Horažďovice 12. Výběr OFS Klatovy U9 13. FC MAS Táborsko, 14. FK Motorlet Praha 15. FC Tempo Praha a 16. FC Petržalka ( SK ).

Nominace:

Antonín Věchtík, Dora Šůsová, Vojtěch Kočí, Jakub Vacík, Ondřej Korbel + 4 děti z Domažlic.

---

11. 5. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský přebor mladších přípravek v Horažďovicích
Soupeři: SK Senco Doubravka, TJ Sušice, SK Petřín Plzeň B
---

11. 5. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Hrádku
Soupeři: Hrádek A, Hrádek B, Strážov
---

11. 5. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Tachov (hřiště UMT Sušice)

 UMT Sušice

---

11. 5. 2019, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Mochtíně

 Sraz ve 13:20 v Mochtíně, předpokládaný konec v 16:00. Naši soupeři: Mochtín, Nalžovské Hory, Chanovice.

---

12. 5. 2019, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravka
---

12. 5. 2019, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Žichovice
---

15. 5. 2019, středa (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Turnaj Hejtmana PK - místo a čas bude upřesněn
---

18. 5. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Nepomuku

 Sraz v 9:20 v Sušici, předpokládaný konec ve 12:00. Naši soupeři: FK Nepomuk, SK Klatovy, SK Senco Dobravka U10.

---

18. 5. 2019, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Bukovec
---

19. 5. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár starosty města Rokycany ( 2010 a ml. )

 Turnaje se zúčastní 8 týmů.Tento pohár budeme po třetí obhajovat!!! Předpokládaný konec ve 14:30.

---

19. 5. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - O pohár starosty města Rokycany ( 2013 a ml. )

 Hrát se bude na 3 minihřištích, systémem 3+0. Předpokládaný konec ve 14:00. Turnaje se zúčastní 12 týmů.

---

19. 5. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Vejprnice
---

19. 5. 2019, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Tachov
odjezd 7:15
---

19. 5. 2019, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Chanovicích

Sraz ve 13:20 v Chanovicíchm předpokládaný konec v 16:00. Naši soupeři: Chanovice a Strážov.

---

19. 5. 2019, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích

 Soupeři:

Křenice, Sušice B, Luby C.

---

25. 5. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajské finále mladších přípravek
---

25. 5. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Košutka (hřiště HD)
---

25. 5. 2019, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Bolevec
odjezd 7:45
---

26. 5. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár předsedy klubu, pro ročník 2009 a ml. ( Hrádek u Rokycan )

 Turnaje se zúčastní 8 týmů.Předpokládaný konec ve 14:30.

---

26. 5. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Sušici

 Sraz v Sušici v 9:20, předpokládaný konec ve 12:00. Naši soupeři: Sušice, Strážov a Pačejov.

---

26. 5. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Nýrsku

 Soupeři:

Nýrsko, Klatovy, Luby C.

---

26. 5. 2019, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Staňkov
---

29. 5. 2019, středa (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Turnaj Hejtmana PK - místo a čas bude upřesněn
---

31. 5. 2019, pátek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj výběrů OFS mladších přípravek U9 ve Vejprnicích
---

1. 6. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Horažďovicích

 Sraz ve 13:20 na Lipkách, předpokládaný konec v 16:00. Naši soupeři: Pačejov, Hrádek, Nýrsko.

---

1. 6. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Křenicích

 Soupeři:

Křenice, Klatovy, Hrádek B.

---

1. 6. 2019, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Horšovský Týn
---

1. 6. 2019, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Meclov - hřiště Třebnice
---

2. 6. 2019, neděle, 9:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajské finále starších přípravek v Domažlicích
---

2. 6. 2019, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice
---

8. 6. 2019, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj Kardašova Řečice ( 2010 a ml. )
Jedná se velmi silně obsazený turnaj s mezinárodní účastí. Jelikož turnaj přesahuje krajskou úroveň a bude hodně fyzicky náročný, bude náš tým doplněn dětmi z okolních klubů.. Zatím jsou přihlášeny tyto týmy: FC Bohemians Praha FC MAS Táborsko FK Vysočina Jihlava SK Dynamo Č.Budějovice FK Příbram SKP Č.Budějovice Jihočeská fotbalová akademie ČB FK Teplice FC Petržalka (Slovensko) SV Eibenstein (Rakousko) SV Gmund (Rakousko) FK Horažďovice FK Kardašova Řečice
---

8. 6. 2019, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - Kaznějov (hřiště HD)
---

8. 6. 2019, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Košutka
---

9. 6. 2019, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Košutka II
odjezd 7:45
---

15. 6. 2019, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Noimak Cup Strakonice ( 2010 a ml. )

Jedná se již o 16.ročník tohoto turnaje, minulý rok náš ročník 2009 tento turnaj vyhrál, takže tam jedeme obhajovat. Turnaje se zúčastní 12 týmů, hrát se bude systémem 5+1 na hřišti velkém 40 x 20m. V 11:30 bude turnaj přerušen na oběd, který si mohou děti, trenéři i rodiče zajistit za 80 Kč. Předpokládaný konec v 16:00.

---

15. 6. 2019, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Noimak Cup Strakonice ( 2008 a ml. )
Jedná se již o 16.ročník tohoto turnaje, minulý rok náš ročník 2007 na tomto turnaji skončil na 3.místě, takže tam jedeme obhajovat bronz. Turnaje se zúčastní 12 týmů, hrát se bude systémem 5+1 na hřišti velkém 40 x 20m. V 11:30 bude turnaj přerušen na oběd, který si mohou děti, trenéři i rodiče zajistit za 80 Kč. Předpokládaný konec v 16:00.
---

15. 6. 2019, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Černice
---

16. 6. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - Luby
---

16. 6. 2019, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Horšovský Týn
---

4. 7. 2019, čtvrtek (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Turnaj Polsko, 4.-7.7.2019
---

3. 8. 2019, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Letní soustředění Žinkovy ( 3.-7.8.2019 )

 Nástup v sobotu 3.8. do 17:00 Žinkovy, odjezd ve středu 7.8. v 16:30.

---

3. 8. 2019, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Letní soustředění Žinkovy ( 3.-7.8.2019 )

 Nástup v sobotu 3.8. do 17:00 Žinkovy, odjezd ve středu 7.8. v 16:30

---

24. 8. 2019, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Turnaj - Plzeň ( 2011 a ml.)
Pořadatel - SK Petřín
---

25. 8. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Polaban Cup 2019 ( 2013 a ml. )
Turnaj trojiček se uskuteční v Roudnici nad Labem v neděli 25.8.2019. Bližší informace poskytneme později
---

1. 9. 2019, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár ředitele DDM Rokycany ( 2009 a ml. )

 Turnaje se zúčastní 8 týmů. Předpokládaný konec ve 14:30.

---

1. 9. 2019, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - O pohár ředitele DDM Rokycany ( 2013 a ml. )

  Hrát se bude na 3 minihřištích, systémem 3+0. Předpokládaný konec ve 14:00. Turnaje se zúčastní 12 týmů.

---

12. 2. 2020, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Zimní soustředění Žinkovy ( 12.2. - 16.2. 2020 )
Příjezd do Žinkov ve středu 12.2. v 16:30, odjezd v neděli 16.2.2020 ve 13:00.
---

12. 2. 2020, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Zimní soustředění Žinkovy ( 12.2. - 16.2.2020 )
---

12. 2. 2020, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní soustředění Žinkovy ( 12.2. - 16.2.2020 )
Příjezd do Žinkov ve středu 12.2. v 16:30, odjezd v neděli 16.2.2020 ve 13:00.
---

12. 2. 2020, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zimní soustředění Žinkovy ( 12.2. - 16.2.2020 )
Příjezd do Žinkov ve středu 12.2. v 16:30, odjezd v neděli 16.2.2020 ve 13:00.

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

  • Hospoda U Hlaváčků
  • Petr Bednarik - zemědělské, zámečnické služby
  • Josef Chalupný – fotograf